Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити Фізика 7 клас Нова програма

Зошити Фізика 7 клас Нова програма

Категорія містить зошити для лабораторних робіт, збірники задач та посібники з фізики до підручника Сиротюк В.Д., Засєкіна Т.М. та інших.

7 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Збірник задач Фізика 7 клас Нова програма Авт: Кирик Л. Вид-во: Гімназія
Посібник складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Фізика 7 клас Нова програма. Усі завдання згруповано за тематичними розділами, у кожному з яких виділено три рівні складності. Багато які розділи містять приклад розв’язання задачі. У кожному розділі збірника виділено ключові з..
35.00 грн.
Збірник задач Фізика 7 клас Нова програма Авт: Мацюк В. Вид-во: Підручники і посібники
Збірник різнорівневих завдань з фізики складено відповідно до програми з фізики, підручників та методичних рекомендацій. Для учнів 7 класу, учителів фізики. ..
30.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень Фізика 7 клас Нова програма Авт: Божинова Ф. Вид-во: Ранок
Зміст завдань дозволяє використовувати посібник у комплекті з будь-яким чинним підручником з фізики для 7 класу за Новою програмою. Посібник складається з двох частин: поточний контроль знань і контрольні роботи. У першій частині посібника запропоновано декілька видів перевірочних робіт: самостій..
14.00 грн.
Зошит для лабораторних робіт Фізика 7 клас Нова програма Авт: Божинова Ф. Вид-во: Ранок
Зошит для лабораторних робіт відповідає чинній програмі з фізики для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів і містить описи 12 лабораторних робіт. Кожна робота передбачає два варіанти виконання: за рисунками і домашній експеримент. До видання додаються: опис класичних лабораторних робіт із ..
17.00 грн.
Зошит для лабораторних робіт Фізика 7 клас Нова програма Авт: Татарчук Н. Вид-во: Весна
У зошиті представлені лабораторні роботи за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Фізика 7 клас Нова програма. Лабораторні роботи сприятимуть розвитку практичних навичок та творчих здібностей учнів. Видання розраховане на учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вчителів фізики. ..
15.00 грн.
Контрольні роботи Фізика 7 клас Нова програма Авт: Ситник С. Вид-во: Підручники і посібники
Навчально-методичний посібник складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Фізика 7 клас Нова програма. Він призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів. Для вчителів та учнів 7 класу. ..
13.00 грн.
Опорні конспекти Фізика 7 клас Нова програма Вид-во: Весна
У навчальному посібнику представлені опорні конспекти за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Фізика 7 клас Нова програма. Опорні конспекти сприятимуть кращому вивченню теоретичних відомостей і практичному закріпленню знань з курсу фізики у 7 класі, допоможуть підготуватися як до урок..
25.00 грн.
Робочий зошит Фізика 7 клас Нова програма Авт: Струж Н. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит складено відповідно до Нової програми з фізики, підручників та методичних рекомендацій. Завдання можуть виконуватися як на уроці, так і вдома. Для учнів 7 класу, учителів фізики. ..
30.00 грн.
Тест-контроль Фізика 7 клас Нова програма Авт: Татарчук Н. Вид-во: Весна
До будь-якого чинного підручника Фізика 7 клас Нова програма. Даний робочий зошит містить тестові завдання для поточного та тематичного оцінювання учнів. Невід‘ємною рисою зошита є наявність усіх самостійних і контрольних робіт, передбачених чинною програмою, затвердженою Міністерством освіти..
30.00 грн.
Тетрадь для контроля учебных достижений учащихся Физика 7 класс Новая программа Авт: Божинова Ф. Изд-во: Ранок
Тетрадь по Физике для 7 класса составлена по Новой программе и предназначена для текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся. Пособие состоит из двух частей: текущий контроль знаний и контрольные работы. В первой части пособия предложено несколько видов проверочных работ: контро..
18.00 грн.
Тетрадь для лабораторных работ Физика 7 класс Новая программа Авт: Божинова Ф. Изд-во: Ранок
Тетрадь для лабораторных работ составлена по Новой программе к любому учебнику Физика 7 класс Новая программа и содержит 12 лабораторных работ. Каждая работа предусматривает два варианта выполнения: по рисункам и домашний эксперимент. К изданию прилагается описание классических лабораторных работ..
17.00 грн.
Фізика 7 клас Нова програма Зошит для лабораторних робіт Авт: Мозель О. Вид-во: Літера
Зошит містить описи 12 лабораторних лабораторних робіт та вказівки до них. Тематика пропонованих робіт відповідає чинній програмі для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Кожна лабораторна робота складається з кількох частин, які відповідають етапам проведення фізичного експерименту. Тво..
12.00 грн.
Фізика 7 клас Нова програма Зошит для лабораторних робіт Авт: Струж Н. Вид-во: Підручники і посібники
У зошиті подано інструкції до лабораторних робіт з фізики для учнів 7 класу. Перелік робіт відповідає чинній програмі та будь-якому чинному підручнику з фізики для 7 класу за новою програмою. Для учнів 7 класу. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Міністер..
14.00 грн.
Фізика 7 клас Нова програма Зошит для лабораторних робіт Авт: Чертіщева Т. Вид-во: ПЕТ
Зошит для лабораторних робіт укладено відповідно до нової навчальної програми з фізики, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета створення зошита — допомогти вчителеві провести всі лабораторні роботи протягом року, що сприятиме кращому закріпленню теоретичних відомостей з курсу фіз..
12.00 грн.
Фізика 7 клас Нова програма Зошит для лабораторних та контрольних робіт Авт: Сиротюк В. Вид-во: Генеза
Зошит для лабораторних та контрольних робіт з Фізики для 7 класу за Новою програмою до підручника Фізика 7 клас Нова програма Авт: Сиротюк В.Д. Вид-во: Генеза. У зошиті представлено 12 лабораторних робіт, передбачених новою програмою з фізики, контрольні роботи та тестові завдання у двох варіанта..
20.00 грн.
Фізика 7 клас Нова програма Зошит для поточного та тематичного оцінювання Авт: Чертіщева Т. Вид-во: ПЕТ
Зошит із серії Контроль знань протягом року допоможе учителям провести всі поточні та тематичні роботи впродовж навчального року та виявити рівень підготовки учня з вивчення матеріалу. Посібник укладено відповідно до нової навчальної програми Міністерства освіти і науки України. Додатково містить..
22.00 грн.
Фізика 7 клас Нова програма Контрольні роботи Авт: Струж Н. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить 5 тематичних контрольних робіт, кожна з яких складається з п’яти рівноцінних варіантів. Завдання дібрано відповідно до чинної програми, підручників та методичних рекомендацій. Для учнів 7 класу, учителів фізики. ..
24.00 грн.
Фізика Збірник задач 7 клас Нова програма Авт: Гельфгат І. Ненашев І. Вид-во: Ранок
Посібник складений відповідно до нової програми з фізики для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів і містить задачі, диференційовані за трьома рівнями складності. До будь-якого чинного підручника з фізики для 7 класу за новою програмою. Схвалено для використання у загальноосвітніх нав..
25.00 грн.
Физика Сборник задач 7 класс Новая программа Авт: Гельфгат И. Ненашев И. Изд-во: Ранок
Пособие составлено по новой программе для 7 класса общеобразовательных учебных заведений и содержит задачи, дифференцированные по трем уровням сложности. Сборник построен максимально удобно для учителя и учащихся. Даны примеры решения задач, ко всем задачам предложены ответы, указания, решения, п..
25.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2017