Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Українська мова 3 клас Нова програма

Зошити Українська мова 3 клас Нова програма

Зошити та посібники з Української мови для 3 класу за Новою програмою до підручника Вашуленко М. С., Захарійчук М. Д., Гавриш Н. В., Хорошковської О. Н. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
2000 вправ та завдань 3 клас Українська мова Нова програма Авт: К. Скрипник Вид: Час майстрів
Посібник складений за Новою програмою і може використовуватися вчителями і як тренувальний, і як контрольний зошит. В зошиті подано вправи з української мови на вміння застосовувати основні орфографічні правила, що вивчаються в 3 класі. Робота над мовним матеріалом пос..
18.00 грн.
Бліц-контроль Українська мова 3 клас 1 частина До підручника Вашуленка М. Авт: Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник з Української мови для учнів 3 класу в двох частинах Частина Перша до підручника Українська мова 3 клас Нова програма Авт: Вашуленко М. Мельничайко О. Васильківська Н. Вид-во: Освіта містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування, які допоможуть учителеві в організац..
17.00 грн.
Бліц-контроль Українська мова 3 клас 1 частина До підручника Захарійчук М. Авт: Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник з Української мови для учнів 3 класу в двох частинах Частина Перша до підручника Українська мова 3 клас Нова програма Авт: Захарійчук М. Мовчун А. Вид-во: Грамота містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування, які допоможуть учителеві в організації поточного контрол..
17.00 грн.
Бліц-контроль Українська мова 3 клас 2 частина До підручника Вашуленка М. Авт: Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник з Української мови для учнів 3 класу в двох частинах Частина Друга до підручника Українська мова 3 клас Нова програма Авт: Вашуленко М. Мельничайко О. Васильківська Н. Вид-во: Освіта містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування, які допоможуть учителеві в організац..
17.00 грн.
Бліц-контроль Українська мова 3 клас 2 частина До підручника Захарійчук М. Авт: Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник з Української мови для учнів 3 класу в двох частинах Частина Друга до підручника Українська мова 3 клас Нова програма Авт: Захарійчук М. Мовчун А. Вид-во: Грамота містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування, які допоможуть учителеві в організації поточного контрол..
17.00 грн.
Буду мову я вивчати Зошит з української мови 3 клас Для шкіл з російською мовою навчання В двух частинах До підруч. Н.В. Гавриш Авт: О.Ю. Чекіна Вид-во: Ранок
Зошит призначений для організації роботи учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання на уроці та вдома. Відповідає програмі (2011 р.) з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання та підручнику Українська мова Н. В...
48.00 грн.
Буду мову я вивчати Зошит з української мови 3 клас Для шкіл з російською мовою навчання В двух частинах До підруч. О. Н. Хорошковської Авт: Кобзар О.Г. Вид-во: Ранок
Зошити призначені для організації роботи учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання. Відповідає програмі (2011 р.) та підручнику Українська мова О. Н. Хорошковської, Г. І. Охоти, Н. І. Яновицької. — (К.: Освіта, 2013). Посібник допоможе ефективно ..
48.00 грн.
Дидактичні матеріали з української мови Тренажер 3 клас Нова програма До підруч. Вашуленка М. Авт: Данилко О. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник відповідає чинній програмі з української мови і підручнику Вашуленко М. С., Мельничайко О., Васильківська Н. Українська мова: підручник для 3 клас. Він містить теоретичний матеріал із граматичних тем та систему вправ з української мови до кожної теми, поділених на розділи: «Запам’ят..
30.00 грн.
Дидактичні матеріали з української мови Тренажер 3 клас Нова програма До підруч. Захарійчук М. Авт: Данилко О. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник відповідає чинній програмі з української мови і підручнику Захарійчук М., Мовчун А. Українська мова: підручник для 3 клас. Він містить теоретичний матеріал із граматичних тем та систему вправ з української мови до кожної теми, поділених на розділи «Запам’ятай!», «Потренуйся!», «..
30.00 грн.
Експрес-контроль Українська мова 3 клас Оновлена програма До підручника Вашуленка М. та Захарійчук М. Авт: Голосна С. Вид-во: Ранок
Експрес-контроль з Української мови для учнів 3 класу укладений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Українська мова 3 клас Нова програма Авт: М. Вашуленко С. Дубовик Вид-во: Освіта та до підручника Українська мова 3 клас Нова програма Авт: М. Захарійчук Вид-во: Грамота. Збірник завдань..
20.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Українська мова 3 клас Нова програма До підручника М.С. Вашуленка Авт: О. Данилко Вид-во: Підручники і посібники
Зошит із друкованою основою містить усі види перевірки знань, умінь і навичок учнів з української мови у 3 класі, а саме: аудіювання, діалогічне мовлення, перевірка мовних знань і вмінь, усний переказ , диктант і списування. Методичні вказівки щодо роботи з цим зошитом уміщено в посібнику «Методи..
18.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Українська мова 3 клас Оновлена програма Авт: Походжай Н. Вид-во: Богдан
Зошит для контрольних робіт з Української мови для учнів 3 класу містить усі види перевірки знань, умінь і навичок учнів за Оновленою програмою 2016 року з української мови в 3 класі, що проводяться посеместрово. Учні послідовно виконують завдання усіх рівнів безпосередньо в зошиті. Відведено віл..
23.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень Українська мова 3 клас Нова програма Для шкіл з навчанням російською мовою Авт: Л.І. Тимченко Вид-во: Ранок
Зошит містить завдання для перевірки аудіативних умінь учнів, навичок монологічного й діалогічного мовлення, тестові завдання, тексти для контрольного списування та контрольних диктантів, а також підсумкову контрольну роботу за 3-й клас. Зміст відповідає орієнтовним вимогам до оцінювання навч..
20.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень Українська мова 3 клас Оновлена програма Авт: Тимченко Л. Вид-во: Ранок
Зошит для контролю навчальних досягнень з Української мови для учнів 3 класу за Оновленою програмою 2016 року містить завдання для перевірки навичок монологічного й діалогічного мовлення, контрольні роботи, тексти для контрольного списування, а також підсумкову контрольну роботу. До будь-якого чи..
20.00 грн.
Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови 3 клас Частина 1 Нова програма Авт: М.С. Вашуленко, Н.А. Васильківська Вид-во: Освіта
Українська мова. Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови 3 клас. Частина 1. М.С. Вашуленко, Н.А. Васильківська Вид-во: Освіта. До підручника Українська мова. 3 кл. Вашуленко М.С., Мельничайко О.І. Вид-во: Освіта Схвалено для використання у загальноосвітніх навчал..
22.00 грн.
Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови 3 клас Частина 2 Нова програма Авт: М. Вашуленко Вид: Освіта
Містить тестові завдання закритої і відкритої структури. Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови із друкованою основою призначений для перевірки мовних знань, мовленнєвих і правописних умінь учнів. До підручника Українська мова 3 клас Вашуленко М.С., Мельничайко О.І. Освіта. ..
22.00 грн.
Зошит для списування 3 клас Кроки до успіху Оновлена програма Авт: О. Харченко Вид: Основа
Кроки до успіху 3 клас Зошит для списування Оновлена програма. Усі батьки й учителі мріють про те, щоб дитина грамотно писала. Один з ключиків до грамотного письма прихований у такій вправі, як списування тексту за алгоритмом правилами списування. Працюючи за алгоритмом, дитина навчається планува..
30.00 грн.
Зошит для тематичного оцінювання з української мови. 3 клас. Нова програма. М.Д. Захарійчук. Вид-во: Грамота
Зошит для тематичного оцінювання з української мови. 3 клас. Нова програма. М.Д. Захарійчук. ..
28.00 грн.
Зошит для тестової перевірки знань з Української мови 3 клас Оновлена програма Авт: Пономарьова К. Вид-во: Генеза
У зошиті вміщено тестові завдання для перевірки теоретичних знань з української мови за Оновленою прогрмаою 2016 року. Їх можна використовувати для контрольних і самостійних робіт. Мовні знання пропонується перевіряти за допомогою тематичних тестових робіт, складених до всіх мовних тем, передбаче..
30.00 грн.
Зошит експрес-контроль 3 клас Тестові завдання з української мови Нова програма Авт: Г.Й. Волкотруб Вид-во: Генеза
Зошит експрес-контроль 3 клас. Тестові завдання з української мови. Нова програма. У посібнику подано перевірні роботи у формі тестових завдань, призначені для поточної та тематичної швидкої перевірки навчальних досягнень третьокласників з української мови. Зміст завдань відповідає вимогам що..
25.00 грн.
Зошит з розвитку зв'язного мовлення 3 клас Оновлена програма до підручника Вашуленка М. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику для учнів 3 класу подано зміст урокiв з розвитку зв’язного мовлення за Оновленою програмою 2016 року до підручника Українська мова 3 клас Нова програма Авт: Вашуленко М. Мельничайко О. Васильківська Н. Вид-во: Освіта. Запропонованi вправи допоможуть учителевi організувати мовленнєву д..
25.00 грн.
Зошит з розвитку зв'язного мовлення 3 клас Оновлена програма до підручника Захарійчук М. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику для учнів 3 класу подано зміст урокiв з розвитку зв’язного мовлення за Оновленою програмою 2016 року до підручника Українська мова 3 клас Нова програма Авт: Захарійчук М. Мовчун А. Вид-во: Грамота. Запропонованi вправи допоможуть учителевi організувати мовленнєву діяльність учнів на у..
25.00 грн.
Зошит з розвитку мовлення 3 клас Нова програма Авт: Ісаєнко О. Вид-во: Гімназія
Зошит за Новою програмою до будь-якого чинного підручника призначений для збагачення зв'язного мовлення та вдосконалення навичок мовленнєвої діяльності молодших школярів. Завдання спрямовані на розвиток передусім писемного мовлення: на побудову переказів прочитаних чи прослуханих текстів - їх под..
18.00 грн.
Зошит з розвитку мовлення 3 клас Нова програма Авт: Бовсунівська Г.Г. Клименчук С.Л. Вид-во: Грамота
Зошит з розвитку мовлення 3 клас Нова програма Авт: Бовсунівська Г.Г. Клименчук С.Л. Вид-во: Грамота Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти. Міністерства освіти і науки, мо..
17.00 грн.
Зошит з розвитку писемного мовлення 3 клас Нова програма До підручника Захарійчук М.Д., Мовчун А.І. Авт: Захарійчук М.Д. Вид-во: Грамота
Зошит входить до навчально-методичного комплекту до підручника Українська мова. 3 клас Автори Захарійчук М.Д., Мовчун А.І. Для учнів, вчителів, батьків, методистів. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання..
30.00 грн.
Зошит з української мови 3 клас Дві частини Нова програма Авт: Терещенко О. Вид: АВДІ
Мета комплекта зошитів - сприяти вивченню теоретичних знань з української мови, розвитку мовленнєвих умінь учнів, логічного мислення, збагаченню словникового запасу. Зошити з української мови з друкованою основою для 3-го класу складено відповідно до навчальної програми Міністерства освіти і наук..
65.00 грн.
Зошит моїх досягнень Українська мова 3 клас Нова програма Авт: Вашуленко М. Вид: Освіта
Зошит моїх досягнень Українська мова 3 клас розроблено відповідно до нової програми з української мови для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням змін, внесених МОН України в 2016 році та орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи. ..
28.00 грн.
Зошит Українська мова 3 клас Нова програма До підручника Хорошковська О. Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Зошит на друкованій основі з української мови та розвитку мовлення для 3 класу шкіл з російською мовою навчання розроблено до підручника Українська мова. 3 клас нова програма. Для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням російською мовою. Автор: О.Н. Хорошковська, Г.І. Охота, Н.І. Я..
26.00 грн.
Каліграфічні хвилинки 3 клас Авт: Іванова Г. Вид: Основа
Робочий зошит розрахован на вдосконалення каліграфічних навичок, формування графічно правильного, чіткого, грамотного й швидкого письма учнів третіх класів. Посібник допоможе вчителю організувати роботу з каліграфії на кожному уроці впродовж 5–7 хвилин. Систему вправ, вміщених у зоши..
10.00 грн.
Картки для поточної перевірки знань Українська мова 3 клас Оновлена програма Авт: Пономарьова К. Вид-во: Літера
Посібник Картки для поточної перевірки знань з Української мови для учнів 3 класу складений за Оновленою програмою 2016 року і призначений для поточного контролю знань і вмінь учнів з української мови. Його можна використовувати під час повторення і закріплення вивченого матеріалу, перевірки дома..
20.00 грн.
Контроль навчальних досягнень з української мови Крок до знань 3 клас Нова програма До підруч. Вашуленка М. Авт: Данилко О. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник складено відповідно до вимог чинної програми з української мови для 3 класу, Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи й підручника Вашуленко М., Мельничайко О., Васильківської Н. Українська мова для 3 класу. Видання містить завдання чотирьох рів..
15.00 грн.
Контроль навчальних досягнень з української мови Крок до знань 3 клас Нова програма До підруч. Захарійчук М. Авт: Данилко О. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник складено відповідно до вимог чинної програми з української мови для 3 класу, Системи контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи й підручника Захарійчук М., Мовчун А. Українська мова для 3 класу. Видання містить завдання чотирьох рівнів складності для конт..
15.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Українська мова 3 клас Оновлена програма До підручника Вашуленко М. Авт: Данилко О. Вид: Підручники і посібники
Контроль навчальних досягнень з української мови укладено відповідно до вимог оновленої чинної програми з української мови для 3 класу, Орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи і підручника Вашуленко М.С. Українська мова підручник для 3 класу загальн..
25.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Українська мова 3 клас Оновлена програма До підручника Захарійчук М. Авт: Данилко О. Вид: Підручники і посібники
Контроль навчальних досягнень з української мови. Зошит укладено відповідно до вимог оновленої чинної програми з української мови для 3 класу, Орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початковоъ школи і підручника Захарійчук М.Д. Українська мова підручник для 3 класу..
25.00 грн.
Контрольні роботи з української мови 3 клас Нова програма До підруч. Захарійчук М. Авт: Данилко О. Вид-во: Підручники та Посібники
Зошит із друкованою основою містить усі види перевірки знань, умінь і навичок учнів з української мови у 3 класі, а саме: аудіювання, діалогічне мовлення, перевірка мовних знань і вмінь, усний переказ , диктант і списування. Методичні вказівки щодо роботи з цим зошитом уміщено в посібнику «Методи..
18.00 грн.
Мандрівка зі словом Зошит з розвитку зв'язного мовлення 3 клас Оновлена програма До підручника Вашуленка М. Авт: Лабащук О. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит призначений для використання на уроках розвитку зв'язного мовлення у 3 класі за Оновленою програмою до підручника Українська мова 3 клас Нова програма Авт: Вашуленко М. Мельничайко О. Васильківська Н. Вид-во: Освіта. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах коміс..
27.00 грн.
Навчаємось висловлюватися Українська мова 3 клас Оновлена програма Авт: Вашуленко М. Вид-во: Освіта
Зошит Навчаємось висловлюватися для учнів 2 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Українська мова 3 клас Нова програма Авт: Вашуленко М. Мельничайко О. Васильківська Н. Вид-во: Освіта. ..
28.00 грн.
Підсумковий контроль знань з української мови 3 клас Нова програма Авт: М.С. Вашуленко, Н.А. Васильківська Вид-во: Освіта
Підсумковий контроль знань з української мови 3 клас. Нова програма. М.С. Вашуленко, Н.А. Васильківська. Зошит із друкованою основою призначений для організації підсумкового контролю знань учнів на уроках української мови. До підручника Українська мова. 3 клас. Нова програма. Вашуленко М...
20.00 грн.
Практикум 2000 завдань з української мови 3 клас Авт: Безкоровайна О. Вид: Торсінг
Практикум 2000 завдань з української мови для 3-го класу стане незамінним посібгткоом у вивченні української мови. Тут у вигляді таблиць наведені тренувальні вправи на основні правила, що входять у програму початкової школи. За допомоги цього посібника ви завжди зможете перевірити рі..
16.50 грн.
Практикум 300 завдань з української мови Звуко-буквений аналіз 3-4 класи Авт: Грищенко О. Вид: Торсінг
Зошит практикум 300 завдань з української мови 3-4 класи Звуко-буквений аналіз Фонетичний розбір. Серія практичних посібників містить вправи в межах програми початкової школи. Мета посібника — допомогти школярам закріпити набуті знання шляхом тренування на великій кількості..
16.50 грн.
Рідна мова 3 клас Нова програма Контрольні завдання для тематичного оцінювання Авт: Кіц С. Вид-во: Харків Освіта
Зошит містить контрольні завдання для тематичного оцінювання з української мови для 3 класу за Новою програмою у двох варіантах. До будь-якого чинного підручника Українська мова 3 клас для шкіл з українською мовою навчання за Новою програмою. Рекомендовано у відповідності до нової програми дл..
25.00 грн.
Робочий зошит Українська мова 3 клас До підручника Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко Нова програма О.Ф. Золочевська, С.В. Вінникова, Т.М. Загорулько Вид-во: Генеза
Зошит до підручника Н.В. Гавриш, Т.С. Маркотенко Українська мова для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою упорядкований за новою програмою 2012 року. Запропонована в посібнику система вправ сприяє закріпленню і систематизації знань з української ..
15.00 грн.
Робочий зошит Українська мова 3 клас Нова програма До підручника Захарійчук М. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Зошит укладено відповідно до навчальної програми МОН України та підручника Українська мова 3 клас Авт. М.Д. Захарійчук, А.І. Мовчун. У посібнику запропоновано цікаві додаткові вправи до кожного уроку. Місце їх використання вчитель визначить залежно від логіки вивчення мовного явища. Пода..
18.00 грн.
Робочий зошит Українська мова 3 клас Нова програма До підручника М. Захарійчук Авт: О. Данилко, Л. Грибчук. Вид-во: Підручники і посібники
Зміст зошита відповідає новій програмі з української мови (2011 р.) і підручнику Захарійчук М. Д. Українська мова: підручник для 3 класа. Зошит призначений для формування у третьокласників мовних знань та умінь застосовувати набуті знання на практиці. Для учнів, вчителів початкової ш..
27.00 грн.
Робочий зошит Українська мова 3 клас Нова програма До підручника М.С. Вашуленка Авт: Н.О. Будна, Н.Б. Шост Вид-во: Богдан
Зошит укладено відповідно до навчальної програми МОН України та підручника Українська мова. 3 клас Авт. М.С. Вашуленко, О.І. Мельничайко, Н.А. Васильківська. У посібнику запропоновано цікаві додаткові вправи до кожного уроку. Місце їх використання вчитель визначає залежно від логіки вивч..
18.00 грн.
Робочий зошит Українська мова 3 клас Нова програма До підручника М.С. Вашуленка Авт: О. Данилко. Вид-во: Підручники і посібники
Зміст зошита відповідає новій програмі з української мови (2011 р.) і підручнику Вашуленко М. С. та ін. Українська мова: підручник для 3 кл. Зошит призначений для формування у третьокласників мовних знань та умінь застосовувати набуті знання на практиці. Для учнів 3 класу, вчителів п..
27.00 грн.
Робочий зошит Українська мова 3 клас Частина 1 Нова програма До підручника Захарійчук М.Д. Мовчун А.І. Авт: Захарійчук М.Д. Вид-во: Грамота
Зошит є складовою навчально-методичного комплекту до підручника Українська мова. 3 класАвтори Захарійчук М.Д., Мовчун А.І. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти. Міні..
16.00 грн.
Робочий зошит Українська мова 3 клас Частина 2 Нова програма До підручника Захарійчук М.Д., Мовчун А.І. Авт: Захарійчук М.Д. Вид-во: Грамота
Українська мова. Робочий зошит з української мови. 3 клас. Частина 2. Авт: Захарійчук М.Д. До підручника Українська мова. 3 клас Автори Захарійчук М.Д., Мовчун А.І. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Наук..
16.00 грн.
Розвивайко Українська мова 3 клас Вивчаємо частини мови Авт: Крипак В. Вид-во: УЛА
Посібник містить тренувальні вправи з української мови для учнів 3 класу за Новою програмою та відповідає будь-якому чинному підручнику. Видання призначене для учнів початкових класів, батьків та вчителів. ..
17.00 грн.
Самостійні роботи з Української мови. Цікаві завдання. 3 клас нова програма. Автор: Айзацька Н.І. Вид-во: Торсінг.
Посібник можна використовувати для роботи учнів у класі з вчителем, під час виконання домашніх завдань разом з батьками, для самостійної роботи. ..
18.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019