Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Інформатика 5 клас

Інформатика 5 клас

Категорія містить зошити та посібники з інформатики до підручника Ривкінд Й.Я., Морзе Н.В., Барна О.В. та інших.

5 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Інформатика 5 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Морзе Н. Авт: Перунов Р. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Інформатики для 5 класу складений за Новою програмою до підручника Інформатика 5 клас Авт: Морзе Н. Барна О. Вембер В. Кузьмінська О. Саражинська Н. Вид-во: Освіта. Для учнів 5 класу, учителів інформатики, батьків. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних заклад..
16.00 грн.
Інформатика 5 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Ривкінд Й. Авт: Перунов Р. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Інформатики для 5 класу складений за Новою програмою до підручника Інформатика 5 клас Нова програма Авт: Ривкінд Й. Лисенко Т. Чернікова Л. Шакотько В. Вид-во: Генеза. Для учнів 5 класу, учителів інформатики, батьків. ..
16.00 грн.
Інформатика 5 клас Робочий зошит Нова програма Авт: Ривкінд Й. Вид-во: Генеза
Робочий зошит до підручника Інформатика 5 клас Авт: Й. Я. Ривкінд, Т. І. Лисенко, Л. А. Чернікова, В. В. Шакотько Видавництво: Генеза. Він допоможе організувати цікаве, корисне і різноманітне вивчення інформатики. Матеріал робочого зошита поділено на 32 уроки, що відповідає новій програмі з ..
25.00 грн.
Експрес-контроль Інформатика 5-6 клас Нова програма Авт: Корнієнко М. Вид-во: Ранок
Посібник складений за Новою програмою до будь-якого чинного підручника і призначений для організації поточного контролю знань у 5 і 6 класах. Видання містить 32 тестові роботи - по 16 для кожного класу - у двох варіантах. Кожна робота складається з чотирьох завдань, зміст яких дозволяє використов..
15.00 грн.
Зошит для контролю знань з Інформатики 5 клас Нова програма Авт: Морзе Н. Вид-во: Освіта
Зошит для контролю знань укладений відовідно до нової програми і підручника Інформатика 5 клас Авт: Морзе Н. Барна О. Вембер В. Кузьмінська О. Саражинська Н. Вид-во: Освіта. Зошит складається з 32 тем-уроків, об’єднаних у 4 розділи, що відповідає поурочному плануванню..
22.00 грн.
Зошит для практичних робіт та проектної діяльності з інформатики 5 клас Нова програма Авт: Морзе Н. Вид-во: Освіта
Укладений відовідно до нової програми і підручника Інформатика 5 клас Авт: Морзе Н. Барна О. Вембер В. Кузьмінська О. Саражинська Н. Вид-во: Освіта. Зошит для практичних робіт і проектної діяльності з інформатики містить матеріали для запланованих програмою практичних робіт з інформатики, а також..
22.00 грн.
Зошит-конспект з Інформатики 5 клас Нова програма Авт: Коршунова О. Вид-во: Освіта
У навчальному посібнику з Інформатики для 5 класу за Новою програмою для учнів, які вивчали інформатику в 2-4 класах, закладено готову модель уроку, що реалізується через проблемний та діяльнісний методи навчання. Розроблені завдання передбачають розвиток навичок самостійного здобуття знань, коле..
45.00 грн.
Информатика 5 класс Новая программа Рабочая тетрадь Авт: И. Ривкинд Изд-во: Генеза
К учебнику Информатика 5 класс Новая программа Авт: И. Я. Ривкинд, Т. И. Лысенко, Л. А. Черникова, В. В. Шакотько Издательство: Генеза. Материал рабочей тетради разделен на 32 урока. Каждый урок содержит значительную подборку разнообразных дифференцированных за уровнями сложности заданий, мно..
20.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Інформатика 5 клас Нова програма Авт: Корнієнко М. Вид-во: Ранок
Комплект складається з посібника, який містить самостійні, практичні і контрольні роботи, подані як картки, та інтерактивних завдань, розміщених на сайті видавництва. Посібник відповідає вимогам нової програми з інформатики для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для органі..
20.00 грн.
Контроль учебных достижений Информатика 5 класс Новая программа Авт: Корниенко М. Изд-во: Ранок
Комплект состоит из пособия, которое содержит самостоятельные, практические и контрольные работы, представленные в форме карточек, и интерактивных заданий, размещенных на сайте издательства. Пособие соответствует требованиям новой программы по информатике для 5 класса общеобразовательных уче..
20.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 5 клас Нова програма Авт: Морзе Н. Вид-во Освіта
Укладений відповідно до нової програми і до підручника Інформатика 5 клас Авт: Морзе Н. Барна О. Вембер В. Кузьмінська О. Саражинська Н. Вид-во: Освіта. Робочий зошит містить вправи на планування діяльності, узагальнення матеріалу шляхом заповнення схем, аналізу нелінійного тек..
27.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 5 клас Оновлена програма Авт: Морзе Н. Вид-во: Оріон
Робочий зошит з Інформатики для учнів 5 класу складено за Оновленою програмою до підручника Інформатика 5 клас Оновлена програма Авт: Морзе Н. Барна О. Вембер В. Кузьмінська О. Вид-во: Оріон Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з інформатики Науково-методи..
38.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 5 клас Оновлена програма Авт: Ривкінд Й. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з Інформатики для учнів 5 класу, які вивчали інформатику в 2-4 класах, розроблено за Оновленою програмою до підручника Інформатика 5 клас Оновлена програма Авт: Ривкінд Й. Лисенко Т. Чернікова Л. Шакотько В. Вид-во: Генеза. Зошит містить запитання і завдання для узагальнення та пере..
25.00 грн.
Робочий зошит Інформатика 5 клас Програма 2018 До підручника Ривкінд Й. Авт: Ривкінд Й. Вид: Генеза
Робочий зошит до підручника Інформатика Оновлена програма 5 клас Авт: Ривкінд Й. Лисенко Т. Чернікова Л. Шакотько В. Вид-во: Генеза. Зошит містить запитання і завдання для узагальнення та перевірки знань. Для підвищення інтересу до вивчення предмета в зошиті запропоновано ребуси, кросворди, завда..
40.00 грн.
Робочий зошит з Інформатики 5 клас Нова програма До підручника Ривкінд Й. Авт: Доскоч Г. Вид-во: Богдан
Зошит розроблений відповідно до нової навчальної програми Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та підручника Інформатика 5 клас Авт: Й. Я. Ривкінд, Т. І. Лисенко, Л. А. Чернікова, В. В. Шакотько Видавництво: Генеза. Завдання, пропоновані в зошиті, сприяють закр..
21.00 грн.
Робочий зошит Сходинки до інформатики 5 клас Авт: О. Андрусич С. Гордієнко Вид: Світич
Робочий зошит є невід’ємною складовою навчально-методичного комплекту з курсу “Інформатика 5 клас”. Сторінки зошита містять вправи до кожного уроку, які відповідають змісту підручника, зокрема рубриці “Запитання та завдання”. Окрім того, зміст зошита доповнює, розширює і поглиблює матері..
20.00 грн. 14.90 грн.
Экспресс-контроль Информатика 5-6 класс Новая программа Авт: Корниенко М. Изд-во: Ранок
Пособие составлено по Новой программе к любому учебнику Информатика 5 или 6 класс и предназначено для организации текущего контроля знаний в 5 и 6 классах. Издание содержит 32 тестовые работы - по 16 для каждого класса - в двух вариантах. Каждая работа состоит из четырех заданий, содержание котор..
15.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019