Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Образотворче мистецтво 4 клас Нова програма

Образотворче мистецтво 4 клас Нова програма

Категорія містить зошити, альбоми та посібники з образотворчого мистецтва до підручника Калініченко О. В., Сергієнко В. В., Трач С.К. та інших.

4 клас. Нова програма.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом з Образотворчого мистецтва 4 клас Нова програма Авт: Трач С. Вид-во: Богдан
Альбом містить практичні завдання до уроків образотворчого мистецтва в класі за підручником Образотворче митсецтво 4 клас Нова програма Авт: Трач С.К., Резніченко М.І. - переможця Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників відповідно до нової навчальної програми Міністерства освіти і науки Ук..
45.00 грн.
Альбом з Образотворчого мистецтва 4 клас Нова програма До підручника Трач С. Авт: Федун С. Вид-во: Богдан
Альбом містить практичні завдання до уроків образотворчого мистецтва в 4 класі за Новою програмою за підручником Образотворче мистецтво 4 клас Нова програма Авт: М.І.Резніченко, С.К.Трач Вид-во: Богдан. Переглянути... ..
45.00 грн.
Альбом Образотворче мистецтво 4 клас Нова програма До підручника Калініченко О. Авт: Шевченко Н. Вид: Богдан
Альбом містить практичні завдання до уроків образотворчого мистецтва в 4 класі за підручником Образотворче мистецтво 4 клас автори: О.В. Калініченко, В.В. Сергієнко, структура посібника відповідає чинній навчальній програмі Міністерства освіти і науки України та вимогам Державного стандарту почат..
42.00 грн.
Альбом Образотворче мистецтво 4 клас Оновлена програма Авт: Бровченко А. Вид-во: Генеза
Альбом з образотворчого мистецтва для учнів 4 класу укладено за Оновленою програмою 2016 року до будь-якого чинного підручника. Посібник містить творчі завдання з використанням різних технік і матеріалів. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з дисциплін ху..
45.00 грн.
Альбом-посібник Чарівний пензлик Образотворче мистецтво 4 клас Нова програма Авт: Бровченко А. Вид: Підручники і посібники
В альбомі-посібнику для 4-го класу Чарівний пензлик запропоновано репродуктивно-творчі та художньотворчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 4 класі, розроблені відповідно до чинної програми МОН України з образотворчого мистецтва для 1-4 класів.   Схвалено для вик..
45.00 грн.
Образотворче мистецтво 4 клас Альбом-посібник Оновлена програма Авт: Дятленко О. Вид: Літера
В альбомі-посібнику стисло й доступно подано матеріал, спрямований на опанування учнями основ формотворення, компонування на площині та кольорознавства. Зміст посібника відповідає чинній програмі з образотворчого мистецтва, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Призначено дл..
50.00 грн.
Образотворче мистецтво 4 клас Нова програма Альбом-посібник До підручника Калініченко О. Авт: Демчак С. Вид-во: Підручники і посібники
В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 4 класі, розроблені відповідно до нової програми МОН України та підручника Образотворче мистецтво 4 клас Нова програма Авт: О. В. Калініченко, В. В. Сергієнко, В. В. К..
45.00 грн.
Образотворче мистецтво 4 клас Оновлена програма Альбом-посібник До підручника Трач С. Авт: Шевченко Н. Вид: Підручники і посібники
В альбомі запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків в 4 класі, розроблені за Оновленою програмою до підручника Образотворче мистецтво 4 клас Нова програма Авт: М.І.Резніченко, С.К.Трач Вид-во: Богдан і спрямовані на розвиток універсальних художньо-творчих ..
45.00 грн.
Образотворче мистецтво Альбом 4 клас Оновлена програма Авт: Горошко Н. Вид-во: Ранок
Альбом з образотворчого мистецтва укладений за Оновленою програмою 2016 року до будь-якого чинного підручника з Образотворчого мистецтва для 4 класу. Видання у доступній для учнів формі пояснює особливості мови різних видів образотворчого мистецтва, пропонує цікаві вправи та творчі завдання. Бага..
45.00 грн.
Рабочая тетрадь альбом по изобразительному искусству 4 класс Новая программа Авт: Е. Калиниченко и др. Изд-во: Освита
В Рабочей тетради по изобразительному искусству поданы задания, к которым предусмотрены варианты их выполнения. На тренировочных страницах есть элементы подсказок. Рабочая тетрадь также содержит рубрику Художественные развлечения в свободную минутку с различными интересными за..
45.00 грн.
Робочий зошит альбом з образотворчого мистецтва 4 клас Нова програма Авт: О. Калініченко та ін. Вид-во: Освіта
Уміщує завдання, до яких передбачено варіанти його виконання. На тренувальних сторінках є елементи підказок. Робочий зошит також містить рубрику Художні розваги у вільну хвилинку з різноманітними цікавими завданнями-загадками і творчими завданнями. Наприкінці посбіника вміщено невеликий..
45.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019