Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Англійська мова 4 клас Нова програма

Англійська мова 4 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники з англійської мови до підручника Несвіт А.М. Карп юк О.Д. Калініна Л.В.

4 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
English Reader Книга для читання англійською мовою 4 клас Нова програма Авт: Давиденко Л. Вид-во: Підручники і Посібники
Посібник English Reader Книга для читання англійською мовою 4 клас містить казки, оповідання, адаптовані тексти для формування навичок читання на початковому рівні, тематика яких відповідає програмі з іноземних мов для учнів четвертих класів загальноосвітніх середніх шкіл. Усі тексти вирізняються..
25.00 грн.
English Reader Книга для читання англійською мовою 4 клас Оновлена програма Авт: Давиденко Л. Вид: Підручники і Посібники
English Reader книга для читання англійською мовою для 4 класу Оновлена програма включає в себе казки, оповідання, адаптовані тексти для формування навичок читання на початковому рівні. Вправи дадуть учням змогу не лише засвоїти граматичні явища англійської мови, а й розвинути творчі здібності. К..
25.00 грн.
English на відмінно 4 клас Нова програма Авт: Чіміріс Ю. Вид-во: УЛА
Видання містить тексти за всіма темами, що вивчаються в 4 класі та передбачені чинною шкільною програмою. Кожна тема супроводжується словником та вправами на розвиток монологічного та діалогічного мовлення. У кінці книги містяться тести з ключами, що допоможуть перевірити рівень знань дитини з гр..
21.00 грн.
Read Me Book for Primary School Children Книга для читання англійською мовою 3-4 клас Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Read Me Book for Primary School Children - це книга для читання англійською мовою у 3-4 класах загальноосвітніх навчальних закладах. Вона містить яскраво проілюстровані казки у вигляді коміксів, які буде цікаво читати сучасній дитині. Мета видання - заохотити молодших школярів до читання англійсь..
50.00 грн. 48.00 грн.
Англійська мова 4 клас Нова програма 2000 вправ та завдань Авт: Бодом Г. Вид: Час майстрів
Зошит складений за Новою програмою до будь-якого чинного підручника і може використовуватися вчителями і як тренувальний, і як контрольний зошит. У посібнику з Англійської мови для учнів 4 класу за Новою програмою подано вправи на тренування та повторення граматики. Робота над мовним матеріалом п..
18.00 грн.
Англійська мова 4 клас Нова програма Експрес-контроль до підручника Карп'юк О. Авт: Куварзіна М. Вид-во: Ранок
Експрес-контроль з Англійської мови для учнів 4 класу складено за Новою програмою до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи учнів четвертих класів на уроках, мета якої - виявити і сво..
20.00 грн.
Англійська мова 4 клас Нова програма Експрес-контроль до підручника Несвіт А. Авт: Куварзіна М. Вид-во: Ранок
Посібник укладено за Новою програмою до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: А. Несвіт Вид-во: Генеза. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи учнів четвертих класів на уроках, мета якої - виявити і своєчасно ліквідувати прогалини у знаннях. Кожна самостійна..
20.00 грн.
Англійська мова 4 клас Нова програма Робочий зошит для шкіл з поглибленим вивченням Авт: Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з Англійської мови за Новою програмою для 4 класу спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Поглиблене вивчення Авт: Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра. Зошит розроблений на основі оригінальної авторської Концепції кр..
50.00 грн. 48.00 грн.
Англійська мова 4 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Карп’юк О. Авт: Пащенко Л. Вид-во: Ранок
Зошит, укладений за Новою програмою до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: Карп’юк О. Вид-во: Лібра Терра, містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Для учнів четвертих класів загальноосв..
30.00 грн.
Англійська мова 4 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Несвіт А. Авт: Андрієнко А. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з англійської мови для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів укладено за Новою програмою до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: А. Несвіт Вид-во: Генеза. Цікаві та захоплюючі завдання, розроблені відповідно до вікових особливостей четвертокласників, сприятиму..
38.00 грн.
Англійська мова 4 клас Нова програма Робочий зошит до підручника О. Карп’юк Авт: Андрієнко А. Вид: Богдан
Робочий зошит з англійської мови для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів укладено відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: Карп’юк О. Вид-во: Лібра Терра. Цікаві та захоплюючі завдання, розроблені відповідно..
38.00 грн.
Англійська мова 4 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Карп’юк О. Авт: Пащенко Л. Вид-во: Ранок
Зошит, укладений за Оновленою програмою до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра, містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Переглянути... ..
37.00 грн.
Англійська мова 4 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Несвіт А. Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 4 класу укладено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: А. Несвіт Вид-во: Генеза. Різноманітність завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запасу учнів 4 класу, систематизації набутих..
38.00 грн.
Англійська мова Зошит 4 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза
Робочий зошит структурований за тематичним принципом на засадах комунікативно-орієнтованого підходу до навчання іноземних мов, що розглядає мову як засіб міжкультурного спілкування. Працюючи із цим зошитом учні навчаться правильно писати вивчені слова, вживати в письмовому та усному мовленні засв..
40.00 грн.
Англійська мова Зошит 4 клас Поглиблене вивчення Нова програма Авт: Калініна Л. Вид-во: Генеза
Для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Робочий зошит пропонує учням цікаві вправи на тренування лексичних та граматичних навичок та вмінь письма. Таким чином, відбувається повторення мовного і мовленнєвого матеріалу, який було опрацьовано у класі. Містить ілюстрат..
30.00 грн.
Англійська мова Робочий зошит до підручника Несвіт Оновлена програма 4 клас А. Авт: Чернишова Ю. Вид: Ранок
Робочий зошит, укладений до підручника А. М. Несвіт Англійська мова. 4 клас, містить різноманітні завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника вдома і на уроках. Посібник створено відповідно до чинної програми з урахуванням змін, затвердже..
37.00 грн.
Бліц-контроль Англійська мова 4 клас Нова програма До підручника Карп’юк О. Авт: Євчук О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник пропонує завдання для проведення бліц-контролю за Новою програмою до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: Карп’юк О. Вид-во: Лібра Терра. Він призначений для самостійної роботи учнів з метою систематизації знань, закріплення вивченого матеріалу, розвитку мовної компетенці..
17.00 грн.
Бліц-контроль Англійська мова 4 клас Нова програма До підручника Несвіт А. Авт: Євчук О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник пропонує завдання для проведення бліц-контролю за Новою програмою до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: А. Несвіт Вид-во: Генеза. Він призначений для самостійної роботи учнів з метою систематизації знань, закріплення вивченого матеріалу, розвитку мовної компетенції та м..
17.00 грн.
Зошит для контролю рівня знань Англійська мова 4 клас Оновлена програма До підручника Карп'юк О. Авт: Пащенко Л. Вид: Ранок
Зошит для контролю рівня знань Оновлена програма, укладений до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: Карп'юк О.Д., містить підсумкові та семестрові тестові роботи, а також експрес-тести з англійської мови для учнів 4 класів. Зошит створено відповідно до чинної програми з урахування..
30.00 грн.
Зошит для контролю рівня знань Англійська мова 4 клас Оновлена програма До підручника Несвіт А. Авт: Чернишова Ю. Вид-во: Ранок
Зошит для контролю рівня знань учнів з Англійської мови для учнів 4 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: А. Несвіт Вид-во: Генеза. Зошит пропонує тестові завдання, що відповідають тематичним розділам підручника, семестрові тести з..
30.00 грн.
Книга для читання Англійська мова 4 клас Нова програма Поглиблений English Reader 4 Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Книга для домашнього читання з Англійської мови для учнів 4 класу за Новою програмою розроблена до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Поглиблене вивчення Авт: Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра. Вона містить яскраво проілюстровані комікси з казками та завданнями на розуміння й розвиток мо..
47.00 грн. 44.00 грн.
Практикум 1000 завдань з англійської мови 4 клас English Tasks Авт: Цигічко Р. М. Вид: Торсінг
Посібник містить близько 1000 завдань і мінімум необхідної лексики, передбаченний програмою МОН України для третього року навчання. Зошит для учнів 4 класу та їхнім батькам, які прагнуть допомогти дитині оволодіти початковими знаннями іноземної мови, а також бажають перевірити ..
16.50 грн.
Робочий зошит START UP 4 клас Нова програма Авт: Павліченко О. Вид-во: Ранок
Зошит, укладений за Новою програмою до підручника Англійська мова 4 клас Start Up! Авт: О. М. Павліченко, І. В. Доценко, О. В. Євчук Вид-во: Ранок, містить різноманітні й цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Головною метою в..
40.00 грн.
До підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: Карп'юк О.Д. Вид-во: Астон. Робочий зошит пропонує навчальний матеріал для урізноманітнення видів робіт в іншомовній діяльності учня, та містить вправи і завдання для більш ефективного і якісного засвоєння учнем мовного і мовленнєвого ма..
38.00 грн. 36.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: Климишина Н. Вид-во: Основа
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 4 класу складено за Новою програмою до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: Климишина Н. Вид-во: Основа. В організації матеріалу зошита простежуються принцип наочності, принцип систематичності та послідовності, принцип єдності освітньої т..
55.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 4 клас Оновлена програма До підручника Карп'юк О. Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 4 класу укладено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: Карпюк О. Вид-во: Астон. Різноманітність завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запасу учнів 4 класу, систематизації набутих ..
38.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 4 клас Поглиблений Smart Junior 5 Workbook with CD Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Рабочая тетрадь к учебнику Англійська мова 4 клас Поглиблений Smart Junior 5 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications. Разноцветная рабочая тетрадь Smart Junior 5 Workbook with CD предлагает большое количество упражнений для закрепления материала, а также игры и дополнительные пр..
132.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова Super Minds 4 Workbook Авт: Herbert Puchta Вид: Cambridge
Навчальний матеріал посібника ретельно структурований та повністю відповідає програмі тестів Cambridge English Young Learners. Англійська мова робочий зошит Super Minds 4 Workbook. Навчальний курс для учнів 1-6 класів спеціалізованої школи, розрахований на 5 годин на тиждень. Додаткові уроки ..
211.00 грн.
Розвиваємо уміння спілкування Англійська мова 4 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза
Навчальний посібник з Англійської мови для учнів 4 класу включає тематичні тексти за Новою програмою до будь-якого чинного підручника англійської мови для 4 класу різних типів навчальних закладів. Автори розробили дотекстові та післятекстові вправи та завдання, які допоможуть учням розширити їх а..
40.00 грн.
Розвивайко Англійська мова 4 клас Вивчаємо речення Авт: Чіміріс Ю. Вид-во: УЛА
Посібник містить тренувальні вправи з англійської мови та відповідає чинній програмі з іноземних мов для 4 класу середньої загальноосвітньої школи. Видання призначене для учнів початкових класів, їх батьків та вчителів. До будь-якого чинного підручника Англійська мова 4 клас Нова програма. ..
17.00 грн.
Розмовні теми 4 клас Speak English Нова програма Авт: Левицька К. Вид: Весна
Збірник розмовних тем Speak English 4 клас з англійської мови укладено відповідно до чинної Навчальної програми для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів з вивченням іноземних мов затвердженої Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Він містить тексти з перекладом україн..
20.00 грн.
Тестовий зошит START UP 4 клас Оновлена програма Авт: Павліченко О. Вид-во: Ранок
Тестовий зошит з Англійської мови для учнів 4 класу, укладений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Англійська мова 4 клас START UP Нова програма Авт: Павліченко О. Вид-во: Ранок, містить різнорівневі завдання для оцінювання умінь і навичок учнів з англійської мови. Крім тематичних тест..
30.00 грн.
Тренажер з англійської мови 4 клас Нова програма Авт: Вакуленко Н. Вид-во: УЛА
Тренажер з англійської мови для 4 класу підготовлений за Новою програмою МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 4 класу дає змогу підготуватися до контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити практичні уміння та навички ..
27.00 грн.
Тренажер з Англійської мови 4 клас Оновлена програма Авт: Мясоєдова Світлана Вид: Весна
Для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, Англійська мова тренажер 4 клас складено відповідно до Оновленої програми. Містить завдання до основних тем дисциплін що вивчають у 4-му класі, самооцінка виконання, підказки до аналізу робіт, має форму блокнота. ..
25.00 грн.
Тренажер з англійської мови Reading 4 клас Нова програма Авт: Чіміріс Ю. Вид-во: УЛА
Тренажер з читання англійською мовою для 4 класу підготовлений за Новою програмою МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 4 класу дає змогу підготуватися до аудіювання, словникових диктантів, контрольних і самостійних робіт, поглибити зн..
27.00 грн.
Я відмінник Англійська мова Тести 4 клас Нова програма Авт: Чіміріс Ю. Вид: УЛА
Кожен розділ зошита з англійської мови упорядковано відповідно до нової програми Міністерства освіти і науки України. Книга Я відмінник Англійська мова Тести 4 клас допоможе учням четвертого класу успішно підготуватися до тестових підсумкових завдань з англійської мови в молодшій школі. У виданні..
22.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019