Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Англійська мова 6 клас Нова програма

Англійська мова 6 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники з англійської мови до підручника Несвіт А. М., Карп юк О. Д., Калініна Л.В. та інших.

6 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Англійська мова 6 клас Бліц-контроль До підручника Карп’юк Нова програма Авт: Євчук О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник пропонує завдання для проведення бліц-контролю. Він призначений для самостійної роботи учнів з метою систематизації знань, закріплення вивченого матеріалу, розвитку мовної та мовленнєвої компетенції. Учителі можуть використовувати отримані результати контролю для удосконалення методики н..
18.00 грн.
Англійська мова 6 клас Зошит для контролю рівня знань До підручника Несвіт А. Нова програма Авт: Мясоєдова С. Вид-во: Ранок
Зошит для контролю рівня знань містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 6-х класів. До зошита включено завдання, побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з тестами. На кольо..
30.00 грн.
Англійська мова 6 клас Нова програма Зошит з граматики Easy Grammar Авт: Павліченко О. Вид-во: Ранок
Зошит з граматики Англійської мови для 6 класу за Новою програмою містить різноманітні цікаві завдання, призначений для більш детального опрацювання учнями граматичного матеріалу на уроках і вдома. Відповідає будь-якому чинному підручнику Англійська мова 6 клас Нова програма. Для учнів загаль..
25.00 грн.
Англійська мова 6 клас Нова програма Робочий зошит До підручника Карп’юк Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з англійської мови укладено відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України та підручника Англійська мова. 6 клас Нова програма. О.Д. Карп'юк. Вид-во: Астон. Різноманітність завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запасу учнів 6-го класу, сист..
30.00 грн.
Англійська мова Зошит з Граматики Grammar Practice Book 6 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з граматики англійської мови для учнів 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів 6 рік навчання складено до підручника Англійська мова 6 клас Нова програма Авт: О.Д. Карп'юк Вид-во: Астон Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах ..
30.00 грн. 28.00 грн.
Англійська мова Книга для читання 6 клас Нова програма Авт: Давиденко Л. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник Англійська мова Книга для читання 6 клас містить казки, оповідання, адаптовані тексти для формування навичок читання на середньому рівні, тематика яких відповідає програмі з іноземних мов для учнів шостих класів загальноосвітніх середніх шкіл. Усі тексти вирізняються доступністю і чіткіс..
30.00 грн.
Англійська мова Книга для читання Read me Book 6 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Книга для домашнього читання англійською мовою складена до підручника Англійська мова 6 клас Нова програма О.Д. Карп'юк Вид-во: Астон. Навчальна книга має зручну для самостійного використання учнем структуру та навчально-методичний інструмент, що складається із вправ і завдань не тільки для перев..
46.00 грн. 44.00 грн.
Англійська мова Нова програма Збірник тестів 6 клас Test Book до підручника Карп'юк О. Авт: Куриш С., Яківчик О. Вид: Лібра Терра
Збірник тестів призначений для контролю навчальних досягнень учнів з англійської мови у 6 класах загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст видання зорієнтований на навчальний зміст і структуру нових НМК з англійської мови для відповідних класів автора О.Карп'юк. Використання матералу посіб..
27.00 грн. 25.00 грн.
Англійська мова Робочий зошит 6 клас До підручника Карп'юк О. Нова програма Авт: Павліченко О. Вид-во: Ранок
Робочий зошит, укладений до підручника Англійська мова. 6 клас Нова програма. О.Д. Карп'юк. Вид-во: Астон, відповідає чинній програмі з іноземних мов. Різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома, складені з урахуванням комуніка..
37.00 грн.
Бліц-контроль Англійська мова 6 клас Нова програма До підручника Несвіт А. Авт: Євчук О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник пропонує завдання для проведення бліц-контролю. Він призначений для самостійної роботи учнів з метою систематизації знань, закріплення вивченого матеріалу, розвитку мовної та мовленнєвої компетенції. Учителі можуть використовувати отримані результати контролю для удосконалення методики н..
18.00 грн.
Збірник тестових завдань Англійська мова 6 клас 2 рік навчання CD ROM Нова програма Авт: Пахомова Т. Вид: Методика Паблішинг
Joy of English 6 клас 2 рік навчання Англійська мова збірник тестових завдань Нова програма для загальноосвітніх навчальних закладів. В комплекті CD ROM. Посібник призначений для тестового контролю навчальних досягнень учнів з англійської мови у шостому класі. До підручника Англійська мова 6 клас..
77.00 грн.
Зошит для контролю рівня знань Англійська мова 6 клас Нова програма До підручника Карп'юк О. Авт: Павліченко О. Вид-во: Ранок
Зошит для контролю рівня знань містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з англійської мови для учнів 6-х класів. До зошита включено завдання, побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з тестами. На кольо..
30.00 грн.
Підручник Англійська мова 6 клас English Pupil's Book Авт: Карп'юк О. Вид: Лібра Терра
Підручник English Pupil's Book створено відповідно до навчальної програми з Англійської мови 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України     (Наказ Міністерства освіти і науки України №06/2-56 від 20.06.2006 р...
30.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 6 клас 2 рік навчання Workbook Нова програма Авт: Пахомова Т. Вид: Методика Паблішинг
Робочий зошит Англійська мова Joy of English 6 клас 2 рік навчання для загальноосвітніх навчальних закладів. З аудіо CD.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах (Протокол №6 від 24 грудня 2013 року)   Схвалено комісією з іноземних мов Науково-м..
99.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 6 клас До підручника Карп'юк О. Авт: Павліченко О. Вид: Ранок
Робочий зошит до підручника English Pupil's Book Англійська мова 6 клас Карп'юк О. Лібра Терра. Він містить різноманітні й цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. ..
15.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 6 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра-Терра
Робочий зошит з Англійської мови для 6 класу за Новою програмою складено до підручника Англійська мова 6 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Астон, розробленого на основі авторської концепції формування учнівської здібності до міжкультурного спілкування і взаїмодії відповідно до нового Дер..
35.00 грн. 33.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 6 клас Нова програма До підручника Несвіт А. Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з англійської мови укладено відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України та підручника Англійська мова 6 клас Нова програма Авт: А. Несвіт Вид-во: Генеза. Різноманітність завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запасу учнів 6-го класу, сист..
30.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 6 клас Нова програма Поглиблений Bright English 6 Workbook Авт: Карпюк О. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 6 класу спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови за Новою програмою до підручника Англійська мова 6 клас Нова програма Поглиблений Bright English 6 Авт: Карпюк О. Блажевич С. Вид-во: Лібра Терра. Посібник дозволяє забезпечити навчаль..
48.00 грн. 45.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 6 клас Нова програма Поглиблений Авт: Калініна Л. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів з Поглибленим вивченням розроблений за Новою програмою до підручника Англійська мова 6 клас Поглиблене вивчення Авт: Калініна Л., Самойлюкевич І. Вид-во: Генеза. Зошит містит вправи для опанування тематичної л..
30.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 6 клас Оновлена програма До підручника Несвіт А. Авт: Мясоєдова С. Вид-во: Ранок
Робочий зошит, укладений до підручника Англійська мова 6 клас Нова програма Авт: А. Несвіт Вид-во: Генеза, відповідає чинній програмі з іноземних мов. Різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома, складені з урахуванням комуніка..
37.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 6 клас Поглиблений Full Blast 2 Workbook Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Повнокольоровий зошит має аудіо CD/CD-ROM з розповідями, текстами та діалогами із підручника Англійська мова 6 клас Поглиблений Full Blast 2 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications для повторення вдома та лексичним матеріалом. Схвалено для використання у загальноосвітніх нав..
149.00 грн.
Робочий зошит. Англійська мова We learn English. 6 клас нова програма. Автор: Алла Несвіт Вид-во: Генеза.
Робочий зошит є складовою частиною навчально-методичного комплекту з англійської мови для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів автора Алла Несвіт. Видання містить тренувальні вправи і завдання, спрямовані на опрацювання і закріплення лексико-граматичного матеріалу підручника. Навчальн..
40.00 грн.
Тестовий контроль Англійська мова 6 клас Нова програма Авт: Камінська Н. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник призначений для тестового контролю навчальних досягнень учнів з англійської мови в 6 класі. Він містить завдання чотирьох рівнів складності у двох варіантах. У посібнику подано завдання для перевірки трьох видів мовленнєвої діяльності. Його можна використовувати як дидактичні матеріали д..
25.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019