Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Світова література 6 клас Нова програма

Світова література 6 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники з предмету світова література до підручника Волощук Є.В., Ніколенко О.М. та інших.

6 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит для контрольних робіт Зарубіжна література 6 клас Оновлена програма Компетентнісний підхід Авт: Ніколенко О. Вид: Грамота
Зошит для контрольних робіт Зарубіжна література 6 клас укладений за оновленою програмою із зарубіжної літератури для 5-9 класів зі змінами 2017 р., а також з урахуванням Концепції Нової української школи. Головна мета видання формування предметних і ключових компетентностей учнів у процесі вивче..
22.00 грн.
Зошит для поточного тематичного оцінювання 6 клас Зарубіжна література Нова програма Авт: Кадоб’янська Н. Вид: Освіта
Зошити для поточного та тематичного оцінювання 6 клас Зарубіжна література для загальноосвітніх навчальних закладів реалізують всі вимоги до підготовки та проведення поточного та тематичного оцінювання. Різноманітні запитання і завдання відповідають тематиці програми. Посібники доступні, привабли..
35.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Світова література 6 клас Нова програма Авт: Столій І. Вид-во: Ранок
Посібник містить матеріал для різних видів контролю знань учнів зі світової літератури за Новою програмою. Завдання диференційовані за рівнями складності. Час виконання кожної роботи поточного контролю –– 10-15 хвилин, контрольної роботи –– 40 хвилин. Автор посібника врахував, що шестикласники ви..
20.00 грн.
Робочий зошит. Світова література 6 клас нова програма. Автор: О.М. Ніколенко, Р.А. Бекерська. Вид-во: Грамота.
Робочий зошит. Світова література 6 клас нова програма. Автор: О.М. Ніколенко, Р.А. Бекерська. Вид-во: Грамота. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах. ..
17.00 грн.
Світова література 6 клас Зошит для контрольних і самостійних робіт Авт: Є. Волощук Вид-во: Генеза
Зошит для контрольних і самостійних робіт зі світової літератури призначено для перевірки знань, набутих учнями в процесі вивчення програмового матеріалу 6 класу. Цей навчальний посібник містить запитання і завдання, що допоможуть учителю здійснювати тематичний контроль текстуального вивчення тво..
30.00 грн.
Світова література 6 клас Зошит для поточного та тематичного оцінювання Авт: Карліна Л. Лавренко Т. Вид-во: ПЕТ
Робочий зошит укладено відповідно до нової навчальної програми зі світової літератури, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета створення цього посібника не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом року, але й в ході вивчення теми, завдяки самостійним робот..
27.00 грн.
Тест-контроль Зарубіжна література 6 клас Оновлена програма Авт: Колодяжна Олена Вид: Весна
Тест-контроль для самостійних та контрольних робіт містить завдання тестового характеру для поточного та тематичного контролю знань учнів на уроках зарубіжної літератури у 6 класі за Оновленою програмою до будь-якого чинного підручника. Навчальне видання допоможе вчителеві здійснювати постійний к..
30.00 грн.
Тестовий контроль Світова література 6 клас Нова програма Авт: Давидова О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник призначений для контролю навчальних досягнень учнів зі світової літератури у 6 класі за новою програмою. Він містить завдання для 6 перевірних робіт, складених у вигляді тестових завдань закритої і відкритої форми відповідно до чинної програми зі світової літератури та до чинних під..
15.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019