Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Природознавство 4 клас Нова програма

Природознавство 4 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники з природознавства до підручника Грущинська І. В., Гільберг Т. Г. та інших.

4 клас. Нова програма.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Інтегровані уроки Природознавство 4 клас Робочий зошит учня Оновлена програма Авт: Грущинська І. Вид: Освіта
Робочий зошит учня Інтегровані уроки Природознавство 4 клас. Навчальний комплект складається з робочого зошита для учнів 4-х класів та методичного посібника для вчителів. У ньому подано орієнтовний зміст 20 інтерованих уроків та письмові завдання для учнів. Зошит допоможе цікаво та різнобічно вив..
32.00 грн.
Альбом друга природи 4 клас Нова програма Авт: Грущинська І. Вид-во: Освіта
В альбомі вміщено невеликі за розміром, але яскраві інформативні тексти та великі фотографії. До того ж додано цікаві пізнавальні завдання та розроблена система піктограм, доступна для учнів початкової школи. Матеріал альбому відповідає віковим особливостям дітей, тексти написані зрозумілою мовою..
40.00 грн.
Бліц-контроль Природознавство 4 клас Нова програма До підручника Гільберг Т. Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з Природознавства для 4 класу за Новою програмою, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Гільберг Т.Г., Сак Т.В. Вид-во: Генеза..
18.00 грн.
Бліц-контроль Природознавство 4 клас Нова програма До підручника Грущинської І. Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів з Природознавства для 4 класу за Новою програмою, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: І. В. Грущинська Вид-во: Освіта. Д..
18.00 грн.
Бліц-контроль Природознавство 4 клас Нова програма До підручника Жаркової І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник з Природознавства для учнів 4 класу складено за Новою програмою до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Жаркова І. Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування учнів, які допоможуть учителеві в організації по..
20.00 грн.
Експрес-контроль Природознавство 4 клас Оновлена програма Авт: Назаренко А. Вид-во: Ранок
Експрес-контроль з Природознавства для учнів 4 класу укладено за Оновленою програмою 2016 року до будь-якого чинного підручника Природознавство 4 клас. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи четвертокласників на уроках, мета якої - виявити динаміку рівня навчальних досягне..
17.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Природознавство 4 клас Оновлена програма Авт: Гладюк Т. Вид-во: Богдан
Зошит для контрольних робіт з Природознавства для учнів 4 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до будь-якого чинного підручника Природознавство 4 клас Нова програма. Посібник містить шість двоваріантних контрольних робіт, по вісім завдань у кожній, які допоможуть учителеві перевірити з..
23.00 грн.
Зошит для практичних робіт 4 клас Природознавство Оновлена програма Авт: Гладюк Т. Вид: Богдан
Зошит для практичних робіт містить інструкції до практичних робіт, передбачених Оновленою програмою з природознавства. Завдання посібника спрямовані на закріплення знань із вивчених тем, формування в учнів практичних і дослідницьких умінь, розвиток спостережливості, інтересу до пізнання природи. ..
19.00 грн.
Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з природознавства 4 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта
Учителю надана можливість скористатися різними варіантами тестових завдань для тематичного контролю за рівнем навчальних досягнень учнів. Завдання викладені у формі таблиці, щоб учителю полегшити підрахунок балів, які отримує учень за виконані завдання. Розроблена система самооцінювання та взаємо..
25.00 грн.
Зошит друга природи 4 клас Нова програма Авт: І. Грущинська Вид-во: Освіта
Робочий зошит вміщує у себе матеріали для всіх уроків природознавства у 4 класі, які називаються зустрічами. У зошиті подані спеціальні сторінки, присвячені веденню дітьми спостережень за погодою, неживою та живою природою (двічі на тиждень). Матеріал зошита відповідає віковим особливостям дітей,..
20.00 грн.
Зошит друга природи 4 клас Оновлена програма Авт: Грущинська І. Вид-во: Освіта
Зошит друга природи для учнів 4 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Грущинська І. Вид-во: Освіта. У ньому у формі різноманітних і оригінальних ігрових завдань, поданих відповідно до тем кожного уроку, закріплюються природознавчі ..
28.00 грн.
Зошит моїх досягнень Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Грущинська І. Вид: Освіта
Зошит моїх досягнень Природознавство 4 клас розроблено відповідно до нової програми з природознавства 4 клас для загальноосвітніх навчальних закладів 1–4 класи з урахуванням змін, внесених МОН України в 2016 році та нових критеріїв оцінювання. У зошиті подано матеріали для самостійних та тема..
25.00 грн.
Зошит Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Кіц С. Вид-во: Харків Освіта
Робочий зошит з Природознавства для 4 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Природознавство 4 клас Нова програма. Рекомендовано у відповідності до нової програми для початкової школи, затвердженої Міністерством освіти і науки України ..
28.00 грн.
Зошит Природознавство 4 клас Нова програма До підручника Грущинської І. Авт: Соболь В. Вид-во: Харків Освіта
Робочий зошит з природознавства для 4 класу за Новою програмою до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: І. В. Грущинська Вид-во: Освіта. ..
28.00 грн.
Контрольні роботи Природознавство 4 клас Нова програма До підручника Жаркової І. Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із природознавства в 4 класі. Тексти завдань складено за Новою програмою до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Жаркова І. Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники. Завдання подані у двох варіантах. У..
13.00 грн.
Контрольні роботи Природознавство 4 клас Оновлена програма До підручника Гільберг Т. Авт: Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із Природознавства в 4 класі. Тексти завдань складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Гільберг Т.Г., Сак Т.В. Вид-во: Генеза. Завдання подано у двох варіантах. ..
14.00 грн.
Контрольні роботи Природознавство 4 клас Оновлена програма До підручника Грущинської І. Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із Природознавства в 4 класі. Тексти завдань складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Грущинська І. Вид-во: Освіта. Завдання подано у двох варіантах. Усі завдан..
14.00 грн.
Навчальні проекти та практичні роботи з Природознавства 4 клас Оновлена програма Авт: Ємельяненко О. Вид-во: Генеза
Посібник з Природознавства для учнів 4 класу за Оновленою програмою до будь-якого чинного підручника допоможе ефективно організувати і реалізувати на практиці всі передбачені Оновленою програмою з Природознавства для 4 класу практичні роботи та навчальні проекти. Зошит містить інструкції з викона..
30.00 грн.
Природоведение 4 класс Новая программа Рабочая тетрадь к учебнику Грущинской И. Авт: Соболь В. Изд-во: Харків Освіта
Рабочая тетрадь по Природоведению для 4 класса по Новой программе к учебнику Природоведение 4 класс Новая программа Авт: И. Грущинская Изд-во: Освита. Одобрено для использования в общеобразовательных учебных заведениях комиссией по педагогике и методике начального обучения Научно-методическог..
28.00 грн.
Природоведение 4 класс Обновленная программа Рабочая тетрадь К учебнику Грущинской И. Авт: Диптан Н. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь по Природоведению для учащихся 4 класса составлена в соответствии с Обновленной программой 2016 года к учебнику Природоведение 4 класс Новая программа Авт: И. Грущинская Изд-во: Освита. Разноуровневые задания с использованием диаграмм, таблиц, схем способствуют развитию мышления у..
28.00 грн.
Природознавство 4 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Гільберг Т. Авт: Мальцева Л. Вид-во: Весна
Зошит складено за Новою програмою до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Гільберг Т.Г., Сак Т.В. Вид-во: Генеза. Навчальний посібник містить різні за рівнем складності завдання, дозволяє працювати на уроці й удома, стимулює розумову діяльність молодших школярів, сприяє їхньому ек..
19.00 грн.
Природознавство 4 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Грущинської І. Авт: Мальцева Л. Вид-во: Весна
Зошит складено за Новою програмою до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: І. В. Грущинська Вид-во: Освіта. Навчальний посібник містить різні за рівнем складності завдання, дозволяє працювати на уроці й удома, стимулює розумову діяльність молодших школярів, сприяє їхньому екологічн..
19.00 грн.
Природознавство 4 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Жаркової І. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит з друкованою основою складений за Новою програмою до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Жаркова І. Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники. Зошит містить завдання на відтворення та закріплення знань учнів, творчі завдання та практичні роботи. Для учнів 4 класу, учителів п..
25.00 грн.
Природознавство 4 клас Оновлена програма Зошит до підручника Гільберг Т. Авт: Андрусенко І. Вид-во: Літера
Зошит з Природознавства для учнів 4 класа укладено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Гільберг Т.Г., Сак Т.В. Вид-во: Генеза. Посібник призначен для формування в учнів 4 класу практичних умінь і навичок з предмета, узагальнення та закріплення ..
28.00 грн.
Природознавство 4 клас Оновлена програма Зошит до підручника Грущинської І. Авт: Довгань А. Вид-во: Літера
Зошит з Природознавства для учнів 4 класу укладено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Грущинська І. Вид-во: Освіта. Робочий зошит містить завдання різного рівня складності та дозволяє працювати на уроці і вдома, сприяє вихованню бережливого ст..
28.00 грн.
Природознавство 4 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Гільберг Т. Авт: Білецька О. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з Природознавства для учнів 4 класу за Оновленою програмою 2016 року укладено до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Гільберг Т.Г., Сак Т.В. Вид-во: Генеза. Посібник містить вправи для самостійної роботи, завдання проблемного та пошукового характеру, дослідницькі пр..
26.00 грн.
Природознавство 4 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Гільберг Т. Авт: Діптан Н. Вид-во: Ранок
Робочий зошит з Природознавства для 4 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Гільберг Т.Г., Сак Т.В. Вид-во: Генеза. Різнорівневі завдання з використанням діаграм, таблиць, схем сприятимуть розвитку мислення учнів, збагатять їхні уя..
28.00 грн.
Природознавство 4 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Гільберг Т. Авт: Косовцева Н. Вид-во: ПЕТ
Зошит з Природознавства для учнів 4 класу за Оновленою програмою складено до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Гільберг Т.Г., Сак Т.В. Вид-во: Генеза. Завдання доповнені схемами та малюнками, що забезпечать ефективність вивчення матеріалу, сприятимуть розвитку творчих здібносте..
28.00 грн.
Природознавство 4 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Гладюк Т. Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з Природознавства для учнів 4 класу за Оновленою програмою 2016 року укладено до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Гладюк Т. Гладюк М. Вид-во: Богдан. Посібник містить вправи для самостійної роботи, завдання проблемного та пошукового характеру, практичні роботи, д..
26.00 грн.
Природознавство 4 клас Оновлена програма Робочий зошит До підручника Грущинської І. Авт: Діптан Н. Вид-во: Ранок
Робочий зошит з Природознавства для учнів 4 класу за Оновленою програмою 2016 року складено до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: І. В. Грущинська Вид-во: Освіта. Різнорівневі завдання з використанням діаграм, таблиць, схем сприятимуть розвитку мислення учнів, збагатять їхні уяв..
28.00 грн.
Природознавство 4 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Грущинської І. Авт: Мочула О. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з Природознавства для учнів 4 класу за Оновленою програмою 2016 року укладено до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Грущинська І. Вид-во: Освіта. Посібник містить вправи для самостійної роботи, завдання проблемного та пошукового характеру, практичні роботи, дослідн..
26.00 грн.
Природознавство 4 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Грущинської І. Авт: Назаренко А. Вид-во: ПЕТ
Зошит з Природознавства для учнів 4 класу за Оновленою програмою складено до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: І. В. Грущинська Вид-во: Освіта. Завдання доповнені схемами та малюнками, що забезпечать ефективність вивчення матеріалу, сприятимуть розвитку творчих здібностей і піз..
28.00 грн.
Природознавство 4 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Грущинської І. Авт: Хитра З. Вид-во: Освіта
Робочий зошит із Природознавства для учнів 4 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Грущинська І. Вид-во: Освіта. Запропоновані завдання сприятимуть формуванню в учнів природознавчої компетентності, опануванню способами навчально-пі..
28.00 грн.
Природознавство 4 клас Оновлена програма Тестові завдання Авт: Гладюк Т. Вид: Богдан
Тестові завдання 4 клас Природознавство Оновлена програма. Зміст завдань дібрано відповідно до оновленої навчальної програми МОН України. Посібник містить 40 тематичних та 4 підсумкові теми. Кожен тест складається з 8 завдань.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних..
40.00 грн.
Природознавство 4 клас Оновлена програма Тестові завдання до підручника Гільберг Т. Авт: Мальцева Л. Вид-во: Весна
Тестові завдання з Природознавства для учнів 4 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Гільберг Т.Г., Сак Т.В. Вид-во: Генеза. Пропоновані завдання допоможуть учителеві здійснювати поточний і тематичний контроль шляхом тестової перев..
25.00 грн.
Природознавство 4 клас Оновлена програма Тестові завдання до підручника Грущинської І. Авт: Мальцева Л. Вид-во: Весна
Тестові завдання з Природознавства для учнів 4 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Грущинська І. Вид-во: Освіта. Пропоновані завдання допоможуть учителеві здійснювати поточний і тематичний контроль шляхом тестової перевірки навча..
25.00 грн.
Природознавство 4 клас Робочий зошит Оновлена програма До підручника Гільберг Т. Авт: Білецька О. Вид: Богдан
Робочий зошит 4 клас з природознавства відповідає Оновленій навчальній програмі МОН України, Державному стандартові початкової загальної освіти та доповнює підручник Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Гільберг Т.Г., Сак Т.В. Вид-во: Генеза. Посібник містить вправи для самостійної роботи, з..
24.00 грн.
Природознавство Зошит 4 клас Нова програма Авт: Т. Гільберг Вид-во: Генеза
До підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Гільберг Т.Г., Сак Т.В. Вид-во: Генеза. Зошит з природознавства для 4 класу. Зміст посібника оновлено відповідно до навчальної програми. Зошит з природознавства призначено для узагальнення і закріплення знань з природознавства, формування пр..
30.00 грн.
Природознавство Зошит для контрольних робіт 4 клас Нова програма Авт: Гладюк Т. Вид-во: Богдан
Зошит складено за новою навчальною програмою МОН України до будь-якого чинного підручника з Природознавства для 4 класу за Новою програмою. Посібник містить шість двоваріантних контрольних робіт, по вісім завдань у кожній, які допоможуть учителеві перевірити знання учнів з певної теми. Завдання з..
16.00 грн.
Природознавство Робочий зошит 4 клас Оновлена програма Авт: Мальцева Л. Хитра З. Вид: Весна
Поданий у зошиті навчальний матеріал відповідає оновленій програмі з природознавства для учнів 4 класу середніх загальноосвітніх навчальних закладів. Навчальний посібник містить різні за рівнем складності завдання, дозволяє працювати на уроці і вдома, стимулює розумову діяльність молодших шк..
22.00 грн.
Природознавство Робочий зошит 4 клас Оновлена програма Авт: Тагліна О. Вид-во: Ранок
Робочий зошит з природознавства для 4 класу за Оновленою програмою 2016 року до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Тагліна О.В., Іванова Г.Ж. Вид-во: Ранок. Ретельно підібраний матеріал посібника дає змогу вчителю обрати тренувальні вправи з кожної теми. Зошит допоможе учням акт..
28.00 грн.
Природознавство Тестові завдання 4 клас Оновлена програма Авт: І. Андрусенко Вид: Генеза
Природознавство Тестові завдання призначено для перевірки знань та вмінь учнів 4 класу з природознавства. Видання містить тестові завдання відкритого та закритого типу, а також пояснювальну записку для вчителя та інструкцію для учнів. До підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Гільбе..
25.00 грн.
Рабочая тетрадь 4 класс Природоведение Обновленная программа К учебнику И. Грущинской Авт: А. Назаренко Изд: ПЕТ
Природоведение рабочая тетрадь 4 класс Обновленная программа К учебнику Природоведение 4 класс Новая программа Авт: И. Грущинская Изд-во: Освита. Задания дополнены схемами и рисунками, которые обеспечат эффективность изучения материала, способствуют развитию творческих способностей и познавательн..
30.00 грн.
Рабочая тетрадь Природоведение 4 класс Новая программа Авт: Киц С. Изд-во: Харків Освіта
Рабочая тетрадь по Природоведению для 4 класса по Новой программе соответствует любому учебнику Природоведение 4 класс Новая программа. Одобрено для использования в общеобразовательных учебных заведениях комиссией по педагогике и методике начального обучения Научно-методического совета по воп..
28.00 грн.
Рабочая тетрадь Природоведение 4 класс Новая программа Авт: Таглина О. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь по Природоведению для учеников 4 класса составлена по Новой программе к учебнику Природоведение 4 класс Новая программа Авт: Таглина О. Иванова Г. Изд-во: Ранок. Тщательно подобранный материал пособия дает возможность учителю выбрать тренировочные задания по каждой теме. Тетрадь п..
28.00 грн.
Рабочая тетрадь Природоведение 4 класс Обновленная программа Авт: Таглина О. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь по Природоведению для учеников 4 класса составлена по Обновленной программе 2016 года к учебнику Природоведение 4 класс Новая программа Авт: Таглина О. Иванова Г. Изд-во: Ранок. Тщательно подобранный материал пособия дает возможность учителю выбрать тренировочные задания по каждой..
28.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 4 клас До підручника Грущинської І. Оновлена програма Авт: Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Природознавства для учнів 4 класу складений за Оновленою програмою до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: І. В. Грущинська Вид-во: Освіта. Видання містить завдання на відтворення та закріплення знань, творчі завдання та практичні роботи. Схвалено для використа..
27.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 4 клас Нова програма До підручника Грущинської І. Авт: Мочула О. Вид-во: Богдан
Зошит з природознавства складено за Новою програмою до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: І. В. Грущинська Вид-во: Освіта. Посібник містить вправи для самостійної роботи, завдання проблемного та пошукового характеру, дослідницькі практикуми, міні-проекти. Пропоновані завдання сп..
22.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 4 клас Оновлена програма Авт: Зоя Хитра Вид: Весна
Посібник допоможе: сформувати межпредметні компетентності, оволодіти дослідницькими вміннями, сформувати навички діяльнісного підходу. У посібнику представлено завдання до навчальних проектів, практичних робіт, екскурсій. Видання складено відповідно до оновленої програми з природознавства для учн..
25.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 4 клас Оновлена програма До підручника Гільберг Т. Авт: Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Природознавства для учнів 4 класу складений за Оновленою програмою до підручника Природознавство 4 клас Нова програма Авт: Гільберг Т.Г., Сак Т.В. Вид-во: Генеза. Зошит містить завдання на відтворення та закріплення знань, творчі завдання і практичні роботи. Схвалено для викор..
27.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019