Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Історія 5 клас

Історія 5 клас

Категорія містить зошити та посібники з історії до підручника Власов В.С., Пометун О.І. та інших.

5 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Атлас Історія України 5 клас Нова програма Вид-во: Мапа
РЕКОМЕНДОВАНО МІНІСТЕРСТВОМ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ (лист № 1/11-7410 від 09,08,2011 р.) ..
25.00 грн.
Контурні карти Історія України 5 клас Нова програма Вид-во: Мапа
КОНТУРНІ КАРТИ РОЗРОБЛЕНО У ВІДПОВІДНОСТІ ДО ПРОГРАМИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ІСТОРІЯ УКРАЇНИ ..
13.00 грн.
Історія України 5 клас Зошит для поточного та тематичного оцінювання Авт: Коніщева С. Вид-во: ПЕТ
Укладений відповідно до нової навчальної програми з історії, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета створення зошитів — не тільки допомогти вчителеві провести всі тематичні роботи протягом року, але й у ході вивчення теми завдяки самостійним роботам виявити рівень підготовки учня..
25.00 грн.
Атлас 5 клас Історія України Нова програма Вид: Оріон
Історія України Атлас для 5 класу за Новою програмою від видавництва Оріон до будь-якого підручника з Історії України 5-й клас Нова програма. Зміст: Знайомство з історією, Княжа Русь, Козацька Україна, Українські землі 19-20 ст., Укр. сучасна. Реком..
20.00 грн.
Атлас Історія України 5 клас Вид-во: Українська картографічна група
Атлас з Історії України для учнів 5 класу за Новою програмою видавництва Українська картографічна група Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист Міністерства освіти і науки України від 14.09.2016 р. № 1/11-12015) ..
17.00 грн.
Атлас Історія України 5 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Атлас з історії України для 5 класу за Новою програмою видавництва Картографія відповідає будь-якому підручнику з предмету Історія України 5 клас Нова програма. Атлас містить контурні карти. ..
20.00 грн.
Атлас Історія України 5 клас Нова програма Вид: Інститут передових технологій
Атлас 5 клас Історія України Нова програма Інститут передових технологій   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (лист № 1/11-5396 від 30.06.2011)   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Науково-методичною радою з пи..
18.00 грн.
Вступ до історії Робочий зошит 5 клас Програма 2018 Авт: Щупак І. Вид: Оріон
Рекомендується використовувати з підручником Вступ до історії для 5 класу закладів загальної середньої освіти Автори: І. Я. Щупак, І. О. Піскарьова, О. В. Бурлака. Робочий зошит Вступ до історії 5 клас Програма 2018 побудований у повній відповідності до чинної шкільної програми пропедевчичного ку..
32.00 грн.
Зошит для тематичного оцінювання Історія України 5 клас Нова програма Авт: Малієнко Ю. Пометун О. Вид-во: Освіта
Укладений за новою програмою до підручника Історія України 5 клас Нова програма Авт: Пометун О., Костюк І., Малієнко Ю. Вид-во: Освіта. Зошит призначено для перевірки і оцінювання предметних знань і умінь учнів з історії. Містить різноманітні тестові та відкриті змістові завдання за кожним з розд..
18.00 грн.
История Украины 5 класс Тетрадь для текущего и тематического оценивания Авт: Конищева С. Изд-во: ПЕТ
Тетрадь составлена в соответствии с новой учебной программой по истории, утвержденной Министерством образования и науки Украины. Цель создания данного пособия - не только помочь учителю провести все тематические работы в течении года, но и в процессе изучения темы используя самостоятельные работы..
18.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Вступ до Історії 5 клас Нова програма Авт: Святокум О. Вид-во: Ранок
Посібник призначений для організації поточного контролю, тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів та проведення практичних завдань із курсу Вступ до історії за Новою програмою. Кожен варіант містить завдання, що відповідають чотирьом рівням навчальних досягнень учнів і розміщені в порядк..
20.00 грн.
Контроль учебных достижений Введение в историю 5 класс Новая программа Авт: Святокум О. Изд-во: Ранок
Тетрадь содержит задания для текущего контроля и тематического оценивания знаний учащихся 5-х классов по курсу Введение в историю по Новой программе и задания для практических занятий. Пособие также дает возможность онлайн-подготовки к урокам тематического оценивания. Издание предназначено д..
20.00 грн.
Контурні карти Історія України 5 клас Нова програма Вид: Інститут передових технологій
Історія України Контурні карти 5 клас Нова програма Інститут передових технологій.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (лист № 1/11-5396 від 30.06.2011)   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Науково-методичною ..
11.00 грн.
Робочий зошит Історія України 5 клас Авт: Власов В. Вид-во: Генеза
Робочий зошит укладено за новою програмою до підручника Історія України 5 клас Нова програма Авт: Власов В. Вид-во: Генеза. У зошиті в ігровій формі подано завдання, які допоможуть тренувати і розвивати пам`ять, аналізувати текст і зображення, а також перевіряти засвоєнні знання. Схвалено для..
20.00 грн.
Робочий зошит Історія України 5 клас Новая программа Авт: Галєгова О. Пометун О. Вид-во: Освіта
Укладений за новою програмою до підручника Історія України 5 клас Нова програма Авт: Пометун О., Костюк І., Малієнко Ю. Вид-во: Освіта. У робочому зошиті вміщено запитання і завдання різних типів, які виконують учні під час уроку самостійно, в парі чи в групах або ж вдома. Наскрізна і чітка струк..
28.00 грн.
Тест-контроль Історія України 5 клас Нова програма Авт: Воропаєва В. Вид-во: Весна
Зошит містить завдання тестового характеру для поточного та періодичного контролю знань учнів на уроках історії України у 5 класі. Неодмінною ознакою зошита є наявність самостійних робіт і тематичного оцінювання, передбачених новою програмою МОН України. Пропоноване навчальне видання допоможе..
35.00 грн.
Тестовий контроль Історія України 5 клас Нова програма Авт: Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник укладено згідно з новими програмами Міністерства освіти і науки України для п’ятих класів загальноосвітніх навчальних закладів. Він містить тестові завдання репродуктивного характеру у форматі зовнішнього незалежного оцінювання, що охоплюють основний матеріал кожної з тем курсу і мають р..
14.00 грн.
Тестовий контроль результатів навчання Історія України 5 клас Оновлена програма Авт: Власов В. Вид: Літера
Зошит тестовий контроль результатів навчання для 5 класу відповідає чинній програмі з історії за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти та підручнику В. С. Власова. Зошит призначено для перевірки засвоєння навчального матеріалу кожного уроку та оцінювання навча..
40.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019