Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Природознавство 3 клас Нова програма

Зошити Природознавство 3 клас Нова програма

Зошити та посібники з Природознавства для 3 класу за Новою програмою до підручника Грущинської І. В., Гільберг Т. Г. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом друга природи Навколишній світ Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Грущинська І. Вид: Освіта
Альбом друга природи 3 клас є складовою навчально-методичного комплекту до підручника Природознавство автор І.В. Грущинська. Альбом укладений на матеріалі, що вивчається на уроках природознавства у 3 класі. За задумом автора в альбомі вміщено невеликі за розміром, але яскраві інформативні тексти ..
40.00 грн.
Атлас із контурними картами і завданнями Природознавство 3–4 класи Оновлена програма Вид: Ранок
Матеріал посібника збагатить уявлення учнів про навколишній світ. Практичні завдання, робота з картами і схемами допоможуть набути необхідних знань та вмінь, які знадобляться школярам у подальшому житті. Атлас призначений для учнів 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів і відповідає ..
22.00 грн.
Атлас Природознавство 3-4 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Атлас з природознавства для 3-4 класу з контурними картами за новою програмою до будь-якого чинного підручника з природознавства. Видання має сучасний дизайн, прекрасно підібрані ілюстрації, картосхеми, малюнки, фото, які допомагають відтворити образи предметів чи явищ, узагальнити набу..
20.00 грн.
Атлас Природознавство з контурними картами 3-4 клас Нова програма Вид: Оріон
Зміст атласа: Рух землі, зоряне небо, фізична карта півкуль, вода у природі, теплові пояси, форми рельєфу, корисні копалини, політична, адміністративна карта, місцевість, людина та її організм. Атлас з Природознавства з контурними картами для 3 та 4 класу за Ново..
25.00 грн.
Бліц-контроль з природознавства Картки для поурочного письмового опитування 3 клас Частина 1 До підруч. Грущинської І. Авт: Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів з природознавства. До підручника з Природознавства 3 клас Грущинської І. Для вчителів початкових класів, учнів, батьків. ..
17.00 грн.
Бліц-контроль з природознавства Картки для поурочного письмового опитування 3 клас Частина 2 До підруч. Грущинської І. Авт: Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів з природознавства. До підручника з Природознавства 3 клас Грущинської І. Для вчителів початкових класів, учнів, батьків. ..
17.00 грн.
Бліц-контроль з Природознавства. Відрівні картки на кожен урок. 3 клас 1 частина. Нова програма. До підручника: Т.Гільберг, Т.Сак. Автор: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники.
Бліц-контроль з Природознавства. Відрівні картки на кожен урок. 3 клас 1 частина. Нова програма. До підручника: Т.Гільберг, Т.Сак. Автор: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники. Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учи..
17.00 грн.
Бліц-контроль з Природознавства. Відрівні картки на кожен урок. 3 клас 2 частина. Нова програма. До підручника: Т.Гільберг, Т.Сак. Автор: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники.
Бліц-контроль з Природознавства. Відрівні картки на кожен урок. 3 клас 2 частина. Нова програма. До підручника: Т.Гільберг, Т.Сак. Автор: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники. Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві..
17.00 грн.
Експрес-контроль Природознавство 3 клас Оновлена програма До підручника Гільберг Т. До підручника Грущинської І. Авт: Назаренко А. Вид-во: Ранок
Експрес-контроль з Природознавства для учнів 3 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Гільберг Т. Сак Т. Вид-во: Генеза та до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта. Посібник призначено д..
17.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Природознавство 3 клас До підручника Гільберг Т. Нова програма Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Зміст зошита відповідає навчальній програмі МОМ України та підручнику Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Гільберг Т. Сак Т. Вид-во: Генеза. Посібник містить вісім двоваріантних тематичних робіт, по 6 завдань у кожній, які допоможуть учителеві перевірити знання учнів з певної теми. В з..
16.00 грн.
Зошит для контрольних робіт. Природознавство 3 клас. До підручника І.В. Грущинської. Нова програма. Т.В. Гладюк, М.М. Гладюк, Н.О. Будна. Вид-во: Богдан
Зміст зошита відповідає навчальній програмі МОН України та підручнику Природознавство. 3 клас. Грущинська І.В. Посібник містить вісім двоваріантних тематичних робіт, по 6 завдань у кожній, які допоможуть учителеві перевірити знання учнів з певної теми. В зошиті відведено окремі сто..
16.00 грн.
Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з природознавства 3 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта
Навчальний посібник відповідає змістові підручника автора Грущинської І.В. Природознавство 3 клас. У зошиті подано матеріали для контрольних робіт у двох варіантах. У посібнику пропонується система різнорівневих завдань, а також передбачене місце для вербальної оцінки вчителя, самооцінювання..
22.00 грн.
Зошит для тестових завдань з природознавства 3 клас Оновлена програма Авт: І. Андрусенко Вид: Генеза
Зошит для тестових завдань призначено для перевірки знань та вмінь учнів 3 класу з Природознавства. Видання містить тестові завдання відкритого та закритого типу, а також пояснювальну записку для вчителя та інструкцію для учнів. Для учнів, учителів початкових класів, методистів, студентів педагог..
25.00 грн.
Зошит друга природи 3 клас Оновлена програма Авт: Грущинська І. Вид-во: Освіта
Зошит друга природи для учнів 3 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта. У ньому у формі різноманітних і оригінальних ігрових завдань, поданих відповідно до тем кожного уроку, закріплюються природознавч..
28.00 грн.
Зошит з Природознавства 3 клас Оновлена програма До підручника Грущинської Авт: Андрусенко І. Вид: Генеза
Зошит з Природознавства 3 клас за Оновленою програмою складено до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Освіта. Призначений для узагальнення знань з природознавства, формування практичних умінь і навичок, розвитку пізнавальних інтересів, емоційної сфери, творчого мисл..
30.00 грн.
Зошит моїх досягнень Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Грущинська І. Вид: Освіта
Зошит моїх досягнень Природознавство 3 клас розроблено відповідно до нової програми з природознавства для загальноосвітніх навчальних закладів 1–4 класи з урахуванням змін, внесених МОН України в 2016 році та нових критеріїв оцінювання. У зошиті подано матеріали для самостійних та тематичних ..
25.00 грн.
Зошит Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Робочий зошит з природознавства для 3 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Природознавство 3 клас Нова програма. Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвердженої Міністерством освіти і науки України ..
28.00 грн.
Зошит Природознавство 3 клас Нова програма До підручника Гільберг Т. Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Робочий зошит з природознавства для 3 класу за Новою програмою до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Гільберг Т. Сак Т. Вид-во: Генеза. ..
28.00 грн.
Зошит Природознавство 3 клас Оновлена програма до підручника Гільберг Т. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Зошит з Природознавства для учнів 3 класу за Оновленою програмою 2016 року укладено до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Гільберг Т. Сак Т. Вид-во: Генеза. Посібник містить вправи для самостійної роботи, завдання проблемного та пошукового характеру, практичні роботи, дослідниць..
26.00 грн.
Зошит Природознавство 3 клас Оновлена програма до підручника Грущинської І. Авт: Гладюк Т. Вид-во: Богдан
Зошит з Природознавства для учнів 3 класу за Оновленою програмою 2016 року укладено до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта. Посібник містить вправи для самостійної роботи, завдання проблемного та пошукового характеру, практичні роботи, дослідницькі ..
26.00 грн.
Картки з природознавства Формування предметних компетентностей 3 клас Оновлена програма Авт: Цимбалару А. Вид: Оріон
Картки з природознавства 3 клас Оновлена програма 2016 року Формування предметних компетентностей авт: Цимбалару А. Д. вид: Оріон. За темами: спостереження за порами року, природа взимку, навесні, влітку та інш.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах коміс..
25.00 грн.
Контрольні роботи Природознавство 3 клас Оновлена програма До підручника Гільберг Т. Авт: Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із Природознавства в 3 класі. Тексти завдань складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Гільберг Т. Сак Т. Вид-во: Генеза. Завдання подано у двох варіантах. Усі з..
14.00 грн.
Контрольні роботи Природознавство 3 клас Оновлена програма До підручника Грущинської І. Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із Природознавства в 3 класі. Тексти завдань складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта. Завдання подано у двох варіантах. Усі завд..
14.00 грн.
Навчальні проекти та практичні роботи з Природознавства 3 клас Оновлена програма Авт: Ємельяненко О. Вид-во: Генеза
Посібник з Природознавства для учнів 3 класу за Оновленою програмою до будь-якого чинного підручника допоможе ефективно організувати і реалізувати на практиці всі практичні роботи та навчальні проекти з Природознавства для 3 класу, передбачені Оновленою навчальною програмою. Зошит містить інструк..
30.00 грн.
Природоведение 3 класс Новая программа Рабочая тетрадь к учебнику Грущинской И. Авт: Жаркова И. Изд-во: Підручники і посібники
Тетрадь с печатной основой составлена по Новой программе к учебнику Природоведение 3 класс Новая программа Авт: Грущинская И. Изд-во: Освіта. Тетрадь содержит задания на воспроизведение и закрепление знаний учебников, творческие задания и практические работы. Для учащихся 3 класса, учителей начал..
27.00 грн.
Природоведение 3 класс Обновленная программа Рабочая тетрадь К учебнику Грущинской И. Авт: Диптан Н. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь по Природоведению для учеников 3 класса составлена в соответствии с Обновленной программой 2016 года к учебнику Природоведение 3 класс Новая программа Авт: Грущинская И. Изд-во: Освіта. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та м..
28.00 грн.
Природознавство 3 клас Нова програма Робочий зошит До підручника Гільберг Т. Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Зошит укладено до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Гільберг Т. Сак Т. Вид-во: Генеза. Навчальний матеріал повністю відповідає новій програмі Міністерства освіти і науки України та Державному стандартові початкової загальної освіти. Зошит призначено для організації роботи учнів..
20.00 грн.
Природознавство 3 клас Нова програма Робочий зошит До підручника Грущинської І. Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Зошит укладено до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта. Навчальний матеріал повністю відповідає новій програмі Міністерства освіти і науки України та Державному стандартові початкової загальної освіти. Зошит призначено для організації робот..
18.00 грн.
Природознавство 3 клас Нова програма Тестові завдання до підручника Грущинської І. Авт: Гладюк Т. Вид-во: Богдан
Тестові завдання з Природознавства для учнів 3 класу складено за Новою програмою 2016 року до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта. Посібник містить 50 тестів у двох варіантах, кожен із яких складається з шести завдань. Тести рекомендуємо провод..
24.00 грн.
Природознавство 3 клас Оновлена програма Зошит для контрольних робіт до підручника Гільберг Т. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Зошит для контрольних робіт з Природознавства для учнів 3 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Гільберг Т. Сак Т. Вид-во: Генеза. Посібник містить вісім двоваріантних тематичних робіт, по 6 завдань у кожній, які допоможуть учителе..
23.00 грн.
Природознавство 3 клас Оновлена програма Зошит для контрольних робіт до підручника Грущинської І. Авт: Гладюк Т. Вид-во: Богдан
Зошит для контрольних робіт з Природознавства для учнів 3 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта. Посібник містить шість двоваріантних тематичних робіт, по 7 завдань у кожній, які допоможуть учителеві ..
23.00 грн.
Природознавство 3 клас Оновлена програма Зошит до підручника Гільберг Т. Авт: Андрусенко І. Вид-во: Літера
Зошит з Природознавства для учнів 3 класа укладено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Гільберг Т. Сак Т. Вид-во: Генеза. Посібник призначен для формування в учнів 3 класу практичних умінь і навичок з предмета, узагальнення та закріплення знань..
28.00 грн.
Природознавство 3 клас Оновлена програма Зошит до підручника Грущинської І. Авт: Володарська М. Вид-во: Літера
Зошит з Природознавства для учнів 3 класа укладено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта. Виконуючи завдання зошита, учні дізнаються, що таке природа, для чого потрібне сонячне світло й тепло, які властивості повітр..
28.00 грн.
Природознавство 3 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Гільберг Т. Авт: Косовцева Н. Вид-во: ПЕТ
Зошит з Природознавства для учнів 3 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Гільберг Т. Сак Т. Вид-во: Генеза. Завдання доповнені схемами та малюнками, що забезпечать ефективність вивчення матеріалу, сприятимуть розвитку творчих здіб..
28.00 грн.
Природознавство 3 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Грущинської І. Авт: Діптан Н. Вид-во: Ранок
Робочий зошит з Природознавства для учнів 3 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта. Різнорівневі завдання з використанням діаграм, таблиць, схем сприятимуть розвитку мислення учнів, збагатять їхні уявл..
28.00 грн.
Природознавство 3 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Грущинської І. Авт: Назаренко А. Вид-во: ПЕТ
Зошит з Природознавства для учнів 3 класу за Оновленою програмою складено до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта. Завдання доповнені схемами та малюнками, що забезпечать ефективність вивчення матеріалу, сприятимуть розвитку творчих здібностей і пізн..
28.00 грн.
Природознавство 3 клас Оновлена програма Тестові завдання до підручника Гільберг Т. Авт: Будна Н. Вид: Богдан
У посібнику подано тестові завдання, зміст яких відповідає оновленій навчальній програмі МОН України та підручнику Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Гільберг Т. Сак Т. Вид-во: Генеза. Запропоновано тести у двох варіантах до кожної теми, які дають змогу визначити рівень навчальних досягнен..
37.00 грн.
Природознавство 3 клас Оновлена програма Тестові завдання до підручника Гільберг Т. Авт: Мальцева Л. Вид-во: Весна
Тестові завдання з Природознавства для учнів 3 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Гільберг Т. Сак Т. Вид-во: Генеза. Пропоновані завдання допоможуть учителеві здійснювати поточний і тематичний контроль шляхом тестової перевірки ..
25.00 грн.
Природознавство 3 клас Оновлена програма Тестові завдання до підручника Грущинської І. Авт: Гладюк Т. Вид: Богдан
В зошиті тестові завдання для оперативної перевірки рівня засвоєння курсу природознавства учнями 3 класу, зміст відповідає оновленій навчальній програмі МОН України та підручнику Природознавство 3 клас авт. Грущинська І. В. Посібник містить 49 тестів у двох варіантах, кожен із яких складається з ..
37.00 грн.
Природознавство 3 клас Оновлена програма Тестові завдання до підручника Грущинської І. Авт: Мальцева Л. Вид-во: Весна
Тестові завдання з Природознавства для учнів 3 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта. Пропоновані завдання допоможуть учителеві здійснювати поточний і тематичний контроль шляхом тестової перевірки нав..
25.00 грн.
Природознавство 3 клас Тестові завдання До підручника Гільберг Т. Нова програма Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано тестові завдання, зміст яких відповідає навчальній програмі МОН України та підручнику Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Гільберг Т. Сак Т. Вид-во: Генеза. Запропоновано тести у двох варіантах до кожної теми, які дають змогу визначити рівень навчальних досягнень учнів. ..
20.00 грн.
Природознавство 3 клас Тестові завдання Нова програма до підр. Грущинської І. Авт: Будна Н.О. Гладюк М.М. Гладюк Т.В. Вид-во: Богдан
У посібнику подано тестові завдання для оперативної перевірки рівня засвоєння курсу природознавства учнями 3 класу. Зміст завдань відповідає навчальній програмі МОН України та підручнику Продознавство. 3 клас авт. Грущинська І.В. Посібник містить 54 тести, кожен із яких складається з..
21.00 грн.
Природознавство Атлас з контурними картами 3-4 класи Нова програма Вид: Інститут передових технологій
Атлас з контурними картами 3-4 класи Природознавство Нова програма.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти МОН України   (лист № 21.1/12-Г-11 від 24..
19.00 грн.
Природознавство в тестових завданнях 3 клас Оновлена програма до підручника Грущинської І. Авт: Гладюк Т. Вид: Богдан
У посібнику Природознавство в тестових завданнях 3 клас, подано тестові завдання для оперативної перевірки рівня засвоєння курсу природознавства учнями 3 класу. Зміст завдань відповідає оновленій навчальній програмі МОН України та підручнику Природознавство 3 клас авт. Грущинська І.В.   ..
23.00 грн.
Природознавство Робочий зошит 3 клас Оновлена програма Авт: Хитра З. Мальцева Л. Вид: Весна
Поданий у зошиті навчальний матеріал відповідає оновленій програмі з природознавства для учнів 3 класу середніх загальноосвітніх навчальних закладів. Навчальний посібник містить різні за рівнем складності завдання, дозволяє працювати на уроці і вдома, стимулює розумову діяльність молодших шк..
22.00 грн.
Рабочая тетрадь друга природы 3 класс Новая программа Авт: Грущинская И. Изд-во: Освіта
К учебнику Природоведение 3 класс Новая программа Авт: Грущинская И.В. Изд-во: Освіта В рабочей тетради в форме разнообразных и оригинальных игровых заданий, представленных в соответствии с тем каждого урока, закрепляются естественные знания о временах года, предусмотренные программой 3 класс..
20.00 грн.
Робочий зошит друга природи, 3 клас. Нова програма. Грущинська І.В. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник для учнів 3 класу «Зошит друга природи» — складова НМК до підручника «Природознавство», укладено відповідно до підручника. У ньому у формі різноманітних і оригінальних ігрових завдань, поданих відповідно до тем кожного уроку, закріплюються природознавчі знання про пори року, п..
20.00 грн.
Робочий зошит з природознавства 3 клас Оновлена програма Авт: Гільберг Т. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з Природознавства для учнів 3 класу за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Гільберг Т. Сак Т. Вид-во: Генеза містить цікаві завдання, вправи та розвиток спостережливості, практичні роботи, вкладку з тематичними завданнями Перевір себ..
30.00 грн.
Робочий зошит з Природознавства 3 клас Оновлена програма До підручника Гільберг Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Зошит відповідає Оновленій навчальній програмі МОН України, Державному стандарту початкової загальної освіти та підручнику 3 клас Природознавство Нова програма Авт: Гільберг Т. Сак Т. Вид-во: Генеза. Посібник містить вправи для самостійної роботи, завдання проблемного та пошукового характеру, пра..
22.00 грн.
Робочий зошит з Природознавства 3 клас Оновлена програма До підручника Грущинської Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Робочий зошит з Природознавства містить матеріал, який відповідає Оновленій навчальній програмі МОН України, Державному стандартові початкової загальної освіти та підручнику Природознавство 3 клас Нова програма Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта   Схвалено для використання у загальн..
24.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019