Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Німецька мова 7 клас Нова програма

Зошити Німецька мова 7 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники з німецької мови до підручника Сидоренко М., Сотникова С. та інших.

7 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит для контролю навчальних досягнень Німецька мова 7 клас Нова програма Авт: Корінь С. Вид-во: Ранок
Зошит містить підсумкові та семестрові контрольні, а також поточні перевірочні роботи з німецької мови для учнів 7 класів. До комплекту включено завдання, побудовані на зразок зовнішнього незалежного оцінювання, що допоможе школярам навчатися працювати з тестами. Підготуватися до контрольних робі..
20.00 грн.
Зошит з аудіювання Німецька мова 7 клас Нова програма Авт: Корінь С. Вид-во: Ранок
Зошит з Німецької мови для 7 класу складений за Новою програмою та містить різноманітні вправи, спрямовані на формування й удосконалення навичок аудіювання - одного з основних видів мовленнєвої діяльності. Завдання носять випереджаючий характер, що є методично виправданим, оскільки відповідає реа..
25.00 грн.
Зошит з граматики Німецька мова 7 клас Нова програма Авт: Гоголєва Г. Вид-во: Ранок
Зошит містить граматичний матеріал за темами, передбаченими Новою програмою з іноземних мов, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та різноманітні й цікаві завдання для відпрацювання вивченого. Призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу як на уроках, так і вдома. В..
25.00 грн.
Зошит з лексичними вправами Німецька мова 7 клас Нова програма Авт: Корінь С. Вид-во: Ранок
Зошит з Німецької мови для 7 класу містить лексичний матеріал за темами, передбаченими Новою програмою з іноземних мов, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та різноманітні й цікаві завдання для відпрацювання вивченого. Переглянути... Призначений для більш детального опрацювання учн..
25.00 грн.
Німецька мова 7 клас 3 рік навчання Нова програма Робочий зошит Hallo, Freunde Авт: Сотникова С. Вид-во: Ранок
Зошит, укладений за Новою програмою до підручника С.І. Сотникової Німецька мова 7 клас Hallo, Freunde: друга іноземна мова, третій рік навчання містить різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Багато завдань спрямовані на фо..
50.00 грн.
Німецька мова 7 клас 3 рік навчання Нова програма Тестовий зошит Hallo, Freunde Авт: Сотникова С. Вид-во: Ранок
Тестовий зошит, укладений за Новою програмою до підручника С.І. Сотникової Німецька мова 7 клас Hallo, Freunde: друга іноземна мова, третій рік навчання містить різнорівневі завдання для оцінювання умінь і навичок учнів з німецької мови. Крім підсумкових тестів, до зошита включено семестрове тест..
30.00 грн.
Німецька мова 7 клас Нова програма Робочий зошит Deutsch lernen ist super Авт: Сотникова С. Вид-во: Ранок
Зошит, укладений до підручника С. І. Сотникової, Г. В. Гоголєвої Німецька мова 7 клас Deutsch lernen ist super!, містить різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Багато завдань спрямовані на формування навичок письма й аудію..
50.00 грн.
Німецька мова 7 клас Нова програма Тестовий зошит Deutsch lernen ist super Авт: Сотникова С. Вид-во: Ранок
Тестовий зошит, укладений до підручника С. І. Сотникової, Г. В. Гоголєвої Німецька мова 7 клас Deutsch lernen ist super!, містить різнорівневі завдання для оцінювання умінь і навичок учнів з німецької мови. Крім підсумкових тестів, до зошита включено семестрове тестування з чотирьо..
30.00 грн.
Робочий зошит Німецька мова 7 клас 3 рік навчання Нова програма Авт: Сидоренко М. Вид-во: Грамота
Робочий зошит з німецької мови для 7 класу складено за Новою програмою до підручника Німецька мова 7 клас Нова програма Авт: М. М. Сидоренко, О. А. Палій Вид-во: Грамота. У зошиті подані різноманітні завдання для закріплення, повторення й контролю навчальних досягнень учнів з німецької мови. ..
25.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019