Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Перевірка предметних компетентностей 6 клас

Перевірка предметних компетентностей 6 клас

Категорія містить навчальні посібники призначені для проведення тематичного контролю у 6 класі. Для вчителя ці посібники слугуватимуть основою для створення банку завдань, які спрямовані на формування ключових та предметних компетентностей.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Перевірка предметних компетентностей 6 клас Інформатика Авт: Морзе Н. Вид-во: Оріон
Навчальний посібник містить завдання для визначення предметних компетентностей з інформатики, якими мають володіти учні 6 класу для розв'язування життєвих та навчальних проблем. Виконання пропонованих завдань дасть змогу визначити здатність учнів актуалізувати, відбирати, інтегрувати й застосовув..
30.00 грн.
Перевірка предметних компетентностей 6 клас Біологія Авт: Сліпчук І. Вид-во: Оріон
У навчальному посібнику пропонується новий підхід до оцінювання навчальних досягнень учнів, в основі якого - перевірка предметних компетентностей у процесі вивчення біології. Уміщені перевірні роботи у двох рівноцінних варіантах до всіх передбачених навчальною програмою тем допоможуть учителю біо..
30.00 грн.
Перевірка предметних компетентностей 6 клас Географія Авт: Топузов О. Вид-во: Оріон
У посібнику пропонується новий підхід до оцінювання знань учнів 6 класу, здобутих під час опанування курсу Загальна географія, в основі якого - перевірка предметних компетентностей. Матеріали посібника об'єднані у тематичні блоки, які містять перевірні роботи у двох рівноцінних варіантах до всіх ..
30.00 грн.
Перевірка предметних компетентностей 6 клас Зарубіжна література Авт: Ніколенко О. Вид-во: Оріон
У збірнику реалізовано компетентнісний підхід до викладання зарубіжної літератури відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти і навчальної програми із зарубіжної літератури. Збірник містить різнорівневі завдання для формування літературної компетентності, укладе..
30.00 грн.
Перевірка предметних компетентностей 6 клас Математика Авт: Тарасенкова Н. Вид-во: Оріон
Матеріали посібника відповідають чинній програмі з математики для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник містить контрольні роботи для тематичного оцінювання у двох варіантах однакової складності. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з..
30.00 грн.
Перевірка предметних компетентностей 6 клас Українська мова Авт: Авраменко О. Вид-во: Оріон
У збірнику реалізовано компетентнісний підхід до викладання української мови відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти і навчальної програми з української мови 2015 року. Збірник містить контрольні роботи для тематичного оцінювання у двох варіантах. Для п..
30.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019