Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Українська мова 5 клас

Українська мова 5 клас

Категорія містить зошити та посібники з української мови до підручника Заболотний О.В., Ворон А.А., Єрмоленко С.Я., Глазова О.П. та інших

5 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Грамотій 5 клас Нова програма Російська мова навчання Авт: Коротич К. Вид-во: Ранок
Посібник призначений для фронтальної роботи на уроках української мови та для індивідуальної роботи. За формою — це звід правил з орфографії, пунктуації та вправ для відпрацювання орфографічних і пунктуаційних навичок. Друкована основа зошита розроблена з урахуванням найефективніших прийомів здоб..
15.00 грн.
Грамотій 5 клас Нова програма Українська мова навчання Авт: Коротич К. Вид-во: Ранок
Посібник призначений для фронтальної роботи на уроках української мови та для індивідуальної роботи. За формою — це звід правил з орфографії, пунктуації та вправ для відпрацювання орфографічних і пунктуаційних навичок. Друкована основа зошита розроблена з урахуванням найефективніших прийомів здоб..
15.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Українська мова 5 клас Нова програма Українська мова навчання Авт: Заболотний В. Вид-во: Генеза
Зошит для контрольних робіт з української мови для 5 класу шкіл з українською мовою навчання за новою програмою до підручника Українська мова 5 клас Українська мова навчання Нова програма Авт: Заболотний О. Заболотний В. Вид-во: Генеза. Зошит призначено для проведення всіх контрольних робіт з укр..
20.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Українська мова 5 клас Програма 2018 Українська мова навчання Авт: Заболотний В. Вид: Генеза
Призначено для проведення всіх контрольних робіт з української мови в 5 класі, виконання яких повністю або частково передбачає письмову форму: тестування, диктанти, аудіювання, читання мовчки, перекази, твір. Зошит для контрольних робіт Українська мова 5 клас для шкіл з українською мовою навчання..
30.00 грн.
Зошит для контрольних робіт. Українська мова, 5 клас. Авраменко О.М., Сичова В.Т. Вид-во: Грамота
Цей зошит являє собою посібник з друкованою основою. Він містить систему різнорівневих завдань, призначених для визначення рівня навчальних досягнень з усіх тем чинної програми з української мови для 5 класу. За основу контрольних робіт узято тестову технологію (завдання закритої і відкритої форм..
24.00 грн.
Зошит для контрольних робіт. Українська мова. 5 клас. Для шкіл з навчанням російською мовою. Заболотний О. В., Заболотний В. В. Вид-во: Генеза
Зошит призначено для проведення всіх контрольних робіт з української мови в 5 класі загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою, виконання яких повністю або частково передбачає письмову форму (тестування, диктанти, аудіювання, читання мовчки, перекази, твір). Для учнів з..
20.00 грн.
Зошит для контрольного та поточного оцінювання Українська мова 5 клас Російська мова навчання Програма 2018 Авт: Заболотний В. Вид: Генеза
Зошит до підручника Українська мова 5 клас Російська мова навчання Авт: Заболотний О. Заболотний В. Вид: Генеза. Призначено для контрольного та поточного оцінювання навчальних досягнень учнів з української мови в 5 класі загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою, виконання..
30.00 грн.
Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з української мови. 5 клас. Глазова О. П. Вид-во: Освіта
Укладений відповідно до Нової програми з української мови і концепції підручника цього авторського колективу зошит для тематичного оцінювання з української мови є складовою навчально-методичного комплекту Українська мова 5 клас. Тестові завдання, розроблені відповідно до вимог сучасного тесто..
25.00 грн.
Зошит тренажер з правопису Нова програма Українська мова 5 клас Авт: Заболотний В. Вид: Літера
Робочий зошит з української мови призначений для закріплення правописних навичок учнів. За новою програмою!  Він передбачає як самостійну роботу учнів, так і виконання завдань під керівництвом вчителя чи батьків. Регулярна робота з цим посібником сприятиме підвищенню орфографічно..
25.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Українська мова 5 клас Нова програма Російська мова навчання Авт: Жовтобрюх В. Вид-во: Ранок
Посібник дозволяє проводити протягом навчального року всі контрольні роботи, передбачені новою програмою, не залучаючи будь-які інші посібники. Завдання розроблено в форматі зовнішнього незалежного оцінювання. Унікальна інтернет-підтримка для підготовки до кожної контрольної роботи. Змі..
20.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Українська мова 5 клас Нова програма Українська мова навчання Авт: Жовтобрюх В. Вид-во: Ранок
Посібник дозволяє проводити протягом навчального року всі контрольні роботи, передбачені новою програмою, не залучаючи будь-які інші посібники. Завдання розроблено в форматі зовнішнього незалежного оцінювання. Унікальна інтернет-підтримка для підготовки до кожної контрольної роботи. Зміст за..
20.00 грн.
Робочий зошит із зв`язного мовлення. Мова і розмова. 5 клас. Єрмоленко С. Я., Жук М. Г. Вид-во: Грамота
Пропонований зошит з друкованою основою допоможе ефективно використати час на уроках зв’язної мови, урізноманітнити їх творчими завданнями. Для учнів 5 класу, учителів, студентів педагогічних навчальних закладів. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з ..
14.00 грн.
Робочий зошит з розвитку мовлення. Мовне портфоліо. 5 клас. Глазова О. П. Вид-во: Освіта
Укладений відповідно до нової програми і концепції підручника цього авторського колективу зошит з розвитку мовлення та креативного мислення є складовою навчально-методичного комплекту «Українська мова. 5». Його створено відповідно до вимог Європейських мовних рекомендацій, у яких мовне портфо..
24.00 грн.
Тестовий контроль знань Українська мова та література 5 клас Нова програма Російська мова навчання Авт: Заболотний В. Вид-во: Літера
Посібник укладений відповідно до чинних програм, містить контрольні та самостійні роботи для перевірки навчальних досягнень учнів із української мови та літератури. Контрольні та самостійні роботи складаються із завдань різних рівнів складності закритого й відкритого типу. Видання призначене для ..
30.00 грн.
Тестовий контроль знань Українська мова та література 5 клас Нова програма Українська мова навчання Авт: Заболотний В. Вид-во: Літера
Посібник укладений відповідно до чинних програм, містить контрольні та самостійні роботи для перевірки навчальних досягнень учнів із української мови та літератури. Контрольні та самостійні роботи складаються із завдань різних рівнів складності закритого й відкритого типу. Видання призначене для ..
40.00 грн.
Тестовий контроль знань Українська мова та література 5 клас Програма 2018 Авт: Заболотний В. Вид: Літера
Посібник Українська мова та література Тестовий контроль знань для 5-го класу укладений відповідно до чинних програм, містить контрольні та самостійні роботи для перевірки навчальних досягнень учнів із української мови та літератури. Вони складаються із завдань різних рівнів складності закритого ..
40.00 грн.
Тестовий контроль Українська мова 5 клас Нова програма Авт: Орищин Р. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник призначений для тематичного та поточного контролю навчальних досягнень учнів 5 класу з української мови за новою програмою. Завдання укладено відповідно до вимог чинної програми з української мови та методичних рекомендацій щодо використання тестових технологій у процесі вивчення ук..
15.00 грн.
Українська мова 5 клас Зошит для контрольних робіт Нова програма Авт: Ворон А. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник відповідає новій програмі з української мови до підручника Українська мова 5 клас Російська мова навчання Авт: Ворон А., Солопенко В. Вид-во: Освіта. У ньому вміщено по два варіанти тестових робіт за шістьма тематичними блоками, тести для читання мовчки та завдання до них. Окр..
24.00 грн.
Українська мова. 5 клас. Тематичний тестовий зошит (до підручника О.В. Заболотного, В.В. Заболотного). Т.П. Ткачук. Вид-во: Богдан
У «Тематичному тестовому зошиті» підібрано тестові завдання для перевірки засвоєного матеріалу з курсу української мови для 5 класу. Зміст завдань відповідає чинній програмі Міністерства освіти і науки України з української мови та змісту підручника «Українська мова. 5 клас» О.В. Заболотного, В.В..
14.00 грн.
Українська мова. 5 клас. Тематичний тестовий зошит (до підручника О.П. Глазової). Т.П. Ткачук. Вид-во: Богдан
У «Тематичному тестовому зошиті» підібрано тестові завдання для перевірки засвоєного матеріалу з курсу української мови для 5 класу. Зміст завдань відповідає чинній програмі Міністерства освіти і науки України з української мови та змісту підручника «Українська мова. 5 клас» О.П. Глазової. Усі те..
14.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019