Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Образотворче мистецтво 5 клас

Образотворче мистецтво 5 клас

Категорія містить зошити, посібники та альбоми з образотворчого мистецтва до підручника Калініченко О. В., Железняк С.М. та інших.

5 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Альбом з Образотворчого мистецтва 5 клас Нова програма Авт: Калініченко О. Вид-во: Сиция
Альбом укладений за новою програмою до підручника Образотворче мистецтво 5 клас Нова програма Авт: Калініченко О.В. Масол Л.М. Вид-во: Сиция. Містить завдання і тренувальну вправу, яку слід зробити перед виконанням основного завдання. Поруч із завданнями подано авторські зразки. Виконувати завдан..
33.00 грн.
Альбом-посібник. Образотворче мистецтво 5 клас. Федун С.І., Чорний О.В., Федун Б.С. Вид-во: Богдан
Альбом містить практичні завдання до уроків образотворчого мистецтва в 5 класі за підручником С. І. Федуна, О. В. Чорного., Федуна Б.С ..
34.00 грн.
Зошит для контролю знань. Образотворче мистецтво. 5 клас. Железняк С. М. Вид-во: Генеза
Зошит для контролю знань містить різноманітні тестові завдання, які згруповано відповідно до розділів підручника у п’ять тематичних блоків по 2 варіанти кожен. Виконання усіх запропонованих завдань дасть змогу учневі визначити свій рівень засвоєння ним теоретичних основ образотворчого мистецтва, ..
15.00 грн.
Образотворче мистецтво 5 клас Нова програма Альбом до підручника Железняк С. Авт: Демчак С. Вид-во: Підручники і посібники
В альбомі-посібнику пропонуються репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 5 класі, розроблені за Новою програмою до підручника Образотворче мистецтво 5 клас Нова програма Авт: Железняк С. Ламонова О. Вид-во: Генеза, спрямовані на розвиток уні..
30.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2017