Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити Географія 7 клас Нова програма

Зошити Географія 7 клас Нова програма
Категорія містить атласи, зошити та посібники з географії до підручника Пестушко В.Ю., Гільберг Т.Г. та інших.
7 клас Нова програма
Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Атлас Географія 7 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Атлас з Географії материків і океанів для 7 класу за Новою програмою видавництва Картографія відповідає будь-якому підручнику з предмету Географія 7 клас Нова програма ..
32.00 грн.
Географія 7 клас Нова програма Зошит для контролю навчальних досягнень Авт: Вовк В. Вид-во: Ранок
Посібник містить завдання для узагальнюючого та підсумкового контролю знань учнів 7 класів із курсу Географія Материки і океани за новою програмою. Видання також надає можливість онлайн-підготовки до уроків узагальнюючого оцінювання. До будь-якого чинного підручника Географія 7 клас Нова прог..
16.00 грн.
Географія 7 клас Нова програма Зошит для практичних робіт Авт: Стадник О. Вид-во: Ранок
Зошит містить усі практичні роботи з курсу географії материків та океанів та завдання для узагальнюючого контролю, укладені відповідно до навчальної програми за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти, а також алгоритми проведення досліджень. Посібник містить усі не..
32.00 грн.
Географія 7 клас Нова програма Зошит для тестового тематичного контролю знань Авт: Пестушко В. Вид-во: Генеза
Зошит для тестового тематичного контролю знань з географії для 7 класу складено за Новою програмою до підручника Географія 7 клас Нова програма Авт: Пестушко В.Ю., Уварова Г.Ш. Вид-во: Генеза. Він містить різні за типами і рівнями складності тестові завдання, які згруповано в дев'ять тематичних б..
20.00 грн.
Географія 7 клас Нова програма Практикум із зошитом для самостійних робіт Авт: Кобернік С. Вид-во: Абетка
Посібник створено за Новою програмою з географії для 7 класу до будь-якого чинного підручника Географія 7 клас Нова програма. Він містить повний комплект матеріалів щодо виконання практичних робіт й досліджень з географії у 7 класі, передбачених Новою навчальною програмою. У зміст практикума вклю..
28.00 грн.
География 7 класс Новая программа Тетрадь для практических работ Авт: Стадник А. Изд-во: Ранок
Тетрадь содержит все практические работы по курсу географии материков и океанов, а также задания для обобщающего контроля, составленные в соответствии с учебной программой по Новому Государственному стандарту базового и полного среднего общего образования, а также алгоритмы проведения исследовани..
36.00 грн.
Зошит для практичних робіт і досліджень з Географії 7 клас Нова програма Авт: Бойко В. Вид-во: Сиция
Зошит для практичних робіт і досліджень з Географії для учнів 7 класу складено за Новою програмою до підручника Географія 7 клас Нова програма Авт: Бойко В. Міхелі С. Вид-во: Сиция. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з географії Науково-методичної р..
20.00 грн.
Зошит для практичних робіт Географія 7 клас Нова програма Авт: Варакута О. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит містить практичні роботи, завдання яких розроблені за Новою навчальної програмою з географії до будь-якого чинного підручника. Вони спрямовані на формування вмінь учнів застосовувати теоретичні знання у практичній діяльності. У зошиті усі необхідні контурні карти. Для учнів 7 класу, вчителі..
20.00 грн.
Зошит-практикум Географія 7 клас Нова програма Авт: Пестушко В. Вид-во: Генеза
Зошит-практикум складено за Новою програмою до підручника Географія 7 клас Нова програма Авт: Пестушко В.Ю., Уварова Г.Ш. Вид-во: Генеза і повністю зорієнтований на його зміст. Посібник містить усі передбачені навчальною програмою практичні роботи і географічні дослідження, а також індивідуальні ..
20.00 грн.
Контурні карти Географія 7 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Контурні карти з Географії материків і океанів для 7 класу за Новою програмою видавництва Картографія до атласу Географія 7 клас Нова програма Вид-во: Картографія ..
12.00 грн.
Материки та океани 7 клас Навчальний комплект з географії Нова програма Авт: С. Міхелі, В. Бойко Вид: Колофон
Навчальний комплект з географії для сьомого класу включаєв себе: зошит для практичних робіт і досліджень, для контролю навчальних досягнень та контурні карти. Для учнів 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів з географії. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних з..
35.00 грн.
Опорні конспекти Географія 7 клас Нова програма Вид-во: Весна
У навчальному посібнику представлені опорні конспекти за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Географія 7 клас Нова програма. Опорні конспекти сприятимуть кращому вивченню теоретичних відомостей і практичному закріпленню знань з курсу географії у 7 класі, допоможуть підготуватися як д..
30.00 грн.
Тестовий контроль Географія 7 клас Нова програма Авт: Варакута О. Вид-во: Підручники і посібники
Тестові завдання посібника розроблено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Географія 7 клас Нова програма. Вони містять завдання закритого типу з вибором однієї правильної відповіді, кількох правильних відповідей, завдання для встановлення відповідності та на встановлення послідовн..
15.00 грн.
Тетрадь для контроля учебных достижений География 7 класс Новая программа Авт: Вовк В. Изд-во: Ранок
Пособие содержит задания для обобщающего и итогового контроля знаний учащихся 7-х классов по Географии по Новой программе. Издание также предоставляет возможность онлайн-подготовки к урокам обобщающего оценивания. Может использоваться с любым учебником География 7 класс Новая программа. Пособие п..
20.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018