Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Історія 7 клас Нова програма

Зошити Історія 7 клас Нова програма
Категорія містить зошити, атласи та посібники з історії до підручника Власов В.С., Смолій В.А., Свідерський Ю.Ю. та інших.
 
7 клас Нова програма
Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Атлас Історія України 7 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Атлас з історії України для 7 класу за Новою програмою видавництва Картографія відповідає будь-якому підручнику з предмету Історія України 7 клас Нова програма ..
20.00 грн.
Атлас Всесвітня історія 7 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Атлас з Всесвітньої історії: Історія середніх віків для 7 класу за Новою програмою видавництва Картографія відповідає будь-якому підручнику з предмету Всесвітня історія 7 клас Нова програма ..
20.00 грн.
Контурні карти Всесвітня історія 7 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Контурні карти з Всесвітньої історії: Історія середніх віків для 7 класу за Новою програмою видавництва Картографія до атласу Всесвітня історія 7 клас Нова програма Вид-во: Картографія ..
12.00 грн.
Історія України 7 клас Нова програма Зошит для контролю навчальних досягнень Авт: Святокум О. Вид-во: Ранок
Посібник містить завдання для узагальнюючого та річного контролю знань учнів 7 класів із курсу Історії України за новою програмою, а також розробки всіх практичних занять. До будь-якого чинного підручника Історія України 7 клас Нова програма Схвалено для використання у загальноосвітн..
25.00 грн.
Атлас Історія України 7 клас Нова програма Вид: Інститут передових технологій
Історія України 7 клас Атлас Нова програма.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (лист № 1/11-6943 від 15.05.2015) ..
18.00 грн.
Атлас Всесвітня історія середні віки V-XV ст 7 клас Нова програма Вид: Інститут передових технологій
Всесвітня історія середні віки V-XV ст. шкільний атлас 7 клас Нова програма Інститут передових технологій.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (лист № 1/11-6944 від 15.05.2015) ..
18.00 грн.
Атлас Українознавство 7-8 клас Вид: Картографія
Шкільний Атлас розроблено згідно з програмою Українознавство для 7-8 класу, затвердженою Вченою радою Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії Міністерства освіти і науки України. Матеріали були опрацьовані та адаптовані відповідно до вікових особливостей ..
20.00 грн.
Всесвітня історія 7 клас Нова програма Зошит для контролю навчальних досягнень Авт: Святокум О. Вид-во: Ранок
Посібник містить завдання для узагальнюючого та річного контролю знань учнів 7 класів із курсу всесвітньої історії за новою програмою, а також розробки всіх практичних занять. До будь-якого чинного підручника Історія України 7 клас Нова програма. Схвалено для використання у загальноосвітн..
25.00 грн.
Зошит для контрольних і практичних робіт Історія України 7 клас Нова програма Авт: Власов В. Вид-во: Генеза
Зошит для контрольних і практичних робіт з Історії України для 7 класу за Новою програмою до підручника Історія України 7 клас Нова програма Авт: Власов В.С. Вид-во: Генеза. Зошит містить тематичні контрольні роботи та завдання до практичних занять. Схвалено для використання в загальноосвітні..
30.00 грн.
Зошит для поточного та тематичного оцінювання 7 клас Історія України Всесвітня історія Нова програма Авт: Гук О. Вид: Освіта
Зошит для поточного та тематичного оцінювання з історії для учнів 7 класів, містить завдання, які передбачають перевірку та оцінювання навчальних досягнень учнів, а на їх основі рівня сформованості основних базових і предметних компетентностей: хронологічної, просторової, інформаційної та логічно..
40.00 грн.
Контурні карти Історія України 7 клас Нова програма Вид-во: Картографія
Контурні карти з історії України для 7 класу за Новою програмою видавництва Картографія до атласу Історія України 7 клас Нова програма Вид-ва: Картографія ..
12.00 грн.
Контурні карти Історія України 7 клас Нова програма Вид: Інститут передових технологій
Історія України 7 клас Контурні карти Нова програма Інститут передових технологій.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (лист № 1/11-6943 від 15.05.2015) ..
11.00 грн.
Контурні карти Всесвітня історія середні віки V-XV ст 7 клас Нова програма Вид: Інститут передових технологій
Всесвітня історія середні віки V-XV ст Контурні карти Нова програма 7 клас Інститут передових технологій.   Рекомендовано Міністерством освіти і науки України   (лист № 1/11-6944 від 15.05.2015) ..
11.00 грн.
Опорні конспекти Історія України 7 клас Нова програма Авт: Скирда І. Вид-во: Весна
У навчальному посібнику представлені опорні конспекти за матеріалом передбаченим новою програмою Міністерства освіти і науки України до будь-якого чинного підручника. Опорні конспекти сприятимуть кращому вивченню теоретичних відомостей з курсу Історія України у 7 класі, допоможуть підготуватися я..
20.00 грн.
Практичні заняття Історія 7 клас Нова програма Авт: Воропаєва В. Вид-во: Весна
У посібнику представлені практичні заняття за Новою програмою до будь-якого чинного підручника з Історії для 7 класу Нова програма, які сприятимуть кращому закріпленню теоретичних відомостей з курсів Всесвітня історія і Історія України у 7 класі. Практичні заняття розроблені з урахуванням як наяв..
15.00 грн.
Робочий зошит Історія України 7 клас Нова програма Авт: Власов В. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з Історії України для 7 класу за Новою програмою до підручника Історія України 7 клас Нова програма Авт: Власов В.С. Вид-во: Генеза. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з історії Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства осві..
30.00 грн.
Робочий зошит Всесвітня історія 7 клас Нова програма Авт: Ладиченко Т. Вид-во: Генеза
Робочий зошит із Всесвітньої історії для 7 класу за Новою програмою до підручника Всесвітня історія 7 клас Нова програма Авт: Подаляк Н.Г., Лукач І.Б., Ладиченко Т.В. Вид-во: Генеза. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з історії Науково-методичної ради з ..
30.00 грн.
Тест-контроль 7 клас Всесвітня історія Історія України Оновлена програма Авт: Д'ячков С. Вид: Весна
У данному посібнику завдання у тестовій формі для поточного та тематичного контролю знань учнів на уроках всесвітньої історії та історії України у 7 класі за Оновленою програмою. До будь-якого чинного підручника з Історії для 7 класу за Новою програмою. Неодмінною ознакою зошита є наявність самос..
40.00 грн.
Тестовий контроль Історія 7 клас Нова програма Авт: Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
Тестовий контроль Історія 7 клас укладено за Новою програмою Міністерства освіти і науки України для 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів до будь-якого чинного підручника. Він містить тестові завдання репродуктивного характеру у форматі зовнішнього незалежного оцінювання, які охоплюють о..
20.00 грн.
Тестовий контроль знань Історія України Всесвітня історія 7 клас Оновлена програма Авт: Власов В. Вид: Літера
Тестовий контроль знань Історія України Всесвітня історія для 7 класу відповідає чинній програмі з історії за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти.  Посібник призначено для перевірки засвоєння навчального матеріалу кожного уроку та оцінювання навчальних ..
40.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019