Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата

Трудове навчання 4 клас Нова програма

Трудове навчання 4 клас Нова програма

Категорія містить зошити, альбоми та посібники з трудового навчання до підручника Веремійчик І. М., Сидоренко В. К., Котелянець Н. В. та інших.

4 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом до підручника Веремійчика І. Трудове навчання 4 клас Оновлена програма Авт: Трач С. Вид-во: Богдан
Альбом містить чисті аркуші, на яких діти мають змогу працювати під час уроку. Складено за Оновленою програмою до підручника Трудове навчання 4 клас Нова програма Авт: Веремійчик І.М., Тименко В.П. Вид-во: Генеза. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з дис..
44.00 грн.
Альбом Умійко 4 клас Нова програма До підручника Котелянець Н. Авт: Кононюк А. Вид-во: Підручники і посібники
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання в 4 класі, розроблені за новою програмою до підручника Трудове навчання 4 клас Нова програма Авт: Сидоренко В.К., Котелянець Н.В. Вид-во: Освіта, спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних здібн..
45.00 грн.
Альбом Учусь усе робити сам Трудове навчання 4 клас Нова програма Авт: Хорунжий В. Вид-во: Ранок
Посібник створений за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Трудове навчання 4 клас Нова програма. Альбом містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні, розвивальні завдання, загадки, вірші та кросворди, а т..
45.00 грн.
Альбом-посібник Майстер Саморобко 4 клас Нова програма Авт: Бровченко А. Вид-во: Підручники і посібники
В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання у 4 класі, розроблені за новою програмою до будь-якого чинного підручника з Трудового навчання для 4 класу за Новою програмою, спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних здібностей учнів. Сх..
45.00 грн.
Альбом-посібник Трудове навчання 4 клас Нова програма Авт: Дятленко О. Вид-во: Літера
Альбом-посібник містить посильні завдання з трудового навчання, схеми виконання і зразки готових виробів. Посібник складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Трудове навчання 4 клас Нова програма. Призначено для організації роботи учнів 4-го класу загальноосвітніх навчальних зак..
50.00 грн.
Альбом-посібник Трудове навчання Маленький трудівничок 4 клас Оновлена програма Авт: Роговська Л. Вид: Підручники і посібники
Альбом-посібник містить творчі завдання для уроків трудового навчання в 4 класі, розроблені відповідно до чинної оновленої програми МОН України В.К. Сидоренко та ін. Трудове навчання 1-4 класи і спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних здібностей учнів..
50.00 грн.
В стране мастеров Рабочая тетрадь 4 класс Новая программа Авт: Котелянец Н. Изд-во: Сиция
К учебнику Трудовое обучение 4 класс Новая программа Авт: Котелянец Н. Агеева Е. Изд-во: Сиция Рабочая тетрадь по Трудовому обучению для 4 класса по Новой программе содержит не только игровые и познавательные задания к каждому уроку, но и наборы цветной бумаги, шаблоны и другие вспомогат..
45.00 грн.
Трудове навчання 4 клас Нова програма Альбом до підручника Котелянець Н. Авт: Трач С. Вид-во: Богдан
Робочий альбом-посібник укладено за Новою програмою до підручника Трудове навчання 4 клас Нова програма Авт: Сидоренко В.К., Котелянець Н.В. Вид-во: Освіта. Альбом містить чисті аркуші, на яких діти мають змогу працювати під час уроку. Для учнів 4-го класу, вчителів, батьків. Схвалено для вик..
44.00 грн.
Трудове навчання 4 клас Нова програма Альбом до підручника Котелянець Н. Авт: Хорунжий В. Вид-во: Богдан
Робочий альбом-посібник укладено за Новою програмою до підручника Трудове навчання 4 клас Нова програма Авт: Сидоренко В.К., Котелянець Н.В. Вид-во: Освіта. Альбом містить творчі завдання з трудового навчання, зразки виробів та схеми їх виконання, які учні мають виготовити на уроці. Запропоновани..
37.00 грн.
Трудове навчання Альбом 4 клас Нова програма До підручника: Веремійчик І. Авт: Бровченко А. Вид-во: Генеза
Альбом з трудового навчання відповідає програмі з трудового навчання для 4 класу загальнооосвітніх навчальних закладів. Посібник містить 35 творчих робіт з використанням різних технік: робота з папером, ліплення, оригамі, бісероплетіння та різноманітних матеріалів. Подано докладний опис послідовн..
45.00 грн.
У країні майстрів 4 клас Нова програма Авт: Н. Котелянець та ін. Вид-во: Сиция
Робочий зошит-альбом з трудового навчання У країні майстрів для 4 класу містить не лише ігрові та пізнавальні завдання до кожного уроку, а й набори кольорового паперу, шаблони та інші допоміжні матеріали до кожної творчої роботи, запропонованої для виконання на уроці, а також має зручну..
45.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019