Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити з Розвитку мовлення 4 клас Нова програма

Зошити з Розвитку мовлення 4 клас Нова програма

Зошити та посібники з письма і розвитку мовлення для 4 класу за Новою програмою до підручника Вашуленко М., Захарійчук М., Хорошковської О. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит із розвитку мовлення У світі рідного слова 4 клас Оновлена програма Авт: М. Вашуленко С. Дубовик Вид-во: Освіта
Зошит із розвитку мовлення У світі рідного слова призначений для організації роботи на уроках розвитку мовлення за Оновленою програмою 2016 року. Містить різноманітні завдання, інтерактивні вправи, ілюстрації допоможуть учителеві зацікавити учнів. До підручника Українська мова 4 клас Нова програм..
27.00 грн.
Зошит з розвитку зв’язного мовлення Говоримо Читаємо Пишемо 4 клас Нова програма Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано зміст урокiв розвитку зв'язного мовлення за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська мова 4 клас Нова програма. Запропонованi вправи допоможуть вчителевi організувати мовленнєву діяльність учнів на уроках, сприятимуть ефективному засвоєнню програмов..
16.00 грн.
Зошит з розвитку зв’язного мовлення Говоримо Читаємо Пишемо 4 клас Оновлена програма Авт: Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику Говоримо Читаємо Пишемо для учнів 4 класу подано зміст урокiв розвитку зв'язного мовлення за Оновленою програмою 2016 року до будь-якого чинного підручника Українська мова 4 клас Нова програма. Запропонованi вправи допоможуть вчителевi організувати мовленнєву діяльність учнів на урока..
25.00 грн.
Зошит з розвитку мовлення 4 клас Нова програма Авт: Ісаєнко О. Вид-во: Гімназія
Зошит за Новою програмою до будь-якого чинного підручника призначений для збагачення зв'язного мовлення та вдосконалення навичок мовленнєвої діяльності молодших школярів. Завдання спрямовані на розвиток передусім писемного мовлення: на побудову переказів прочитаних чи прослуханих текстів - їх под..
18.00 грн.
Зошит з розвитку писемного мовлення 4 клас Нова програма Авт: Захарійчук М. Вид-во: Грамота
До підручника Українська мова 4 клас Нова програма Авт: М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун Вид-во: Грамота. Зошит містить вправи для розвитку писемного мовлення з української мови для 4 класу за новою програмою. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педаг..
30.00 грн.
Кольорові стежки Зошит з розвитку зв'язного мовлення 4 клас Нова програма До підручника Захарійчук М. Авт: Лабащук О. Вид: Підручники і посібники
Кольорові стежки зошит з розвитку зв'язного мовлення призначений для використання на уроках розвитку зв'язного мовлення. Його вміст повністю відповідає оновленій програмі серпень 2016 р. з української мови для 4-го класу.   До підручника Українська мова 4 клас Нова програма Авт: М. Д..
27.00 грн.
Мандрівка зі словом Зошит з розвитку зв'язного мовлення 4 клас Оновлена програма До підручника Вашуленка М. Авт: Лабащук О. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит призначений для використання на уроках розвитку зв'язного мовлення у 4 класі за Оновленою програмою до підручника Українська мова 4 клас Нова програма Авт: М С Вашуленко, С Г Дубовик, О І Мельничайко Вид-во: Освіта. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісі..
27.00 грн.
Навчаємось висловлюватися Українська мова 4 клас Оновлена програма Авт: Вашуленко М. Вид-во: Освіта
Зошит Навчаємось висловлюватися для учнів 4 класу складено за Оновленою програмою 2016 року до підручника Українська мова 4 клас Нова програма Авт: М С Вашуленко, С Г Дубовик, О І Мельничайко Вид-во: Освіта. ..
28.00 грн.
Подружися зі словом Зошит з розвитку мовлення 4 клас Нова програма Авт: К.І. Пономарьова Вид-во: Генеза
Зошит з розвитку мовлення Подружися зі словом призначено для роботи на уроках розвитку зв’язного мовлення. Уміщенні в ньому завдання сприятимуть формуванню в учнів умінь створювати діалог, складати план тексту, будувати і записувати розповідь, опис, міркування, переказ тексту та інші ви..
30.00 грн.
Развитие речи 4 класс Тетрадь Новая программа Авт: Самонова Е.И. Изд-во: Генеза
Русский язык. Тетрадь по развитию речи 4 класс к учебнику Русский язык для 4 класса авторов: Самонова Е.И., Стативка В.И., Полякова Т.М. для общеобразовательных учебных завдений с обучением на украинском языке. Тетрадь по развитию речи содержит систему упражнений по развитию ус..
30.00 грн.
Тетрадь по развитию речи Щебетун 4 класс Новая программа Авт: Скороходова Н. Изд-во: Ранок
Пособие состалено по Новой программе и предназначено для проведения занятий по речевому развитию учащихся. Особое внимание уделяется формированию внутренней мотивации к изучению родного языка, расширению словарного запаса учащихся, развитию грамматического строя их речи. В пособии предлагаются за..
25.00 грн.
Щебетун Зошит із розвитку мовлення 4 клас Нова програма Авт: Меренцова І. Вид-во: Ранок
Зошит із розвитку мовлення для 4 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська мова 4 клас Нова програма призначений для формування різних видів мовленнєвої діяльності, пов'язаної із писемним мовленням. Автор пропонує цікаві завдання та змістовний дідактичний матеріал, який..
25.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019