Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Я у світі 3 клас Нова програма

Зошити Я у світі 3 клас Нова програма

Зошити та посібники з курсу Я у світі для 3 класу за Новою програмою до підручника Тагліна О.В., Бібік Н.М. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Атлас із картами і завданнями Я у світі 3-4 класи Оновлена програма Вид: Ранок
Матеріал посібника збагатить уявлення учнів про навколишній світ. Практичні завдання, робота з картами і схемами допоможуть набути необхідних знань та вмінь, які знадобляться школярам у подальшому житті. Атлас призначений для учнів 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів і відповідає чинн..
22.00 грн.
Атлас Я у світі 3 та 4 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Атлас з предмету Я у світі для 3 та 4 класу за Новою програмою видавництва Картографія до будь-якого чинного підручника з предмету Я у світі 3 та 4 класу за Новою програмою.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початково..
22.00 грн.
Бліц-контроль з предмета Я у світі 3 клас Нова програма До підруч. Бібік Н. Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування школярів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів 3 класу з предмета Я у світі до підручника Бібік Н. М. Я у світі. 3 клас. Для вчителів початкової школи, учнів 3 класу, батьків. ..
13.00 грн.
Бліц-контроль з предмета Я у світі 3 клас Нова програма До підруч. Тагліної О. Авт: Мечник Л., Жаркова І., Дуда Л. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування школярів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів 3 класу з предмета Я у світі до підручника Тагліної О. В., Іванової Г. Ж. Я у світі. 3 клас. Для вчителів початкової школи, учнів 3..
13.00 грн.
Експрес-контроль Я у світі 3 клас Нова програма Авт: Бібік Н. Вид-во: Основа
Посібник складено відповідно до чинної програми та підручника Я у світі 3 клас. Нова програма. Н.М. Бібік. Вид-во: Основа для загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить 16 тестів у двох варіантах і призначено для організації поточного контролю знань з метою їх подальшої корекції. &..
15.00 грн.
Зошит для контрольних робіт. Я у світі 3 клас. До підручника Н.М. Бібік. Нова програма. Н.О. Будна, Т.В. Гладюк, О.Т. Писарчук. Вид-во: Богдан
Зошит для контрольних робіт. Я у світі 3 клас. До підручника Н.М. Бібік. Нова програма. Н.О. Будна, Т.В. Гладюк, О.Т. Писарчук. ..
14.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень Я у світі 3 клас Нова програма Авт: Тагліна О. Вид-во: Ранок
Зошит для контролю навчальних досягнень з предмету Я у світі для 3 класу за Новою програмою до підручника Я у світі 3 клас Нова програма Авт: О.В. Тагліна Г.Ж. Іванова Вид-во: Ранок. Пропонований зошит містить 4 контрольні роботи та 8 самостійних робіт. Завдання подано у двох варіантах. Кожна кон..
13.00 грн.
Зошит Я у світі 3 клас Нова програма До підручника Бібік Н. Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Зошит на друкованій основі для 3 класу за Новою програмою до підручника Я у світі 3 клас. Нова програма. Н.М. Бібік. Вид-во: Основа містить цікаві завдання, які доповнять навчальний матеріал підручника. ..
28.00 грн.
Зошит Я у світі 3 клас Нова програма До підручника Тагліної О. Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Зошит на друкованій основі для 3 класу за Новою програмою до підручника Я у світі. 3 клас. Нова програма. О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова. Вид-во: Ранок містить цікаві завдання, які доповнять навчальний матеріал підручника. Рекомендовано у відповідності до нової програми для по..
28.00 грн.
Рабочая тетрадь Я в мире 3 класс Обновленная программа Авт: Бибик Н. Изд: Основа
Эта рабочая тетрадь составлена в соответствии с действующей программой и учебником Я в мире 3 класс Новая программа. Авт: Н.М. Бибик Изд-во: Основа. Пятое издание переработанное. В пособие включены упражнения исследовательского характера, упражнения для выполнения с родителями, ..
25.00 грн.
Рабочая тетрадь Я в мире 3 класс Обновленная программа К учебнику Н. Бибик Авт: Быкова И. Изд: ПЕТ
Рабочая тетрадь Я в мире содержит учебный материал, который соответствует действующей программе МОН Украиныи учебнику Я в мире 3 класс Новая программа Авт: Н.М. Бибик Изд-во: Основа. Задания дополнены схемами и рисунками.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закл..
28.00 грн.
Робочий зошит Я у світі 3 клас Нова програма До підручника Бібік Н.М. Авт: Безкоровайна О.В. Вид-во: Весна
Видання складено відповідно до чинної програми та підручника Я у світі 3 клас. Нова програма. Н.М. Бібік. Вид-во: Основа У робочому зошиті дібрано матеріал з урахуванням вікових особливостей учнів початкових класів: цікаві завдання для індивідуальної та групової роботи, проблемні си..
22.00 грн.
Робочий зошит Я у світі 3 клас Нова програма До підручника Тагліної О. Авт: Хитра З. Вид-во: Весна
Робочий зошит складено за Новою програмою до підручника Я у світі 3 клас Нова програма Авт: Тагліна О. Іванова Г. Вид-во: Ранок. Зошит містить різнорівневі завдання для індивідуальної і групової роботи, проблемні запитання, вправи для виконання з батьками. Схвалено для використання у загально..
19.00 грн.
Робочий зошит Я у світі 3 клас Оновлена програма Авт: Бібік Н. Вид-во: Основа
Робочий зошит з предмету Я у світі для учнів 3 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Я у світі 3 клас Нова програма Авт: Бібік Н. Вид-во: Основа. Видання містить вправи дослідницького характеру, практичні завдання для самостійного виконання або спільно з однокласниками, те..
25.00 грн.
Робочий зошит Я у світі 3 клас Оновлена програма Авт: Тагліна О. Вид-во: Ранок
Робочий зошит для учнів 3 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Я у світі 3 клас Нова програма Авт: Тагліна О. Іванова Г. Вид-во: Ранок. Ретельно підібраний матеріал посібника дає змогу вчителю обрати тренувальні вправи з кожної теми. Зошит допоможе учням активно пізнавати..
25.00 грн.
Робочий зошит Я у світі 3 клас Оновлена програма До підручника Бібік Н. Авт: Безкоровайна О. Вид: Весна
Робочий зошит складено відповідно до чинної програми та підручника Я у світі 3 клас Нова програма Н. Бібік Основа. У робочому зошиті дібрано матеріал з урахуванням вікових особливостей учнів початкових класів: цікаві завдання для індивідуальної та групової роботи, проблемні ситуації, пов'язан..
22.00 грн.
Робочий зошит Я у світі 3 клас Оновлена програма До підручника Н. Бібік Авт: Н. Будна Вид: Богдан
Зошит містить матеріал, який відповідає Оновленій навчальній програмі МОН України, Державному стандартові початкової загальної освіти та доповнює підручник Я у світі 3 клас Нова програма Авт: Бібік Н. Вид-во: Основа. Ретельно підібраний матеріал допоможе вчителеві організувати пізнавальну діяльні..
23.00 грн.
Сходинками знань Тематичне оцінювання Я у світі 3 клас Нова програма До підр. О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова Авт: Мещерякова К.С. Вид-во: Весна
Пропроновані в посібнику роботи призначені для перевірки й оцінювання знань учнів 3 класу з курсу Я у світі. Їх зміст розроблено відповідно до вимог нової навчальної програми з літературного читання для 1-4 класів, Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи та підручник..
8.00 грн.
Тематичний тестовий контроль Я у світі 3 клас Нова програма Авт: Лаптєва Л.І. Лунько Н.І. Вид-во: Сиция
У цьому посібнику вміщено орієнтовні тематичні контрольні роботи з курсу Я у світі для 3 класу. Контрольні роботи спрямовані на перевірку знань, які відображають усі види соціального досвіду, емоційно-ціннісного ставлення до навколишнього світу, до різноманітних видів діяльності. Схв..
18.00 грн.
Тетрадь Я в мире 3 класс Новая программа Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Рабочая тетрадь по предмету Я в мире для 3 класса по Новой программе к любому учебнику Я в мире 3 класс Новая программа. Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвердженої Міністерством освіти і науки України ..
28.00 грн.
Тетрадь Я в мире 3 класс Новая программа К учебнику Бибик Н. Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Тетрадь содержит интересные задания, упражнения на концентрацию внимания и памяти, которые дополняют учебный материал учебника Я в мире 3 класс Новая программа. Авт: Н.М. Бибик Изд-во: Основа ..
28.00 грн.
Я в мире 3 класс Новая программа Рабочая тетрадь К учебнику Бибик Н. Авт: Мечник Л. Изд-во: Підручники і посібники
Рабочая тетрадь на печатной основе составлена в соответствии с действующей учебной программой по предмету Я в мире и к учебнику Я в мире 3 класс Новая программа. Авт: Н.М. Бибик Изд-во: Основа. В тетради содержатся задания на воспроизведение и закрепление знаний учеников, творческие задания и пра..
24.00 грн.
Я у світі 3 клас Експрес-контроль Нова програма Авт: Тагліна О. Вид-во: Ранок
Посібник укладений до нової програми для початкових класів загальноосвітніх учбових закладів та підручника Я у світі. 3 клас. Нова програма. О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова. Вид-во: Ранок. Посібник призначений для самостійної роботи третьокласників на уроках, мета якої - виявити прогалини у знаннях уч..
15.00 грн.
Я у світі 3 клас Оновлена програма Зошит для самостійних робіт до підручника Бібік Н. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Зошит з предмета Я у світі для учнів 3 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Я у світі 3 клас Нова програма Авт: Бібік Н. Вид-во: Основа. Пропонуються чотири двоваріантні самостійні роботи. Кожен варіант є окремим блоком сторінок. Посібник можна розшити й отримати дві окре..
16.00 грн.
Я у світі 3 клас Оновлена програма Зошит для самостійних робіт до підручника Тагліної О. Авт: Шост Н. Вид-во: Богдан
Зошит з предмета Я у світі для учнів 3 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Я у світі 3 клас Нова програма Авт: Тагліна О. Іванова Г. Вид-во: Ранок. Пропонуються чотири двоваріантні самостійні роботи. Кожен варіант є окремим блоком сторінок. Посібник можна розшити й отрим..
18.00 грн.
Я у світі 3 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Бібік Н. Авт: Бикова І. Вид-во: ПЕТ
Зошит з предмету Я у світі для учнів 3 класу за Оновленою програмою складено до підручника Я у світі 3 клас Нова програма Авт: Бібік Н. Вид-во: Основа. Завдання доповнені схемами та малюнками, що забезпечать ефективність вивчення матеріалу, сприятимуть розвитку творчих здібностей і пізнавальній а..
27.00 грн.
Я у світі 3 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Бібік Н. Авт: Гнатюк О. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з предмету Я у світі для учнів 3 класу розроблено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Я у світі 3 клас Нова програма Авт: Бібік Н. Вид-во: Основа. Завдання дібрано таким чином, щоб забезпечувалася диференціація за рівнями навчальних досягнень, вони є посильними для викона..
30.00 грн.
Я у світі 3 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Бібік Н. Авт: Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з предмету Я у світі для учнів 3 класу за Оновленою програмою до підручника Я у світі 3 клас Нова програма Авт: Бібік Н. Вид-во: Основа. Зошит містить завдання на відтворення та закріплення знань, творчі завдання і практичні роботи. Схвалено для використання у загальноосвітніх н..
24.00 грн.
Я у світі 3 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Тагліної О. Авт: Гавриленко Л. Вид-во: ПЕТ
Зошит з предмету Я у світі для учнів 3 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до підручника Я у світі 3 клас Нова програма Авт: Тагліна О. Іванова Г. Вид-во: Ранок. Завдання доповнені схемами та малюнками, що забезпечать ефективність вивчення матеріалу, сприятимуть розвитку творчих здібн..
27.00 грн.
Я у світі 3 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Тагліної О. Авт: Гнатюк О. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з предмету Я у світі для учнів 3 класу розроблено за Оновленою програмою до підручника Я у світі 3 клас Нова програма Авт: Тагліна О. Іванова Г. Вид-во: Ранок. Зошит містить творчі та тестові завдання з предмету, завдання для перевірки рівня знань. Схвалено для використання у за..
30.00 грн.
Я у світі 3 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Тагліної О. Авт: Дунець І. Вид: Богдан
Зміст зошита відповідає Оновленій навчальній програмі МОН України та підручнику Я у світі 3 клас Нова програма Авт: Тагліна О. Іванова Г. Вид-во: Ранок. Ретельно підібраний матеріал допоможе вчителеві організувати пізнавальну діяльність учнів, підвищити їх інтелектуально-емоційну активність, спри..
23.00 грн.
Я у світі 3 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Тагліної О. Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з предмету Я у світі для учнів 3 класу за Оновленою програмою до підручника Я у світі 3 клас Нова програма Авт: Тагліна О. Іванова Г. Вид-во: Ранок. Зошит містить завдання на відтворення та закріплення знань, творчі завдання і практичні роботи. Схвалено для використання у загаль..
24.00 грн.
Я у світі 3 клас Тестові завдання До підр. О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова Авт: Шост Н.Б. Вид-во: Богдан
У посібнику подано тестові завдання, зміст яких відповідає навчальній програмі та підручнику Я у світі. 3 клас авт. О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова. Запропоновані тестові завдання призначені для оперативної перевірки знань учнів з усіх навчальних тем предмета Я у світі. Орієнтовний час для їх..
8.00 грн.
Я у світі Зошит для контрольних робіт 3 клас Нова програма До підручника Тагліної О. Авт: Шост Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано тестові завдання, зміст яких відповідає навчальній програмі та підручнику Я у світі. 3 клас. Нова програма. О.В. Тагліна, Г.Ж. Іванова. Вид-во: Ранок У зошиті запропоновано чотири двоваріантні контрольні роботи, які допоможуть перевірити навчальні досягнення третьокласників з п..
14.00 грн.
Я у світі Контрольні роботи 3 клас До підруч. Бібік Н. Нова програма Авт: Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 3 класу з предмета Я у світі до підручника Бібік Н. М. Я у світі. 3 клас. Завдання подано у 2 варіантах. Усі завдання виконуються безпосередньо в посібнику. Для учнів 3 класу, вчителів початкової школ..
11.00 грн.
Я у світі Контрольні роботи 3 клас До підруч. Тагліної О. Нова програма Авт: Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники та Посібники
Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 3 класу з предмета Я у світі до підручника Тагліної О. В., Іванової Г. Ж. Я у світі. 3 клас. Завдання подано у 2 варіантах. Усі завдання виконуються безпосередньо в посібнику. Для учнів 3 класу, вчите..
11.00 грн.
Я у світі Тестові завдання 3 клас Нова програма До підручника Н. Бібік Авт: Н. Будна Вид-во: Богдан
Зміст зошита відповідає навчальній програмі МОН України та підручнику Я у світі 3 клас Нова програма Авт: Бібік Н. Вид-во: Основа. пропонуються чотири двоваріантні контрольні роботи. відведено сторінки для додаткових завдань і роботи над помилками. Кожен варіант є окремим блоком сторінок. посібни..
15.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019