Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити Основи здоров'я 3 клас Нова програма

Зошити Основи здоров'я 3 клас Нова програма

Зошити та посібники з предмету Основи здоров я для 3 класу за Новою програмою до підручника Гнатюк О., Бех І., Воронцова Т. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Бліц-контроль з основ здоров’я 3 клас До підруч. Бех І.Д. Воронцова Т.В. Авт: Жаркова І., Шульга І. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з курсу Основи здоров’я, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів 3 класу з предмета Основи здоров’я (до підручника Беха І. Д., Воронцової Т. В. та ін. Основи здоров’я. 3 клас). Для..
13.00 грн.
Бліц-контроль з основ здоров’я 3 клас До підруч. Гнатюк О. Авт: Мечник Л., Жаркова І., Дуда Л. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з курсу Основи здоров’я, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів 3 класу з предмета Основи здоров’я до підручника О. В. Гнатюк Основи здоров’я. 3 клас. Для вчителів початкової..
13.00 грн.
Зошит для тематичних робіт Основи здоров’я 3 клас Нова програма До підр. І.Д. Бех та ін. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Зміст укладених завдань відповідає навчальній програмі та підручнику Основи здоров’я. 3 клас авт. І.Д. Бех, Т.В. Воронцова, В.С. Пономаренко, С.В. Страшко. Посібник містить чотири двоваріантні тематичні роботи, по 6 завдань кожна, які допоможуть вчителеві перевірити рівень засвоєння учня..
15.00 грн.
Зошит для тестових завдань. Основи здоров'я 3 клас. До підручника О.В. Гнатюк. Нова програма. Я.С. Фруктова. Вид-во: Генеза
У посібнику вміщено тестові завдання для поточного та тематичного контролю, які допоможуть вчителям оперативно перевірити рівень знань учнів 3 класу з курсу "Основи здоров`я". Зміст завдань дібрано відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти, навчальної програми та підручника "..
15.00 грн.
Зошит з основ здоров'я 3 клас. Нова програма Авт: О. В. Гнатюк Вид-во: Генеза
Зошит з основ здоров'я 3 клас Нова програма. До підручника О. В. Гнатюк Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти. Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України ..
25.00 грн.
Зошит Основи здоров’я 3 клас Нова програма До підручників Гнатюк О. та Бех І. Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Зошит з Основ здоров’я на друкованій основі для 3 класу за Новою програмою розроблено відповідно до програми курсу Основи здоров’я та підручників Основи здоров'я 3 клас Нова програма Авт: О.В. Гнатюк Вид-во: Генеза та Основи здоров'я 3 клас Нова програма Авт: Бех І.Д. Воронцова Т.В..
26.00 грн.
Зошит-практикум. Основи здоров'я. 3 клас. І. Д. Бех, Т. В. Воронцова, В. С. Понамаренко, С. В. Страшко. Вид-во: Алатон.
   Зошит-практикум містить матеріали для проведення уроків за підручником "Основи здоров'я" (автори І. Д. Бех, Т. В. Воронцова, В. С. Понамаренко, С. В. Страшко. ).    Він є складовою навчально-методичного комплекту, до якого також входять підручник і посібник для вчителя...
26.00 грн.
Контрольні роботи з основ здоров’я 3 клас Нова програма До підруч. І.Д. Бех, Т.В. Воронцова та інші . Авт: Мечник Л., Жаркова І. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів з основ здоров’я в 3 класі. Тексти завдань складено відповідно до чинної навчальної програми та підручника І.Д. Бех, Т.В. Воронцова та інші Основи здоров’я 3 клас. Завдання подано у двох варіантах. Усі за..
11.00 грн.
Контрольні роботи з основ здоров’я 3 клас Нова програма До підруч. Гнатюк О. Авт: Мечник Л., Жаркова І. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів з основ здоров’я в 3 класі. Тексти завдань складено відповідно до чинної навчальної програми та підручника О. В. Гнатюк Основи здоров’я. 3 клас. Завдання подано у двох варіантах. Усі завдання виконують бе..
11.00 грн.
Основи здоров я Робочий зошит 3 клас Нова програма До підручника Гнатюк О.В. Авт: Вінникова С.В. Вид-во: Весна
Зошит містить навчальний матеріал за Новою програмою з основ здоров'я для учнів 3 класу до підручника Основи здоров'я 3 клас Нова програма Авт: Гнатюк О. Вид-во: Генеза. У робочому зошиті дібрано матеріал з урахуванням вікових особливостей учнів початкових класів: цікаві завдання для індивідуальн..
22.00 грн.
Основи здоров'я 3 клас Оновлена програма Зошит до підручника Беха І. Авт: Володарська М. Вид-во: Літера
Зошит з предмету Основи здоров'я для учнів 3 класу розроблений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Основи здоров'я 3 клас Нова програма Авт: Бех І.Д. Воронцова Т.В. Пономаренко В.С. Страшко С.В. Вид-во: Алатон. Різнорівневі завдання для індивідуальної та групової роботи, проблемні запи..
25.00 грн.
Основи здоров'я 3 клас Оновлена програма Зошит до підручника Гнатюк О. Авт: Рудь О. Вид-во: Літера
Зошит з предмету Основи здоров'я для учнів 3 класу розроблений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Основи здоров'я 3 клас Нова програма Авт: О.В. Гнатюк Вид-во: Генеза. Різнорівневі завдання для індивідуальної та групової роботи, проблемні запитання складені таким чином, щоб спонукати ..
25.00 грн.
Основи здоров'я 3 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Беха І. Авт: Діптан Н. Вид-во: Ранок
Робочий зошит з Основ здоров'я для учнів 3 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Основи здоров'я 3 клас Нова програма Авт: Бех І.Д. Воронцова Т.В. Пономаренко В.С. Страшко С.В. Вид-во: Алатон. У робочому зошиті є передбачені програмою практичні роботи, завдання з використа..
25.00 грн.
Основи здоров'я 3 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Беха І. Авт: Шаповал О. Вид: ПЕТ
Робочий зошит Основи здоров'я 3 клас за Оновленою програмою до підручника Основи здоров'я 3 клас Нова програма Авт: Бех І. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Вид-во: Алатон. Відповідає чинній програмі. Завдання доповнені схемами та малюнками, що забезпечать ефективність вивчення матеріалу, сп..
26.00 грн.
Основи здоров'я 3 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Гнатюк О. Авт: Бикова І. Вид-во: ПЕТ
Зошит з Основ здоров'я для учнів 3 класу за Оновленою програмою складено до підручника Основи здоров'я 3 клас Нова програма Авт: Гнатюк О. Вид-во: Генеза. Завдання доповнені схемами та малюнками, що забезпечать ефективність вивчення матеріалу, сприятимуть розвитку творчих здібностей і пізнавальні..
26.00 грн.
Основи здоров’я 3 клас Оновлена програма Зошит для самостійних робіт До підручника Беха І. Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Зміст укладених завдань відповідає оновленій навчальній програмі та підручнику Основи здоров'я 3 клас Нова програма Авт: Бех І.Д. Воронцова Т.В. Пономаренко В.С. Страшко С.В. Вид-во: Алатон. Посібник містить чотири двоваріантні самостійні роботи, по 6 завдань кожна, які допоможуть вчителеві перев..
19.00 грн.
Основи здоров’я 3 клас Оновлена програма Зошит для самостійних робіт До підручника Гнатюк О. Авт: Голінщак Ж. Вид: Богдан
Зміст укладених завдань відповідає Оновленій навчальній програмі та підручнику Основи здоров'я 3 клас Нова програма Авт: О.В. Гнатюк Вид-во: Генеза. Посібник містить чотири двоваріантні самостійні роботи, по 6 завдань кожна, які допоможуть вчителеві перевірити рівень засвоєння учнями навчального ..
19.00 грн.
Основи здоров’я 3 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Гнатюк О. Авт: Діптан Н. Вид-во: Ранок
Робочий зошит з Основ здоров'я для учнів 3 класу укладено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Основи здоров'я 3 клас Нова програма Авт: Гнатюк О. Вид-во: Генеза. Зошит містить передбачені програмою практичні завдання, практичні роботи, завдання з використанням таблиць, схем, малюнків. ..
25.00 грн.
Основи здоров’я Зошит для тематичних робіт 3 клас Нова програма до Підр. Гнатюк О.В. Авт: Голінщак Ж. А. Вид-во: Богдан
Зміст укладених завдань відповідає навчальній програмі та підручнику Основи здоров’я. 3 клас (авт. О. Гнатюк). Посібник містить чотири двоваріантні тематичні роботи, по 6 завдань кожна, які допоможуть вчителеві перевірити рівень засвоєння учнями навчального матеріалу. У зошиті відвед..
15.00 грн.
Основи здоров’я. 3 клас. Експрес-контроль. До підручника О.В. Гнатюк, та до підручника І.Д. Беха, Т.В. Воронцової, В.С. та інші. Нова програма. О.Ю. Чекіна Вид-во: Ранок
Основи здоров’я. 3 клас : відривні картки : до п ідруч. О. В. Гнатюк ; до підруч. І. Д. Беха, Т. В. Воронцової, В. С. Пономаренко, С. В. Страшка / О. Ю. Чекіна. — Х. : Вид-во «Ранок», 2014. — 96 с. — (Серія «Експрес-контроль»). Посібник складено відповідно до нової (2011 р.) програми з курсу ..
14.00 грн.
Основы здоровья 3 класс Новая программа Рабочая тетрадь к учебнику Беха И. Авт: Жаркова И. Изд-во: Підручники і посібники
Рабочая тетрадь составлена по Новой программе к учебнику Основы здоровья 3 класс Новая программа Авт: Бех И.Д. Воронцова Т.В. Пономаренко В.С. Страшко С.В. Изд-во: Алатон. Издание содержит задания на воспроизведение и усвоение знаний, творческие задания и практические работы. Для учеников 3 класс..
22.00 грн.
Основы здоровья. 3 класс. Экспресс-контроль. К учебнику И,Д. Беха, Т.В. Воронцовой, В.С. и др. Новая программа. Е.Ю. Чекина Изд-во: Ранок
Пособие составлено в соответствии с новой программой курса "Основы здоровья" для начальных классов общеобразовательных учебных заведений. Пособие предназначено для организации самостоятельных работ третьеклассников на уроках, цель которой - выявить пробелы в знаниях учащихся. ..
16.00 грн.
Рабочая тетрадь Основы здоровья 3 класс К учебнику И. Беха Авт: Е. Шаповал Изд: ПЕТ
Пособие содержит задания, которые дополнены схемами и рисунками. Рабочая тетрадь к учебнику Основы здоровья 3 класс Новая программа Авт: Бех И. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Изд-во: Алатон.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах. ..
26.00 грн.
Рабочая тетрадь Основы здоровья 3 класс Обновленная программа К учебнику Беха И. Авт: Диптан Н. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь по Основам здоровья для учеников 3 класса составлена по Обновленной программе 2016 года к учебнику Основы здоровья 3 класс Новая программа Авт: Бех И.Д. Воронцова Т.В. Пономаренко В.С. Страшко С.В. Изд-во: Алатон. Пособие содержит предусмотренные программой практические работы, за..
25.00 грн.
Робочий зошит з основ здоров’я 3 клас Нова програма До підруч. Гнатюк О. Авт: Лабащук О., Решетуха Т. Вид-во: Підручники та Посібники
Зошит з друкованою основою складений відповідно до нової програми з курсу Основи здоров’я та підручника О. В. Гнатюк Основи здоров’я 3 клас. Видання містить завдання на відтворення та закріплення знань, творчі завдання та практичні роботи. Для учнів 3 класу, учителів початкової школи..
22.00 грн.
Робочий зошит Основи здоров'я 3 клас Оновлена програма До підручника Бех І.Д. Авт: Хитра З.М. Вид-во: Весна
Зошит містить навчальний матеріал, який відповідає чинній програмі для середньої загальноосвітньої школи з основ здоров'я для учнів 3 класу та підручника Основи здоров'я 3 клас Нова програма Авт: Бех І.Д. Воронцова Т.В. Пономаренко В.С. Страшко С.В. Вид-во: Алатон. У робочому зошит..
22.00 грн.
Робочий зошит Основи здоров’я 3 клас До підручника Беха І. Оновлена програма Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Основ здоров'я для учнів 3 класу складений за Оновленою програмою до підручника Основи здоров'я 3 клас Нова програма Авт: Бех І.Д. Воронцова Т.В. Пономаренко В.С. Страшко С.В. Вид-во: Алатон. Видання містить завдання на відтворення та закріплення знань, творчі завдання та практичн..
22.00 грн.
Робочий зошит Основи здоров’я 3 клас Оновлена програма До підручника Беха І. Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Зошит з Основ здоров’я для учнів 3 класу містить матеріал, який відповідає оновленій навчальній програмі МОН України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику Основи здоров'я 3 клас Нова програма Авт: Бех І.Д. Воронцова Т.В. Пономаренко В.С. Страшко С.В. Вид-во: Алатон. По..
22.00 грн.
Робочий зошит Основи здоров’я 3 клас Оновлена програма До підручника Гнатюк О. Авт: Голінщак Ж. Вид: Богдан
Зошит з основ здоров’я для учнів 3 класу містить матеріал, який відповідає Оновленій навчальній програмі МОН України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику Основи здоров'я 3 клас Нова програма Авт: О.В. Гнатюк Вид-во: Генеза. Посібник містить різноманітні завдання для і..
21.00 грн.
Тетрадь Основы здоровья 3 класс Новая программа К учебнику Бех И. Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Тетрадь с печатной основой для 3 класса по новой программе разработана в соответствии с программой курса Основы здоровья и учебника Основы здоровья 3 класс Новая программа Авт: Бех И.Д. Воронцова Т.В. Пономаренко В.С. Страшко С.В. Изд-во: Алатон Рекомендовано в соответствии с новой прогр..
26.00 грн.
Тетрадь-практикум. Основы здоровья. 3 класс. Бех И.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В.. Изд-во: Алатон
Тетрадь-практикум содержит материалы для проведения уроков по учебнику "Основы здоровья 3 класс" (авторы: Бех И.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В.) и является частью учебно-методического комплекта. Одобрено для использования в общеобразовательных учебных заведениях к..
26.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018