Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Музичне мистецтво 4 клас Нова програма

Музичне мистецтво 4 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники з музичного мистецтва до підручника Аристова Л. С., Сергієнко В. В., Островський В.М., Лобова О. та інших.

4 клас. Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит Музичне мистецтво 4 клас Нова програма Авт: Л. Аристова Вид-во: Освіта
Робочий зошит з музичного мистецтва укладений відповідно до підручника Музичне мистецтво 4 клас Нова програма Авт: Л.С. Аристова, В. В. Сергієнко Вид-во: Освіта. Уміщує ігрові вправи та різноманітні завдання, спрямовані на засвоєння та закріплення всіх основних понять, що передбачен..
23.00 грн.
Музичне мистецтво 4 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Аристової Л. Авт: Ланцюженко З. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Музичного мистецтва для 4 класу за Новою програмою до підручника Музичне мистецтво 4 клас Нова програма Авт: Л.С. Аристова, В. В. Сергієнко Вид-во: Освіта. Зошит містить завдання, які відповідно до вікових особливостей учнів 4 класу, розвивають творчі здібності, уміння і навички. ..
20.00 грн.
Робочий зошит Музичне мистецтво 4 клас Нова програма Авт: Кондратова Л. Вид-во: Богдан
У робочому зошиті розроблено зміст уроків музичного мистецтва для учнів 4-го класу за Новою програмою до підручника Музичне мистецтво 4 клас Нова програма Авт: Кондратова Л.Г. Вид-во: Богдан. Переглянути... Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з дисцип..
25.00 грн.
Робочий зошит Музичне мистецтво 4 клас Нова програма До підручника О. Лобової Авт: Островський В. Вид: Богдан
Робочий зошит Нова програма до підручника Музичне мистецтво 4 клас автор О. Лобова. Мета посібника допомогти учням засвоїти програмовий матеріал, навчити розуміти і сприймати музику, набути практичних умінь та навичок, стимулювати їхню творчу діяльність.   Схвалено для використання у..
25.00 грн.
Твоє Музичне мистецтво Зошит 4 клас Нова програма Авт: Лобова О. Вид-во: Підручники і посібники
До підручника Музичне мистецтво 4 клас Нова програма Авт: Лобова О. Вид-во: Школяр Зошит з Музичного мистецтва для 4 класу за Новою програмою містить завдання, які відповідно до вікових особливостей учнів навчають слухати, розуміти й любити музику. Для учнів 4 класу, учителів, батьків. Сх..
18.00 грн.
Тетрадь Музыкальное искусство 4 класс Новая программа Авт: Л. Аристова Изд-во: Освита
Рабочая тетрадь по музыкальному искусству составлена в соответствии с содержанием учебника Музыкальное искусство 4 класс Новая программа Авт: Л. Аристова В. Сергиенко Изд-во: Освита. Содержит игровые упражнения и разнообразные задания, направленные на усвоение и закрепление все..
23.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019