Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Літературне читання 4 клас Нова програма

Літературне читання 4 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники з літературного читання до підручника Науменко В., Савченко О. Я., Лапшина И. Н., Гавриш Н.В., Маркотенко Т.С. та інших.

4 клас. Нова програма.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Вчимося читати швидко Удосконалюємо техніку читання 4 клас Авт: Таровита І. Вид-во: УЛА
Посібник містить 250 завдань для учнів 4 класу, направлених на відпрацювання навичок швидкого читання, розуміння текстів, читання вголос та мовчки, правильної вимови, освоєння яких передбачене програмою з читання. Перевірити правильність виконання поданих завдань допоможуть ключі, подані в кінці ..
14.50 грн.
Діагностичні картки Літературне читання 4 клас Аудіювання Авт: Будна Н. Вид: Богдан
У посібнику Діагностичні картки Літературне читання 4 клас Аудіювання подано 12 діагностичних карток з літературного читання для поточної перевірки аудіативних умінь учнів 4 класу, зміст яких відповідає оновленій програмі МОН України. Картки укладено у двох варіантах. Вони допоможуть учителеві пе..
25.00 грн.
Діагностичні картки Літературне читання 4 клас Навичка читання вголос Авт: Будна Н. Вид: Богдан
У посібнику подано 14 діагностичних карток з літературного читання для перевірки навички читання вголос учнями 4 класу, зміст яких відповідає оновленій програмі МОН України. Спеціально дібрані художні тексти та завдання до них допоможуть учителеві перевірити складники читацької компетентності зок..
22.00 грн.
Діагностичні картки Літературне читання 4 клас Навичка читання мовчки Авт: Будна Н. Вид: Богдан
У посібнику подано 14 діагностичних карток з літературного читання для поточної перевірки навички читання мовчки учнями 4 класу, зміст яких відповідає оновленій програмі МОН України. Спеціально дібрані художні тексти та завдання до них допоможуть учителеві перевірити навичку читання мовчки за пок..
22.00 грн.
Діагностичні картки Літературне читання 4 клас Робота з літературним твором Авт: Будна Н. Вид: Богдан
У посібнику подано 14 діагностичних карток з літературного читання для перевірки досвіду читацької діяльності учнів 4 класу зокрема робота з літературним твором, зміст яких відповідає оновленій програмі МОН України. Спеціально дібрані художні тексти та завдання до них допоможуть учителеві перевір..
25.00 грн.
Діагностичні картки Літературне читання 4 клас Усний переказ прочитаного твору Авт: Будна Н. Вид: Богдан
У посібнику подано 15 діагностичних карток з літературного читання для поточної перевірки вмінь учнів 4 класу усно переказувати прочитаний твір, зміст яких відповідає оновленій програмі МОН України. Наведений матеріал допоможе учителеві навчити учнів усно переказувати прочитаний твір та усно висл..
22.00 грн.
Експрес-контроль Літературне читання 4 клас Нова програма До підручника Савченко О. Авт: Гребенькова Л. Вид-во: Ранок
Посібник складено за Новою програмою до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: О Я Савченко Вид-во: Освіта. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи четвертокласників на уроках, мета якої — виявити прогалини у знаннях учнів. Кожна самостійна робота подана у..
17.00 грн.
Експрес-контроль Літературне читання 4 клас Оновлена програма До підручника Науменко В. Авт: Гребенькова Л. Вид: Ранок
Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи четвертокласників на уроках, мета якої — виявити прогалини у знаннях учнів. Кожна самостійна робота подана у двох варіантах і розрахована на 7—10 хвилин. Учитель оцінює швидкість і правильність виконання завдань у балах. Учень здійсню..
17.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: Левчук Л. Вид-во: Богдан
Зошит містить матеріал для перевірки й оцінювання знань з літературного читання учнів 4 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Українська мова навчання. Основною метою проведення письмових самостійних і контрольних робіт є перевірка розу..
14.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Літературне читання 4 клас Оновлена програма Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Посібник містить 8 контрольних робіт з літературного читання для четвертого класу та одну підсумкову контрольну роботу, зміст яких відповідає Оновленій програмі МОН України. Завдання, подані у двох варіантах, допоможуть перевірити складники читацької компетентності навички читання, досвід читацьк..
23.00 грн.
Зошит для оцінювання навчальних досягнень Літературне читання 4 клас До підручника Науменко В. Нова програма Вид-во: Генеза
У Зошиті для оцінювання навчальних досягнень з літературного читання розроблено тестові завдання для підсумкового оцінювання навчальних досягнень учнів з літературного читання в 4 класі за кожний семестр та для поточного оцінювання. Пропоновані завдання є чудовим матеріалом для самоконт..
25.00 грн.
Зошит Літературне читання 4 клас Нова програма До підручника Науменко В. Вид-во: Генеза
Зошит з літературного читання містить завдання на перевірку засвоєння учнями змісту художніх текстів, на вдосконалення читацької навички, ігрові завдання на дії за аналогією, за зразком, на виокремлення головного, узагальнення, творчі завдання із залученням ілюстративного матеріалу або спону..
25.00 грн.
Зошит Літературне читання 4 клас Нова програма До підручника Савченко О. Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Зошит з Літературного читання для 4 класу за Новою програмою розроблено до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: О Я Савченко Вид-во: Освіта Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвердженої Міністерством освіти і науки України ..
26.00 грн.
Зразковий читач Тести з Літературного читання 4 клас Нова програма До підручника Науменко В. Авт: Гребенькова Л. Вид-во: Весна
Посібник складено за Новою програмою до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: Науменко В.О. Вид-во: Генеза. Пропонований посібник стане у пригоді вчителю на початковому етапі роботи з літературними текстами. Прості за змістом запитання з кількома варіантами відповіді дозволять ..
25.00 грн.
Зразковий читач Тести з Літературного читання 4 клас Нова програма До підручника Савченко О. Вид-во: Весна
Посібник складено за Новою програмою до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: О Я Савченко Вид-во: Освіта. Пропонований посібник стане у пригоді вчителю на початковому етапі роботи з літературними текстами. Прості за змістом запитання з кількома варіантами відповіді дозволять п..
20.00 грн.
Крок до знань Літературне читання 4 клас Дві частини Оновлена програма Контроль навчальних досягнень до підручника Науменко В. Авт: Пачашинська М. Вид: Підручники і посібники
Контроль навчальних досягнень Літературне читання 4 клас Дві частини складено відповідно до вимог оновленої чинної програми 4 класу, Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів і підручника Літературне читання для 4-го класу загальноосвітніх навчальних закладів Ві..
20.00 грн.
Крок до знань Літературне читання 4 клас Дві частини Оновлена програма Контроль навчальних досягнень до підручника Савченко О. Авт: Пачашинська М. Вид: Підручники і посібники
Крок до знань Літературне читання 4 клас Дві частини. Зошити складено відповідно до вимог оновленої чинної програми 4 класу, Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів і підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: О Я Савченко Вид-во: Освіта 2015. Ви..
20.00 грн.
Крок до знань Літературне читання 4 клас Нова програма Контроль навчальних досягнень до підручника Науменко В. Авт: Пачашинська М. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник складено за Новою програмою до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: Науменко В.О. Вид-во: Генеза. Видання містить завдання чотирьох рівнів складності для контролю навчальних досягнень учнів. Для вчителів початкових класів, учнів та батьків. ..
15.00 грн.
Крок до знань Літературне читання 4 клас Нова програма Контроль навчальних досягнень до підручника Савченко О. Авт: Пачашинська М. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник складено за Новою програмою до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: О Я Савченко Вид-во: Освіта. Видання містить завдання чотирьох рівнів складності для контролю навчальних досягнень учнів. Для вчителів початкових класів, учнів та батьків. ..
15.00 грн.
Літературне читання 4 клас Контрольні роботи Оновлена програма Авт: Сапун Г. Вид: Підручники і посібники
Посібник складено відповідно до Оновленої програми з літературного читання для 4 класу та інструктивно-методичних матеріалів щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів. Він містить методичні рекомендації щодо проведення перевірних робіт, тексти для ауді..
18.00 грн.
Літературне читання 4 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Науменко В. Авт: Білецька О. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з Літературного читання для учнів 4 класу за Оновленою програмою 2016 року містить завдання та вправи для роботи над текстами підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: Науменко В.О. Вид-во: Генеза. Робочий зошит допоможе розширити читацькі навички школярів, навчить пр..
27.00 грн.
Літературне читання 4 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Савченко О. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з Літературного читання для учнів 4 класу за Оновленою програмою 2016 року містить завдання та вправи для роботи над текстами підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: О Я Савченко Вид-во: Освіта. Робочий зошит допоможе розширити читацькі навички школярів, навчить пра..
27.00 грн.
Літературне читання Робочий зошит 4 клас Нова програма До підручника О Савченко Авт: В Мартиненко Вид-во: Освіта
Робочий зошит з літературного читання розширює та поглиблює програмовий матеріал. У ньому міститься методично продумана система завдань і запитань для вдосконалення читацьких умінь учнів самостійно працювати з різножанровими творами, дитячою книжкою; розвитку навички вголос і мовчки, контрольнооц..
27.00 грн.
Літературне читання Робочий зошит 4 клас Нова програма Російська мова навчання Авт: Коченгіна М. Вид-во: Ранок
Зошит містить навчальні вправи до підручника Літературне читання для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів з Російською мовою навчання авторів Коченгіна М.В., Коваль О.А. за Новою програмою. Завдання зошита призначені для повторення і закріплення матеріалу підручника, а також творчих ..
22.00 грн.
Літературне читання Робочий зошит 4 клас Нова програма Українська мова навчання Авт: Коченгіна М. Вид-во: Ранок
Зошит містить навчальні вправи до підручника Літературне читання для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів з Українською мовою навчання авторів Коченгіна М.В., Коваль О.А. за Новою програмою. Завдання зошита призначені для повторення і закріплення матеріалу підручника, а також творчих можл..
22.00 грн.
Литературное чтение Рабочая тетрадь 4 класс Новая программа Авт: Джежелей О. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь по Литературному чтению для 4 класса общеобразовательных учебных заведений с обучением на Русском языке по Новой программе к учебнику Литературное чтение 4 класс Авт: Джежелей О.В. Емец А.А. Изд-во: Ранок. Тетрадь предназначена для самостоятельной работы учащихся. Она содержит зад..
25.00 грн.
Перлинка Книга з літературного читання 4 клас Нова програма До підручника Науменко В. Вид-во: Генеза
Посібник Перлинка. Книга з літературного читання містить обов’язкові для читання в 4 класі художні твори (народні та літературні, різноманітних жанрів та форм відповідно до програми), доповнені методичним апаратом у вигляді авторських звернень, коротких текстів, які характеризують твори..
45.00 грн.
Практикум 200 завдань 4 клас Читання вголос Удосконалюємо техніку Авт: Скріпай О. Вид: Торсінг
На сторінках посібника ви знайдете невеликі, але дуже корисні вправи для вдосконалення читання слова не по складах, а як єдиного цілого, а також завдання для розвитку кута зору дитини. Зошит Практикум дозволить протягом навчального року об'єктивно оцінювати знання, вміння і навички з тех..
16.50 грн.
Практикум 200 завдань 4 клас Читання мовчки Удосконалюємо техніку Авт: Скріпай О. Вид: Торсінг
Зошит містить спеціально підібрані тексти з читання, що дозволять протягом навчального року об'єктивно оцінювати техніку читання мовчки школярів 4-х класів. Тексти і метод оцінювання у вигляді таблиць відповідають вимогам чинної програми Міністерства освіти і науки України. Видання П..
16.50 грн.
Репетитор Читання 4 клас Нова програма Авт: Лазарєва А. Вид-во: Торсінг
Посібник призначений учням 4 класу для самостійної роботи над удосконаленням навичок вільного читання в позаурочний час, а також учителям початкової школи для організації диференційованої роботи на уроках. Видання містить завдання, спрямовані на нарощування темпу читання, розширення площі зоровог..
35.00 грн.
Робочий зошит з читання 4 клас Нова програма Російська мова навчання Авт: Кіц С. Вид: Харків Освіта
Зошит з читання 4 клас на друкованій основі для загальноосвітніх навчальних закладів з Російською мовою навчання. Розроблений до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Російська мова навчання Авт: Хорошковська О. Воскресенська Н. Воскресенська К. Вид-во: Освіта.   Рекоме..
26.00 грн.
Робочий зошит Літературне читання 4 клас До підручника Науменко В. Авт: Білецька О. Вид-во: Богдан
У посібнику запропоновані завдання та вправи для роботи над текстами підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: Науменко В.О. Вид-во: Генеза. Робочий зошит допоможе розширити читацькі навички школярів, навчить працювати зі словом, сприятиме формуванню творчого мислення. Для учнів 4 ..
20.00 грн.
Робочий зошит Літературне читання 4 клас До підручника Савченко О. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику запропоновані завдання та вправи для роботи над текстами підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: О Я Савченко Вид-во: Освіта. Робочий зошит допоможе розширити читацькі навички школярів, навчить працювати зі словом, сприятиме формуванню творчого мислення. Для учнів 4 к..
20.00 грн.
Скарбничка уважного читача Тестові завдання 4 клас Нова програма До підручника Науменко В. Авт: Йолкіна Л. Вид-во: Літера
Посібник Скарбничка уважного читача Тестові завдання для учнів 4 класу укладено до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: Науменко В.О. Вид-во: Генеза з метою навчити молодших школярів бути уважними під час читання текстів, звертати увагу на всі елементи твору, не випускати з-пі..
20.00 грн.
Становимся читателями Тетрадь по Литературному чтению 4 класс Новая программа Авт: И. Лапшина Изд-во: Освита
В рабочей тетради по литературному чтению Становимся читателями представлен материал, который дополняет учебник Литературное чтение 4 класс Новая программа Авт: И. Лапшина Т. Попова Изд-во: Освита. Работая по данному пособию ученики смогут повторить и закрепить полученные знания, усовершенствоват..
30.00 грн.
Тетрадь для оценивания учебных достижений по литературному чтению 4 класс Новая программа К учебнику Н. Гавриш Авт: Е. Емельяненко Изд-во: Генеза
Тетрадь для оценивания учебных достижений по литературному чтению предназначена для проверки и оценивания таких составляющих читательской компетентности четвероклассников, как навык чтения вслух и молча; понимание прочитанного; умение выразительно читать; опыт читательской деятельности (знак..
25.00 грн.
Тетрадь Литературное чтение 4 класс Новая программа К учебнику Лапшиной И. Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Тетрадь по Литературному чтению для 4 класса по Новой программе составлена к учебнику Литературное чтение 4 класс Новая программа Авт: И. Лапшина Т. Попова Изд-во: Освіта Рекомендовано в соответствии с новой учебной программой, утвержденной Министерством образования и науки Украины ..
26.00 грн.
Тетрадь по литературному чтению 4 класс Новая программа К учебнику Н. Гавриш Авт: Е. Емельяненко Изд-во: Генеза
К учебнику Литературное чтение 4 класс Новая программа Авт: Гавриш Н. В., Маркотенко Т. С. Изд-во: Генеза. Задания Тетради по литературному чтению носят познавательный и занимательный характер и предназначены для закрепления и углубления знаний, а также для усовершенствования навыков быстрого и в..
25.00 грн.
Тренажер з читання 4 клас Нова програма Авт: Таровита І. Вид-во: УЛА
Тренажер з читання для 4 класу підготовлений за Новою програмою МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінапьному форматі матеріал дає змогу поглибити знання з літературознавства, закріпити навички та вміння швидкого читання. Сучасне оформлення та наочна форма подання м..
29.00 грн.
Учуся бути читачем Тренажер із читання мовчки 4 клас Нова програма До підручника Науменко В. Авт: Баришполь С. Вид-во: Весна
Посібник складено за Новою програмою до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: Науменко В.О. Вид-во: Генеза. Навчальний посібник містить вправи з розвитку умінь і навичок читання мовчки у молодших школярів та тестові завдання для перевірки розуміння прочитаного. Завдання подано ..
25.00 грн.
Учуся бути читачем Тренажер із читання мовчки 4 клас Нова програма До підручника Савченко О. Авт: Баришполь С. Вид-во: Весна
Посібник складено за Новою програмою до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: О Я Савченко Вид-во: Освіта. Навчальний посібник містить вправи з розвитку умінь і навичок читання мовчки у молодших школярів та тестові завдання для перевірки розуміння прочитаного. Завдання подано у..
25.00 грн.
Читаем на уроке и дома Литературное чтение 4 класс Новая программа Авт: Н. Гавриш Изд-во: Генеза
К учебнику Литературное чтение 4 класс Новая программа Авт: Гавриш Н. В., Маркотенко Т. С. Изд-во: Генеза Пособие Читаем на уроке и дома Книга по литературному чтению содержит дополнительные тексты и задания по литературному чтению. Оно поможет приобщить четвероклассников к захватывающему мир..
40.00 грн.
Читай Міркуй Аналізуй Тексти та завдання для розвитку критичного мислення 4 клас Авт: Беденко М. Вид-во: Ранок
Посібник Читай Міркуй Аналізуй для учнів 4 класу містить цікаві інформаційні тексти, які дають змогу сформувати навички смислового читання. Обговорюючи разом з учителем прочитане на уроці, учні навчаться розуміти зміст текстів, аналізувати їх, а також формулювати й висловлювати судження. Поданий ..
30.00 грн.
Читай Размышляй Анализируй Тексты для развития критического мышления 4 класс Авт: Беденко М. Изд-во: Ранок
Пособие Читай Размышляй Анализируй для учеников 4 класса содержит интересные информационные тексты, позволяющие сформировать навыки смыслового чтения. Обсуждая вместе с учителем прочитанное на уроке, учащиеся научатся понимать содержание текстов, анализировать их, а также формулировать и высказыв..
35.00 грн.
Читайка 4 класс Новая программа Рабочая тетрадь к учебнику Гавриш Н. Авт: Бацула Н. Изд-во: Ранок
Тетрадь составлена по Новой программе к учебнику Литературное чтение 4 класс Новая программа Авт: Гавриш Н. В., Маркотенко Т. С. Изд-во: Генеза. Тетрадь содержит разнообразные задания для совершенствования навыков чтения, развития речи и обогащения лексического запаса четвероклассников. Четко выд..
25.00 грн.
Читайка 4 класс Новая программа Рабочая тетрадь к учебнику Лапшиной И. Авт: Царевская Н. Изд: Ранок
Рабочая тетрадь Читайка составлена по Новой программе к учебнику Литературное чтение 4 класс Учебник Новая программа Авт: И. Лапшина Т. Попова Изд-во: Освита. Пособие содержит разнообразные задания для совершенствования навыков чтения, развития речи и обогащения лексического запаса четвероклассни..
25.00 грн. 15.00 грн.
Читайко 4 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Науменко В. Авт: Якименко О. Вид-во: Ранок
Робочий зошит  складено за Новою програмою до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: Науменко В.О. Вид-во: Генеза. Він містить завдання для вдосконалення навичок читання, мовленнєвих умінь, збагачення словникового запасу учня. Робота з ним допоможе ш..
22.00 грн.
Читайко Робочий зошит 4 клас Оновлена програма До підручника Савченко О. Авт: Царевська Н. Вид-во: Ранок
Зошит складений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: О Я Савченко Вид-во: Освіта. Посібник містить завдання для вдосконалення навичок читання, розвитку мовлення та збагачення словника учнів. Різноманітні види робіт із текстом спрямовані на ф..
22.00 грн.
Читайлик Робочий зошит з літературного читання 4 клас Оновлена програма До підручника Науменко В. Авт: Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Літературного читання для учнів 4 класу за Оновленою програмою до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: Науменко В.О. Вид-во: Генеза містить вправи для розвитку зв'язного мовлення, загадки. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах ком..
27.00 грн.
Читайлик Робочий зошит з літературного читання 4 клас Оновлена програма До підручника Савченко О. Авт: Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Літературного читання для учнів 4 класу за Оновленою програмою до підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: О Я Савченко Вид-во: Освіта містить мовно-логічні та творчі завдання, вправи для розвитку зв'язного мовлення, загадки. Схвалено для використання у загальн..
27.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019