Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Позакласне читання 4 клас Нова програма

Позакласне читання 4 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники для позакласного читання для учнів 4 класів за Новою програмою.

Видавництв: Генеза Освіта Богдан Ранок Пет Підручники і Посібники

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Барвисте коромисло Позакласне читання Оновлена програма 4 клас Хрестоматія із щоденником Авт: Л. Вашків Вид: Богдан
Хрестоматію укладено відповідно до Програми Позакласне читання Оновлена програма 4 клас. Тут зібрані цікаві художні твори українських та зарубіжних письменників, кращі зразки дитячого фольклору, поезії, міфи, легенди, казки, байки. Упорядники ставили за мету зібрати найширш..
40.00 грн.
Веселый ручеек Хрестоматия 4 класс Новая программа Подборка 2 Авт: Володарская М. Изд-во: Ранок
В хрестоматию для 4 класса по Новой программе включены произведения детских писателей, творчество которых изучается в младших классах общеобразовательных школ всех уровней. Интересные сказки, смешные рассказы, веселые и добрые стихотворения, занимательные загадки помогут младшим школьникам увлека..
28.00 грн.
Внеклассное чтение 4 класс Новая программа Авт: Мишина Л. Изд-во: ПЕТ
Пособие создано по Новой программе Министерства образования и науки Украины и соответствует любому учебнику Литературное чтение для 4 класса по Новой программе. В нем собраны интересные художественные произведения, вопросы и задания, содержание которых соответствует психологическим особенностям у..
30.00 грн.
Дитяча зарубіжна література 4 клас Авт: Шост Н. Вид-во: Богдан
Посібник для 4 класу призначений для уроків з курсу Зарубіжна література, передбаченого варіативною частиною навчального плану. Тут зібрано кращі твори світової літератури для дітей, які можна використовувати на уроках зарубіжної літератури чи позакласного читання. У посібнику наведено запитання ..
46.00 грн.
Золотий віночок Зошит Учуся працювати з текстом 4 клас Авт: Агаркова І. Вид-во: Ранок
Зошит Учуся працювати з текстом для учнів 4 класу містить завдання до 15-ти вибіркових текстів видання Золотий віночок Хрестоматія 4 клас Нова програма Авт: Агаркова І. Вид-во: Ранок, які розбиті на три блоки за предметами: читання, українська мова, природознавство, і змістовно і тематично пов'яз..
10.00 грн.
Золотий віночок Хрестоматія 4 клас Нова програма Авт: Агаркова І. Вид-во: Ранок
У хрестоматії для 4 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Літературне читання 4 клас Нова програма містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра; в..
45.00 грн.
Золотой веночек Тетрадь Учусь работать с текстом 4 класс Авт: Агаркова И. Изд-во: Ранок
Тетрадь содержит развивающие задания по 15-ти выборочным произведениям издания Золотой веночек Хрестоматия 4 класс Авт: Попова Н. Изд-во: Ранок и составляет с ней единый комплект. Оно представляет собой интегрированные в рамках одного произведения задания по трем дисциплинам: литературное чтение,..
10.00 грн.
Золотой веночек Хрестоматия 4 класс Новая программа Авт: Попова Н. Изд-во: Ранок
Хрестоматия для 4 класса по Новой программе соответствует любому учебнику Литературное чтение 4 класс Новая программа и содержит художественные произведения, рекомендуемые для внеклассного чтения. Она способствует расширению мировоззрения школьника, совершенствованию читательских навыков. В сборн..
45.00 грн.
Книжкова країна Позакласне читання 4 клас Нова програма До підручника Науменко В. Авт: Йолкіна Л. Вид-во: Генеза
Посібник Книжкова країна. Позакласне читання, складений відповідно до чинної навчальної програми, містить художні тексти, призначені для позакласного читання. У ньому зібрано найцікавіші зразки фольклору, твори українських та зарубіжних письменників. Для перевірки та закріплення прочитан..
30.00 грн.
Литературный калейдоскоп Внеклассное чтение 4 класс Новая программа К учебнику Н. Гавриш Авт: А. Даниелян Изд-во: Генеза
Пособие Литературный калейдоскоп. Внеклассное чтение составлено в соответствии с жанрово-тематическими требованиями программы по литературному чтению. Представленные в нем произведения расширяют круг чтения детей, повышают их читательский интерес. Вопросы и задания к текстам позволяют з..
32.00 грн.
Моя домашня читальня Позакласне читання 4 клас Нова програма Авт: О Савченко Вид-во: Освіта
До підручника Літературне читання 4 клас Нова програма Авт: О Я Савченко Вид-во: Освіта Навчальний посібник Моя домашня читальня містить твори різних жанрів і тем, передбачених програмою для позакласного читання у 4 класі. Система розвивальних завдань і запитань сприятиме розвитку ч..
38.00 грн.
Позакласне читання 4 клас Нова програма Авт: Бикова І. Вид-во: ПЕТ
Посібник створено за новою навчальною програмою Міністерства освіти і науки України. У ньому зібрано цікаві художні твори, запитання та завдання, зміст яких відповідає психологічним особливостям учнів даного віку, сприяє інтелектуальному та духовному розвитку дитини. До кожної теми, для перевірки..
30.00 грн.
Позакласне читання 4 клас Нова програма Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Збірник художніх творів з Позакласного читання із щоденником читача для 4 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Літературне читання 4 клас Нова програма. У збiрник увійшли художнi твори українських письменникiв, що розповiдають про минуле і сьогодення нашої країни, її природу,..
25.00 грн.
Позакласне читання 4 клас Нова програма Авт: Кордуба Н. Вид-во: Підручники і посібники
Збірка містить науково-пізнавальні, художні твори українських та зарубіжних авторів, казки, приказки, прислів’я, загадки на теми для позакласного читання для 4 класу за новою програмою. Творчі й логічні завдання в кінці кожної теми допоможуть дітям краще зрозуміти прочитане. На останніх сторінках..
28.00 грн.
Позакласне читання 4 клас Нова програма Художні твори + цікаві завдання Авт: Гордієнко Н. Вид-во: Весна
Посібник з Позакласного читання укладено за Новою програмою з літературного читання для 1-4 класів Міністерства освіти і науки України до будь-якого чинного підручника. У ньому зібрані найцікавіші художні твори українських та зарубіжних письменників, а також кращі зразки дитячого фольклору, зміст..
25.00 грн.
Позакласне читання 4 клас Оновлена програма Авт: Гордієнко Н. Вид-во: Весна
Посібник Позакласне читання для учнів 4 клас укладено за Оновленою програмою 2016 року до будь-якого чинного підручника Літературне читання 4 клас. У ньому зібрані найцікавіші художні твори українських та зарубіжних письменників, а також кращі зразки дитячого фольклору, зміст яких відповідає псих..
27.00 грн.
Позакласне читання 4 клас Оновлена програма Авт: Марченко В. Вид-во: Освіта
Збірник творів для позакласного читання для учнів 4 класу допоможе організувати позакласну роботу з читання так, щоб робота з текстом була пізнавальною й цікавою. Посібник містить тексти як класиків української та зарубіжної літератури, так і сучасних письменників, твори яких рекомендовано оновле..
30.00 грн.
Позакласне читання 4 клас Сонячні вітрила Оновлена програма Авт: Лабащук О. Вид: Підручники і посібники
Містить багато творів для позакласного читання, запитаня та завдання до них, для перевірки знань учнів з кожної теми. Книга для учнів четвертого класу, вчителів, батьків, студентів педагогічних навчальних закладів. Матеріали пропонованого посібника "Сонячні вітрила" відповідають онов..
33.00 грн.
Позакласне читання Збірник художніх творів 4 клас Нова програма Авт: Чумарна М. Вид-во: Богдан
У збірник з Позакласного читання за Новою програмою увійшли художні твори українських і зарубіжних письменників, кращі зразки дитячого фольклору, поезії, легенди та міфи. Запропоновані твори допоможуть вчителю підібрати матеріал до уроків позакласного читання. Для учнів та вчителів початкових..
30.00 грн.
Посібник хрестоматія 4 клас Читанка Вікно у світ Нова програма Авт: Науменко О. Сухопара І. Вид-во: Літера
Навчальний посібник містить твори різних жанрів і тем, передбачених програмою для 4 класу. Система розвивальних задань і запитань сприятиме читацькій самостійності дитини. Книжка не лише цікава для самостійного читання. Вона добре прислужиться для уроків позакласного читання, розвитку вміння ..
60.00 грн.
Хрестоматія української літератури Коло читання 4 клас Оновлена програма Авт: Єфімова І. Вид-во: Ранок
Хрестоматія української літератури для учнів 4 класу за Оновленою програмою 2016 року призначена розширити коло читання учнів, ознайомити їх з цікавими творами класиків української літератури та сучасними українськими письменниками. Ретельно дібрані твори сприятимуть вдосконаленню навичок читання..
45.00 грн.
Хрестоматия Читаем в классе и дома 4 класс Обновленная программа Авт: Джежелей О. Изд-во: Ранок
Хрестоматия для внеклассного чтения Читаем в классе и дома для 4 класса составлена по Обновленной программе 2016 года. Материалы хрестоматии обеспечивают свободное чтение учащихся по интересам и подготовку к урокам внеклассного чтения. Литература представлена по тематическим блокам с учётом возмо..
28.00 грн.
Читаємо із задоволенням щодня Хрестоматія 4 клас Оновлена програма Авт: Гайова Л. Йолкіна Л. Вид-во: Оріон
Посібник із Літературного читання Читаємо із задоволенням щодня для учнів 4 класу за Оновленою програмою 2016 року є принципово новим видом навчального посібника, у якому поєднано функції і хрестоматії, і навчального посібника, і робочого зошита з літературного читання. У посібник уведено ігровий..
42.00 грн.
Читаем с удовольствием Внеклассное чтение 4 класс Новая программа Авт: И. Лапшина Т. Попова Изд-во: Освита
Учебное пособие по внеклассному литературному чтению Читаем с удовольствием содержит материал, который дополняет учебник Литературное чтение 4 класс Новая программа Авт: И. Лапшина Т. Попова Изд-во: Освита. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах. ..
0.00 грн.
Я люблю читати Посібник з літературного читання 4 клас Нова програма Авт: О Савченко Вид-во: Освіта
У навчальному посібнику Я люблю читати логічно продовжуються і розвиваються змістові лінії, закладені в аналогічні навчальні посібники для 2 та 3 класів. Містить твори різних жанрів і тем, передбачених чинною програмою для 4 класу, до яких розроблена оригінальна система розвивальних зав..
38.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2017