Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Світова література 5 клас

Світова література 5 клас

Категорія містить зошити та посібники з предмету Світова література до підручника Ніколенко О.М., Волощук Є. та інших

5 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зарубіжна література 5 клас Зошит для контрольних і самостійних робіт Програма 2018 Авт: Волощук Є. Вид: Генеза
Робочий зошит зі зарубіжної літератури для учнів п`ятого класу до підручника Зарубіжна література 5 клас авт: Волощук Є. Вид: Генеза призначено для перевірки знань, набутих учнями в процесі вивчення програмового матеріалу 5-го класу. Цей навчальний посібник містить запитання й завдання, що допомо..
30.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Зарубіжна література 5 клас Компетентнісний підхід Авт: Ніколенко О. Юлдашева Л. Вид: Грамота
Зошит для контрольних робіт укладений за Оновленою програмою із зарубіжної літератури для 5 – 9 класів зі змінами 2017 р., а також з урахуванням Концепції Нової української школи. Головна мета видання це формування предметних і ключових компетентностей учнів у процесі вивчення класичних і сучасни..
24.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Світова література 5 клас Нова програма Авт: Столій І. Вид-во: Ранок
Посібник містить матеріал для різних видів контролю знань учнів зі світової літератури. Завдання диференційовані за рівнями складності. Час виконання кожної роботи поточного контролю –– 10-15 хвилин, контрольної роботи –– 40 хвилин. Автор посібника врахував, що п’ятикласники вивчатимуть світову л..
20.00 грн.
Світова література 5 клас Зошит для контрольних і самостійних робіт Нова програма Авт: Волощук Є. Вид-во: Генеза
Зошит для контрольних і самостійних робіт зі світової літератури для 5 класу за новою програмою до підручника Світова література 5 клас Нова програма Авт: Волощук Є. Вид-во: Генеза призначено для перевірки знань, набутих учнями в процесі вивчення програмового матеріалу 5-го класу. Цей навчал..
20.00 грн.
Світова література 5 клас Зошит для поточного та тематичного оцінювання Авт: Карліна Л. Андронова Л. Вид-во: ПЕТ
Робочий зошит укладено відповідно до нової навчальної програми зі світової літератури, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета створення цього посібника не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом року, але й в ході вивчення теми, завдяки самостійним робот..
27.00 грн.
Світова література 5 клас. Зошит для контрольного оцінювання. Ніколенко О.М., Бекерська Р.А. Вид-во Грамота
Зошит укладений відповідно до нової програми зі світової літератури для 5–9 класів (2012). У ньому запропоновано різнорівневі запитання та завдання в тестовій формі (закритого й відкритого типів) до програмних тем зі світової літератури для учнів 5 класу. Зошит для контрольного оцінювання входить..
20.00 грн.
Світова література 5 клас. Робочий зошит. Ніколенко О.М., Бекерська Р.А. Вид-во Грамота
Зошит укладено відповідно до нової програми зі світової літератури для 5–9 класів (2012). У ньому запропоновано запитання та завдання до програмних тем зі світової літератури для учнів 5 класу. Робочий зошит разом із зошитом для контрольного оцінювання та іншими виданнями входить до навчально-мет..
16.00 грн.
Тест-контроль Зарубіжна література 5 клас Програма 2018 Авт: Шевченко Н. Вид: Весна
Тест-контроль Зарубіжна література для самостійних та контрольних робіт містить завдання тестового характеру для поточного та тематичного контролю знань учнів на уроках зарубіжної літератури у 5 класі передбачене чинною програмою МОН України до будь-якого чинного підручника.   Навчал..
30.00 грн.
Тестовий контроль Світова література 5 клас Нова програма Авт: Давидова О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник призначений для контролю навчальних досягнень учнів зі світової літератури у 5 класі за новою програмою. Він складений відповідно до нової програми і до чинних підручників зі світової літератури для 5 класу. Для учнів 5 класу та вчителів світової літератури. ..
14.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019