Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Основи здоров я 4 клас Нова програма

Основи здоров я 4 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники з предмету Основи здоров я до підручника Гнатюк О.В., Бех І.Д., Воронцова Т.В. та інших.

4 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Бліц-контроль Основи здоров'я 4 клас Нова програма До підручника Беха І. Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з курсу Основи здоров'я для 4 класу за Новою програмою, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Бех І. Воронцова Т. Пономаренко ..
13.00 грн.
Бліц-контроль Основи здоров'я 4 клас Нова програма До підручника Гнатюк О. Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з курсу Основи здоров'я для 4 класу за Новою програмою, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Гнатюк О.В. Вид-во: Генеза. ..
13.00 грн.
Експрес-контроль Основи здоров’я 4 клас Нова програма Авт: Бойченко Т. Вид-во: Ранок
Посібник складено за новою програмою до підручника Основи здоров’я 4 клас Авт: Т. Є. Бойченко, Н. С. Коваль для загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить 16 тестів у двох варіантах, за допомогою яких учитель може організувати поточний контроль знань з метою їх подальшої корекції. Для ..
15.00 грн.
Експрес-контроль Основи здоров’я 4 клас Нова програма Авт: Косовцева Н. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник укладено за новою програмою з Основ здоров’я для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів до будь-якого чинного підручника Основи здоров’я 4 клас Нова програма. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи четвертокласників на уроках, мета якої ..
15.00 грн.
Зошит Основи здоров’я 4 клас Нова програма Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Робочий зошит для поточної перевірки знань з Основ здоров’я для 4 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Основи здоров’я 4 клас Нова програма. Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвердженої Міністерством освіти і науки України ..
28.00 грн.
Основи здоров'я 4 клас Оновлена програма Зошит до підручника Беха І. Авт: Володарська М. Вид-во: Літера
Зошит з предмету Основи здоров'я для учнів 4 класу розроблений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Бех І. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Вид-во: Алатон. Різнорівневі завдання для індивідуальної та групової роботи, проблемні запитання ск..
28.00 грн.
Основи здоров'я 4 клас Оновлена програма Зошит до підручника Гнатюк О. Авт: Рудь О. Вид-во: Літера
Зошит з предмету Основи здоров'я для учнів 4 класу розроблений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Гнатюк О.В. Вид-во: Генеза. Різнорівневі завдання для індивідуальної та групової роботи, проблемні запитання складені таким чином, щоб спонукати ..
28.00 грн.
Основи здоров'я 4 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Беха І. Авт: Шаповал О. Вид: ПЕТ
Зошит до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Бех І. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Вид-во: Алатон. Завдання доповнені схемами та малюнками, що забезпечать ефективність вивчення матеріалу, сприятимуть розвитку творчих здібностей і пізнавальній активності учнів. Значна част..
28.00 грн.
Основи здоров'я 4 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Гнатюк О. Авт: Бикова І. Вид-во: ПЕТ
Зошит з Основ здоров'я для учнів 4 класу за Оновленою програмою складено до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Гнатюк О. Вид-во: Генеза. Завдання доповнені схемами та малюнками, що забезпечать ефективність вивчення матеріалу, сприятимуть розвитку творчих здібностей і пізнавальні..
28.00 грн.
Основи здоров'я 4 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Гнатюк О. Авт: Голінщак Ж. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з Основ здоров’я для учнів 4 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Гнатюк О.В. Вид-во: Генеза. Посібник містить різноманітні завдання для індивідуальної, групової, диференційованої роботи з четвертокласниками. Значна ..
23.00 грн.
Основи здоров'я Зошит 4 клас Нова програма Авт: О. Гнатюк Вид-во: Генеза
Зошит з основ здоров'я допоможе четвертокласникам закріпити знання з курсу Основи здоров'я, а також оволодіти навичками здорового способу життя і безпечної поведінки. У зошиті вміщено практичні завдання, ігрові та творчі вправи, кросворди, ребуси, загадки. До підручника Основи здоров'я 4..
30.00 грн.
Основи здоров'я Зошит-практикум 4 клас Нова програма Авт: І. Д. Бех Т. В. Воронцова В. С. Понамаренко С. В. Страшко Вид-во: Алатон
Зошит-практикум містить матеріал для проведення уроків за підручником Основи здоров'я 4 клас Авторів І. Д. Бех, Т. В. Воронцова, В. С. Понамаренко, С. В. Страшко Вид-во: Алатон. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового..
32.00 грн.
Основи здоров'я Тестові завдання 4 клас Нова програма До підручника О. Гнатюк Авт: Я. Фруктова Вид-во: Генеза
У посібнику Тестові завдання з основ здоров'я вміщено тестові завдання для поточного та тематичного контролю, які допоможуть вчителям оперативно перевірити рівень знань учнів 4 класу з курсу Основи здоров'я. Питання побудовано у вигляді тестових завдань відкритого і закритого типів..
25.00 грн.
Основи здоров’я 4 клас Нова програма Контрольні роботи до підручника Беха І. Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів з основ здоров’я у 4 класі. Тексти завдань складено за Новою програмою до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Бех І. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Вид-во: Алатон. Завдання подано у двох варіа..
11.00 грн.
Основи здоров’я 4 клас Нова програма Контрольні роботи до підручника Гнатюк О. Авт: Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів з основ здоров’я в 4 класі. Тексти завдань складено за Новою програмою до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Гнатюк О.В. Вид-во: Генеза. Завдання подано у двох варіантах. Усі завдання виконують безпо..
11.00 грн.
Основи здоров’я 4 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Беха І. Авт: Хитра З. Вид-во: Весна
Зошит з Основ здоров’я для 4 класу за Оновленою програмою до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Бех І. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Вид-во: Алатон. У робочому зошиті дібрано матеріал з урахуванням вікових особливостей учнів початкових класів: цікаві завдання ..
22.00 грн.
Основи здоров’я 4 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Гнатюк О. Авт: Діптан Н. Вид-во: Ранок
Робочий зошит складений за Оновленою програмою 2016 року до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Гнатюк О.В. Вид-во: Генеза. У навчальному посібнику є передбачені програмою практичні роботи, завдання з використанням таблиць, схем, малюнків. Вони сприяють розвитку розумових здібнос..
28.00 грн.
Основи здоров’я 4 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Гнатюк О. Авт: Хитра З. Вид-во: Весна
Зошит складено за Оновленою програмою до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Гнатюк О.В. Вид-во: Генеза. У робочому зошиті дібрано матеріал з урахуванням вікових особливостей учнів початкових класів: цікаві завдання для індивідуальної та групової роботи, проблемні ситуа..
22.00 грн.
Основи здоров’я Робочий зошит Оновлена програма 4 клас До підручника Беха І. Авт: Васильків І. Вид: Богдан
Зошит з основ здоров’я укладено за Оновленою програмою до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Бех І. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Вид-во: Алатон. Посібник містить різноманітні завдання для індивідуальної, групової, диференційованої роботи, а також практикуми, міні-проек..
23.00 грн.
Основы здоровья Рабочая тетрадь 4 класс К учебнику И. Беха Авт: Е. Шаповал Изд: ПЕТ
Пособие содержит задания, которые дополнены схемами и рисунками. Рабочая тетрадь к учебнику Основы здоровья 4 класс Новая программа Авт: Бех И. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Изд-во: Алатон.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах. ..
28.00 грн.
Основы здоровья Тетрадь-практикум 4 класс Новая программа Авт: Бех И. Изд-во: Алатон
Тетрадь-практикум по Основам здоровья по Новой программе для учащихся 4 класса общеобразовательных учебных заведений. Практикум содержит материалы для проведения уроков по учебнику Основы здоровья 4 класс Новая программа Авт: Бех И.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В. Изд-во: Алатон..
32.00 грн.
Рабочая тетрадь Основы здоровья 4 класс Новая программа Авт: Бойченко Т. Изд-во: Ранок
Пособие составлено по Новой программе к учебнику Основы здоровья 4 класс Новая программа Авт: Бойченко Т. Коваль Н. Изд-во: Ранок. Тетрадь содержит разноуровневые задания, цель которых - способствовать закреплению полученных учащимися знаний, пониманию сути здорового образа жизни, развитию здоров..
28.00 грн.
Рабочая тетрадь Основы здоровья 4 класс Обновленная программа К учебнику Беха И. Авт: Диптан Н. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь составлена по Обновленной программе 2016 года к учебнику Основы здоровья 4 класс Новая программа Авт: Бех И. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Изд-во: Алатон. Тетрадь содержит практические работы, задания с использованием таблиц, схем, рисунков. Они способствуют формированию ..
28.00 грн.
Робочий зошит Основи здоров'я 4 клас Оновлена програма Авт: Кікінежді О. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з Основ здоров’я для учнів 4 класу за Оновленою прогармою 2016 року складено до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Кікінежді О. Шост Н. Шульга І. Вид-во: Богдан. Посібник містить різноманітні завдання для індивідуальної, групової, диференційованої роботи, а також п..
23.00 грн.
Робочий зошит Основи здоров'я 4 клас Оновлена програма До підручника Беха І. Авт: Діптан Н. Вид: Ранок
Зошит укладено за Оновленою програмою для 4 класу до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Бех І. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Вид-во: Алатон. Посібник містить практичні роботи, завдання з використанням таблиць, малюнків, схем. Зміст..
28.00 грн.
Робочий зошит Основи здоров'я 4 клас Оновлена програма До підручника Беха І. Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Основ здоров'я для учнів 4 класу складений за Оновленою програмою до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Бех І. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Вид-во: Алатон. Видання містить завдання на відтворення та закріплення знань, творчі завдання та практичні роботи..
24.00 грн.
Робочий зошит Основи здоров'я 4 клас Оновлена програма До підручника Гнатюк О. Авт: Лабащук О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Основ здоров'я для учнів 4 класу складений за Оновленою програмою до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Гнатюк О.В. Вид-во: Генеза. Зошит містить завдання на відтворення та закріплення знань, творчі завдання і практичні роботи. Для учнів 4 класу, учителів початко..
24.00 грн.
Робочий зошит Основи здоров’я 4 клас Нова програма Авт: Бойченко Т. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до чинної програми та підручника для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів Основи здоров’я авторів Т. Є. Бойченко, Н. С. Коваль. Зошит містить різнорівневі завдання, покликані сприяти закріпленню здобутих учнями знань, пізнанню сутності здорового способу життя,..
28.00 грн.
Робочий зошит Основи здоров’я 4 клас Нова програма До підручника Гнатюк О. Авт: Голінщак Ж. Вид-во: Богдан
Зошит з основ здоров’я для 4 класу за Новою програмою до підручника Основи здоров'я 4 клас Нова програма Авт: Гнатюк О.В. Вид-во: Генеза. Посібник містить різноманітні завдання для індивідуальної, групової, диференційованої роботи з четвертокласниками. Значна частина вправ і завдань має практичну..
18.00 грн.
Тетрадь Основы здоровья 4 класс Новая программа Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Рабочая тетрадь по Основам здоровья для 4 класса по Новой программе соответствует любому учебнику Основы здоровья 4 класс Новая программа. Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвердженої Міністерством освіти і науки України ..
28.00 грн.
Экспресс-контроль Основы здоровья 4 класс Новая программа К учебнику Беха И. Авт: Косовцева Н. Изд-во: Ранок
Учебное пособие составлено в соответствии с новой программой по основам здоровья для начальных классов общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке и к учебнику Основы здоровья 4 класс Новая программа Авт: Бех И. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Изд-во: Алатон. Сборник..
16.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019