Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Біологія 7 клас Нова програма

Зошити Біологія 7 клас Нова програма

Категорія містить робочі зошити, тематичні контрольні роботи, зошити для лабораторних робіт, експрес-контроль з біологіі до підручника Остапченко Л.І., Костіков І.Ю. та інших.

7 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Біологія 7 клас Зошит для практичних робіт, лабораторних досліджень, міні-проектів Оновлена програма Авт: Сало Т. Вид-во: Весна
Зошит для практичних робіт до будь-якого чинного підручника з біології для 7 класу за Новою програмою.   У зошиті для лабораторних робіт з біології для 7 класу за Оновленою програмою представлені практичні роботи, лабораторні дослідження, міні-проекти передбачені програмою Міністерст..
18.00 грн.
Біологія 7 клас Нова програма Збірник завдань для оцінювання навчальних досягнень учнів Авт: Соболь В. Вид-во: Абетка
Збірник містить завдання для організації оцінювання навчальних досягнень учнів 7 класу з біології за Новою програмою до підручника Біологія 7 клас Нова програма Авт: Соболь В. Вид-во: Абетка. Посібник містить різнорівневі завдання для поурочного оцінювання: тести-застосування, тести-зіставлення, ..
57.00 грн.
Біологія 7 клас Нова програма Зошит для контролю навчальних досягнень до підручника Довгаль І. Авт: Сліпчук І. Вид-во: Освіта
Зошит для контролю навчальних досягнень з Біології для 7 класу за Новою програмою до підручника Біологія 7 клас Нова програма Авт: Костіков І. Ю., Волгін С. О., Додь В. В., Сиволоб А. В., Довгаль І. В., Жолос О. В., Скрипник Н. В., Ягенська Г. В., Толстанова Г. М., Ходосовцев О. Є. Вид-во: Освіта..
22.00 грн.
Біологія 7 клас Нова програма Зошит для практичних робіт до підручника Довгаль І. Авт: Сліпчук І. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник складено за Новою програмою до підручника Біологія 7 клас Нова програма Авт: Костіков І. Ю., Волгін С. О., Додь В. В., Сиволоб А. В., Довгаль І. В., Жолос О. В., Скрипник Н. В., Ягенська Г. В., Толстанова Г. М., Ходосовцев О. Є. Вид-во: Освіта. Зошит призначений для полегшення..
20.00 грн.
Біологія 7 клас Нова програма Зошит для практичних робіт до підручника Остапченко Л. Авт: Кулініч О. Вид-во: Генеза
Зошит для практичних робіт і лабораторних досліджень з Біології для 7 класу за Новою програмою до підручника Біологія 7 клас Нова програма Авт: Остапченко Л.І., Балан П.Г., Серебряков В.В., Матяш Н.Ю., Горобчишин В.А. Вид-во: Генеза. Посібник містить інструктивні картки всіх практичних робіт і ла..
30.00 грн.
Біологія 7 клас Нова програма Зошит для практичних робіт та лабораторних досліджень Авт: Юрченко Л. Вид: ПЕТ
Зошит для практичних робіт та лабораторних досліджень укладено відповідно до чинної навчальної програми з біології з урахуванням змін що затверджені Міністерством освіти і науки України наказ від 07.06.2017 № 804. Мета створення цого зошита це допомогти вчителеві провести всі лабораторні та практ..
15.00 грн.
Біологія 7 клас Нова програма Зошит до підручника Соболя В. Авт: Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Біології для учнів 7 класу складено за Новою програмою до підручника Біологія 7 клас Нова програма Авт: Соболь В. Вид-во: Абетка. У зошиті запропоновано завдання на відтворення та закріплення знань, творчі завдання. Видання містить розробки практичних робіт, які допоможуть учневі ..
20.00 грн.
Біологія 7 клас Нова програма Робочий зошит До підручника Остапченко Л. Авт: Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Біології для 7 класу складено за Новою програмою до підручника Біологія 7 клас Нова програма Авт: Остапченко Л. Балан П. Серебряков В. Матяш Н. Горобчишин В. Вид-во: Генеза. У зошиті запропоновано завдання на відтворення та закріплення знань та творчі завдання. Видання містить роз..
20.00 грн.
Біологія 7 клас Нова програма Самостійні та тематичні контрольні роботи До підручника Остапченко Л. Авт: Кулініч О. Вид-во: Генеза
Зошит для самостійних та тематичних контрольних робіт з Біології для 7 класу за Новою програмою до підручника Біологія 7 клас Нова програма Авт: Остапченко Л.І., Балан П.Г., Серебряков В.В., Матяш Н.Ю., Горобчишин В.А. Вид-во: Генеза. Посібник складається з 21 самостійної роботи та п'яти тематичн..
30.00 грн.
Биология 7 класс Новая программа Рабочая тетрадь Авт: Задорожный К. Изд-во: Ранок
Тетрадь составлена в соответствии с действующей программой по биологии для 7 класса общеобразовательных учебных заведений к любому учебнику по Биологии для 7 класса по Новой программе. Она состоит из двух частей — рабочей тетради и тетради для практических работ. Рабочая тетрадь содержит разнообр..
45.00 грн.
Експрес-контроль Біологія 7 клас Нова програма Авт: Сліпчук І. Вид-во: Освіта
Посібник містить перевірні роботи з Біології для 7 класу за Новою програмою до підручника Біологія 7 клас Нова програма Авт: Довгаль І. Ягенська Г. Жолос О. Ходосовцев О. Костіков І. Волгін С. Додь В. Сиволоб А. Скрипник Н. Толстанова Г. Вид-во: Освіта Схвалено для використання у загальноосві..
20.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень Біологія 7 клас Нова програма Авт: Кот К. Вид-во: Ранок
Зошит призначений для перевірки знань семикласників з біології. Він укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України до будь-якого чинного підручника Біологія 7 клас за Новою програмою. Зошит містить завдання для самостійних та контрольних робіт різних рівнів складності..
20.00 грн.
Зошит для практичних робіт і лабораторних досліджень Біологія 7 клас Нова програма Авт: Мечник Л. Жаркова І. Вид: Підручники і посібники
Видання містить розробки до практичних робіт і лабораторних досліджень, які допоможуть учневі набути практичних умінь і навичок, необхідних для вивчення живих організмів. Зошит для практичних робіт з біології складено відповідно до чинної програми та підручників Біологія 7 клас. Для учнів 7 класі..
15.00 грн.
Зошит для практичних робіт Біологія 7 клас Оновлена програма Авт: Безручкова С. Вид: Літера
Видання зі змінами відповідно до оновленої в 2017 р. програми з біології для загальноосвітніх навчальних закладів. Зошит Біологія 7 клас призначений для виконання лабораторних досліджень і практичних робіт з біології у 7-му класі. У ньому запропоновано логічно вивірені й прості алгоритми виконанн..
18.00 грн.
Компетентнісно орієнтовані завдання Біологія 7 клас Нова програма Авт: Безручкова С. Вид: Ранок
Зошит містить різні типи завдань для формування в учнів предметних, міжпредметних та ключових компетентностей на уроках біології. Посібник Компетентнісно орієнтовані завдання створено відповідно до чинної навчальної програми з біології для 7 класу закладів загальної середньої освіти. Завдання мож..
20.00 грн.
Опорні конспекти Біологія 7 клас Нова програма Авт: Сало Т. Вид-во: Весна
У навчальному посібнику представлені опорні конспекти з Біології для 7 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Біологія 7 клас Нова програма. Опорні конспекти сприятимуть кращому вивченню теоретичних відомостей і практичному закріпленню знань з курсу біології в 7 класі, допоможу..
30.00 грн.
Робочий зошит Біологія 7 клас Нова програма Авт: Вихренко А. Вид-во: Школяр
До будь-якого чинного підручника з біології для 7 класу за Новою програмою. Робочий зошит учня складається з розділів, що охоплюють 5 навчальних тем програми. Кожен розділ розпочинається з навчальних завдань, містить лабораторні дослідження, практичні та самостійні роботи, а закінчується завд..
44.00 грн.
Робочий зошит Біологія 7 клас Нова програма Авт: Соболь В. Вид-во: Абетка
Посібник з біології для 7 класу укладено за Новою програмою до підручника Біологія 7 клас Нова програма Авт: Соболь В. Вид-во: Абетка. Робочий зошит містить достатню кількість різноманітних завдань, які допоможуть учням систематизувати та закріпити отримані знання, покращити набуті навички, забес..
45.00 грн.
Робочий зошит Біологія 7 клас Оновлена програма Авт: Задорожний К. Вид: Ранок
Містить різноманітні завдання для роботи на уроці і вдома. У кінці кожної теми розміщено завдання для узагальнення знань, подані у двох варіантах. Має електронний додаток. Робочий зошит Біологія 7 клас укладено відповідно до чинної програми з біології для 7 класу загальноосвітніх навчальних закла..
45.00 грн.
Робочий зошит До підручника Довгаль І. Біологія 7 клас Нова програма Авт: Мечник Л. Вид: Підручники і посібники
Зошит Біологія 7 клас складено відповідно до чинної програми та підручника Біологія 7 клас Нова програма Авт: Довгаль І. Ягенська Г. Жолос О. Ходосовцев О. Костіков І. Волгін С. Додь В. Сиволоб А. Скрипник Н. Толстанова Г. Вид-во: Освіта У зошиті запропоновані завдання на відтворення та закріплен..
20.00 грн.
Тест-контроль Біологія 7 клас Нова програма Авт: Яковлева Є. Вид-во: Весна
Зошит для поточного та тематичного оцінювання з біології для 7 класу за новою програмою до будь-якого чинного підручника Біологія 7 клас Нова програма містить завдання у тестовій формі для контролю знань учнів. Позитивним у зошиті є наявність усіх самостійних робіт і тематичного оцінювання, перед..
35.00 грн.
Тестовий контроль Біологія 7 клас Нова програма Авт: Барна І. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит укладено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Біологія 7 клас Нова програма. У посібнику вміщено вісім самостійних та дві контрольні роботи з біології тварин. Тестові та письмові завдання укладено відповідно до чинної програми з біології для 7 класу. Для учнів 7-х класів, учи..
15.00 грн.
Тестовий контроль знань Біологія 7 клас Нова програма Авт: Леонтьєв О. Вид-во: Літера
Посібник Тестовий контроль знань укладений відповідно до чинної програми до будь-якого чинного підручника з Біології для 7 класу за Новою програмою. Він містить самостійні й контрольні роботи для перевірки навчальних досягнень учнів з біології для 7 класу. Контрольні роботи складаються із завдань..
40.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019