Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Математика 5 клас

Математика 5 клас

Категорія містить зошити та посібники з математики до підручника Істер О.С., Тарасенкова Н.А., Мерзляк А.Г. та інших.

5 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Бліц-контроль Математика 5 клас Нова програма Авт: Бузько В. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник створено за новою програмою з математики, затвердженою Міністерством освіти і науки України до будь-якого чинного підручника Математика 5 клас Нова програма. Він призначений для поточного контролю навчальних досягнень учнів 5 класу. Посібник містить 36 самостійних робіт, які охоплюють ус..
15.00 грн.
Довідничок-помічничок Математика 5 клас Нова програма Авт: Олійник Л. Вид-во: Підручники і посібники
У довіднику з Математики для учнів 5 класу за Новою програмою подано весь матеріал шкільного курсу математики для 5 класу у вигляді запитань і відповідей, зразки розв’язання задач і вправ, а також завдання для підготовки до самостійних чи контрольних робіт. Відповідає будь-якому чинному підручник..
30.00 грн.
Експрес-контроль з математики для 5 класу. Частина друга. Тарасенкова Н.А., Богатирьова І.М., Коломієць О.М., Сердюк З.О. Вид-во: Освіта
Укладений відовідно до нової програми і концепції підручника цього авторського колективу, навчальний посібник є складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Математика. 5». Посібник призначений для організації поурочного контролю. Кожна робота оцінюється до 12 балів. Для виконання окр..
18.00 грн.
Експрес-контроль з математики для 5 класу. Частина перша. Тарасенкова Н.А., Богатирьова І.М., Коломієць О.М., Сердюк З.О. Вид-во: Освіта
Укладений відовідно до нової програми і концепції підручника цього авторського колективу, навчальний посібник є складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Математика. 5». Посібник призначений для організації поурочного контролю. Кожна робота оцінюється до 12 балів. Для виконання окр..
18.00 грн.
Експрес-контроль Математика 5-6 клас Нова програма Авт: Рябова Н. Вид-во: Ранок
Посібник складений відповідно до нової навчальної програми з математики для учнів 5–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для організації поточного контролю знань учнів. Посібник містить 56 тестових робіт у двох варіантах. Кожна робота включає три диференційованих за рівнем ..
15.00 грн.
Збірник задач і контрольних робіт Математика 5 клас Програма 2018 Авт: Мерзляк А. Полонський В. Рабінович Ю. Якір М. Вид: Гімназія
Математика 5 клас збірник задач і контрольних робіт за Програмою 2018 до підручника Математика 5 клас Нова програма Авт: Мерзляк А. Полонський В. Якір М. Вид-во: Гімназія. Перша частина містить вправи, що відповідають поданим у підручнику темам. Цей матеріал призначено для складання самостійних п..
45.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень з математики. 5 клас. Тарасенкова Н. А., Богатирьова І. М., Коломієць О. М., Сердюк З. О. Вид-во: Освіта
Укладений відовідно до нової програми і концепції підручника цього авторського колективу, навчальний посібник є складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Математика. 5». Посібник містить перевірочні роботи для проміжного і тематичного оцінювання у чотирьох варіантах однакової склад..
27.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень Математика 5 клас Нова програма Авт: Кравчук В. Вид: Підручники і посібники
Матеріали зошита для контролю навчальних досягнень відповідають чинній програмі з математики для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання для всіх робіт подано у двох варіантах.   Для вчителів математики, учнів 5-го класу загальноосвітніх навчальних закладів.  ..
30.00 грн.
Контроль учебных достижений Математика 5 класс Новая программа Авт: Стадник Л. Изд-во: Ранок
Пособие соответствует требованиям новой программы по математике для 5 класса и предназначено для организации текущего, тематического и итогового контроля учебных достижений учащихся по математике. Для организации текущего контроля по каждой изучаемой теме предлагаются несколько видов проверочных ..
20.00 грн.
Математика 5 клас Вправи Самостійні роботи Тематичні контрольні роботи Завдання для експрес-контролю Авт: Істер О. Вид-во: Богдан
Посібник містить дидактичні матеріали з курсу Математики 5-го класу за Новою програмою 2015 року: 1460 вправ, 18 рівневих самостійних робіт, кожна з яких подана у 6 варіантах - три рівні по два рівноцінні варіанти; 10 тематичних контрольних робіт, кожна з яких подана у двох рівноцінних варіантах,..
51.00 грн.
Математика 5 клас Зошит для поточного та тематичного оцінювання Авт: Вердіна С. Чепіга Ю. Вид-во ПЕТ
Робочий зошит укладено відповідно до нової навчальної програми з математики, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета створення цього посібника не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом року, але й в ході вивчення теми, завдяки самостійним роботам, в..
25.00 грн.
Математика 5 клас Зошит для поточного та тематичного оцінювання Нова програма Авт: Буковська О. Вид: Освіта
До будь-якого чинного підручника Математика 5 клас за Новою програмою. Зошит для поточного та тематичного оцінювання з математики для 5 класу з урахуванням змін у навчальній програмі 2017 року. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Науково-методичн..
38.00 грн.
Математика 5 клас Зошит для самостійних та тематичних контрольних робіт До підручника О. Істер Програма 2018 Авт: О. Істер Вид: Генеза
Зошит для самостійних та тематичних контрольних робіт до підручника Математика 5 клас авт: Істер О. Вид: Генеза. Посібник містить повну добірку самостійних та тематичних контрольних робіт з усього курсу математики 5 класу закладів загальної середньої освіти.   Завдання кожної роботи ..
30.00 грн.
Математика 5 клас Самостійні та тематичні контрольні роботи Оновлена програма Авт: Істер О. С. Вид: Богдан
Оновлена програма 2017 року. У посібнику запропонована добірка завдань з математики для проведення тематичного оцінювання учнів 5-го класу. Тексти завдань складено відповідно до програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів і за чинними в Україні підручниками. Призначений..
37.00 грн.
Математика 5 клас. Зошит для самостійних та тематичних контрольних робіт. До підручника О.С. Істер. Нова програма. О.С. Істер. Вид-во: Генеза
Посібник містить повну добірку самостійних та тематичних контрольних робіт з усього курсу математики 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до навчальної програми за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти. Для зручності користування посібником форм..
25.00 грн.
Математика 5 клас. Універсальний комплект: Контроль навчальних досягнень. Стадник Л.Г., Бабенко С.П. Вид-во Ранок
Посібник відповідає вимогам нової програми з математики для 5 класу і призначений для організації поточного, тематичного і підсумкового контролю навчальних досягнень учнів з математики. Для організації поточного контролю за кожною темою, що вивчається, запропоновано декілька видів перевірочних ро..
20.00 грн.
Математика 5 класс Тетрадь для текущего и тематического оценивания Авт: Вердина С. Изд-во: ПЕТ
Тетрадь составлена в соответствии с новой учебной программой по математике, утвержденной Министерством образования и науки Украины. Цель создания данного пособия - не только помочь учителю провести все тематические работы в течении года, но и в процессе изучения темы используя самостоятельные раб..
22.00 грн.
Рабочая тетрадь Математика 5 класс Новая программа Авт: Мерзляк А. Изд-во: Гимназия
Рабочая тетрадь по математике для учащихся 5 класса по Новой программе к учебнику Математика 5 класс Новая программа Авт: Мерзляк А. Полонский В. Якир М. Изд-во: Гимназия содержит более 500 заданий. Каждое задание соответствует определенному уровню учебных достижений учащихся. Кроме того, в пособ..
60.00 грн.
Робочий зошит Математика 5 клас Нова програма Авт: Мерзляк А. Вид-во: Гімназія
Робочий зошит з Математики для 5 класу за Новою програмою до підручника Математика 5 клас Нова програма Авт: Мерзляк А. Полонський В. Якір М. Вид-во: Гімназія   Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з математики Науково-методичної Ради з питань осв..
60.00 грн.
Робочий зошит. Математика 5 клас. До підручників А. Мерзляк та інші, Н. Тарасенкової та інші, О. Істер. Нова програма. В. Бузько та інші. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит із друкованою основою складений відповідно до чинної програми з математики. Він містить завдання на відтворення та закріплення знань учнів, творчі завдання та практичні роботи. Для учнів 5 класу, вчителів математики, батьків. ..
40.00 грн.
Розв'язання до Збірника задач Математика 5 клас Мерзляк А. Нова програма Авт: Щербань П. Вид-во: Харків
У даному посібнику наведені розв'язання усіх задач і завдань до збірника задач і контрольних робіт Математика 5 клас Нова програма Авт: Мерзляк А. Полонський В. Рабінович Ю. Якір М. Вид-во: Гімназія ..
45.00 грн.
Розв'язання до робочого зошита з математики 5 клас. П. Щербань. Вид-во: Харків.
Розв'язання до робочого зошита з математики 5 клас купити. П. Щербань. Вид-во: Харків. ..
30.00 грн.
Сборник задач и контрольных работ Математика 5 класс Программа 2018 Авт: Мерзляк А. Полонский В. Рабинович Е. Якир М. Изд: Гимназия
Это пособие является составляющей учебно-методического комплекта к учебнику Математика 5 класс Новая программа Авт: Мерзляк А. Полонский В. Якир М. Изд-во: Гимназия.   Первая часть пособия содержит упражнения, которые соответствуют представленным в учебнике темам. Этот материал предн..
45.00 грн.
Тест-контроль Математика 5 клас Програма 2018 Авт: Роганін О. Вид: Весна
Тест-контроль Математика 5 клас для самостійних та контрольних робіт містить завдання у тестовій формі для поточного та періодичного контролю знань учнів на уроках математики у 5 класі. Неодмінною ознакою зошита є наявність самостійних і контрольних робіт, передбачених чинною програмою загальноос..
40.00 грн.
Тестовий контроль знань Математика 5 клас Нова програма Авт: Гальперіна А. Вид-во: Літера
Посібник являє собою збірник самостійних і контрольних робіт з математики для 5 класу. Він складений відповідно до чинної програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів. Усі роботи, що ввійшли до посібни..
40.00 грн.
Тестовий контроль Математика 5 клас Нова програма Авт: Підручна М. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник створено за новою програмою з математики, затвердженою Міністерством освіти і науки України до будь-якого чинного підручника Математика 5 клас Нова програма. Він призначений для поточного і тематичного контролів навчальних досягнень учнів 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів і мі..
25.00 грн.
Тестовый контроль знаний Математика 5 класс Новая программа Авт: Гальперина А. Изд-во: Літера
Пособие представляет собой сборник самостоятельных и контрольных работ по математике для 5 класса, составленный в соответствии с действующей программой по математике для общеобразовательных учебных заведений и предназначен для текущего и тематического контроля знаний учащихся. Все тестовые задани..
30.00 грн.
Тетрадь для контроля учебных достижений по Математике 5 класс Новая программа Авт: Тарасенкова Н. Изд-во: Освіта
Материалы учебника соответствуют Новой программе по математике для 5 класса общеобразовательной школы и учебнику Математика 5 класс Новая программа Авт: Тарасенкова Н. Богатырёва И. Бочко О. Коломиец О. Сердюк З. Изд-во: Освита. Пособие содержит проверочные работы для промежуточного, тематическог..
27.00 грн.
Экспресс-контроль Математика 5-6 класс Новая программа Авт: Рябова Н. Изд-во: Ранок
Издание составлено по Новой программе и содержит интересный познавательный материал, который расширяет представление учащихся об окружающем мире средствами математики, стимулирует творческий потенциал, способствует укреплению межпредметных связей. Содержание заданий позволяет использовать по..
15.00 грн.
Экспресс-контроль по математике для 5 класса. Часть вторая. Тарасенкова Н.А., Богатырева И.Н., Коломиец О.Н., Сердюк З.А. Изд-во: Освита
Материалы пособия соответствуют действующей программе по математике для 5 класса общеобразовательной школы и учебнику Тарасенкова Н.А., Бурда М.І., Богатирьова І.М., Коломієць О.М., Сердюк З.О. "Математика, 5". Пособие предназначено для организации поурочного контроля. Каждая работа оценивается д..
18.00 грн.
Экспресс-контроль по математике для 5 класса. Часть первая. Тарасенкова Н.А., Богатырева И.Н., Коломиец О.Н., Сердюк З.А. Изд-во: Освита
Материалы пособия соответствуют действующей программе по математике для 5 класса общеобразовательной школы и учебнику Тарасенкова Н.А., Бурда М.І., Богатирьова І.М., Коломієць О.М., Сердюк З.О. "Математика, 5". Пособие предназначено для организации поурочного контроля. Каждая работа оценивается д..
18.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019