Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити Варіативна складова 4 клас

Зошити Варіативна складова 4 клас

Зошити та посібники з курсу за вибором або варіативної складової для учнів 4 класу за Новою програмою

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит з каліграфії 4 клас Нова програма Авт: Дюдюнова Т. Вид-во: Богдан
У зошиті розроблено зміст уроків з каліграфії для учнів 4 класу до будь-якого чинного підручника Українська мова 4 клас за Новою програмою. Різноманітні вправи та цікаві завдання - графічні диктанти, вправи на штрихування, каліграфічне списування букв, слів та речень, робота з прислів'ями, створе..
35.00 грн.
Зошит з патріотичного виховання Ми – українці 4 клас Авт: Гусельникова І. Вид-во: Ранок
Видання Ми - українці призначене для учнів 4 класу і може використовуватися як додатковий матеріал у реалізації програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на уроках та в позаурочний час. Пізнавальна інформація про державу для маленьких громадян України подана у формі різноманітн..
22.00 грн.
Зошит Логіка 4 клас Нова програма Авт: Митник О. Вид-во: Мандрівець
Матеріал зошита відповідає навчальній програмі і може бути використаний як додаток до підручника Логіка 4 клас автор О. Митник. Усі завдання подано за темами. Це завдання на перевірку знань, визначених програмою з логіки, а також на розвиток кмітливості, спостережливості, уваги та пам'яті. Дл..
23.00 грн.
Мистецтво Робочий зошит 4 клас Нова програма Авт: Масол Л. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з Мистецтва для 4 класу складено за Новою програмою до підручника Мистецтво 4 клас Нова програма Авт: Масол Л.М., Гайдамака О.В., Очеретяна Н.В., Колотило О.М. Вид-во: Генеза. Робочий зошит містить завдання різного типу, творчі роботи з використанням різноманітних технік та матеріал..
25.00 грн.
Робочий зошит 4 клас Фінансова поведінка Авт: Рябова О. Вид: Мандрівець
У виданні представлено цікаві творчі форми роботи, спрямовані на формування як фінансових знань, фінансової і споживчої культури, які сприятимуть особистісному розвиткові дитини, її становленню як громадянина та соціальній адаптації в умовах ринкового середовища. Робочий зошит учня укладено відпо..
27.00 грн.
Робочий зошит з права 4 клас Оновлена програма Правознайко Авт: Бахтінова О. Вид: Ранок
Він складає навчально-методичний комплект із права для 4 класу. Робочий зошит відповідає курсу Мій маленький світ програми з правознавства для початкової школи. Посібник також можна використовувати на уроках з курсу Основи здоров’я. На сторінках зошита учні ви..
20.00 грн.
Уроки каліграфії 4 клас Нова програма Авт: Дюдюнова Т. Вид-во: Богдан
У посібнику вміщено розробки уроків з каліграфії для учнів 4 класу до будь-якого чинного підручника Українська мова 4 клас за Новою програмою. Поданий матеріал містить вправи та завдання, спрямовані на вдосконалення каліграфічних навичок, формування правильного, грамотного і швидкого письма. Проп..
35.00 грн.
Фінансова поведінка Зошит-посібник з фінансової грамотності 4 клас Авт: Гільберг Т. Вид-во: Генеза
Зошит-посібник Фінансова поведінка для учнів 4 класу укладено до програми курсу за вибором з фінансової грамотності. Видання продовжує ознайомлення учнів з основами економіки, містить тренувальні вправи, ситуативні завдання, завдання для узагальнення і систематизації знань, які формують в уч..
25.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2017