Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити Образотворче мистецтво 3 клас Нова програма

Зошити Образотворче мистецтво 3 клас Нова програма

Зошити та альбоми з Образотворчого мистецтва для 3 класу за Новою програмою до підручника Калініченко О., Сергієнко В., Трач С. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом Образотворче мистецтво 3 клас Оновлена програма Авт: С. К. Трач Вид: Богдан
Посібник містить практичні завдання до уроків образотворчого мистецтва в 3 класі за підручником С. К. Трач., М. І. Резніченка відповідно до чинної навчальної програми Міністерства освіти і науки України. Матеріал зошита допоможе розвитку художніх здібностей, фантазії, творчої у..
35.00 грн.
Альбом-посібник з образотворчого мистецтва 3 клас До підруч. Трач С. Нова програма Авт: Шевченко Н. Вид-во: Підручники та Посібники
В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 3 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України й підручника С. Трач, М. Резніченко Образотворче мистецтво. 3 клас. Для учнів 3 класу, учителів п..
35.00 грн.
Изобразительное искусство 3 класс. Альбом-пособие с шаблонами. К учебнику Е.В. Калиниченко, В.В. Сергиенко. Новая программа. Н.А. Горошко. Изд-во: Ранок
Альбом по изобразительному искусству составлен по новой действующей программе «Изобразительное искусство» для 3 класса. Издание содержит определения основных художественных терминов, в доступной для детей форме кратко объясняет процессы выполнения творческих работ. Богатый иллюстративный ряд позн..
35.00 грн.
Образотворче мистецтво 3 клас. Альбом-посібник із шаблонами. До підручника О.В. Калініченко, В.В. Сергієнко. Нова програма. Н.А. Горошко. Вид-во: Ранок
Альбом з образотворчого мистецтва укладений за новою чинною програмою «Образотворче мистецтво» для 3 класу. Видання містить визначення основних художніх термінів, у доступній для дітей формі стисло пояснює процеси виконання творчих робіт. Багатий ілюстративний ряд познайомить учнів з чудовими тво..
35.00 грн.
Образотворче мистецтво Альбом-посібник 3 клас До підручника Калініченко О. Нова програма Авт: Демчак С. Вид-во: Підручники і посібники
В альбомі-посібнику пропонуються репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 3 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України і спрямовані на розвиток універсальних художньо-творчих якостей та сенсорних здібностей учнів. Для учнів тр..
35.00 грн.
Образотворче мистецтво Альбом-посібник 3 клас До підручника Калініченко О. Нова програма Авт: Шевченко Н. Вид-во: Богдан
Альбом містить практичні завдання до уроків образотворчого мистецтва в 3-му класі за підручником Образотворче мистецтво, 3 клас. Нова програма. Калініченко О.В., Сергієнко В.В. Вид-во: Освіта, структура посібника відповідає чинній навчальній програмі міністерства освіти і науки України та вимогам..
34.00 грн.
Образотворче мистецтво Зошит для 3 класу Нова програма Вид-во: Харків Освіта
Робочий зошит з Образотворчого мистецтва для 3 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Образотворче мистецтво 3 клас Нова програма. Зошит містить кольоровий папір, шаблони та викрійки. Невеликі за обсягом тексти та ілюстративний матеріал допоможуть школярам зрозум..
29.00 грн.
Рабочая тетрадь по изобразительному искусству 3 класс Новая программа Авт: Е. Калиниченко, В. Калиниченко, В. Сергиенко Изд-во: Освита
Предлагаем вам ознакомится с рабочей тетрадью, которая является неотъемлемой составляющей учебно-методического комплекса Изобразительное искусство для учащихся 3 класса. К учебнику Изобразительное искусство 3 класс. Новая программа. Калиниченко О.В., Сергиенко В.В. Изд-во: Освіта ..
30.00 грн.
Робочий зошит з образотворчого мистецтва 3 клас Нова програма Авт: О. Калініченко, В. Калініченко, В. Сергієнко Вид-во: Освіта
Пропонуємо вам ознайомитись із робочим зошитом, який є невід'ємною складоваю навчаль-методинрго комплекту "Образотворче мистецтво" для учнів 3 класу. До підручника Образотворче мистецтво, 3 клас. Нова програма. Калініченко О.В., Сергієнко В.В. Вид-во: Освіта Схвалено для використання..
30.00 грн.
Робочий зошит з Образотворчого мистецтва 3 клас Оновлена програма Авт: Бровченко А. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з Образотворчого мистецтва для учнів 3 класу складено за Оновленою програмою до будь-якого чинного підручника. Робота з ретельно продуманим та оригінально оформленим зошитом сприятиме розвитку в учнів зацікавленості у навчальному предметі, допоможе їм отримати задоволення від власно..
32.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2017