Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Англійська мова 7 клас Нова програма

Зошити Англійська мова 7 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники з англійської мови до підручника Несвіт А. М., Карп юк О. Д., Калініна Л.В. та інших.

7 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Англійська мова 7 клас Нова програма Збірник тестів Test Book до підручника Карп'юк О. Авт: Вілігорська О. Вид-во: Лібра Терра
Збірник тестів з Англійської мови для учнів 7 класу за Новою програмою до підручника Англійська мова 7 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра призначений для контролю навчальних досягнень учнів з англійської мови у 7 класах загальноосвітніх навчальних закладів. Використання посібн..
27.00 грн. 25.00 грн.
Англійська мова 7 клас Нова програма Зошит для контролю рівня знань до підручника Карп’юк О. Авт: Мясоєдова С. Вид-во: Ранок
Зошит для контролю рівня знань за Новою програмою до підручника Англійська мова 7 клас Нова програма Авт: Карп’юк О. Вид-во: Лібра Терра містить тести за кожною з тем підручника, семестрові й експрес-тести з англійської мови для учнів 7-х класів. До зошита включено завдання, побудовані на зразок ..
30.00 грн.
Англійська мова 7 клас Нова програма Зошит для контролю рівня знань до підручника Несвіт А. Авт: Ходаковська О. Вид-во: Ранок
Зошит для контролю рівня знань містить тести за кожною з тем підручника, семестрові й експрес-тести за Новою програмою до підручника Англійська мова 7 клас Нова програма Авт: Несвіт Алла Вид-во: Генеза. До зошита включено завдання, побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що ..
30.00 грн.
Англійська мова 7 клас Нова програма Зошит з граматики Easy Grammar Авт: Павліченко О. Вид-во: Ранок
Зошит з граматики Англійської мови для 7 класу за Новою програмою містить різноманітні цікаві завдання, призначений для більш детального опрацювання учнями граматичного матеріалу на уроках і вдома. Відповідає будь-якому чинному підручнику Англійська мова 7 клас Нова програма. Для учнів загаль..
25.00 грн.
Англійська мова 7 клас Нова програма Зошит з лексичними вправами Easy Vocabulary Авт: Захарова Г. Вид-во: Ранок
Зошит з лексичними вправами з Англійської мови для 7 класу за Новою програмою містить лексичний матеріал за темами, передбаченими програмою з іноземних мов, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та різноманітні й цікаві завдання для відпрацювання вивченого. Призначений для більш дета..
25.00 грн.
Англійська мова 7 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Карп'юк Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з англійської мови укладено за Новою програмою до підручника Англійська мова 7 клас Нова програма Авт: Карп’юк О. Вид-во: Лібра Терра. Різноманітність завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запасу учнів 7-го класу, систематизації набутих знань, умінь та навичо..
30.00 грн.
Англійська мова 7 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Несвіт А. Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з англійської мови для 7 класу укладено за Новою програмою до підручника Англійська мова 7 клас Нова програма Авт: Несвіт Алла Вид-во: Генеза. Різноманітність завдань, уміщених у зошиті, сприятиме збагаченню словникового запасу учнів 7-го класу, систематизації набутих знань, умінь т..
30.00 грн.
Англійська мова 7 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Карп’юк О. Авт: Мясоєдова С. Вид-во: Ранок
Робочий зошит з Англійської мови для 7 класу за Оновленою програмою складено до підручника Англійська мова 7 клас Нова програма Авт: Карп’юк О. Вид-во: Лібра Терра. Різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома, складен..
37.00 грн.
Англійська мова 7 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Несвіт А. Авт: Ходаковська О. Вид-во: Ранок
Робочий зошит укладений за Оновленою програмою до підручника Англійська мова 7 клас Нова програма Авт: Несвіт Алла Вид-во: Генеза. Різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома, складені з урахуванням комунікативного пі..
37.00 грн.
Англійська мова Зошит з Граматики Grammar Practice Book 7 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з граматики англійської мови для учнів 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів: 7 рік навчання складено до підручника Англійська мова для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів за Новою програмою автора Оксана Карп'юк Схвалено для використання в загальноосвітніх ..
30.00 грн. 28.00 грн.
Англійська мова Книга для читання Read me Book 7 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Книга для домашнього читання англійською мовою складена до підручника Англійська мова 7 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра. Навчальна книга має зручну для самостійного використання учнем структуру та навчально-методичний інструмент, що складається із вправ і завдань не тільки ..
46.00 грн. 44.00 грн.
Англійська мова Робочий зошит Workbook 7 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з Англійської мови для 7 класу за Новою програмою складено до підручника Англійська мова 7 клас Нова програма Авт: Карп’юк О. Вид-во: Лібра Терра. Робочий зошит пропонує додатковий інструментарій для послідовної роботи над формуванням писемних навичок та розвитком мовленнєвих у..
35.00 грн. 33.00 грн.
Бліц-контроль Англійська мова 7 клас Нова програма До підручника Карп’юк О. Авт: Євчук О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник пропонує завдання для проведення бліц-контролю за Новою програмою до підручника Англійська мова 7 клас Нова програма Авт: Карп’юк О. Вид-во: Лібра Терра. Він призначений для самостійної роботи учнів з метою систематизації знань, закріплення вивченого матеріалу, розвитку мовної компетенці..
18.00 грн.
Бліц-контроль Англійська мова 7 клас Нова програма До підручника Несвіт А. Авт: Євчук О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник пропонує завдання для проведення бліц-контролю за Новою програмою до підручника Англійська мова 7 клас Нова програма Авт: Несвіт Алла Вид-во: Генеза. Він призначений для самостійної роботи учнів з метою систематизації знань, закріплення вивченого матеріалу, розвитку мовної компетенції та..
18.00 грн.
Збірник тестових завдань Англійська мова 7 клас 3 рік навчання CD ROM Нова програма Авт: Пахомова Т. Вид: Методика Паблішинг
Joy of English Англійська мова 7 клас 3 рік навчання Нова програма. Збірник тестових завдань для загальноосвітніх навчальних закладів. В комплекті CD ROM. Посібник призначений для тестового контролю навчальних досягнень учнів з англійської мови у сьомому класі. До підручника Англійська мова 7 кла..
77.00 грн.
Книга для читання Англійська мова 7 клас Нова програма Авт: Давиденко Л. Вид-во: Підручники і посібники
Книга для читання 7 клас Англійська мова містить казки, оповідання, адаптовані тексти для формування навичок читання на середньому рівні, тематика яких відповідає програмі з іноземних мов для учнів сьомих класів загальноосвітніх середніх шкіл. Усі тексти вирізняються доступністю і чіткістю будови..
30.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 7 клас 3 рік навчання Workbook Нова програма Авт: Пахомова Т. Вид: Методика Паблішинг
Joy of English Англійська мова Робочий зошит 7 клас 3 рік навчання з аудіо CD для загальноосвітніх навчальних закладів.   Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах ..
99.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 7 клас Поглиблений Full Blast 3 Workbook Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Повнокольоровий зошит має аудіо CD/CD-ROM з розповідями, текстами та діалогами із підручника Англійська мова 7 клас Поглиблений Full Blast 3 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications для повторення вдома та лексичним матеріалом. Схвалено для використання у загальноосвітніх нав..
149.00 грн.
Тестовий контроль Англійська мова 7 клас Нова програма Авт: Камінська Н. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник призначений для тестового контролю навчальних досягнень учнів з англійської мови у 7 класі за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Англійська мова 7 клас Нова програма. Він містить завдання чотирьох рівнів у двох варіантах. У посібнику подані завдання для перевірки 3 видів мо..
25.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019