Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Українська мова 6 клас Нова програма

Українська мова 6 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники з української мови до підручника Заболотний О.В., Ворон А.А., Єрмоленко С.Я., Глазова О.П., Авраменко О.М. та інших

6 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит для контрольних робіт з української мови 6 клас Нова програма Російська мова навчання Авт: А. Ворон В. Солопенко Вид-во: Освіта
Навчальний посібник відповідає новій програмі з української мови для шкіл з навчанням російською мовою. У ньому вміщено по два варіанти тестових робіт за шістьма тематичними блоками, тести для читання мовчки та завдання до них. Окремо відведено сторінки для написання текстових диктантів, відповід..
24.00 грн.
Зошит для контрольних робіт з української мови 6 клас Нова програма Російська мова навчання Авт: В. Заболотний Вид-во: Генеза
Зошит призначено для проведення всіх контрольних робіт з української мови в 6 класі, виконання яких повністю або частково передбачає письмову форму: тестування, диктанти, аудіювання, читання мовчки, перекази, твір. Тестові завдання розроблено з урахуванням моделі зовнішнього оцінювання, пропонова..
30.00 грн.
Зошит для контрольних робіт з української мови 6 клас Нова програма Українська мова навчання Авт: В. Заболотний Вид-во: Генеза
Зошит призначено для проведення всіх контрольних робіт з української мови в 6 класі, виконання яких повністю або частково передбачає письмову форму: тестування, диктанти, аудіювання, читання мовчки, перекази, твір. До підручника Українська мова 6 клас Нова програма Українська мова навчання Ав..
30.00 грн.
Зошит для контрольних робіт з Української мови. 6 клас нова програма. Автор: О.М. Авраменко. Вид-во: Грамота.
Зошит для контрольних робіт з Української мови. 6 клас нова програма. Автор: О.М. Авраменко. Вид-во: Грамота. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з української мови Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України. ..
24.00 грн.
Зошит для поточного та тематичного оцінювання 6 клас Українська мова та література Авт: Положий Т. Байлова Н. Вид: ПЕТ
Посібник укладено відповідно до Нової навчальної програми з української мови та літератури, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета створення цього посібника не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом року, але й в ході вивчення теми, завдяки самостійним ..
31.00 грн.
Зошит для поточного та тематичного оцінювання Нова програма Українська мова та література 6 клас Авт: Гайдаєнко Ю. Вид: Освіта
Зошит укладено відповідно до чинної навчальної програми з української мови та літератури для учнів 6 класів. Посібник призначений для проведення всіх самостійних та контрольних робіт протягом року. Зошит варто використовувати для підготовки до ДПА та ЗНО. Містить типові..
35.00 грн.
Зошит з розвитку мовлення 6 клас Мовне портфоліо Нова програма Авт: Глазова О. Вид-во: Освіта
Посібник створено відповідно до вимог Європейських мовних рекомендацій, де мовне портфоліо розглядається як інноваційний вид контролю навичок учнів, що дає можливість розвивати інтерес до накопичення знань, навчити прийомам самостійної роботи. Це пакет документів, з допомогою яких учні відображаю..
24.00 грн.
Тест-контроль Українська мова та література 6 клас Оновлена програма Авт: Ричко О. Вид: Весна
Тест-контроль Українська мова та література 6 клас містить тексти самостійних і контрольних робіт, призначені відповідно для поточного і тематичного контролю знань і вмінь учнів з української мови і літератури у 6 класі. Пропоновані перевірні роботи складаються з тестових завдань, підготовлених в..
40.00 грн.
Тестовий контроль знань Українська мова та література 6 клас Українська мова навчання Оновлена програма Авт: Заболотний В. Вид: Літера
Зошит до будь-якого чинного підручника Українська мова або Українська література 6 клас Нова програма Українська мова навчання. Посібник призначений для проведення поточного й контрольного оцінювання навчальних досягнень учнів з української мови та літератури в 6 класі за Оновленою програмою шкіл..
40.00 грн.
Тестовий контроль Українська мова 6 клас Нова програма Авт: Орищин Р. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник призначений для тематичного та поточного контролю навчальних досягнень учнів 6 класу з української мови за новою програмою. Завдання укладено відповідно до вимог чинної програми з української мови та методичних рекомендацій щодо використання тестових технологій у процесі вивчення українс..
15.00 грн.
Українська мова 6 клас Тематичне оцінювання Нова програма Авт: Глазова О. Вид-во: Освіта
Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з української мови з текстами контрольних робіт - у двох варіантах, укладених згідно із чинною навчальною програмою та методичними рекомендаціями щодо особливостей вивчення української мови в 6 класі. До підручника Українська мова 6 клас Н..
25.00 грн.
Українська мова Зошит тренажер з правопису 6 клас Нова програма Авт: Заболотний В. Вид: Літера
Зошит тренажер з правопису призначений для закріплення правописних навичок учнів 6-х класів. Він передбачає як самостійну роботу школярів у навчальному закладі чи вдома, так і виконання завдань під керівництвом учителя чи батьків. Регулярна робота із цим посібником сприятиме підвищенню орфографіч..
25.00 грн.
Українська мова та література 6 клас Зошит для поточного та тематичного оцінювання Російська мова навчання Авт: Положий Т. Вид-во: ПЕТ
Робочий зошит укладено відповідно до нової навчальної програми з української мови для шкіл з російською мовою навчання та літератури, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета створення цього посібника не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом ро..
26.00 грн.
Універсальний комплект Українська мова навчання Контроль навчальних досягнень Українська мова 6 клас Авт: Жовтобрюх В. Вид: Ранок
Універсальний комплект за Новою програмою 6 клас містить завдання для всіх видів контролю: перевірки мовних знань і вмінь тести, питання до текстів з аудіювання, тексти для читання мовчки та питання до них, матеріал для складання діалогу; завдання для поточних перевірочних робіт. Підгот..
20.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019