Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Історія 6 клас Нова програма

Історія 6 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники з історії до підручника Власов В.С., Пометун О.І. та інших.

6 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Історія 6 клас Зошит для тематичного оцінювання Нова програма До підручника: Пометун О. Авт: Мороз П. Вид-во: Освіта
Зошит призначено для перевірки і оцінювання предметних знань і умінь учнів з історії. Містить різноманітні тестові та відкриті змістові завдання з кожного розділу курсу у двох варіантах, а також додаткові завдання. До підручника Всесвітня історія Історія України 6 клас Нова програма Авт: О. П..
20.00 грн.
Історія 6 клас Нова програма Зошит для контрольних і практичних робіт Авт: Власов В. Вид-во: Генеза
Зошит для контрольних і практичних робіт з історії для 6 класу за Новою програмою до підручника Всесвітня історія Історія України 6 клас Нова програма Авт: О. Бандровський, В. Власов Вид-во: Генеза. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з історії Науково-ме..
30.00 грн.
Історія Робочий зошит 6 клас Нова програма До підручника: Пометун О. Авт: Мороз П. Вид-во: Освіта
У робочому зошиті вміщено запитання і завдання різних типів, які виконують учні під час уроку самостійно, в парі чи в групах або ж вдома. Наскрізна і чітка структура посібника допоможе учневі закріпити свої знання з навчального предмету, сприятиме розвитку вмінь і навичок, необхідних для подальшо..
28.00 грн.
Атлас Історія України Всесвітня історія Інтегрований курс 6 клас Нова програма Вид: Інститут передових технологій
Атлас 6 клас Інтегрований курс Історія України Всесвітня історія Нова програма.    Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (лист № 1/11-5396 від 30.06.2011)   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Науково-методичн..
18.00 грн.
Атлас. Історія стародавнього світу. Нова програма 6 клас. Вид-во: Картографія.
Атлас. Історія стародавнього світу. Нова програма 6 клас. Вид-во: Картографія. ..
20.00 грн.
Всесвітня історія Історія України 6 клас Зошит для поточного та тематичного оцінювання Інтегрований курс Авт: Коніщева С. Вид: ПЕТ
Зошит для поточного та тематичного оцінювання 6 клас укладений відповідно до чинних навчальних програм із Всесвітньої історії та історії України, з урахуванням змін що затверджені Міністерством освіти і науки України.   Мета створення цього зошита не тільки допомогти вчителеві провес..
27.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Історія 6 клас Нова програма До підручника Бандровського О. Авт: Святокум О. Вид-во: Ранок
Зошит містить завдання для поточного та тематичного контролю знань учнів 6 класу із курсу Всесвітня історія Історія України та завдання для практичних занять до підручника Всесвітня історія Історія України 6 клас Нова програма Авт: О. Бандровський, В. Власов Вид-во: Генеза. Посібник також на..
20.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Історія 6 клас Нова програма До підручника Пометун О. Авт: Святокум О. Вид-во: Ранок
Зошит містить завдання для поточного та тематичного контролю знань учнів 6 класу із курсу Всесвітня історія Історія України та завдання для практичних занять до підручника Всесвітня історія Історія України 6 клас Нова програма Авт: О. Пометун, П. Мороз, Ю. Малієнко Вид-во: Освіта. ..
20.00 грн.
Контроль учебных достижений История 6 класс Новая программа К учебнику Бандровского А. Авт: Святокум О. Изд-во: Ранок
Тетрадь содержит задания для текущего и тематического контроля предметных компетентностей учащихся 6 класса по курсу Всемирная история История Украины и задания для практических работ по Новой программе к учебнику История 6 класс Новая программа Авт: Бандровский А. Изд-во: Генеза. Руководство так..
20.00 грн.
Контурні карти Історія України Всесвітня історія Інтегрований курс 6 клас Нова програма Вид: Інститут передових технологій
Інтегрований курс 6 клас Історія України Всесвітня історія Контурні карти Нова програма.    Рекомендовано Міністерством освіти і науки України(лист № 1/11-5396 від 30.06.2011)   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Науково-методичною радо..
11.00 грн.
Контурні карти. Історія стародавнього світу. Нова програма 6 клас. Вид-во: Картографія.
Контурні карти. Історія стародавнього світу. Нова програма 6 клас. Вид-во: Картографія. ..
12.00 грн.
Робочий зошит Історія 6 клас Нова програма Авт: Власов В. Вид-во: Генеза
Робочий зошит укладено згідно з новою навчальною програмою з історії для 6 класів загальноосвітніх навчальних закладів. У зошиті подано завдання, які допоможуть тренувати і розвивати пам’ять, аналізувати текст та ілюстрації, а також перевіряти засвоєнні знання. Зошит призначено для контролю предм..
30.00 грн.
Тест-контроль Історія України Всесвітня історія 6 клас Оновлена програма Авт: Єрмановська Г. Вид: Весна
Пропоноване навчальне видання допоможе вчителеві здійснювати ефективний контроль над засвоєнням учнями навчального матеріалу, а учневі зорієнтуватися в завданнях тестового характеру. Тест-контроль містить тестові завдання для поточного та тематичного оцінювання учнів з історії. Неодмінною ознакою..
35.00 грн.
Тестовий контроль знань Історія України Всесвітня історія 6 клас Оновлена програма Авт: Власов В. Вид: Літера
Посібник відповідає навчальній програмі з історії за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти та підручникові В. Власова. Зошит Тестовий контроль знань для 6 класу є складовою навчального комплекту до курсу Всесвітня історія Історія України 6 клас.   Зош..
40.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019