Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Біологія 6 клас Нова програма

Біологія 6 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники з біологіі до підручника Остапченко Л.І., Костіков І.Ю. та інших.

6 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Біологія 6 клас Нова програма Зошит для практичних робіт До підручника Л. Остапченко Авт: П. Балан Т. Котик Вид-во: Генеза
У посібнику наведено інструктивні картки до практичних робіт, лабораторних досліджень і дослідницького практикуму. Оптимально визначена мета практичної діяльності учнів. Використання зошита допоможе учням самостійно виконувати завдання досліджень та отримувати знання, набувати умінь і навичок із ..
30.00 грн.
Біологія 6 клас Нова програма Зошит для практичних робіт та лабораторних досліджень Авт: Кулініч О. Вид: ПЕТ
Зошит для практичних робіт та лабораторних досліджень Біологія 6 клас укладено відповідно до чинної навчальної програми з біології з урахуванням змін що затверджені Міністерством освіти і науки України наказ від 07.06.2017 № 804. Мета створення цого зошита це допомогти вчителеві провести всі лабо..
15.00 грн.
Біологія 6 клас Нова програма Робочий зошит До підручника Костікова І. Авт: Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит складено за новою програмою до підручника Біологія 6 клас Нова програма Авт: Костіков І. Вологін С. Додь В. Сиволоб А. Довгаль І. Вид-во: Освіта. У зошиті запропоновано завдання на відтворення та закріплення знань та творчі завдання. Зошит містить інструктивні картки, розробки ..
20.00 грн.
Біологія 6 клас Нова програма Робочий зошит До підручника Остапченко Л. Авт: Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит складено за новою програмою до підручника Біологія 6 клас Нова програма. Авт: Остапченко Л.І., Балан П.Г., Матяш Н.Ю., Мусієнко М.М., Славний П.С., Серебряков В.В., Поліщук В.П. Вид-во: Генеза. У зошиті запропоновано завдання на відтворення та закріплення знань та творчі завдання. З..
20.00 грн.
Біологія Експрес-контроль 6 клас Нова програма До підручника: Костіков І. Авт: Сліпчук І. Вид-во: Освіта
Експрес-контроль розроблен у вигляді дидактичних карток і складений з урахуванням вимог навчальної програми з біології для 6 класів. Дидактичні картки можуть бути використані вчителем на різних етапах навчання: при перевірці раніше вивченого матеріалу, закріпленні нового матеріалу, для швидкого в..
20.00 грн.
Біологія Тематичний контроль знань 6 клас Нова програма До підручника: Костіков І. Авт: Котик Т. Вид-во: Освіта
Посібник відповідає новій чинній програмі з біології. Містить самостійні роботи до кожної теми курсу Біологія, складені у двох варіантах однакової складності. Самостійні роботи до першої теми містять однотипні тестові завдання, які охоплюють і матеріал Вступу. До самостійних робіт усіх наступних ..
20.00 грн.
Биология Рабочая тетрадь 6 класс Новая программа К учебнику: Костиков И. Авт: Котик Т. Изд-во: Освита
Пособие соответствует новой программе по биологии для 6 класса. Предназначено для усвоения и систематизации учащимися нового учебного материала по биологии, а также для экономии времени при выполнении и оформлении практических работ. Внимательно слушая учителя на уроке, работая с учебником, учени..
33.00 грн.
Биология Тематический контроль знаний 6 класс Новая программа К учебнику: Костиков И. Авт: Котик Т. Изд-во: Освита
Содержит самостоятельные работы к каждой теме курсу Биология, составленные в двух вариантах одинаковой сложности. Самостоятельные работы к первой теме содержат однотипные тестовые задания, которые охватывают и материал Вступления. В самостоятельных работах всех последующих тем присутствуют разноо..
20.00 грн.
Биология Экспресс-контроль 6 класс Новая программа К учебнику: Костиков И. Авт: Слипчук И. Изд-во: Освита
Экспресс-контроль составлен в виде дидактических карточек и с учетом требований новой учебной программы по биологии для 6 классов. Дидактические карточки могут использоваться учителем на разных этапах обучения: при проверке раннее изученного материала, закреплении нового материала, для быстрого о..
20.00 грн.
Зошит для поточного і тематичного оцінювання Біологія 6 клас Нова програма Авт: Кулініч О. Вид-во: ПЕТ
Біологія 6 клас Зошит для поточного та тематичного оцінювання + Зошит для практичних робіт та лабораторних досліджень. Зошит укладений відповідно до навчальної програми з біології, затвердженої Міністерством освіти і науки України до будь-якого чинного підручника Біологія 6 клас Нова програма..
27.00 грн.
Зошит для практичних робіт Біологія 6 клас Оновлена програма Авт: Безручкова С. Вид: Літера
Укладено відповідно до чинної програми з біології за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти. Робочий зошит призначений для виконання лабораторних досліджень, практичних робіт і дослідницьких практикумів з біології у 6-му класі. У ньому запропоновано логічно вивірен..
18.00 грн.
Зошит для практичних робіт лабораторних досліджень Біологія 6 клас Оновлена програма 2018 Авт: Яковлева Є. Вид: Весна
Зошит Біологія 6 клас Оновлена програма 2018 для практичних робіт, лабораторних досліджень, дослідницького практикуму, міні-проектів укладено за чинною програмою з біології для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою Міністерством освіти і науки України до будь-якого чинного підручника..
18.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Біологія 6 клас Нова програма Авт: Кот К. Вид-во: Ранок
Універсальний комплект призначений для перевірки знань учнів 6 класу з біології за Новою програмою. Він укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Комплект містить завдання вхідного, а також поточного та тематичного контролю знань. Підготуватися до тестових контр..
20.00 грн.
Контроль учебных достижений Биология 6 класс Новая программа Авт: Кот Е. Изд-во: Ранок
Универсальный комплект предназначен для проверки знаний учащихся по биологии 6 класса по Новой программе. Он составлен в соответствии с действующей программой Министерства образования и науки Украины. Комплект содержит задания входного, а также текущего и тематического контроля знаний. Подготовит..
20.00 грн.
Рабочая тетрадь Биология 6 класс Новая программа Авт: Задорожный К. Изд-во: Ранок
Пособие составлено в соответствии с новой программой по биологии для 6 классов общеобразовательных учебных заведений к любому учебнику Биология 6 класс по Новой программе. Оно состоит из двух частей — рабочей тетради и тетради для практических работ. Рабочая тетрадь содержит задания для работы на..
45.00 грн.
Рабочая тетрадь по Биологии 6 класс Новая программа Авт: Андерсон О. Изд-во: Школяр
К любому учебнику по Биологии для 6 класса по Новой программе. Рабочая тетрадь с печатной основой состоит из разделов, охватывающих пять учебных тем программы. Каждый раздел начинается с учебных заданий, содержит лабораторные исследования, практические и самостоятельные работы, а заканчиваетс..
44.00 грн.
Робочий зошит з Біології 6 клас Нова програма Авт: Андерсон О. Вид-во: Школяр
До будь-якого чинного підручника з біології для 6 класу за Новою програмою. Робочий зошит учня складається з розділів, що охоплюють 5 навчальних тем програми. Кожен розділ розпочинається з навчальних завдань, містить лабораторні дослідження, практичні та самостійні роботи, а закінчується завд..
44.00 грн.
Робочий зошит з Біології 6 клас Нова програма До підручника: Костіков І. Авт: Котик Т.С. Вид-во: Освіта
Посібник відповідає новій чинній програмі з біології. Призначений для полегшення засвоєння та систематизації учнями нового навчального матеріалу з біології, а також для економії часу при виконанні та оформленні практичних робіт. Уважно слухаючи учителя на уроці, працюючи з підручником, учні будут..
35.00 грн.
Робочий зошит. Біологія. 6 клас нова програма. Автор: К.М. Задорожний. Вид-во: Ранок.
    Посібник укладено відповідно до чинної програми з біології для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Він складається з двох частин — робочого зошита і зошита для практичних робіт.     Робочий зошит містить різноманітні завдання для роботи на уроці і вдома. У кі..
45.00 грн.
Тест-контроль Біологія 6 клас Нова програма Авт: Яковлева Є. Вид-во: Весна
Зошит для поточного та тематичного оцінювання містить завдання у тестовій формі контролю знань учнів на уроках біології у 6 класі. Позитивним у зошиті є наявність самостійних робіт та тематичного оцінювання, передбачених новою програмою, Затвердженою МОН України. Навчальне видання допоможе вч..
35.00 грн.
Тестовий контроль Біологія 6 клас Нова програма Авт: Барна І. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит укладено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Біологія 6 клас Нова програма. У збірнику вміщено шість самостійних та дві контрольні роботи з біології рослин. Тестові та письмові завдання укладено відповідно до чинної програми з біології для 6 класу. Для учнів 6-х класів, учит..
15.00 грн.
Тестовий контроль знань Біологія 6 клас Нова програма Авт: Леонтьєв О. Вид-во: Літера
Посібник Тестовий контроль знань укладений за новою програмою. Він містить самостійні й контрольні роботи для перевірки навчальних досягнень учнів з біології для 6 класу. Контрольні роботи складаються із завдань різних рівнів складності закритого й відкритого типу. Посібник містить безкоштовний д..
40.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019