Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Природознавство 5 клас

Природознавство 5 клас

Категорія містить зошити та посібники з природознавства до підручника Ярошенко О.Г., Бойко В.М., Коршевнюк Т.В. та інших.

5 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Атлас 5 клас Природознавство з контурними картами Нова програма Вид: Оріон
Зміст: Наука, методи вивчення природи, зоряне небо, сонячна система, рух землі, форма та розміри, місяць, карта півкуль, екологічна ситуація, природні зони та заповідні території. Природознавства з контурними картами для 5 класу за Новою програмою видавництва Оріон до..
22.00 грн.
Атлас Природознавство 5 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Шкільний географічний атлас для 5 класу Природознавство відповідає віковим особливостям п’ятикласників. Кожний розділ містить окремі навчальні теми, які відповідають навчальній програмі і несуть картографічну інформацію про географічні об’єкти, процеси, явища. Видання має сучасний дизайн, прекрас..
22.00 грн.
Атлас Українознавство 5-6 клас Вид: Картографія
Навчальний посібник розроблено згідно з програмою Українознавство для 5-11 класів, затвердженою Вченою радою Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії Міністерства освіти і науки України. Матеріали були опрацьовані та адаптовані відповідно до вікових особли..
18.00 грн.
Зошит для практичних робіт з природознавства, 5 клас. Ярошенко О.Г., Бойко В.М., Коршевнюк Т.В. Вид-во: Світоч
Укладений відовідно до нової програми і концепції підручника цього авторського колективу, навчальний посібник є складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Природознавство. 5». Зошит уміщує завдання для практичних занять і робіт, дослідницьких практикумів та організації спостережень ..
22.00 грн.
Зошит для тематичного контролю знань. Природознавство 5 клас. Ярошенко О.Г., Бойко В.М., Коршевнюк Т.В. Вид-во: Світоч
Укладений відовідно до нової програми і концепції підручника цього авторського колективу, навчальний посібник є складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Природознавство. 5». Зошит уміщує завдання різних видів для контролю навчальних досягнень учнів у двох варіантах відповідно до т..
22.00 грн.
Природоведение 5 класс Тетрадь для практических работ Новая программа Авт: Кулинич О. Изд-во: ПЕТ
Цель создания этих тетрадей - помочь учителю провести все лабораторные и практические работы в течении года для лучшего закрепления теоретических знаний из курса природоведения. Для учащихся общеобразовательных учебных заведений и учителей природоведения. Одобрено для использования в общеобра..
12.00 грн.
Природоведение 5 класс Тетрадь для текущего и тематического оценивания Авт: Кулинич О. Изд-во: ПЕТ
Тетрадь составлена в соответствии с новой учебной программой по биологии, утвержденной Министерством образования и науки Украины. Цель создания данного пособия - не только помочь учителю провести все тематические работы в течении года, но и в процессе изучения темы, используя самостоятельные..
22.00 грн.
Природознавство 5 клас Зошит для поточного та тематичного оцінювання Авт: Кулініч О. Вид-во ПЕТ
Робочий зошит укладено відповідно до нової навчальної програми з природознавства, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета створення цього посібника не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом року, але й в ході вивчення теми, завдяки самостійним робот..
26.00 грн.
Природознавство 5 клас Зошит для практичних робіт Нова програма Авт: Кулініч О. Вид-во: ПЕТ
Мета створення цих зошитів — допомогти вчителеві провести всі лабораторні та практичні роботи протягом року, що сприятиме кращому закріпленню теоретичних відомостей із курсу природознавства. Зошити розраховані на учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів природознавства. Схвалено ..
15.00 грн.
Природознавство 5 клас Зошит для практичних робіт Програма 2018 Авт: Яковлева Є. Вид: Весна
Природознавство 5 клас Програма 2018 зошит для практичних робіт, занять, дослідницького практикуму, навчальних проектів укладено за чинною програмою з природознавства для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою Міністерством освіти і науки України.   У посібнику представле..
18.00 грн.
Природознавство Атлас з контурними картами 5 клас Нова програма Вид: Інститут передових технологій
Природознавство 5 клас Нова програма Атлас з контурними картами.    Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (лист № 1/11-12432 від 01.08.2013) ..
20.00 грн.
Природознавство Робочий зошит 5 клас Нова програма До підручника Коршевнюк Т. Авт: Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит із друкованою основою складений за новою програмою до підручника Природознавство 5 клас Нова програма Авт: Коршевнюк Т. Баштовий І. Вид-во: Генеза. Видання містить завдання на відтворення й закріплення знань, творчі завдання та практичні роботи. Для учнів 5 класу, вчителів, батьків...
28.00 грн.
Природознавство Робочий зошит 5 клас Нова програма До підручника Ярошенко О. Авт: Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит із друкованою основою складений за новою програмою до підручника Природознавство 5 клас Нова програма Авт: Ярошенко О. Бойко В. Вид-во: Світоч. Видання містить завдання на відтворення й закріплення знань, творчі завдання та практичні роботи. Для учнів 5 класу, вчителів, батьків..
28.00 грн.
Природознавство. 5 клас. Практикум. Олійник І.В. Вид-во: Богдан
Пропоноване видання містить інструктивні картки для практичних занять та практичних робіт, передбачених чинною навчальною програмою Міністерства освіти і науки України з природознавства для учнів 5-го класу. Мета посібника — залучити учнів до активного самостійного навчання та узагальнення вивчен..
17.00 грн.
Рабочая тетрадь Природоведение 5 класс Программа 2018 Авт: Демичева И. Изд: Ранок
Рабочая тетрадь Природоведение 5 класс Программа 2018 к любому действующему учебнику по Природоведению для 5 класса по Новой программе.   Три тетради под одной обложкой: Рабочая тетрадь, Тетрадь для практических работ, Тетрадь для контроля знаний. Рабочая тетрадь содержит различные и..
32.00 грн.
Робочий зошит з природознавства, 5 клас. Коршевнюк Т.В., Ярошенко О.Г., Баштовий В.І. Вид-во: Генеза
Робочий зошит містить найрізноманітніші завдання (дослідницькі, тестові, творчі тощо), розподілені за окремими уроками, теми яких повністю відповідають змісту підручника. Кожен тематичний блок уроків завершується тестовою перевіркою знань. У зошиті також вміщено всі передбачені навчальною програм..
0.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 5 клас До підручника Коршевнюк Т. Програма 2018 Авт: Коршевнюк Т. Вид: Генеза
Посібник з природознавства містить завдання, розподілені за окремими уроками, теми яких повністю відповідають змісту підручника. Кожен тематичний блок уроків завершується тестовою перевіркою знань. У зошиті також вміщено всі передбачені навчальною програмою дослідницькі практикуми, практичні заня..
30.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 5 клас Програма 2018 До підручника Коршевнюк Т. Авт: Демічева І. Вид: Ранок
Зошит укладений відповідно до чинної програми та підручника Природознавство 5 клас Нова програма Авт: Коршевнюк Т. Баштовий І. Вид-во: Генеза.   Він містить різноманітні цікаві завдання різних рівнів складності: кросворди, тести, завдання на відповідність тощо. У кінці зошита розташо..
30.00 грн.
Робочий зошит Природознавство 5 клас Програма 2018 До підручника Ярошенко О. Авт: Демічева І. Вид: Ранок
Зошит Природознавство 5 клас укладений відповідно до чинної програми та підручника Природознавство 5 клас Нова програма Авт: Ярошенко О. Бойко В. Вид-во: Світоч.   Три зошити під однією обкладинкою. Він містить різноманітні цікаві завдання різних рівнів складності: кросворди, тести, ..
30.00 грн.
Тест-контроль Природознавство 5 клас Нова програма Авт: Яковлева Є. Вид-во: Весна
Зошит для поточного та тематичного оцінювання містить завдання у тестовій формі контролю знань учнів на уроках природознавства у 5 класі. Позитивним у зошиті є наявність самостійних робіт та тематичного оцінювання, передбачених новою програмою, Затвердженою МОН України. Навчальне видання допоможе..
20.00 грн.
Тетрадь для практических работ по Природоведению 5 класс Новая программа Авт: Ярошенко О. Изд-во: Свиточ
Тетрадь содержит задания для практических работ и занятий, исследовательских практикумов и организации наблюдений, предусмотренных действующей учебной программой по природоведению Министерства образования и науки Украины, а также задания для самостоятельной работы учащихся. К учебни..
22.00 грн.
Тетрадь для тематического контроля знаний по Природоведению 5 класс Новая программа Авт: Ярошенко О. Изд-во: Свиточ
Тетрадь содержит задания разных типов для тематического контроля учебных достижений учащихся в трех вариантах к разделам и темам, предусмотренным действующей учебной программой по природоведению Министерства образования и науки Украины. К учебнику Природоведение 5 класс Новая програ..
22.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019