Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Німецька мова 5 клас

Німецька мова 5 клас

Категорія містить зошити та посібники з німецької мови до підручника Сидоренко М.М., Сотникова С.І. та інших.

5 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит з аудіювання Німецька мова 5 клас Нова програма Авт: Корінь С. Вид-во: Ранок
Зошит складений за Новою програмою та містить різноманітні вправи, спрямовані на формування й удосконалення навичок аудіювання — одного з основних видів мовленнєвої діяльності. Завдання носять випереджаючий характер, що є методично виправданим, оскільки відповідає реальному процесу оволодіння мов..
25.00 грн.
Зошит з граматики Німецька мова 5 клас Нова програма Авт: Гоголєва Г. Вид-во: Ранок
Зошит містить різноманітні й цікаві завдання, призначений для більш детального опрацювання учнями граматичного матеріалу на уроках і вдома. Складений за Новою програмою та відповідає будь-якому чинному підручнику Німецька мова 5 клас Нова програма 5-й рік навчання. Для учнів 5 класів загально..
25.00 грн.
Зошит з лексичними вправами Німецька мова 5 клас Нова програма Авт: Корінь С. Вид-во: Ранок
Зошит містить лексичний матеріал за темами, передбаченими Новою програмою з іноземних мов, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та різноманітні й цікаві завдання для відпрацювання вивченого. Призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу як на уроках, так і вдома та в..
25.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Німецька мова 5 клас Нова програма Авт: Корінь С. Вид-во: Ранок
Універсальний комплект містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з німецької мови для учнів 5 класів за новою програмою. До комплекту включено завдання, побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з тестами..
20.00 грн.
Німецька мова 5 клас Зошит для контролю рівня знань Deutsch lernen ist super Нова програма Авт: Сотникова С. Вид-во: Ранок
Тестовий зошит, укладений за Новою програмою до підручника С. І. Сотникової, Г. В. Гоголєвої Німецька мова 5 клас Dеutsch lernen ist super, містить різнорівневі завдання для оцінювання умінь і навичок учнів з німецької мови. Крім тематичних тестів, до зошита включено семестрове тестування з чотир..
28.00 грн.
Німецька мова 5 клас Нова програма Зошит для контролю рівня знань H@llo, Freunde! Авт: Сотникова С. Вид-во: Ранок
Тестовий зошит, укладений до підручника німецької мови для 5 класу H@llo, Freunde!: друга іноземна мова, перший рік навчання; містить різнорівневі завдання для оцінювання умінь і навичок учнів з німецької мови. Крім тематичних тестів, до зошита включено семестрове тестування з чотирьох видів..
28.00 грн.
Німецька мова 5 клас Нова програма Робочий зошит H@llo, Freunde! Авт: Сотникова С. Вид-во: Ранок
Робочий зошит укладений до відповідного підручника, містить стільки ж тем і уроків та спрямований на практичне відпрацювання матеріалу підручника. Багато різноманітних тренувальних вправ різного рівня складності дозволять учителеві застосувати диференційований підхід до учнів. Залучені найактуаль..
50.00 грн.
Німецька мова 5 клас Робочий зошит Deutsch lernen ist super Нова програма Авт: Сотникова С. Вид-во: Ранок
Зошит, укладений за Новою програмою до підручника С. І. Сотникової, Г. В. Гоголєвої Німецька мова 5 клас Dеutsch lernen ist super, містить різноманітні й цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Багато завдань спрямовані на..
40.00 грн.
Німецька мова 5 клас Тестовий зошит Deutsch lernen ist super Програма 2018 Авт: Сотникова С. Вид: Ранок
Тестовий зошит до підручника Німецька мова 5 клас Нова програма Deutsch lernen ist super Авт: Сотникова С. Гоголєва Г. Вид: Ранок. Укладений до підручника, містить різнорівневі завдання для оцінювання навчальних досягнень учнів з німецької мови. Крім підсумкових тестів, до зошита включено семестр..
30.00 грн.
Робочий зошит Німецька мова 5 клас Deutsch lernen ist super Програма 2018 Авт: Сотникова С. Вид: Ранок
Багато завдань зошита спрямовані на формування навичок письма й аудіювання. До зошита включено інтерактивні завдання, розміщені на сайті видавництва. Зошит укладений до підручника С.І. Сотникової, Г.В. Гоголєвої Німецька мова 5-й рік навчання 5 клас, містить різноманітні й цікаві завдання і призн..
50.00 грн.
Робочий зошит Німецька мова 5 клас До підручника Hallo Freunde Програма 2018 Авт: Сотникова С. Вид: Ранок
Посібник належить до навчально-методичного комплекту разом із підручником, тестовим зошитом, книгою для вчителя, диском із аудіозаписами вправ і текстів для аудіювання, набором флеш-карток. Німецька мова 5 клас 1-й рік навчання робочий зошит до підручника Hallo Freunde. Містить завдання на розвит..
50.00 грн.
Робочий зошит Німецька мова 5 клас Нова програма Авт: Сидоренко М. Вид-во: Грамота
Робочий зошит до підручника Німецька мова 5 клас Авт: Сидоренко М.М., Палій О.А. Вид-во: Грамота друга іноземна мова для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів - перший рік навчання. Робочий зошит дозволяє учням на уроці та вдома, самостійно або під керівництвом учителя закріпити ..
26.00 грн.
Робочий зошит Німецька мова Parallelen 5 клас 1 рік навчання Нова програма Авт: Басай Н. Вид: Методика Паблішинг
В комплекті Mp3 - CD Аудіоматеріали до підручника. Робочий зошит з німецької мови до підручника Паралелі для учнів 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів, 1 рік навчання.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України   (лист МОНмолодьспорту..
99.00 грн.
Флеш-картки Німецька мова 5 клас Hallo Freunde Програма 2018 Авт: Сотникова С. Вид: Ранок
Флеш-картки Hallo Freunde Німецька мова 5(1) клас Програма 2018. До будь-якого підручника. Упаковка ПВХ-папка з кнопкою клапан 30 мм. Інструкція та 36 карток обертаються обкладинкою і вкладаються в папку. Картки підібрати за алфавітом, цифрам A-Z, 1-10. ..
80.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019