Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Українська література 5 клас

Українська література 5 клас

Категорія містить зошити та посібники з української літератури до підручника Авраменко О. М., Коваленко Л.Т. та інших

5 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит для контрольних робіт. Українська література 5 клас. Авраменко О.М. Вид-во: Грамота
Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з української літератури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (Лист ПТЗО № 14.1/12-Г-420 від 24.07.2013 р.) Цей зошит являє собою посібник з друкованою основою. Він містить систему..
22.00 грн.
Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української літератури 5 клас Нова програма Авт: Коваленко Л. Вид-во: Освіта
Зошит укладений відовідно до нової програми і до підручника Українська література 5 клас Нова програма Авт: Коваленко Л. Вид-во: Освіта. У ньому вміщено паралельні варіанти завдань у тестовій формі для поточного та тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 5 класу. Містить різноманітні те..
18.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Українська література 5 клас Нова програма Авт: Паращич В. Вид-во: Ранок
Посібник дозволяє проводити протягом навчального року всі поточні перевірочні та контрольні роботи для 5 класу, передбачені новою програмою, не залучаючи будь-які інші посібники. Завдання розроблено в форматі зовнішнього незалежного оцінювання. Для підготовки до кожної контрольної роботи існує ун..
20.00 грн.
Робочий зошит з української літератури 5 клас. Коваленко Л. Т. Вид-во: Освіта
Укладений відовідно до нової програми і концепції підручника цього авторського колективу, навчальний посібник є складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Українська література. 5». У ньому вміщено паралельні варіанти завдань у тестовій формі для поточного та тематичного оцінюва..
16.00 грн.
Робочий зошит. Українська література. 5 клас. Авраменко О. М. Вид-во: Грамота
Цей зошит являє собою посібник з друкованою основою. Він містить систему різнорівневих завдань, призначених для письмового виконання. Таблиці, діаграми Венна, вправи на конструювання, кросворди – це далеко не весь перелік завдань для розвитку логічного, критичного й образного мислення. Робота..
17.00 грн.
Тест-контроль Українська мова та література 5 клас Оновлена програма Авт: Ричко О. Вид-во: Весна
Тест-контроль Українська мова та література містить завдання у тестовій формі для поточного та періодичного контролю знань учнів. Позитивним є наявність у зошиті самостійних та контрольних робіт, передбачених Оновленою програмою МОН України. Навчальне видання допоможе ..
40.00 грн.
Тестовий контроль Українська література 5 клас Нова програма Авт: Олійник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник призначений для контролю навчальних досягнень учнів з української літератури в 5 класі за 12-бальною шкалою. Він складений відповідно до нової програми і до чинних підручників з української літератури для 5 класу. Тематичний розподіл навчального матеріалу на 5 робіт відповідає вимогам чи..
14.00 грн.
Українська література. 5 клас. Тестові завдання для перевірки знань. Г.А. Домарецька. Вид-во: Богдан
Пропонований посібник призначений для поточного та періодичного контролю навчальних досягнень учнів 5-го класу з української літератури. Зміст посібника складено відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України з української літератури. Тестові завдання розраховані на учнів загал..
18.00 грн.
Робочий зошит укладено відповідно до нової навчальної програми з української мови та літератури, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета створення цього посібника не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом року, але й в ході вивчення теми, завдяки са..
26.00 грн.
Українська мова та література 5 клас Зошит для поточного та тематичного оцінювання Російська мова навчання Авт: Положий Т. Вид-во: ПЕТ
Робочий зошит укладено відповідно до нової навчальної програми з української мови для шкіл з російською мовою навчання та літератури, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета створення цього посібника не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом року, але й ..
26.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2017