Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Математика 6 клас Нова програма

Математика 6 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники з математики до підручника Істер О.С., Тарасенкова Н.А., Мерзляк А.Г. та інших.

6 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Довідничок-помічничок Математика 6 клас Нова програма Авт: Олійник Л. Вид: Підручники і посібники
Довідничок-помічничок містить весь матеріал шкільного курсу математики для 6 класу у вигляді запитань і відповідей, зразки розв’язання задач і вправ, а також завдання для підготовки до самостійних чи контрольних робіт. До підручників з математики 6 клас: Мерзляк А., Істер О., Тарасенкова Н. ..
30.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень з Математики 6 клас Нова програма Авт: Тарасенкова Н. Вид-во: Освіта
Матеріали посібника відповідають чинній програмі з математики для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів до підручника Математика 6 клас Нова програма Авт: Н. Тарасенкова, І. Богатирьова, О. Коломієць, З. Сердюк Вид-во: Освіта. Посібник містить перевірочні роботи для проміжного, тематичного..
27.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень Математика 6 клас Нова програма Авт: Кравчук В. Вид: Підручники і посібники
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів 6-х класів з математики. Матеріали посібника відповідають чинній програмі з математики для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Проронований посібник містить завдання для 21 поточної самостійної роботи, 10 тематичних контрольних робіт, а тако..
30.00 грн.
Зошит для поточного тематичного оцінювання 6 клас Математика Нова програма Авт: Буковська О. Вид: Освіта
Математика 6 клас Нова програма зошит для поточного тематичного оцінювання, призначений для формування знань та умінь учнів з програмних тем курсу алгебри і геометрії та контролю набутих математичних компетентностей. Посібник містить самостійні та контрольні роботи у формі ЗНО.   Схв..
38.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Математика 6 клас Нова програма Авт: Стадник Л. Вид-во: Ранок
Посібник відповідає вимогам нової програми з математики для 6 класу і призначений для організації поточного, тематичного і підсумкового контролю навчальних досягнень учнів з математики. Для організації поточного контролю за кожною темою, що вивчається, запропоновано декілька видів перевірочних ро..
20.00 грн.
Контроль учебных достижений Математика 6 класс Новая программа Авт: Стадник Л. Изд-во: Ранок
Пособие соответствует требованиям новой программы по математике для 6 класса и предназначен для организации текущего, тематического и итогового контроля учебных достижений учащихся по математике. Для организации текущего контроля по каждой изучаемой теме предлагаются несколько видов проверочных р..
20.00 грн.
Математика 6 клас Вправи Самостійні роботи Тематичні контрольні роботи Завдання для експрес-контролю Авт: Істер О. Вид-во: Богдан
Посібник містить дидактичні матеріали з курсу Математики 6-го класу за Новою програмою 2015 року: 1645 вправ, 19 рівневих самостійних робіт, кожна з яких подана у 6 варіантах - три рівні по два рівноцінні варіанти; 11 тематичних контрольних робіт, кожна з яких подана у двох рівноцінних варіантах,..
49.00 грн.
Математика 6 клас Збірник задач і контрольних робіт Нова програма Авт: Мерзляк А. Полонський В. Рабінович Ю. Якір М. Вид-во: Гімназія
Збірник задач і контрольних робіт з Математики для 6 класу за Новою програмою до підручника Математика 6 клас Нова програма Авт: Мерзляк А. Вид-во: Гімназія   Перша частина містить вправи, що відповідають поданим у підручнику темам. Цей матеріал призначено для складання самостійних п..
45.00 грн.
Математика 6 клас Зошит для поточного та тематичного оцінювання Авт: Вердіна С. Чепіга Ю. Вид-во ПЕТ
Робочий зошит укладено відповідно до нової навчальної програми з математики, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета створення цього посібника не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом року, але й в ході вивчення теми, завдяки самостійним роботам, виявит..
25.00 грн.
Математика 6 класс Контроль учебных достижений Новая программа Авт: Тарасенкова Н. Изд-во: Освита
Пособие содержит проверочные работы для промежуточного и тематического оценивания в четырех вариантах одинаковой сложности. К учебнику Математика 6 класс Новая программа Авт: Тарасенкова Н. Богатырева И. Коломиец О. Сердюк З. Изд-во: Освита Одобрено Министерством образования и науки Украи..
27.00 грн.
Математика 6 класс Экспресс-контроль Часть вторая Новая программа Авт: Тарасенкова Н. Изд-во: Освита
Пособие состоит из двух частей и предназначено для организации поурочного контроля. Каждая работа оценивается до 12 баллов. Для выполнения отдельной работы отводится 5 минут. Другой вариант проверочной работы целесообразно включить в домашнее задание. К учебнику Математика 6 класс Новая прогр..
18.00 грн.
Математика 6 класс Экспресс-контроль Часть первая Новая программа Авт: Тарасенкова Н. Изд-во: Освита
Пособие состоит из двух частей и предназначено для организации поурочного контроля. Каждая работа оценивается до 12 баллов. Для выполнения отдельной работы отводится 5 минут. Другой вариант проверочной работы целесообразно включить в домашнее задание. К учебнику Математика 6 класс Новая прогр..
18.00 грн.
Математика Експрес-контроль 6 клас Частина друга Нова програма Авт: Тарасенкова Н. Вид-во: Освіта
Посібник складається з двох частин і призначений для організації поурочного контролю. Кожна робота оцінюється до 12 балів. Для виконання окремої роботи відводиться 5 хвилин. Інший варіант перевірочної роботи доцільно включити в домашнє завдання. До підручника Математика 6 клас Нова програма А..
15.00 грн.
Математика Експрес-контроль 6 клас Частина перша Нова програма Авт: Тарасенкова Н. Вид-во: Освіта
Посібник складається з двох частин і призначений для організації поурочного контролю. Кожна робота оцінюється до 12 балів. Для виконання окремої роботи відводиться 5 хвилин. Інший варіант перевірочної роботи доцільно включити в домашнє завдання. До підручника Математика 6 клас Нова програма А..
15.00 грн.
Математика. 6 клас нова програма. Зошит для самостійних та тематичних контрольних робіт. Автор: О.С. Істер. Вид-во: Генеза.
Посібник містить повну добірку самостійних і тематичних контрольних робіт з курсу математики для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до чинної навчальної програми. Для зручності користування посібником до завдань передбачено місце для запису процесу розв язування та відпов..
40.00 грн.
Математика. Сборник задач и контрольных работ. 6 класс новая программа. Автор: Мерзляк А.Г., В.Б. Полонский, Е.М. Рабинович, М.С. Якир. Изд-во: Гимназия
Математика. Сборник задач и контрольных работ. 6 класс новая программа. Автор: Мерзляк А.Г., В.Б. Полонский, Е.М. Рабинович, М.С. Якир. Изд-во: Гимназия. Сборник является состовляющей учебно-методического комплекта к учебнику "Математика. 6 класс". Первая часть пособия содержит упражнения, ко..
45.00 грн.
Рабочая тетрадь по математике в 2 частях. 6 класс новая программа. Автор: Мерзляк А.Г. Изд-во: Гимназия
Рабочая тетрадь по математике в 2 частях. 6 класс новая программа. Автор: Мерзляк А.Г. Изд-во: Гимназия. Рабочая тетрадь по математике для учащихся в 6 классе содержит более 500 заданий. Каждое задание соответствует определенному уровню учебных достижений учащихся. Кроме того, в пособии приве..
70.00 грн.
Решения к сборнику задач и контрольных работ по математике автора: Мерзляк А.Г. Новая программа 6 класс . Автор: Щербань П. Изд-во: Харьков
Решения к сборнику задач и контрольных работ по математике автора: Мерзляк А.Г. Новая программа 6 класс . Автор: Щербань П. Изд-во: Харьков ..
45.00 грн.
Робочий зошит Математика 6 клас 2 частини Нова програма Авт: Мерзляк А. Вид-во: Гімназія
До підручника Математика 6 клас Нова програма Авт: Мерзляк А. Вид-во: Гімназія Робочий зошит з математики для учнів 6 класу містить понад 500 завдань. Кожне завдання відповідає певному рівню навчальних досягнень учнів. Крім того, у посібнику наведено чимало задач розвиваючого характеру. Широ..
70.00 грн.
Розв'язання до збірника задач і контрольних робіт з математики автора А. Г. Мерзляк. Нова програма 6 клас. Автор: Щербань П. В. Вид-во: Харьков
Розв'язання до збірника з математики А. Г. Мерзляк. Нова програма 6 клас . Автор: Щербань П. В. Вид-во: Харьков. ..
45.00 грн.
Розв'язання до Робочих зошитів Математика 6 клас Нова програма автора Мерзляк А. Авт: Щербань П. Вид-во: Харків
Посібник містить повні розв'язання усіх завдань Робочого зошита з математики для 6 класу 2 частини Нова програма Авторів: А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір. Вид-во: Гімназія ..
30.00 грн.
Самостійні та тематичні контрольні роботи Математика 6 клас Оновлена програма Авт: Істер О. Вид: Богдан
У навчальному посібнику Самостійні та тематичні контрольні роботи запропонована добірка завдань для проведення тематичного оцінювання з математики учнів 6-го класу. Тексти завдань складено відповідно до оновленої програми з математики 2017 року для загальноосвітніх навчальних закладів і за чинним..
40.00 грн.
Тест-контроль Математика 6 клас Оновлена програма Авт: Роганін О. Вид: Весна
Тест-контроль Математика 6 клас зошит для самостійних та контрольних робіт містить завдання у тестовій формі для поточного та періодичного контролю знань учнів на уроках математики у 6 класі. Неодмінною ознакою зошита є наявність самостійних і контрольних робіт, передбачених чинною програмою зага..
40.00 грн.
Тестовий контроль знань Математика 6 клас Нова програма Авт: Гальперіна А. Вид-во: Літера
Посібник складено за Новою програмою. Він містить самостійні і контрольні роботи з математики для 6 класу, подані в тестовій формі. Посібник призначений для учнів 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів математики. До будь-якого чинного підручника Математика 6 клас Нова програ..
40.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019