Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Варіативна складова 4 клас

Зошити Варіативна складова 4 клас

Зошити та посібники з курсу за вибором або варіативної складової для учнів 4 класу за Новою програмою

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит для додаткових завдань Логіка 4 клас Авт: Березiна О. Вид: Ранок
Зошит для додаткових завдань Логіка 4 клас призначений для розвитку мислення, уваги, пам’яті, просторової уяви учнів. Містить 102 різноманітних завдань з логічним навантаженням, необхідні відомості з логіки, схеми, таблиці і малюнки. Зошит супроводжується додатком з відповідями та розв’язаннями. ..
15.00 грн.
Зошит з каліграфії 4 клас Нова програма Авт: Дюдюнова Т. Вид-во: Богдан
У зошиті розроблено зміст уроків з каліграфії для учнів 4 класу до будь-якого чинного підручника Українська мова 4 клас за Новою програмою. Різноманітні вправи та цікаві завдання - графічні диктанти, вправи на штрихування, каліграфічне списування букв, слів та речень, робота з прислів'ями, створе..
36.00 грн.
Зошит з патріотичного виховання Ми – українці 4 клас Авт: Гусельникова І. Вид-во: Ранок
Видання Ми - українці призначене для учнів 4 класу і може використовуватися як додатковий матеріал у реалізації програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на уроках та в позаурочний час. Пізнавальна інформація про державу для маленьких громадян України подана у формі різноманітн..
25.00 грн.
Зошит з розвитку творчих здібностей Хочу вчитися краще 4 клас Авт: Чмельова Л. Вид: Богдан
Зошит з друкованою основою є навчальним посібником для учнів 4 класу. Завдання зорієнтовані на розвиток мислення і творчих здібностей дитини. Зміст: Важливість уваги та спостережливості, Подивитися і побачити, Учись визначати і берегти час, Практичне заняття, Завдання на розвиток мислення, Тренув..
27.00 грн.
Зошит Логіка 4 клас Нова програма Авт: Митник О. Вид-во: Мандрівець
Матеріал зошита відповідає навчальній програмі і може бути використаний як додаток до підручника Логіка 4 клас автор О. Митник. Усі завдання подано за темами. Це завдання на перевірку знань, визначених програмою з логіки, а також на розвиток кмітливості, спостережливості, уваги та пам'яті. Дл..
27.00 грн.
Мистецтво Робочий зошит 4 клас Нова програма Авт: Масол Л. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з Мистецтва для 4 класу складено за Новою програмою до підручника Мистецтво 4 клас Нова програма Авт: Масол Л.М., Гайдамака О.В., Очеретяна Н.В., Колотило О.М. Вид-во: Генеза. Робочий зошит містить завдання різного типу, творчі роботи з використанням різноманітних технік та матеріал..
45.00 грн.
Риторика Навчальний посібник 4 клас Нова програма Авт: Науменко В. Захарійчук М. Вид: Літера
Риторика навчальний посібник призначений для учнів які навчаються у 4-му класі. У ньому автори намагалисья шляхом аналізу художніх творів, мовленнєвих ситуацій, розв'язування практичних завдань скласти у третьокласників основи мовної культури, удосконалити техніку мовлення, розвинути логіку ..
35.00 грн.
Робочий зошит 4 клас Фінансова поведінка Авт: Рябова О. Вид: Мандрівець
У виданні представлено цікаві творчі форми роботи, спрямовані на формування як фінансових знань, фінансової і споживчої культури, які сприятимуть особистісному розвиткові дитини, її становленню як громадянина та соціальній адаптації в умовах ринкового середовища. Робочий зошит учня укладено відпо..
32.00 грн.
Робочий зошит для розвитку логічного мислення Логіка Дізнайся відгадай обчисли 4 клас Авт: Баєва Т. Вид: Абетка
Робочий зошит Дізнайся відгадай обчисли Логіка 4 клас містить завдання для розвитку пам'яті, мислення, уваги, уяви, формування умінь порівнювати, аналізувати, узагальнювати, класифікувати. Для учнів 4 класу, батьків, вчителів.   Схвалено Міністерством освіти і науки України для викор..
28.00 грн.
Робочий зошит з права 4 клас Оновлена програма Правознайко Авт: Бахтінова О. Вид: Ранок
Він складає навчально-методичний комплект із права для 4 класу. Робочий зошит відповідає курсу Мій маленький світ програми з правознавства для початкової школи. Посібник також можна використовувати на уроках з курсу Основи здоров’я. На сторінках зошита учні ви..
22.00 грн.
Споживання і громада 4 клас Навчально-методичний посібник За курсом Основи споживчих знань Авт: Бочева Л. Пужайчереда Л. Вид: Весна
Мета посібника надати допомогу вчителеві з підготовки та проведення уроків споживання і громади 4 клас за допомогою курсу Основи споживчих знань авторів Гільберг Т. В., Довгань А. І. та ін. Данний посібник містить календарно-тематичне планування уроків з розрахунку 17 годин на рік.   ..
30.00 грн.
Споживання і громада 4 клас Робочий зошит За курсом Основи споживчих знань Авт: Бочева Л. Пужайчереда Л. Вид: Весна
Робочий зошит За курсом Основи споживчих знань 4 клас Споживання і громада авторів Гільберг Т. В., Магалецька Т. Д., Подолюк С. М., Пужайчереда Л. М. та ін. За наступними темами: Товари та послуги, які споживає громада, Закон, який захищає права споживачів. Данне видання розраховане на вчителів т..
25.00 грн.
Уроки каліграфії 4 клас Нова програма Авт: Дюдюнова Т. Вид-во: Богдан
У посібнику вміщено розробки уроків з каліграфії для учнів 4 класу до будь-якого чинного підручника Українська мова 4 клас за Новою програмою. Поданий матеріал містить вправи та завдання, спрямовані на вдосконалення каліграфічних навичок, формування правильного, грамотного і швидкого письма. Проп..
35.00 грн.
Фінансова поведінка Зошит-посібник з фінансової грамотності 4 клас Авт: Гільберг Т. Вид-во: Генеза
Зошит-посібник Фінансова поведінка для учнів 4 класу укладено до програми курсу за вибором з фінансової грамотності. Видання продовжує ознайомлення учнів з основами економіки, містить тренувальні вправи, ситуативні завдання, завдання для узагальнення і систематизації знань, які формують в уч..
30.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019