Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Англійська мова 5 клас

Англійська мова 5 клас

Категорія містить зошити та посібники з англійської мови до підручника Несвіт А. М., Карп юк О. Д., Калініна Л.В. та інших.

5 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Cambridge English Prepare Workbook Level 1 А 1 Авт: Caroline Chapman Вид: Cambridge university press
Новий курс для учнів 5-11 класів спеціалізованих шкіл, розрахований на 80-160 годин роботи в класі. Prepare Workbook Cambridge English Level 1 А 1 Caroline Chapman Cambridge university press. При розробці курсу використовувалися результати дослідницької програми English Profile, що гарантує в..
166.00 грн.
Англійська мова 5 клас Книга для читання Нова програма Авт: Давиденко Л. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник Англійська мова 5 клас Книга для читання містить казки, оповідання, адаптовані тексти для формування навичок читання на середньому рівні, тематика яких відповідає програмі з іноземних мов для учнів п'ятих класів загальноосвітніх середніх шкіл. Усі тексти вирізняються доступністю і чіткіс..
25.00 грн.
Англійська мова 5 клас Нова програма Зошит з аудіювання Easy Listening Авт: Доценко І. Вид-во: Ранок
Зошит з аудіювання з Англійської мови для 5 класу за Новою програмою містить різноманітні вправи, спрямовані на формування й удосконалення навичок аудіювання — одного з основних видів мовленнєвої діяльності. Завдання носять випереджаючий характер, що є методично виправданим, оскільки відповідає р..
25.00 грн.
Англійська мова 5 клас Нова програма Зошит з граматики Easy Grammar Авт: Павліченко О. Вид-во: Ранок
Зошит з граматики Англійської мови для 5 класу за Новою програмою містить різноманітні цікаві завдання, призначений для більш детального опрацювання учнями граматичного матеріалу на уроках і вдома. Відповідає будь-якому чинному підручнику Англійська мова 5 клас Нова програма. Для учнів загаль..
25.00 грн.
Англійська мова 5 клас Нова програма Зошит з лексичними вправами Easy Vocabulary Авт: Захарова Г. Вид-во: Ранок
Зошит з лексичними вправами з Англійської мови для 5 класу за Новою програмою містить лексичний матеріал за темами, передбаченими програмою з іноземних мов, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та різноманітні й цікаві завдання для відпрацювання вивченого. Призначений для більш дета..
25.00 грн.
Англійська мова 5 клас Нова програма Книга для домашнього читання Read me Book Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
До підручника Англійська мова 5 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон. Навчальна книга має зручну для самостійного використання учнем структуру та нвчально-методичний інструмент, що складається із вправ і завдань не тільки для перевірки прочитаного, але й для формування мовних нави..
49.00 грн. 47.00 грн.
Англійська мова 5 клас Робочий зошит з граматики Grammar Practice Book Програма 2018 Авт: Павлюк А. Карпюк О. Вид: Лібра Терра
Робочий зошит з граматики Англійська мова 5 клас Grammar Practice Book англійської мови є інтегрованою складовою навчально-методичного комплекту з англійської мови для 5-го року навчання, створеного на основі авторської концепції формування учнівської здібності до міжкультурного спілкування взаєм..
30.00 грн. 28.00 грн.
Англійська мова Зошит для контролю рівня знань 5 клас нова програма До підручника Карп'юк О.Д. Авт: Павліченко Вид-во: Ранок
Зошит для контролю рівня знань містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійскої мови для учнів 5-х класів, До зошита включено завдання, побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з тестами. На кольор..
30.00 грн.
Англійська мова Книга для читання 5 клас English reader 5 Поглиблене вивчення Авт: Калініна Л. Вид-во: Генеза
Книга для читання розроблена до підручника Англійська мова 5 клас Поглиблене вивчення Авт: Калініна Л., Самойлюкевич І. Вид-во: Генеза, відповідає новітнім вимогам викладання іноземних мов. Вона розрахована на використання для навчання класного і позакласного читання, містить соціокультурно забар..
25.00 грн.
Бліц-контроль Англійська мова 5 клас Нова програма До підручника Несвіт А. Авт: Євчук О. Вид-во : Підручники і Посібники
Посібник пропонує завдання для проведення бліц-контролю. Він призначений для самостійної роботи учнів з метою систематизації знань, закріплення вивченого матеріалу, розвитку мовної та мовленнєвої компетенції. Учителі можуть використовувати отримані результати контролю для удосконалення методики н..
18.00 грн.
Бліц-контроль з англійської мови 5 клас Нова програма До підручника Карп’юк О. Авт: Євчук О. Вид-во : Підручники і Посібники
Посібник пропонує завдання для проведення бліц-контролю. Він призначений для самостійної роботи учнів з метою систематизації знань, закріплення вивченого матеріалу, розвитку мовної та мовленнєвої компетенції. Учителі можуть використовувати отримані результати контролю для удосконалення методики н..
18.00 грн.
Збірник тестів 5 клас Англійська мова Нова програма Test Book до підручника Карп'юк О. Авт: Куриш С., Яківчик О. Вид: Лібра Терра
Збірник тестів призначений для контролю навчальних досягнень учнів у 5 класах з англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст видання зорієнтований на навчальний зміст і структуру нових НМК з англійської мови для відповідних класів автора О.Карп'юк. Використання матералу посібника ..
27.00 грн. 25.00 грн.
Зошит для контролю знань. Тестовий контроль з англійської мови 5 клас.  Кіндзерська Ю. Вид-во : Підручники та Посібники
Посібник призначений для тестового контролю навчальних досягнень учнів з англійської мови в 5 класі. Він містить завдання чотирьох рівнів складності у двох варіантах. У посібнику подані завдання для перевірки трьох видів мовленнєвої діяльності. Посібник може бути використаний як дидактичні матері..
25.00 грн.
Зошит для контролю рівня знань Англійська мова 5 клас Нова програма До підручника Несвіт А. Авт: Мясоєдова С. Вид-во: Ранок
Зошит для контролю рівня знань містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 5-х класів. До зошита включено завдання, побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з тестами. На кольо..
30.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Англійська мова 5 клас Нова програма Авт: Мясоєдова С. Вид-во: Ранок
Універсальний комплект містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 5 класів за Новою програмою. До комплекту включено завдання, побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з теста..
25.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 5 клас We Learn English Програма 2018 Авт: Несвіт А. Вид: Генеза
We Learn English workbook Робочий зошит Англійська мова 5 клас Програма 2018 містить тренувальні вправи і завдання, спрямовані на опрацювання і закріплення лексико-граматичного матеріалу підручника Англійська мова 5 клас авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза. Навчальний матеріал відповідає віковим особли..
40.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 5 клас Workbook Програма 2018 Авт: Карпюк О. Вид: Лібра Терра
Робочий зошит Workbook Англійська мова 5 клас Програма 2018 є інтегрованою складовою навчально-методичного комплекту з англійської мови для 5-го року навчання, створеного на основі авторської концепції формування учнівської здібності до міжкультурного спілкування взаємодії відповідно до нового Де..
38.00 грн. 36.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 5 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза
Зошит містить тренувальні вправи і завдання, спрямовані на опрацювання і закріплення лексико-граматичного матеріалу підручника Англійська мова 5 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза. Навчальний матеріал відповідає віковим особливостям, інтересам учнів 5-го класу та їх пізнавальним мож..
30.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 5 клас Нова програма До підручника Несвіт А. Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з англійської мови укладено відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України та підручника Англійська мова 5 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза. Різноманітність завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запасу учнів 5-го класу, сист..
30.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 5 клас Нова програма Поглиблений Bright English 5 Workbook Авт: Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 5 класу спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови за Новою програмою до підручника Англійська мова 5 клас Нова програма Поглиблений Bright English 5 Авт: Карпюк О. Блажевич С. Вид-во: Лібра Терра. Він вдало доповнює підручник та інтег..
48.00 грн. 45.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 5 клас Нова програма Поглиблений Авт: Калініна Л. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів з Поглибленим вивченням розроблений за Новою програмою до підручника Англійська мова 5 клас Поглиблене вивчення Авт: Калініна Л., Самойлюкевич І. Вид-во: Генеза. Зошит містит вправи для опанування тематичної л..
22.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 5 клас Поглиблений Full Blast 1 Workbook Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Повнокольоровий зошит має аудіо CD/CD-ROM з розповідями, текстами та діалогами з підручника Англійська мова 5 клас Поглиблений Full Blast 1 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications для повторення вдома та лексичним матеріалом. Схвалено для використання у загальноосвітніх..
149.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 5 клас Програма 2018 До підручника А. Несвіт Авт: С. Мясоєдова Вид: Ранок
Різноманітні завдання розміщені у зошиті ґрунтуються на комунікативному підході й призначені для більш детального опрацювання навчального матеріалу на уроках і вдома. Виконання інтерактивних вправ сприятиме підвищенню інтересу школярів до вивчення англійської мови. Зошит також містить мовне портф..
37.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 5 клас Програма 2018 До підручника О. Карпюк Авт: О. Павліченко Вид: Ранок
Робочий зошит до підручника Англійська мова 5 клас О. Д. Карпюк, відповідає чинній навчальній програмі з іноземних мов для 5 класу закладів загальної середньої освіти, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Різноманітні завдання ґрунтуються на комунікативному підході й призна..
37.00 грн.
Робочий зошит з англійської мови 5 клас Нова програма До підручника Карп’юк О. Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і Посібники
Робочий зошит з англійської мови укладено відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України та підручника Англійська мова 5 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон. Різноманітність завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запасу учнів 5-го класу, сист..
30.00 грн.
Робочий зошит з англійської мови 5 клас Оновлена програма До підручника А. М. Несвіт Авт: С.В. Мясоєдова Вид: Ранок
Робочий зошит  до підручника А М  Несвіт  Англійська мова. 5 клас, відповідає чинній програмі з іноземних мов. Різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома, складені з урахуванням комунікативного підходу..
37.00 грн.
Тестові завдання Англійська мова 5 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза
Тестові завдання з Англійської мови для учнів 5 класу за Новою програмою укладено до підручника Англійська мова 5 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза. Видання спрямоване на перевірку навичок та умінь учнів з чотирьох видів мовленнєвої діяльності: читання, говоріння, аудіювання та пис..
25.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019