Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Математика 4 клас Нова програма

Математика 4 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники з математики до підручника Рівкінд Ф. М., Богданович М. В. та інших.

4 клас. Нова програма.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Бліц-контроль Математика 4 клас Нова програма До підручника Богдановича М. Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
Видання складено за Новою програмою до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів. Картки 2 ..
20.00 грн.
Домашній репетитор Математика 4 клас Нова програма Відповіді до підручника Богдановича М. Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
Домашній репетитор складено за Новою програмою до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. Він складається із двох частин: у першій подано пояснення до вправ нового матеріалу і домашніх завдань, а в другій містяться розв'язання всіх домашніх за..
25.00 грн.
Експрес-контроль Математика 4 клас Нова програма Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники і Посібники
Посібник складено відповідно до чинних програм та підручників з математики для 4 класу. Він містить короткочасні, до восьми хвилин, самостійні роботи, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів з математики з кожної теми, а також допоможуть своєчасно виявляти і ліквідов..
11.00 грн.
Експрес-контроль Математика 4 клас Оновлена програма До підручника Богдановича М. Авт: Максимова Л. Вид-во: Ранок
Експрес-контроль з Математики для учнів 4 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. Відривні картки призначені для організації самостійної роботи учнів на уроках, мета якої - перевірити засвоєнн..
17.00 грн.
Збірник задач і тестових завдань із математики 4 клас Нова програма Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У збiрнику запропоновано завдання для поглиблення та закрiплення обчислень у межах багатоцифрових чисел. Наведено вправи для усного рахунку, задачi, приклади та творчi завдання до них, що вiдповiдають чинній програмi з математики для четвертого класу - I роздiл. У другому роздiлi подано цiкавi за..
28.00 грн.
Зошит для контрольних робіт з математики 4 клас Нова програма До підручника М. Богданович Авт: Н. Прима Вид-во: Генеза
Зошит для контрольних робіт з математики призначено для проведення тематичного контролю навчальних досягнень учнів 4 класу протягом навчального року. Зошит складається з 10 комбінованих контрольних робіт, кожна з яких представлена у двох варіантах. Завдання спрямовані на переверку рівня сфор..
15.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень з математики 4 клас Нова програма Авт: Л. Оляницька Вид-во: Освіта
Зошит для контролю навчальних досягнень з математики містить 10 блоків перевірочних робіт, поданих у двох варіантах однакового рівня складності. Кожен блок охоплює матеріал розділу або його логічно завершеної частини. Призначений для організації проміжного і тематичного контролю знань учнів ..
18.00 грн.
Зошит з математики 4 клас Нова програма До підручника М. Богданович Авт: Г. Лишенко Вид-во: Генеза
Зошит з математики містить систему завдань на закріплення і систематизацію знань з математики, удосконалення обчислювальних навичок. Вправи підвищеної складності сприятимуть розвитку логічного мислення і творчої уяви учнів. До підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М...
18.00 грн.
Картки для поточної перевірки знань з Математики 4 клас Оновлена програма Авт: Листопад Н. Вид-во: Літера
Посібник Картки для поточної перевірки знань з Математики для учнів 4 класу складено за Оновленою програмою до будь-якого чинного підручника. Посібник уміщує 16 карток у двох рівноцінних варіантах. Учитель може їх використовувати на всіх етапах засвоєння учнями програмового змісту: формування вмі..
17.50 грн.
Контрольні роботи 4 клас Математика До підручника Оляницької Оновлена програма Авт: Шандрівська Г. Вид: Підручники і посібники
У посібнику подано тексти 8 контрольних робіт, по 2 варіанти в кожній. Робочий зошит для контрольних робіт з математики відповідає Оновленій програмі з математики для 4 класу та підручнику Математика 4 клас Нова програма Авт: Л. В. Оляницька Вид-во: Освіта Для вчителів поча..
15.00 грн.
Контрольні роботи Математика 4 клас Нова програма Комплект До підручника Богдановича М. Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
Контроль навчальних досягнень з Математики для учнів 4 класу складений за Новою програмою до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. Зошит містить 8 контрольних робіт по 2 варіанти, які охоплюють усі теми програми. Схвалено для використанн..
16.00 грн.
Крок до знань Математика 4 клас Нова програма Контроль навчальних досягнень до підручника Богдановича М. Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник складений за Новою програмою до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза та призначений для контролю навчальних досягнень учнів з математики у 4 класі. Він містить 16 самостійних, 8 контрольних робіт та одну підсумкову роботу за рік. ..
17.00 грн.
Математика 4 клас Нова програма 2000 вправ та завдань Авт: Яцина В. Вид-во: Час майстрів
У посібнику подано завдання з математики для відпрацювання обчислювальних навичок учнів 4 класу. Робота над матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із обчислювання до автоматизму. Посібник складений за Новою програмою і може використовуватися вчителями як тренувальний ..
15.00 грн.
Математика 4 клас Нова програма Завдання для відпрацювання навичок Авт: Володарська М. Вид-во: Основа
Посібник містить дидактичний матеріал з Математики для учнів 4 класу, дібраний за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Математика 4 клас Нова програма. Різнорівневі завдання у вигляді карток призначені для узагальнення й систематизації математичних знань та вдосконалення й відпрацюван..
25.00 грн.
Математика 4 клас Нова програма Зошит для контрольних робіт до підручника Богдановича М. Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Посібник містить контрольні роботи за Новою програмою для перевірки вивчених тем, порядок яких відповідає підручнику Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза, та підсумкові контрольні роботи. Кожна контрольна робота надана у двох варіантах і містить 4 рівн..
44.00 грн.
Математика 4 клас Нова програма Зошит для контролю навчальних досягнень Авт: Скворцова С. Вид-во: Ранок
Видання може бути використано для роботи з будь-яким чинним підручником з математики для 4 класу за новою програмою. Посібник містить матеріали для тематичного й поточного контролю навчальних досягнень учнів, а також для проведення підсумкової контрольної роботи з математики в 4 класі. Для т..
16.00 грн.
Математика 4 клас Нова програма Зошит до підручника Богдановича М. Авт: Листопад Н. Вид-во: Літера
Насичений різноманітними й цікавими завданнями робочий зошит з Математики для 4 класу за Новою програмою зробить процес вивчення математики для учнів 4-го класу легким і плідним. Завдання складені таким чином, щоб сприяти практичному закріпленню набутих знань і стимулювати пізнавальну активність ..
20.00 грн.
Математика 4 клас Нова програма Зошит До підручника Богдановича М. Авт: Шевчук Л. Вид-во: АССА
Зошит укладено за новою програмою з математики й посторінково узгоджено з підручником Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. Зошит містить різноманітні вправи і завдання, що сприяють засвоєнню основних математичних понять, формуванню загальноосвітніх і ..
18.00 грн.
Математика 4 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Богдановича М. Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Робочий зошит з Математики для 4 класу за Новою програмою укладено до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. Зошит призначено для організації роботи учнів четвертих класів загальноосвітніх навчальних закладів на уроках та вдома. Схвалено ..
18.00 грн.
Математика 4 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Оляницької Л. Авт: Федієнко В. Вид-во: Школа
Робочий зошит з Математики для 4 класу за Новою програмою укладено до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Л. В. Оляницька Вид-во: Освіта. Зошит призначено для організації роботи учнів четвертих класів загальноосвітніх навчальних закладів на уроках та вдома. Схвалено для використан..
18.00 грн.
Математика 4 клас Нова програма Тестові завдання До підручника Богдановича М. Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
Тестові завдання з Математики для 4 класу за Новою програмою до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. Посібник містить тести для поточного контролю навчальних досягнень учнів з математики. Для учнів 4 класів та вчителів початкових класів..
15.00 грн.
Математика 4 клас Оновлена програма Контрольні роботи До підручника Богдановича М. Авт: Шандрівська Г. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит для контрольних робіт з Математики для 4 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики по..
15.00 грн.
Математика 4 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Богдановича М. Авт: Листопад Н. Вид-во: Літера
Насичений різноманітними й цікавими завданнями робочий зошит зробить процес вивчення математики для четвертокласників легким і плідним. Завдання складені таким чином, щоб сприяти практичному закріпленню набутих знань і стимулювати пізнавальну активність молодших школярів. Додаткові вправи до кожн..
24.00 грн.
Математика 4 класс Новая программа Рабочая тетрадь К учебнику Богдановича М. Авт: Назаренко А. Изд-во: Ранок
Тетрадь составлена по Новой учебной программе к учебнику Математика 4 класс Новая программа Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Изд-во: Генеза. Пособие является логическим дополнением учебника. В пособии представлена система заданий для усовершенствования вычислительных навыков и умений решать осн..
22.00 грн.
Математика 4 класс Новая программа Тетрадь для контрольных работ К учебнику Богдановича М. Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Пособие содержит контрольные работы, составленные по Новой программе, для проверки выученных тем, порядок которых соответствует учебнику Математика 4 класс Новая программа Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Изд-во: Генеза, и итоговые контрольные работы. Каждая контрольная работа подана в двух вар..
44.00 грн.
Математика Експрес контроль 4 клас Нова програма До підручника М. Богданович Авт: Г. Лишенко Вид-во: Генеза
До підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза Посібник Експрес-контроль. Картки з математики містить картки із завданнями, які охоплюють усі теми курсу математики для 4 класу, і призначений для оперативної перевірки знань та вмінь, передбачени..
15.00 грн.
Математика Збірник завдань 4 клас Нова програма Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники і Посібники
Посібник складено відповідно до чинних програм та підручників з математики для 4 класу. Він містить завдання арифметичного, алгебраїчного та геометричного змісту; завдання, пов’язані з величинами та частинами; текстові задачі та творчі завдання. Пропоновані матеріали допоможуть учителям та учням ..
25.00 грн.
Математика Зошит для контрольних робіт 4 клас Нова програма Авт: Чорненька І. Вид-во: Богдан
Зошит складено за новою навчальною програмою МОН України до будь-якого чинного підручника з Математики для 4 класу за Новою програмою. Він містить тексти 8 контрольних робіт, по 2 варіанти в кожній, та підсумкові тестові завдання за І і II семестри, також у двох варіантах. Дві конт..
17.00 грн.
Математика Зошит для самостійних робіт 4 клас Оновлена програма Авт: Чорненька І. Вид-во: Богдан
Зошит для самостійних робіт з Математики для учнів 4 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до будь-якого чинного підручника. Він містить тексти 8 самостійних робіт, по 2 варіанти в кожній. Дві самостійні роботи - четверта і восьма - включають завдання тестового характеру. Кожен варіант ..
20.00 грн.
Математика Робочий зошит 4 клас Нова програма Авт: Л. Оляницька Вид-во: Освіта
Робочий зошит з математики для 4 класу містить систему вправ, яка логічно доповнює матеріал підручника і структурована за уроками. Робота з цим начальним матеріалом сприятиме формуванню основних умінь і навичок, визначених Програмою з математики; допоможе оптимізувати й урізноманітнити роботу учн..
24.00 грн.
Математика Робочий зошит До підручника Богдановича М. 4 клас Нова програма Авт: Назаренко А. Вид-во: Ранок
Зошит складено відповідно до нової програми для загальноосвітніх навчальних закладів та підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. Посібник є логічним доповненням підручника. Кожна сторінка зошита містить назву теми. У посібнику представлена сист..
20.00 грн.
Математика Самостійні роботи 4 клас Нова програма Обчисли вирази Авт: Щербак Г. Вид-во: Торсінг
Навчальний посібник до будь-якого чинного підручника з математики за Новою програмою призначений для самостійних робіт з математики учнів 4 класу. Завдання подаються на відривних аркушах у трьох варіантах. Перші два варіанти містять тренувальні завдання для актуалізації та перевірки знань. Третій..
17.00 грн.
Математика Самостійні роботи 4 клас Нова програма Розв’яжи задачі Авт: Щербак Г. Вид-во: Торсінг
Навчальний посібник до будь-якого чинного підручника з математики за Новою програмою призначений для самостійних робіт з математики учнів 4 класу. Завдання подаються на відривних аркушах у трьох варіантах. Перші два варіанти містять тренувальні завдання для актуалізації та перевірки знань. Третій..
17.00 грн.
Математичний тренажер Частина друга 4 клас Нова програма Авт: Л. Оляницька Вид-во: Освіта
Посібник для експрес-контролю Математичний тренажер містить тренувальні картки, подані у двох варіантах однакового рівня складності. У посібнику пропонуються завдання на відпрацювання основних умінь і навичок, передбачених програмою з математики. Може використовуватись учителем для пром..
15.00 грн.
Математичний тренажер Частина перша 4 клас Нова програма Авт: Л. Оляницька Вид-во: Освіта
Посібник для експрес-контролю Математичний тренажер містить тренувальні картки, подані у двох варіантах однакового рівня складності. У посібнику пропонуються завдання на відпрацювання основних умінь і навичок, передбачених програмою з математики. Може використовуватись учителем для пром..
15.00 грн.
Посібник-практикум Математика 4 клас Оновлена програма Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику з Математики для учнів 4 класу за Оновленою програмою до будь-якого чинного підручника подано основний теоретичний матеріал та практичні завдання. Теоретичний матеріал містить основні визначення, правила, формули та практичні поради. Запропоновано різноманітні завдання та вправи, які ..
35.00 грн.
Репетитор Математика 4 клас Нова програма Авт: Шевченко К. Вид-во: Торсінг
Посібник призначений для самостійної роботи учнів 4 класу з математики за Новою програмою. Він містить завдання, що сприяють доведенню засвоєних математичних знань та навичок до автоматизму; удосконаленню усного рахування і вміння розв`язувати задачі. Робота із зошитом організовує дитину, навчає ..
26.00 грн.
Робочий зошит Математика 4 клас Нова програма До підручника Богдановича М. Авт: Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит складений відповідно до вимог чинної навчальної програми з математики і відповідає системі вправ підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. Завдання зошита призначені для формування обчислювальних навичок й умінь розв'язувати основні види п..
20.00 грн.
Робочий зошит Математика 4 клас Оновлена програма До підручника Богдановича М. Авт: Будна Н. Вид: Богдан
Зошит з математики для 4-го класу містить матеріал, який відповідає оновленій навчальній програмі МОН України, Державному стандартові початкової освіти та доповнює підручник Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Вид-во: Генеза. Запропоновано завдання для закріпле..
23.00 грн.
Робочий зошит Математика Оновлена програма 4 клас До підручника М. Богдановича Авт: Аксьонова Т. Вид: ПЕТ
Зошит з математики містить навчальний матеріал, що відповідає чинній програмі МОН України. Робочий зошит за Оновленою програмою до підручника Математика 4 клас Нова програма Авт: Богданович М. Лишенко Г. Вид-во: Генеза. Мета посібника_ допомогти учням закріпити початкові математичні знання та вдо..
23.00 грн.
Розвивайко Математика 4 клас Рахуємо до мільярда Авт: Зеркальна Т. Вид-во: УЛА
У посібнику подано оригінальні завдання з математики для учнів 4 класу. Робота з матеріалом посібника дозволить довести практичні навички обчислень до автоматизму. Посібник укладено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника і може використовуватися як тренажер або зошит для контрольних ..
17.00 грн.
Самостійні та контрольні роботи 4 клас Математика Нова програма Авт: Будна Н. Вид: Богдан
В зошиті наведено зразки самостійних та контрольних робіт з математики відповідно до вимог навчальної програми МОН України для 4 класу. Зміст посібника:  - Нумерація трицифрових чисел, - Письмове додавання і віднімання в межах 1000,  - Одиниці вимірювання довжи..
15.00 грн.
Тетрадь для контрольных работ по математике 4 класс Новая программа К учебнику Богдановича М. Авт: Прима Н. Изд-во: Генеза
Тетрадь предназначена для тематического контроля учебных достижений учеников 4 классов по математике согласно всем разделам новой программы к учебнику Математика 4 класс Новая программа Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Изд-во: Генеза. Пособие содержит комбинированные контрольные работы, которые..
16.00 грн.
Тетрадь по математике 4 класс Новая программа К учебнику Богданович М. Авт: Лишенко Г. Изд-во: Генеза
К учебнику Математика 4 класс Новая программа Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Изд-во: Генеза Тетрадь по математике для 4 класса содержит систему заданий на закрепление и систематизацию знаний по математике, усовершенствует вычислительные навыки. Упражнения повышенной сложности будут с..
18.00 грн.
Тренажер з математики 4 клас Нова програма Авт: Коротяєва Є. Вид-во: УЛА
Тренажер з математики для 4 класу підготовлений за Новою програмою МОН України для початкової школи. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу дає змогу підготуватися до контрольних і самостійних робіт, поглибити знання, закріпити практичні уміння та навички, виконуючи впр..
25.00 грн.
Завдання з основних тем. Тренажер з математики 4 клас складено відповідно до Оновленої програми. Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Містить завдання до основних тем дисциплін. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах ..
20.00 грн.
Тренажер з математики Задачі 4 клас Нова програма Авт: Логінова Т. Вид-во: УЛА
Практичний посібник з Математики для 4 класу за Новою програмою призначений для самостійної роботи учнів і містить усі види задач, що передбачені програмою з математики для 1-4 класів. Видання охоплює завдання різних типів для відпрацювання й закріплення практичних математичних навичок. У кінці к..
25.00 грн.
Формування предметних компетентностей Картки з математики 4 клас Оновлена програма Авт: Листопад Н. Вид-во: Оріон
Матеріали посібника призначені для формування й розвитку в учнів 4 класу предметних математичних компетентностей. Посібник містить 24 картки з Математики для учнів 4 класу за Оновленою програмою 2016 року до будь-якого чинного підручника. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальни..
20.00 грн.
Экспресс-контроль Математика 4 класс К учебнику Богдановича М. Новая программа Авт: Максимова Л. Изд-во: Ранок
Учебное пособие составлено в соответствии с новой программой по математике для начальных классов общеобразовательных учебных заведений. К учебнику Математика 4 класс Новая программа Авт: Богданович М.В., Лишенко Г.П. Изд-во: Генеза. Отрывные карточки предназначены для организации самостоятельной ..
17.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018