Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Перевірка предметних компетентностей 7 клас

Перевірка предметних компетентностей 7 клас

Категорія містить навчальні посібники призначені для проведення тематичного контролю у 7 класі. Для вчителя ці посібники слугуватимуть основою для створення банку завдань, які спрямовані на формування ключових та предметних компетентностей.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Перевірка предметних компетентностей 7 клас Алгебра Авт: Тарасенкова Н. Вид-во: Оріон
Матеріали посібника відповідають чинній програмі з алгебри для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник містить контрольні роботи для тематичного оцінювання у двох варіантах однакової складності. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з ма..
26.00 грн.
Перевірка предметних компетентностей 7 клас Біологія Авт: Сліпчук І. Вид-во: Оріон
У навчальному посібнику пропонується новий підхід до оцінювання навчальних досягнень учнів, в основі якого - перевірка предметних компетентностей у процесі вивчення біології. Уміщені перевірні роботи у двох рівноцінних варіантах до всіх передбачених навчальною програмою тем допоможуть у..
26.00 грн.
Перевірка предметних компетентностей 7 клас Геометрія Авт: Тарасенкова Н. Вид-во: Оріон
Матеріали посібника відповідають чинній програмі з геометрії для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник містить контрольні роботи для тематичного оцінювання у двох варіантах однакової складності. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з ..
26.00 грн.
Перевірка предметних компетентностей 7 клас Зарубіжна література Авт: Ніколенко О. Вид-во: Оріон
У збірнику реалізовано компетентнісний підхід до викладання зарубіжної літератури відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти і навчальної програми із зарубіжної літератури. Збірник містить різнорівневі завдання для формування літературної компетентності, укладе..
26.00 грн.
Перевірка предметних компетентностей 7 клас Українська мова Авт: Авраменко О. Вид-во: Оріон
У збірнику реалізовано компетентнісний підхід до викладання української мови відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти і навчальної програми з української мови 2015 року. Збірник містить контрольні роботи для тематичного оцінювання у двох варіантах. Для п..
26.00 грн.
Перевірка предметних компетентностей 7 клас Хімія Авт: Дубовик О. Вид-во: Оріон
У збірнику реалізовано компетентнісний підхід до викладання хімії відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти і навчальної програми з хімії для загальносвітніх навчальних закладів. Видання містить різнорівневі завдання та задачі для формування компетентностей з ..
26.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2017