Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Фізика 7 клас Нова програма

Зошити Фізика 7 клас Нова програма

Категорія містить зошити для лабораторних робіт, збірники задач та посібники з фізики до підручника Сиротюк В.Д., Засєкіна Т.М. та інших.

7 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Збірник задач Фізика 7 клас Нова програма Авт: Кирик Л. Вид-во: Гімназія
Посібник складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Фізика 7 клас Нова програма. Усі завдання згруповано за тематичними розділами, у кожному з яких виділено три рівні складності. Багато які розділи містять приклад розв’язання задачі. У кожному розділі збірника виділено ключові з..
45.00 грн.
Збірник задач Фізика 7 клас Нова програма Авт: Мацюк В. Вид-во: Підручники і посібники
Збірник різнорівневих завдань з фізики складено відповідно до програми з фізики, підручників та методичних рекомендацій. Для учнів 7 класу, учителів фізики. ..
35.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень Фізика 7 клас Нова програма Авт: Божинова Ф. Вид-во: Ранок
Зміст завдань дозволяє використовувати посібник у комплекті з будь-яким чинним підручником з фізики для 7 класу за Новою програмою. Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні роботи. У першій частині посібника запропоновано декілька видів перевірочних робіт: самостій..
20.00 грн.
Зошит для лабораторних робіт 7 клас Фізика Оновлена програма Авт: Кирик Л. Вид: Весна
Посібник містить лабораторні роботи за Оновленою програмою до будь-якого чинного підручника Фізика 7 клас Нова програма. Вони сприятимуть розвитку практичних навичок та творчих здібностей учнів. Видання розраховане на учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів фізики. Друге видання зі..
18.00 грн.
Зошит для лабораторних робіт Фізика 7 клас Нова програма Авт: Божинова Ф. Вид-во: Ранок
Зошит для лабораторних робіт відповідає чинній програмі з фізики для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів і містить описи 12 лабораторних робіт. Кожна робота передбачає два варіанти виконання: за рисунками і домашній експеримент. До видання додаються: опис класичних лабораторних робіт із ..
18.00 грн.
Зошит для лабораторних робіт Фізика 7 клас Нова програма Авт: Сердюченко В. Вид: Освіта
Фізика 7 клас зошит для лабораторних робіт укладено відповідно до нової навчальної програми. Мета посібника, допомогти вчителеві провести всі лабораторні роботи протягом року, що сприятимуть кращому закріпленню теоретичних відомостей з курсу фізики. Зошит розрахован на учнів загальноосвітніх навч..
20.00 грн.
Зошит для поточного та тематичного оцінювання 7 клас Фізика Нова програма Авт: Сердюченко В. Вид: Освіта
Зошит для 7 класу укладено відповідно до нової та чинної навчальних програм з фізики, затверджених Міністерством освіти і науки України. Мета створення цих посібників — допомогти вчителеві провести всі самостійні та контрольні роботи протягом року, що сприятимуть кращому закріпленню теоретичних в..
35.00 грн.
Контрольні роботи Фізика 7 клас Нова програма Авт: Ситник С. Вид-во: Підручники і посібники
Навчально-методичний посібник складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Фізика 7 клас Нова програма. Він призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів. Для вчителів та учнів 7 класу. ..
13.00 грн.
Опорні конспекти Фізика 7 клас Нова програма Вид-во: Весна
У навчальному посібнику представлені опорні конспекти за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Фізика 7 клас Нова програма. Опорні конспекти сприятимуть кращому вивченню теоретичних відомостей і практичному закріпленню знань з курсу фізики у 7 класі, допоможуть підготуватися як до урок..
25.00 грн.
Робочий зошит Фізика 7 клас Нова програма Авт: Струж Н. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит складено відповідно до Нової програми з фізики, підручників та методичних рекомендацій. Завдання можуть виконуватися як на уроці, так і вдома. Для учнів 7 класу, учителів фізики. ..
40.00 грн.
Тест-контроль Фізика 7 клас Нова програма Авт: Татарчук Н. Вид-во: Весна
До будь-якого чинного підручника Фізика 7 клас Нова програма. Даний робочий зошит містить тестові завдання для поточного та тематичного оцінювання учнів. Невід‘ємною рисою зошита є наявність усіх самостійних і контрольних робіт, передбачених чинною програмою, затвердженою Міністерством освіти..
40.00 грн.
Тетрадь для контроля учебных достижений учащихся Физика 7 класс Новая программа Авт: Божинова Ф. Изд-во: Ранок
Тетрадь по Физике для 7 класса составлена по Новой программе и предназначена для текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся. Пособие состоит из двух частей: текущий контроль знаний и контрольные работы. В первой части пособия предложено несколько видов проверочных работ: контро..
25.00 грн.
Тетрадь для лабораторных работ Физика 7 класс Новая программа Авт: Божинова Ф. Изд-во: Ранок
Тетрадь для лабораторных работ составлена по Новой программе к любому учебнику Физика 7 класс Новая программа и содержит 12 лабораторных работ. Каждая работа предусматривает два варианта выполнения: по рисункам и домашний эксперимент. К изданию прилагается описание классических лабораторных работ..
20.00 грн.
Фізика 7 клас Збірник задач Нова програма Авт: Кирик Л. Вид: Весна
Посібник містить задачі з фізики, згруповані за тематичними розділами, в кожному з яких виділено три рівні складності. Збірник задач складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Фізика 7 клас Нова програма. У кожному розділі посібника наведено приклади розв'язання задач, ключові з..
25.00 грн.
Фізика 7 клас Нова програма Зошит для лабораторних робіт Авт: Мозель О. Вид-во: Літера
Зошит містить описи 12 лабораторних лабораторних робіт та вказівки до них. Тематика пропонованих робіт відповідає чинній програмі для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Кожна лабораторна робота складається з кількох частин, які відповідають етапам проведення фізичного експерименту. Тво..
18.00 грн.
Фізика 7 клас Нова програма Зошит для лабораторних робіт Авт: Струж Н. Вид-во: Підручники і посібники
У зошиті подано інструкції до лабораторних робіт з фізики для учнів 7 класу. Перелік робіт відповідає чинній програмі та будь-якому чинному підручнику з фізики для 7 класу за новою програмою. Для учнів 7 класу. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Міністер..
18.00 грн.
Фізика 7 клас Нова програма Зошит для лабораторних робіт Авт: Чертіщева Т. Вид: ПЕТ
Зошит для лабораторних робіт Фізика 7 клас укладено відповідно до чинної навчальної програми з фізики затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета створення цого зошита допомогти вчителеві провести всі лабораторні роботи протягом року, що сприятиме кращому закріпленню теоретичних відом..
15.00 грн.
Фізика 7 клас Нова програма Зошит для лабораторних та контрольних робіт Авт: Сиротюк В. Вид-во: Генеза
Зошит для лабораторних та контрольних робіт з Фізики для 7 класу за Новою програмою до підручника Фізика 7 клас Нова програма Авт: Сиротюк В.Д. Вид-во: Генеза. У зошиті представлено 12 лабораторних робіт, передбачених новою програмою з фізики, контрольні роботи та тестові завдання у двох варіанта..
30.00 грн.
Фізика 7 клас Нова програма Зошит для поточного та тематичного оцінювання Авт: Чертіщева Т. Вид-во: ПЕТ
Зошит із серії Контроль знань протягом року допоможе учителям провести всі поточні та тематичні роботи впродовж навчального року та виявити рівень підготовки учня з вивчення матеріалу. Посібник укладено відповідно до нової навчальної програми Міністерства освіти і науки України. Додатково містить..
26.00 грн.
Фізика 7 клас Нова програма Контрольні роботи Авт: Струж Н. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить 5 тематичних контрольних робіт, кожна з яких складається з п’яти рівноцінних варіантів. Завдання дібрано відповідно до чинної програми, підручників та методичних рекомендацій. Для учнів 7 класу, учителів фізики. ..
28.00 грн.
Фізика Збірник задач 7 клас Нова програма Авт: Гельфгат І. Ненашев І. Вид-во: Ранок
Посібник складений відповідно до нової програми з фізики для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів і містить задачі, диференційовані за трьома рівнями складності. До будь-якого чинного підручника з фізики для 7 класу за новою програмою. Схвалено для використання у загальноосвітніх нав..
30.00 грн.
Физика Сборник задач 7 класс Новая программа Авт: Гельфгат И. Ненашев И. Изд-во: Ранок
Пособие составлено по новой программе для 7 класса общеобразовательных учебных заведений и содержит задачи, дифференцированные по трем уровням сложности. Сборник построен максимально удобно для учителя и учащихся. Даны примеры решения задач, ко всем задачам предложены ответы, указания, решения, п..
30.00 грн.
Я дослідник Дослідницький практикум Фізика 7 клас НУШ Авт: Сердюченко В. Вид: Освіта
Видання має на меті сприяти індивідуалізації навчання, розширенню обсягу знань, вихованню мислення. Він містить тематичні й лабораторні роботи, експериметальні завдання, які дібрані таким чином, щоб їх можна було виконати не тільки на шкільних уроках, а й удома. Нова українська школа. Посібни..
45.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019