Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Трудове навчання 3 клас Нова програма

Зошити Трудове навчання 3 клас Нова програма

Зошити, альбоми та посібники з Трудового навчання для 3 класу за Новою програмою до підручника Веремійчик І. М., Сидоренко В. К., Котелянець Н. В., Трач С.К. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом Трудове навчання 3 клас Нова програма До підручника Сидоренко В. Авт: Трач С. Вид-во: Богдан
У пропонованому альбомі зміст уроків трудового навчання для учнів 3 класу відповідає новій навчальній програмі Міністерства освіти і науки України, вимогам Державного стандарту початкової загальної освіти та чинному підручнику Трудове навчання 3 клас Нова програма Авт: Сидоренко В. Котелянець Н. ..
42.00 грн.
Альбом Учусь усе робити сам 3 клас Оновлена програма До підручника Сидоренка В. Авт: Хорунжий В. Вид-во: Ранок
Альбом з Трудового начання із шаблонами Учусь усе робити сам для учнів 3 класу створений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Трудове навчання 3 клас Нова програма Авт: Сидоренко В. Котелянець Н. Агєєва О. Вид-во: Сиция. Альбом містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готови..
45.00 грн.
Альбом-посібник 3 клас Трудове навчання Нова програма Авт: Дятленко О. Вид: Літера
Альбом-посібник 3 клас Нова програма, містить посильні завдання з трудового навчання, схеми виконання і зразки готових виробів. Зміст посібника відповідає чинній програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Призначено для організації роботи учнів 3-го класу загальноосвітніх навчал..
50.00 грн.
Альбом-посібник Маленький трудівничок 3 клас Оновлена програма Авт: Роговська Л. Вид-во: Підручники і посібники
В альбомі Маленький трудівничок 3 клас розміщено творчі завдання для уроків трудового навчання в 3 класі, розроблені за Оновленою програмою МОН України і спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних здібностей учнів. Для учнів третього класу, учителів початкових класів, учите..
50.00 грн.
В стране мастеров Рабочая тетрадь-альбом 3 класс К учебнику Сидоренко В.К. Новая программа Авт: Сидоренко В.К. Котелянець Н.В. Агєєва О.В. Изд-во: Сиция
Рабочая тетрадь составлена в соответствии с учебником Трудовое обучение 3 класс Новая программа Авт: В. К. Сидоренко, Н. В. Котелянец, Е. В. Агеева Изд-во: Сиция. Содержит задания, соответствующие указанным страницам в учебнике, на которых предусмотрены варианты его выполнения. ..
45.00 грн.
Робочий зошит з трудового навчання 3 клас Нова програма До підручника І.М. Веремійчик Авт: А.В. Бровченко Вид-во: Генеза
Робочий зошит з трудового навчання 3 клас. Нова програма. До підручника Трудове начання, 3 клас. Нова програма. Веремійчик І. М., Тименко В.П. Вид-во: Генеза Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науков..
45.00 грн.
Трудове навчання 3 клас альбом-посібник Нова програма До підручника І.В. Веремійчика Авт: В.І. Хорунжий. Вид-во: Богдан
Робочий альбом-посібник укладено відповідно до чинної навчальної програми Міністерства освіти і науки України, Державного стандарту початкової загальної освіти та підручника з трудового навчання (автори: І.М. Веремійчик, В.П. Тименко Трудове навчання. 3 клас). Альбом містить творчі завда..
37.00 грн.
Трудове навчання 3 клас Оновлена програма Альбом до підручника Веремійчика В. Авт: Трач С. Вид: Богдан
Альбом з трудового навчання для учнів 3 класу складений за оновленою навчальною програмою до підручника Трудове навчання 3 клас Нова програма Авт: Веремійчик І. Тименко В. Вид-во: Генеза. Альбом містить чисті аркуші, на яких діти мають змогу працювати під час уроку. Переглянути... Схвален..
42.00 грн.
Трудове навчання Майстер Саморобко 3 клас Альбом-посібник До підручника І. Веремійчика Нова програма Авт: А.В. Бровченко, Н.Ф. Копитіна Вид-во: Підручники і посібники
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання у 3 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України підручника І. М. Веремійчика, В. П. Тименка Трудове навчання. 3 клас, спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних здібностей уч..
45.00 грн.
У Країні Майстрів Зошит-альбом 3 клас Нова програма До підручника Сидоренко В.К. Авт: Н. Котелянець, О. Агєєва, Ю. Котелянець Вид-во: Сиция
До підручника Трудове навчання 3 клас Нова програма Сидоренко В.К., Котелянець Н.В., Агєєва О.В. Вид-во: Сиция Любі друзі! Ми ради вітати вас знову в нашій Країні Майстрів, де ви тепер не просто гості, а справжні господарі. Адже ви стали значно самостійнішими, багато вже знаєте і вмієте ..
45.00 грн.
Умійко Альбом-посібник Трудове Навчання 3 клас Нова програма До підручника В.К. Сидоренка Автор: Головата О. Вид-во: Підручники і посібники
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання в 3 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України і підручника В.К. Сидоренко, Н.В. Котелянець, О.В. Агеева Трудове навчання. 3 клас, спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних..
45.00 грн.
Учусь усе робити сам Трудове навчання 3 клас Альбом із шаблонами До підручника І.М. Веремійчика, В.П. Авт: Хорунжий В.І. Вид-во: Ранок
Посібник створений відповідно до програми (2011р.) для 3 класів та підручника І.М. Веремійчика, В.П. Тименка (К.: Генеза, 2014). Альбом містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні, розвивальні завдання,..
45.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019