Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Українська література 5 клас

Українська література 5 клас

Категорія містить зошити та посібники з української літератури до підручника Авраменко О. М., Коваленко Л.Т. та інших

5 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит для контрольних робіт Українська література 5 клас Програма 2018 Авраменко О. Вид: Грамота
Українська література зошит для контрольних робіт 5 клас укладений за новою програмою з української літератури для 5–9 класів. У виданні подано різнорівневі запитання та завдання в тестовій формі закритого й відкритого типів до програмових тем, що вивчаються в 5 класі.   Для учнів, у..
26.00 грн.
Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української літератури 5 клас Нова програма Авт: Коваленко Л. Вид-во: Освіта
Зошит укладений відовідно до нової програми і до підручника Українська література 5 клас Нова програма Авт: Коваленко Л. Вид-во: Освіта. У ньому вміщено паралельні варіанти завдань у тестовій формі для поточного та тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів 5 класу. Містить різноманітні те..
26.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Українська література 5 клас Нова програма Авт: Паращич В. Вид-во: Ранок
Посібник дозволяє проводити протягом навчального року всі поточні перевірочні та контрольні роботи для 5 класу, передбачені новою програмою, не залучаючи будь-які інші посібники. Завдання розроблено в форматі зовнішнього незалежного оцінювання. Для підготовки до кожної контрольної роботи існує ун..
20.00 грн.
Робочий зошит з української літератури 5 клас. Коваленко Л. Т. Вид-во: Освіта
Укладений відовідно до нової програми і концепції підручника цього авторського колективу, навчальний посібник є складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Українська література. 5». У ньому вміщено паралельні варіанти завдань у тестовій формі для поточного та тематичного оцінюва..
20.00 грн.
Робочий зошит. Українська література. 5 клас. Авраменко О. М. Вид-во: Грамота
Цей зошит являє собою посібник з друкованою основою. Він містить систему різнорівневих завдань, призначених для письмового виконання. Таблиці, діаграми Венна, вправи на конструювання, кросворди – це далеко не весь перелік завдань для розвитку логічного, критичного й образного мислення. Робота..
17.00 грн.
Тест-контроль Українська мова та література 5 клас Програма 2018 Авт: Ричко О. Вид: Весна
Тест-контроль Українська мова та література 5 клас містить тексти самостійних і контрольних робіт, призначені відповідно для поточного і тематичного контролю знань і вмінь учнів з української мови і літератури. Пропоновані перевірні роботи складаються з тестових завдань, підготовлених відповідно ..
40.00 грн.
Тестовий контроль Українська література 5 клас Нова програма Авт: Олійник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник призначений для контролю навчальних досягнень учнів з української літератури в 5 класі за 12-бальною шкалою. Він складений відповідно до нової програми і до чинних підручників з української літератури для 5 класу. Тематичний розподіл навчального матеріалу на 5 робіт відповідає вимогам чи..
16.00 грн.
Українська література. 5 клас. Тестові завдання для перевірки знань. Г.А. Домарецька. Вид-во: Богдан
Пропонований посібник призначений для поточного та періодичного контролю навчальних досягнень учнів 5-го класу з української літератури. Зміст посібника складено відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України з української літератури. Тестові завдання розраховані на учнів загал..
18.00 грн.
Зошит Українська мова та література 5 клас укладено відповідно до чинної навчальної програми з української мови та літератури, затвердженої Міністерством освіти і науки України наказ від 07.06.2017 № 804. Мета посібника не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом року, ал..
31.00 грн.
Українська мова та література 5 клас Зошит для поточного та тематичного оцінювання Російська мова навчання Авт: Положий Т. Вид-во: ПЕТ
Робочий зошит укладено відповідно до нової навчальної програми з української мови для шкіл з російською мовою навчання та літератури, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета створення цього посібника не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом року, але й ..
31.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019