Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити Історія 7 клас Нова програма

Зошити Історія 7 клас Нова програма
Категорія містить зошити, атласи та посібники з історії до підручника Власов В.С., Смолій В.А., Свідерський Ю.Ю. та інших.
 
7 клас Нова програма
Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Атлас Історія України 7 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Атлас з історії України для 7 класу за Новою програмою видавництва Картографія відповідає будь-якому підручнику з предмету Історія України 7 клас Нова програма ..
18.00 грн.
Атлас Всесвітня історія 7 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Атлас з Всесвітньої історії: Історія середніх віків для 7 класу за Новою програмою видавництва Картографія відповідає будь-якому підручнику з предмету Всесвітня історія 7 клас Нова програма ..
18.00 грн.
Контурні карти Всесвітня історія 7 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Контурні карти з Всесвітньої історії: Історія середніх віків для 7 класу за Новою програмою видавництва Картографія до атласу Всесвітня історія 7 клас Нова програма Вид-во: Картографія ..
12.00 грн.
Історія України 7 клас Нова програма Зошит для контролю навчальних досягнень Авт: Святокум О. Вид-во: Ранок
Посібник містить завдання для узагальнюючого та річного контролю знань учнів 7 класів із курсу Історії України за новою програмою, а також розробки всіх практичних занять. До будь-якого чинного підручника Історія України 7 клас Нова програма Схвалено для використання у загальноосвітн..
16.00 грн.
Всесвітня історія 7 клас Нова програма Зошит для контролю навчальних досягнень Авт: Святокум О. Вид-во: Ранок
Посібник містить завдання для узагальнюючого та річного контролю знань учнів 7 класів із курсу всесвітньої історії за новою програмою, а також розробки всіх практичних занять. До будь-якого чинного підручника Історія України 7 клас Нова програма. Схвалено для використання у загальноосвітн..
16.00 грн.
Зошит для контрольних і практичних робіт Історія України 7 клас Нова програма Авт: Власов В. Вид-во: Генеза
Зошит для контрольних і практичних робіт з Історії України для 7 класу за Новою програмою до підручника Історія України 7 клас Нова програма Авт: Власов В.С. Вид-во: Генеза. Зошит містить тематичні контрольні роботи та завдання до практичних занять. Схвалено для використання в загальноосвітні..
22.00 грн.
Контурні карти Історія України 7 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Контурні карти з історії України для 7 класу за Новою програмою видавництва Картографія до атласу Історія України 7 клас Нова програма Вид-ва: Картографія ..
12.00 грн.
Опорні конспекти Історія України 7 клас Нова програма Авт: Скирда І. Вид-во: Весна
У навчальному посібнику представлені опорні конспекти за матеріалом передбаченим новою програмою Міністерства освіти і науки України до будь-якого чинного підручника. Опорні конспекти сприятимуть кращому вивченню теоретичних відомостей з курсу Історія України у 7 класі, допоможуть підготуватися я..
20.00 грн.
Практичні заняття Історія 7 клас Нова програма Авт: Воропаєва В. Вид-во: Весна
У посібнику представлені практичні заняття за Новою програмою до будь-якого чинного підручника з Історії для 7 класу Нова програма, які сприятимуть кращому закріпленню теоретичних відомостей з курсів Всесвітня історія і Історія України у 7 класі. Практичні заняття розроблені з урахуванням як наяв..
15.00 грн.
Робочий зошит Історія України 7 клас Нова програма Авт: Власов В. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з Історії України для 7 класу за Новою програмою до підручника Історія України 7 клас Нова програма Авт: Власов В.С. Вид-во: Генеза. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з історії Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства осві..
22.00 грн.
Робочий зошит Всесвітня історія 7 клас Нова програма Авт: Ладиченко Т. Вид-во: Генеза
Робочий зошит із Всесвітньої історії для 7 класу за Новою програмою до підручника Всесвітня історія 7 клас Нова програма Авт: Подаляк Н.Г., Лукач І.Б., Ладиченко Т.В. Вид-во: Генеза. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з історії Науково-методичної ради з ..
22.00 грн.
Тест-контроль 7 клас Всесвітня історія Історія України Оновлена програма Авт: Д'ячков С. Вид: Весна
У данному посібнику завдання у тестовій формі для поточного та тематичного контролю знань учнів на уроках всесвітньої історії та історії України у 7 класі за Оновленою програмою. До будь-якого чинного підручника з Історії для 7 класу за Новою програмою. Неодмінною ознакою зошита є наявність самос..
40.00 грн.
Тестовий контроль Історія 7 клас Нова програма Авт: Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
Тестовий контроль Історія 7 клас укладено за Новою програмою Міністерства освіти і науки України для 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів до будь-якого чинного підручника. Він містить тестові завдання репродуктивного характеру у форматі зовнішнього незалежного оцінювання, які охоплюють о..
20.00 грн.
Тестовий контроль знань Історія України Всесвітня історія 7 клас Нова програма Авт: Власов В. Вид-во: Літера
Зошит тестового контролю знань з історії складено для 7 класу за Новою програмою до підручника Історія України 7 клас Нова програма Авт: Власов В.С. Вид-во: Генеза. Зошит призначено для перевірки засвоєння навчального матеріалу кожного уроку та оцінювання навчальних досягнень учнів. Учні виконуют..
35.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018