Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата

Перевірка предметних компетентностей 4 клас

Перевірка предметних компетентностей 4 клас

Категорія містить навчальні посібники, призначені для проведення тематичного контролю у 4 класі. Для вчителя ці посібники слугуватимуть основою для створення банку завдань, які спрямовані на формування ключових та предметних компетентностей.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Перевірка предметних компетентностей 4 клас Інформатика Авт: Морзе Н. Вид-во: Оріон
Навчальний посібник містить завдання для визначення предметних компетентностей з інформатики, якими мають володіти учні 4 класу для розв'язування життєвих та навчальних проблем. Виконання пропонованих завдань дасть змогу визначити здатність учнів актуалізувати, відбирати, інтегрувати й застосовув..
26.00 грн.
Перевірка предметних компетентностей 4 клас Математика Оновлена програма Авт: Листопад Н. Вид-во: Оріон
Навчальний посібник призначений для проведення тематичного контролю з математики в 4 класі. У посібнику вміщено 8 тематичних робіт у двох рівноцінних варіантах. Їх зміст розроблено відповідно до вимог чинної навчальної програми з математики для 1-4 класів з урахуванням змін, затверджених нак..
26.00 грн.
Перевірка предметних компетентностей 4 клас Оновлена програма Українська мова Авт: Пономарьова К. Вид-во: Оріон
У навчальному посібнику пропонується новий підхід до оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи, розроблений на основі компетентнісно зорієнтованих завдань. У посібнику вміщено перевірні роботи до всіх передбачених навчальною програмою розділів та на кінець навчального року,..
26.00 грн.
Перевірка предметних компетентностей 4 клас Природознавство Авт: Волкова А. Вид-во: Оріон
У навчальному посібнику пропонується новий підхід до оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи, в основі якого - перевірка предметних компетентностей. У посібнику вміщено перевірні роботи у двох рівноцінних варіантах до всіх передбачених навчальною програмою розділів та на ..
26.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018