Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Образотворче мистецтво 3 клас Нова програма

Зошити Образотворче мистецтво 3 клас Нова програма

Зошити та альбоми з Образотворчого мистецтва для 3 класу за Новою програмою до підручника Калініченко О., Сергієнко В., Трач С. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом Образотворче мистецтво 3 клас Оновлена програма Авт: С. К. Трач Вид: Богдан
Альбом містить практичні завдання до уроків образотворчого мистецтва в 3 класі за підручником С. К. Трач., М. І. Резніченка відповідно до оновленної навчальної програми Міністерства освіти і науки України. Запропонований матеріал допоможе розвитку художніх здібностей, творчої уяви, фантазії, логі..
45.00 грн.
Альбом-посібник з образотворчого мистецтва 3 клас До підруч. Трач С. Нова програма Авт: Шевченко Н. Вид-во: Підручники та Посібники
В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 3 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України й підручника С. Трач, М. Резніченко Образотворче мистецтво. 3 клас. Для учнів 3 класу, учителів п..
45.00 грн.
Альбом-посібник Образотворче мистецтво 3 клас До підручника Калініченко О. Оновлена програма Авт: Демчак С. Вид: Підручники і посібники
До підручника Образотворче мистецтво 3 клас Нова програма Калініченко О.В., Сергієнко В.В. Вид: Освіта. В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 3 класі, розроблені відповідно до оновленої програми МОН Україн..
45.00 грн.
Альбом-посібник Образотворче мистецтво 3 клас Нова програма Авт: Дятленко О. Вид: Літера
В альбомі з Образотворчого мистецтва стисло й доступно подано матеріал, спрямований на опанування учнями основ формотворення, компонування на площині та кольорознавства. Зміст посібника відповідає чинній програмі з образотворчого мистецтва, затвердженій Міністерством освіти і науки Укра..
50.00 грн.
Изобразительное искусство 3 класс. Альбом-пособие с шаблонами. К учебнику Е.В. Калиниченко, В.В. Сергиенко. Новая программа. Н.А. Горошко. Изд-во: Ранок
Альбом по изобразительному искусству составлен по новой действующей программе «Изобразительное искусство» для 3 класса. Издание содержит определения основных художественных терминов, в доступной для детей форме кратко объясняет процессы выполнения творческих работ. Богатый иллюстративный ряд позн..
45.00 грн.
Образотворче мистецтво 3 клас. Альбом-посібник із шаблонами. До підручника О.В. Калініченко, В.В. Сергієнко. Нова програма. Н.А. Горошко. Вид-во: Ранок
Альбом з образотворчого мистецтва укладений за новою чинною програмою «Образотворче мистецтво» для 3 класу. Видання містить визначення основних художніх термінів, у доступній для дітей формі стисло пояснює процеси виконання творчих робіт. Багатий ілюстративний ряд познайомить учнів з чудовими тво..
45.00 грн.
Образотворче мистецтво Альбом-посібник 3 клас До підручника Калініченко О. Нова програма Авт: Шевченко Н. Вид-во: Богдан
Альбом містить практичні завдання до уроків образотворчого мистецтва в 3-му класі за підручником Образотворче мистецтво 3 клас Нова програма Авт: Калініченко О. Сергієнко В. Вид-во: Освіта, структура посібника відповідає чинній навчальній програмі міністерства освіти і науки України та вимогам Де..
42.00 грн.
Образотворче мистецтво Зошит для 3 класу Нова програма Вид-во: Харків Освіта
Робочий зошит з Образотворчого мистецтва для 3 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Образотворче мистецтво 3 клас Нова програма. Зошит містить кольоровий папір, шаблони та викрійки. Невеликі за обсягом тексти та ілюстративний матеріал допоможуть школярам зрозум..
36.00 грн.
Рабочая тетрадь по изобразительному искусству 3 класс Новая программа Авт: Е. Калиниченко, В. Калиниченко, В. Сергиенко Изд-во: Освита
Предлагаем вам ознакомится с рабочей тетрадью, которая является неотъемлемой составляющей учебно-методического комплекса Изобразительное искусство для учащихся 3 класса. К учебнику Изобразительное искусство 3 класс. Новая программа. Калиниченко О.В., Сергиенко В.В. Изд-во: Освіта ..
45.00 грн.
Робочий зошит з образотворчого мистецтва 3 клас Нова програма Авт: Калініченко О. Вид: Освіта
Робочий зошит з образотворчого мистецтва 3 клас Нова програма до підручника Образотворче мистецтво 3 клас Нова програма Калініченко О.В., Сергієнко В.В. Вид-во: Освіта. Пропонуємо вам ознайомитись із робочим зошитом, який є невід'ємною складоваю навчаль-методинрго комплекту Образотворче..
45.00 грн.
Робочий зошит з Образотворчого мистецтва 3 клас Оновлена програма Авт: Бровченко А. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з Образотворчого мистецтва для учнів 3 класу складено за Оновленою програмою до будь-якого чинного підручника. Робота з ретельно продуманим та оригінально оформленим зошитом сприятиме розвитку в учнів зацікавленості у навчальному предметі, допоможе їм отримати задоволення від власно..
45.00 грн.
Чарівний пензлик Образотворче мистецтво 3 клас Нова програма Альбом-посібник Авт: Бровченко А. Вид: Підручники і посібники
В альбомі Чарівний пензлик запропоновано репродуктивно-творчі та художньотворчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 3 класі, розроблені відповідно до чинної програми МОН України з образотворчого мистецтва для 1-4 класів.   Схвалено для використання у загальноосвіт..
45.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019