Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 800 гривен !
Доставка
Оплата

Німецька мова 5 клас

Німецька мова 5 клас

Категорія містить зошити та посібники з німецької мови до підручника Сидоренко М.М., Сотникова С.І. та інших.

5 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит з аудіювання Німецька мова 5 клас Нова програма Авт: Корінь С. Вид-во: Ранок
Зошит складений за Новою програмою та містить різноманітні вправи, спрямовані на формування й удосконалення навичок аудіювання — одного з основних видів мовленнєвої діяльності. Завдання носять випереджаючий характер, що є методично виправданим, оскільки відповідає реальному процесу оволодіння мов..
25.00 грн.
Зошит з граматики Німецька мова 5 клас Нова програма Авт: Гоголєва Г. Вид-во: Ранок
Зошит містить різноманітні й цікаві завдання, призначений для більш детального опрацювання учнями граматичного матеріалу на уроках і вдома. Складений за Новою програмою та відповідає будь-якому чинному підручнику Німецька мова 5 клас Нова програма 5-й рік навчання. Для учнів 5 класів загально..
25.00 грн.
Зошит з лексичними вправами Німецька мова 5 клас Нова програма Авт: Корінь С. Вид-во: Ранок
Зошит містить лексичний матеріал за темами, передбаченими Новою програмою з іноземних мов, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та різноманітні й цікаві завдання для відпрацювання вивченого. Призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу як на уроках, так і вдома та в..
25.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Німецька мова 5 клас Нова програма Авт: Корінь С. Вид-во: Ранок
Універсальний комплект містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з німецької мови для учнів 5 класів за новою програмою. До комплекту включено завдання, побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з тестами..
20.00 грн.
Німецька мова 5 клас Зошит для контролю рівня знань Deutsch lernen ist super Нова програма Авт: Сотникова С. Вид-во: Ранок
Тестовий зошит, укладений за Новою програмою до підручника С. І. Сотникової, Г. В. Гоголєвої Німецька мова 5 клас Dеutsch lernen ist super, містить різнорівневі завдання для оцінювання умінь і навичок учнів з німецької мови. Крім тематичних тестів, до зошита включено семестрове тестування з чотир..
28.00 грн.
Німецька мова 5 клас Нова програма Зошит для контролю рівня знань H@llo, Freunde! Авт: Сотникова С. Вид-во: Ранок
Тестовий зошит, укладений до підручника німецької мови для 5 класу H@llo, Freunde!: друга іноземна мова, перший рік навчання; містить різнорівневі завдання для оцінювання умінь і навичок учнів з німецької мови. Крім тематичних тестів, до зошита включено семестрове тестування з чотирьох видів..
28.00 грн.
Німецька мова 5 клас Нова програма Робочий зошит H@llo, Freunde! Авт: Сотникова С. Вид-во: Ранок
Робочий зошит укладений до відповідного підручника, містить стільки ж тем і уроків та спрямований на практичне відпрацювання матеріалу підручника. Багато різноманітних тренувальних вправ різного рівня складності дозволять учителеві застосувати диференційований підхід до учнів. Залучені найактуаль..
40.00 грн.
Німецька мова 5 клас Робочий зошит Deutsch lernen ist super Нова програма Авт: Сотникова С. Вид-во: Ранок
Зошит, укладений за Новою програмою до підручника С. І. Сотникової, Г. В. Гоголєвої Німецька мова 5 клас Dеutsch lernen ist super, містить різноманітні й цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Багато завдань спрямовані на..
40.00 грн.
Робочий зошит Німецька мова 5 клас Нова програма Авт: Сидоренко М. Вид-во: Грамота
Робочий зошит до підручника Німецька мова 5 клас Авт: Сидоренко М.М., Палій О.А. Вид-во: Грамота друга іноземна мова для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів - перший рік навчання. Робочий зошит дозволяє учням на уроці та вдома, самостійно або під керівництвом учителя закріпити ..
23.00 грн.
Робочий зошит Німецька мова Parallelen 5 клас 1 рік навчання Нова програма Авт: Басай Н. Вид: Методика Паблішинг
В комплекті Mp3 - CD Аудіоматеріали до підручника. Робочий зошит з німецької мови до підручника Паралелі для учнів 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів, 1 рік навчання.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України   (лист МОНмолодьспорту..
99.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018