Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Німецька мова 6 клас Нова програма

Німецька мова 6 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники з Німецької мови до підручника Сидоренка М. та інших.

6 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит з аудіювання Німецька мова 6 клас Нова програма Авт: Корінь С. Вид-во: Ранок
Зошит складений за Новою програмою та містить різноманітні вправи, спрямовані на формування й удосконалення навичок аудіювання — одного з основних видів мовленнєвої діяльності. Завдання носять випереджаючий характер, що є методично виправданим, оскільки відповідає реальному процесу оволодіння мов..
25.00 грн.
Зошит з граматики Німецька мова 6 клас Нова програма Авт: Гоголєва Г. Вид-во: Ранок
Зошит містить різноманітні й цікаві завдання, призначений для більш детального опрацювання учнями граматичного матеріалу на уроках і вдома. Складений за Новою програмою посібник відповідає будь-якому чинному підручнику Німецька мова 6 клас Нова програма. Для учнів 6 класів загальноосвітніх шк..
25.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Німецька мова 6 клас Нова програма Авт: Корінь С. Вид-во: Ранок
Універсальний комплект містить тематичні та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з німецької мови для учнів 6 класів за Новою програмою. До комплекту включено завдання, побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з тестами..
20.00 грн.
Німецька мова 6 клас 2 рік навчання Нова програма Робочий зошит Hallo, Freunde Авт: Сотникова С. Вид-во: Ранок
Зошит, укладений за Новою програмою до підручника Німецька мова 6 клас 2 рік навчання Нова програма Hallo, Freunde Авт: Сотникова С. Білоусова Т. Вид-во: Ранок, містить різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Багато завдань..
35.00 грн.
Німецька мова 6 клас 2 рік навчання Нова програма Тестовий зошит Hallo, Freunde Авт: Сотникова С. Вид-во: Ранок
Тестовий зошит, укладений за Новою програмою до підручника Німецька мова 6 клас 2 рік навчання Нова програма Hallo, Freunde Авт: Сотникова С. Білоусова Т. Вид-во: Ранок, містить різнорівневі завдання для оцінювання умінь і навичок учнів з німецької мови. Крім тематичних тестів, до зошита включено..
25.00 грн.
Німецька мова 6 клас Нова програма Робочий зошит Deutsch lernen ist super Авт: Сотникова С. Вид-во: Ранок
Зошит укладено за Новою програмою до підручника Німецька мова 6 клас Нова програма Deutsch lernen ist super Авт: Сотникова С. Гоголєва Г. Вид-во: Ранок. Він містить різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Багато завдань спр..
35.00 грн.
Німецька мова 6 клас Нова програма Тестовий зошит Deutsch lernen ist super Авт: Сотникова С. Вид-во: Ранок
Тестовий зошит укладено за Новою програмою до підручника Німецька мова 6 клас Нова програма Deutsch lernen ist super Авт: Сотникова С. Гоголєва Г. Вид-во: Ранок. Він містить різнорівневі завдання для оцінювання умінь і навичок учнів з німецької мови. Крім тематичних тестів, до зошита включено сем..
20.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2017