Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Інформатика 4 клас Нова програма

Інформатика 4 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники з інформатики до підручника Ломаковська Г. В., Коршунова О. В., Корнієнко М. М. та інших.

4 клас. Нова програма.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Інформатика 4 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Коршунової О. Авт: Золочевська М. Вид-во: Ранок
Посібник складено за Новою програмою до підручника Інформатика 4 клас Нова програма Авт: Коршунова О.В. Вид-во: Генеза. Зміст посібника зорієнтовано на формуванняв учнів початкових уявлень про базові поняття інформатики; закріплення вивченого матеріалу; розвиток уваги, алгоритмічного та логічного..
22.00 грн.
Інформатика 4 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Ломаковської Г. Авт: Золочевська М. Вид: Ранок
Робочий зошит з інформатики складено відповідно до чинної програми до підручника Інформатика 4 клас нова програма Авт: Г. В. Ломаковська, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінд Вид-во: Освіта. Зміст посібника зорієнтовано на формування в учнів початкових уявлень про базові поняття інформатики, закріплення..
27.00 грн.
Інформатика 4 клас Робочий зошит до підручника Коршунової О. Оновлена програма Авт: Кульматицька О. Вид: Богдан
Робочий зошит з інформатики розроблений відповідно до чинної навчальної програми Міністерства освіти і науки України та підручника Інформатика 4 клас Нова програма Авт: Коршунова О.В. Вид-во: Генеза. Завдання, пропоновані в зошиті, сприяють закріпленню і поглибленню знань та вмінь з основ інформа..
29.00 грн.
Інформатика Тематичний тестовий контроль 4 клас Нова програма Авт: О. Коршунова Вид-во: Освіта
Навчальний посібник Інформатика. Тематичний тестовий контроль 4 клас містить різного типу завдання для здійснення тематичного оцінювання учнів на уроках інформатики в 4 класі. Передбачено запитання, що допоможуть сформувати вміння оцінити власні успіхи та рівень складності навчального м..
20.00 грн.
Експрес-контроль Інформатика 4 клас Нова програма Авт: Корнієнко М. Вид-во: Ранок
Посібник складено за Новою програмою до підручника Інформатика 4 клас Нова програма Авт: М. М. Корнієнко, С. М. Крамаровська, І. Т. Зарецька Вид-во: Ранок. Видання містить 16 тестів у двох варіантах для організації поточного контролю знань з метою їх подальшої корекції. Призначено для учнів 4 кла..
15.00 грн.
Експрес-контроль Інформатика 4 клас Нова програма До підручника Коршунової О. Авт: Золочевська М. Вид-во: Ранок
Посібник складено за новою програмою до підручника Інформатика 4 клас Нова програма Авт: Коршунова О.В. Вид-во: Генеза. Видання містить 16 тестів у двох варіантах для організації поточного контролю знань. Призначено для учнів 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів, учителів початкових класі..
15.00 грн.
Експрес-контроль Інформатика 4 клас Нова програма До підручника Ломаковської Г. Авт: Золочевська М. Вид-во: Ранок
Посібник складено за новою програмою до підручника Інформатика 4 клас нова програма Авт: Г. В. Ломаковська, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінд Вид-во: Освіта. Видання містить 16 тестів у двох варіантах для організації поточного контролю знань. Призначено для учнів 4 класу загальноосвітніх навчаль..
15.00 грн.
Зошит з Інформатики 4 клас Нова програма Авт: Коршунова О. Вид-во: Генеза
Зошит з інформатики, розроблений відповідно до чинної навчальної програми, допоможе оптимально організувати навчальний процес. За допомогою різнорівневих завдань, що містяться в зошиті, учні зможуть на практиці оволодіти навичками роботи за комп‘ютером і засвоїти вміння, отримані на уроці. До..
25.00 грн.
Зошит з Інформатики 4 клас Оновлена програма До підручника Корнієнко О. Авт: Антонова О. Вид-во: Генеза
Зошит з Інформатики для учнів 4 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Інформатика 4 клас Нова програма Авт: Корнієнко М. Крамаровська С. Зарецька І. Вид-во: Ранок. Зошит формує уявлення учнів про основні поняття інформатики на основі їх життєвого досвіду і знань, отриманих..
30.00 грн.
Зошит з Інформатики 4 клас Оновлена програма До підручника Коршунової О. Авт: Антонова О. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з Інформатики створено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Інформатика 4 клас Нова програма Авт: Коршунова О.В. Вид-во: Генеза. Зміст посібника дозволяє вивчити базові поняття в наочній графічній формі, засвоїти основи інформаційної культури, а також сформувати універсаль..
30.00 грн.
Рабочая тетрадь Информатика 4 класс Новая программа Авт: Корниенко М. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь составлена по Новой программе к учебнику Информатика 4 класс Новая программа Авт: Корниенко М. Крамаровская С. Зарецкая И. Изд-во: Ранок. Тетрадь содержит упражнения, которые помогают закрепить полученные знания, подготовиться к выполнению практического задания, развить алгоритмич..
30.00 грн.
Рабочая тетрадь Информатика 4 класс Новая программа К учебнику Ломаковской А. Авт: Золочевская М. Изд-во: Ранок
Пособие составлено по Новой программе к учебнику Информатика 4 класс Новая программа Авт: Ломаковская А. Проценко Г. Ривкинд И. Изд-во: Освіта. Содержание пособия ориентировано на формирование у учащихся начальных представлений о базовых понятиях информатики, закрепление изученного материала, раз..
22.00 грн.
Рабочая тетрадь Информатика 4 класс Обновленная программа Авт: Ломаковская А. Изд: Освита
Рабочая тетрадь к учебнику Информатика 4 класс Авторы: А. В. Ломаковская, Г. А. Проценко, И. Я. Ривкинд. Задания, представленные в пособии, не являются обязательными, однако они будут способствовать закреплению и углублению знаний и умений учащихся по основам информатики. Наличие большого ко..
30.00 грн.
Робочий зошит 4 клас Інформатика Оновлена програма До підручника Г. Ломаковської Авт: І. Табарчук Вид: ПЕТ
Посібник з інформатики містить навчальний матеріал, що відповідає чинній програмі МОН України. Робочий зошит до підручника Інформатика 4 клас нова програма Авт: Г. В. Ломаковська, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінд Вид-во: Освіта. Виконуючи завдання, діти оволодіють такими поняттями як інформація, алг..
29.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 4 клас Нова програма Авт: Г. Ломаковська Г. Проценко Й. Ривкінд Вид-во: Освіта
Завдання, подані в посібнику, не є обов’язковими, проте вони сприятимуть закріпленню та поглибленню знань і вмінь учнів з основ інформатики. Наявність великої кількості логічних завдань різного типу сприятиме розвитку логічного та творчого мислення, кмітливості та підтриманню інтересу до предмета..
20.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 4 клас Нова програма Авт: Корнієнко М. Вид-во: Ранок
Робочий зошит складений за Новою програмою до підручника Інформатика 4 клас Нова програма Авт: М. М. Корнієнко, С. М. Крамаровська, І. Т. Зарецька Вид-во: Ранок. Зошит містить вправи, що надають можливість закріпити отримані знання, здійснити підготовку до виконання практичного завдання, розвинут..
30.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 4 клас Нова програма Авт: Н. Морзе та ін. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник Робочий зошит з інформатики 4 клас містить вправи на планування діяльності, узагальнення матеріалу шляхом заповнення схем, аналізу нелінійного тексту, встановлення відповідностей, побудови логічної послідовності об’єктів, чек-лист для проведення рефлексії, карту навч..
28.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 4 клас Нова програма До підручника Коршунової О. Авт: Антонова О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Інформатики для 4 класу за Новою програмою складений до підручника Інформатика 4 клас Нова програма Авт: Коршунова О.В. Вид-во: Генеза та призначений для індивідуальної, самостійної та колективної робіт на уроках інформатики. Завдання в робочому зошиті спрямовані на особистісну ор..
27.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 4 клас Нова програма До підручника Ломаковської Г. Авт: Шевченко Н. Вид-во: Богдан
Посібник укладено відповідно до чинної навчальної програми Міністерства освіти і науки України та підручника Інформатика 4 клас нова програма Авт: Г. В. Ломаковська, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінд Вид-во: Освіта. ..
22.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 4 клас Оновлена програма Авт: Ломаковська Г. Вид-во: Освіта
Робочий зошит з Інформатики для учнів 4 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Інформатика 4 клас Нова програма Авт: Г. В. Ломаковська, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінд Вид-во: Освіта ..
30.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 4 клас Оновлена програма Авт: Морзе Н. Вид: Оріон
Інформатика робочий зошит 4 клас складено за Оновленою програмою. Завдання спрямовані на закріплення та поглиблення знань і вмінь учнів з інформатики. Наприкінці кожного уроку подано рубрику, де учням пропонується оцінити свої знання та вміння.   Схвалено для використання у загальноо..
30.00 грн.
Робочий зошит Сходинки до інформатики 4 клас Авт: О. Андрусич С. Гордієнко Вид: Світич
Робочий зошит для учнів 4-го класу дає вчителеві можливість організувати на уроці диференційовану та індивідуальну роботу з учнями. Сторінка-урок зошита містить завдання різного рівня складності, і не обов'язково, щоб кожен учень виконав усі вправи.  Тим, хто впорався з простими..
20.00 грн. 14.90 грн.
Робочий зошит учня Інформатика 4 клас Оновлена програма Авт: О. Коршунова Вид: Освіта
У цьому зошиті розроблені завдання відповідно до оновленої програми з інформатики (редакція 2016 року) з орієнтуванням на навчальний матеріал підручника "Інформатика 4 клас Нова програма Авт: Коршунова О.В. Вид-во: Генеза" Кількість завдань, запропанованих на один урок більша ніж можливо..
30.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019