Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Алгебра Геометрія 7 клас Нова програма

Зошити Алгебра Геометрія 7 клас Нова програма

Категорія містить збірники задач, зошити для поточного та тематичного оцінювання, контрольних робіт, тестові завдання, комплексні зошити для контролю знань з алгебри та геометрії до підручника Мерзляк А.Г., Апостолова Г.В., Істер О.С., Тарасенкова Н.А. та інших для 7 класу за Новою програмою.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Алгебра 7 клас Вправи Самостійні роботи Тематичні контрольні роботи Завдання для експрес-контролю Авт: Істер О. Вид-во: Богдан
У посібнику з Алгебри для учнів 7 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника запропоновано повну добірку матеріалів: 894 вправи, 12 рівневих самостійних робіт, кожна з яких подана у шести варіантах - три рівні у двох рівноцінних варіантах, 6 тематичних контрольн..
38.00 грн.
Алгебра 7 клас Нова програма Збірник задач і контрольних робіт Авт: Мерзляк А. Вид-во: Гімназія
Посібник є дидактичним матеріалом з алгебри для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів за Новою програмою. Першу частину Вправи поділено на 3 однотипних варіанти по 212 задач у кожному. Друга частина посібника містить завдання для контрольних робіт: 2 варіанти. Для вчителів та учнів 7 класі..
45.00 грн.
Алгебра 7 клас Нова програма Зошит для контролю навчальних досягнень Авт: Тарасенкова Н. Вид-во: Освіта
Зошит для контролю навчальних досягнень з алгебри для 7 класу за Новою програмою містить самостійні та контрольні роботи до підручника Алгебра 7 клас Нова програма Авт: Тарасенкова Н. А., Богатирьова І. М., Коломієць О. М., Сердюк З.О. Вид-во: Освіта. Схвалено для використання в загальноосвіт..
25.00 грн.
Алгебра 7 клас Нова програма Контроль навчальних досягнень Авт: Кравчук В. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник складено за Новою програмою з математики для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів та до будь-якого чинного підручника Алгебра 7 клас Нова програма. Для вчителів математики, учнів 7-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. ..
30.00 грн.
Алгебра 7 класс Новая программа Тетрадь для контроля учебных достижений Авт: Корниенко Т. Изд-во: Ранок
Тетрадь для контроля учебных достижений учащихся по Алгебре для 7 класса по Новой программе соответствует любому учебнику Алгебра 7 класс Новая программа. В пособии представлены два вида проверочных работ: самостоятельные и контрольные работы, приведенные в двух равноценных вариантах и предназнач..
25.00 грн.
Алгебра Сборник задач и контрольных работ 7 класс Новая программа Авт: Мерзляк А. Изд-во: Гімназія
К учебнику Алгебра 7 класс Новая программа Авт: Мерзляк А.Г. Полонский В.Б. Якир М.С. Изд-во: Гімназія. Пособие представляет собой дидактический материал по алгебре для 7 класса общеобразовательных учебных заведений по Новой программе. Первая часть Упражнения разделена на три однотипных вариа..
45.00 грн.
Алгебраїчний тренажер 7 клас Нова програма Авт: Олійник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Алгебраїчний тренажер містить весь матеріал шкільного курсу алгебри для 7 класу у вигляді запитань і відповідей, зразки розв’язання задач і вправ, а також завдання для підготовки до самостійних чи контрольних робіт. Посібник буде корисним для учителів математики, учнів 7-х класу та їхніх бат..
30.00 грн.
Геометрія 7 клас Вправи Самостійні роботи Тематичні контрольні роботи Завдання для експрес-контролю Авт: Істер О. Вид-во: Богдан
У посібнику з Геометрії для учнів 7 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника запропоновано повну добірку матеріалів: 725 вправ, 10 рівневих самостійних робіт, кожна з яких подана у шести варіантах - три рівні у двох рівноцінних варіантах, 6 тематичних контроль..
36.00 грн.
Геометрія 7 клас Нова програма Збірник задач і контрольних робіт Авт: Мерзляк А. Вид-во: Гімназія
Посібник є дидактичним матеріалом з геометрії для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів за Новою програмою. Першу частину Вправи поділено на 4 однотипних варіанти по 185 задач у кожному. Друга частина посібника містить завдання для контрольних робіт: 2 варіанти. Для вчителів та учнів 7 кла..
45.00 грн.
Геометрія 7 клас Нова програма Збірник Самостійних і контрольних робіт Авт: Єршова А. Вид-во: Ранок
Збірник самостійних і контрольних робіт з геометрії для 7 класу складений за Новою програмою до підручника А. П. Єршової, В. В. Голобородька, О. Ф. Крижановського Геометрія 7 клас. Збірник складається з трьох частин. До частини І увійшли самостійні роботи, поділені на 10 навчальних блоків. Блоки ..
18.00 грн.
Геометрія 7 клас Нова програма Зошит для контролю навчальних досягнень Авт: Тарасенкова Н. Вид-во: Освіта
Посібник складено за Новою програмою до підручника Геометрія 7 клас Нова програма Авт: М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова Вид-во: Освіта. Містить перевірочні роботи для проміжного, тематичного та підсумкового оцінювання знань з навчального предмета у двох варіантах однакової складності. Схвалено дл..
20.00 грн.
Геометрія 7 клас Нова програма Контроль навчальних досягнень Авт: Роганін О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник складено за Новою програмою з математики для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів та до будь-якого чинного підручника Геометрія 7 клас Нова програма. Для вчителів математики, учнів 7-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. ..
25.00 грн.
Геометричний тренажер 7 клас Нова програма Авт: Олійник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Нова програма Геометричний тренажер 7 клас. У посібнику подано весь матеріал шкільного курсу геометрії для 7 класу у вигляді запитань і відповідей, зразки розв’язання задач і вправ, а також завдання для підготовки до самостійних чи контрольних робіт. Посібник буде корисним для учителів математики..
30.00 грн.
Геометрия 7 класс Новая программа Тетрадь для контроля учебных достижений Авт: Бабенко С. Изд-во: Ранок
Тетрадь для контроля учебных достижений учащихся по Геометрии для 7 класса по Новой программе соответствует любому учебнику Геометрия 7 класс Новая программа. В пособии представлены два вида проверочных работ: самостоятельные и контрольные работы, приведенные в двух равноценных вариантах и предна..
25.00 грн.
Геометрия Сборник задач и контрольных работ 7 класс Новая программа Авт: Мерзляк А. Изд-во: Гімназія
К учебнику Геометрия 7 класс Новая программа Авт: Мерзляк А.Г. Полонский В.Б. Якир М.С. Изд-во: Гімназія. Пособие представляет собой дидактический материал по геометрии для 7 класса общеобразовательных учебных заведений по Новой программе. Первая часть Упражнения разделена на три од..
45.00 грн.
Експрес-контроль Алгебра 7 клас Нова програма Авт: Тарасенкова Н. Вид-во: Освіта
Експрес-контроль з алгебри для 7 класу за Новою програмою містить перевірні роботи до підручника Алгебра 7 клас Нова програма Авт: Тарасенкова Н. А., Богатирьова І. М., Коломієць О. М., Сердюк З.О. Вид-во: Освіта. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних зак..
27.00 грн.
Експрес-контроль Геометрія 7 клас Нова програма Авт: Тарасенкова Н. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник складено за Новою програмою до підручника Геометрія 7 клас Нова програма Авт: М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова Вид-во: Освіта. Призначений для організації поурочного контролю. Кожна робота оцінюється до 12 балів. Обов’язковими є перші чотири завдання. Для виконання окремої роботи ..
27.00 грн.
Задачі підвищеної складності з Геометрії 7 клас Нова програма Авт: Тарасенкова Н. Вид-во: Освіта
Задачі підвищеної складності з Геометрії для 7 класу за Новою програмою до підручника Геометрія 7 клас Нова програма Авт: М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова Вид-во: Освіта. Навчально-методичний посібник призначений для організації індивідуальної роботи зі здібними та зацікавленими учнями. Для учите..
20.00 грн.
Збірник задач Геометрія 7 клас Нова програма Авт: Капіносов А. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник складений за Новою програмою до будь-якого чинного підручника і призначений для формування умінь під час вивчення курсу геометрії в 7 класі. Він містить завдання початкового, середнього, достатнього і високого рівнів з кожної теми курсу. Посібник можна використовувати у фронтальному навч..
15.00 грн.
Збірник контрольних і самостійних робіт Геометрія 7 клас Нова програма Авт: Підручна М. Вид: Підручники і Посібники
Збірник містить завдання для контрольних і самостійних робіт за всіма темами курсу геометрії 7 класу. Пропоновані роботи дають змогу дійснювати диференційований контроль навчальних досягнень. Для вчителів математики та учнів закладів загальної середньої осві..
20.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень Алгебра 7 клас Нова програма Авт: Корнієнко Т. Вид-во: Ранок
До будь-якого чинного підручника з Алгебри для 7 класу за Новою програмою. Зошит відповідає вимогам нової програми з математики для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів з алгебри. У посібнику запропоновані д..
20.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень Геометрія 7 клас Нова програма Авт: Бабенко С. Вид-во: Ранок
Зошит відповідає вимогам нової програми з математики для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів з геометрії. У посібнику запропоновані два види перевірочних робіт: самостійні та контрольні роботи, наведе..
20.00 грн.
Зошит для поточного тематичного оцінювання 7 клас Алгебра Геометрія Нова програма Авт: Буковська О. Вид: Освіта
Алгебра Геометрія 7 клас Зошит для поточного тематичного оцінювання. Посібник містить самостійні та контрольні роботи у формі ЗНО. Призначений для формування знань та умінь учнів з програмних тем курсу алгебри і геометрії 7 класу та контролю набутих математичних компетентностей.   Сх..
38.00 грн.
Зошит для самостійних та тематичних контрольних робіт Алгебра 7 клас Нова програма Авт: Істер О. Вид-во: Генеза
Посібник містить повну добірку самостійних та тематичних контрольних робіт з курсу алгебри 7-го класу за Новою програмою. Завдання кожної роботи диференційовано з рівнями оцінювання навчальних досягнень учнів. У передмові надано методичні рекомендації щодо проведення, оформлення та оцінювання роб..
40.00 грн.
Зошит для самостійних та тематичних контрольних робіт Геометрія 7 клас Нова програма Авт: Істер О. Вид-во: Генеза
Посібник містить повну добірку самостійних та тематичних контрольних робіт з курсу геометрії 7-го класу за Новою програмою. Завдання кожної роботи диференційовано з рівнями оцінювання навчальних досягнень учнів. У передмові надано методичні рекомендації щодо проведення, оформлення та оцінюва..
40.00 грн.
Пропедевтика поглибленого вивчення Геометрія 7 клас Нова програма Самостійні та контрольні роботи Авт: Мерзляк А. Вид: Гімназія
Збірник Самостійні та контрольні роботи Нова програма є складовою навчально-методичного комплекту до навчального посібника Геометрія 7 клас Пропедевтика поглибленого вивчення Авт: Мерзляк А.Г. Полонський В.Б. Якір М.С. Перша частина містить самостійні роботи 4 варіант..
45.00 грн.
Решения к Сборнику задач и контрольных работ Алгебра 7 класс Новая программа автора Мерзляк А. Авт: Щербань П. Изд-во: Харьков
Решения к изданию Алгебра Сборник задач и контрольных работ 7 класс Новая программа Авт: Мерзляк А. Изд-во: Гімназія ..
45.00 грн.
Решения к Сборнику задач и контрольных работ Геометрия 7 класс Новая программа автора Мерзляк А. Авт: Щербань П. Изд-во: Харьков
Решения к изданию Геометрия Сборник задач и контрольных работ 7 класс Новая программа Авт: Мерзляк А. Изд-во: Гімназія. ..
45.00 грн.
Розв'язання до Збірника задач і контрольних робіт Алгебра 7 клас Нова програма автора Мерзляк А. Авт: Щербань П. Вид-во: Харків
Посібник містить повні розв'язання усіх завдань видання Алгебра 7 клас Нова програма Збірник задач і контрольних робіт Авт: Мерзляк А. Вид-во: Гімназія ..
45.00 грн.
Розв'язання до Збірника задач і контрольних робіт Геометрія 7 клас Нова програма автора Мерзляк А. Авт: Щербань П. Вид-во: Харків
Посібник містить повні розв'язання усіх завдань видання Геометрія 7 клас Нова програма Збірник задач і контрольних робіт Авт: Мерзляк А. Вид-во: Гімназія ..
45.00 грн.
Самостійні та контрольні роботи Пропедевтика поглибленого вивчення Алгебра 7 клас Нова програма Авт: Мерзляк А. Вид: Гімназія
Збірник Самостійні та контрольні роботи з алгебри є складовою навчально-методичного комплекту до навчального посібника Алгебра 7 клас Пропедевтика поглибленого вивчення Авт: Мерзляк А.Г. Полонський В.Б. Якір М.С. Перша частина містить самостійні роботи 4 варіанти..
45.00 грн.
Самостійні та тематичні контрольні роботи з алгебри та геометрії 7 клас Нова програма Авт: О. С. Істер Вид: Богдан
Тексти математичних завдань складено відповідно до програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів і за чинними в Україні підручниками. У збірнику запропонована добірка завдань для проведення тематичного оцінювання з алгебри та геометрії учнів сьомого класу. Призначени..
40.00 грн.
Сборник самостоятельных и контрольных работ Геометрия 7 класс Новая программа Авт: Ершова А. Изд-во: Ранок
Сборник самостоятельных и контрольных работ по геометрии для 7 класса составлен в соответствии с новой программой по математике для общеобразовательных учебных заведений. Пособие предназначено для текущего и итогового оценивания и коррекции динамики учебных достижений учащихся в процессе изучения..
20.00 грн.
Тест-контроль Алгебра+Геометрія 7 клас Нова програма Авт: Роганін О. Вид-во: Весна
Зошит для самостійних, контрольних робіт, контролю теоретичних знань і практичних тренінгів містить завдання у тестовій формі для поточного та тематичного контролю учнів на уроках алгебри та геометрії у 7 класі за новою програмою до будь-якого чинного підручника. Неодмінною ознакою зошита є наявн..
40.00 грн.
Тестовий контроль знань Алгебра Геометрія 7 клас Нова програма Авт: Гальперіна А. Вид-во: Літера
Посібник містить самостійні і контрольні роботи з алгебри та геометрії для 7 класу за Новою програмою, подані в тестовій формі. Посібник призначений для учнів 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів математики. 2 навчальні предмети в одному зошиті 26 самостійних робі..
40.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019