Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Українська мова та література 7 клас Нова програма

Зошити Українська мова та література 7 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники з української мови та літератури для 7 класу за Новою програмою до підручника Заболотний О.В., Ворон А.А., Єрмоленко С.Я., Глазова О.П., Авраменко О.М. та інших

7 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит для контрольних робіт з Української мови 7 клас Нова програма Російська мова навчання Авт: Ворон А. Вид-во: Освіта
Зошит для контрольних робіт з Української мови для 7 класу за Новою програмою для шкіл з навчанням російською мовою до підручника Українська мова 7 клас Нова програма з навчанням російською мовою Авт: Ворон А. А., Солопенко В. А. Вид-во: Освіта. У ньому вміщено по два варіанти тестових робіт за ш..
24.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Українська література 7 клас Нова програма Авт: Авраменко О. Вид-во: Грамота
Зошит для контрольних робіт з Української літератури для 7 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська література 7 клас Нова програма. У виданні подано різнорівневі запитання та завдання в тестовій формі - закритого й відкритого типів - до програмових тем, що вивчаються ..
22.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Українська мова 7 клас Нова програма Авт: Авраменко О. Вид-во: Грамота
Зошит для контрольних робіт з Української мови для 7 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська мова 7 клас Нова програма Українська мова навчання. Навчальний посібник може бути використаний для контролю навчальних досягнень учнів. Матеріал посібника оформлено згідно з м..
24.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Українська мова 7 клас Нова програма Російська мова навчання Авт: Заболотний В. Вид-во: Генеза
Зошит для контрольних робіт з української мови для 7 класу за Новою програмою до підручника Українська мова 7 клас Нова програма з навчанням російською мовою Авт: Заболотний О.В., Заболотний В.В. Вид-во: Генеза. Зошит призначено для проведення всіх контрольних робіт з української мови в 7 класі, ..
30.00 грн.
Зошит для поточного та тематичного оцінювання Українська мова та література 7 клас Нова програма Авт: Черсунова Н. Вид-во: ПЕТ
До будь-якого чинного підручника Українська мова або Українська література для 7 класу за Новою програмою шкіл з українською мовою навчання. Зошит для поточного та тематичного оцінювання знань з української мови та літератури для ЗНЗ із навчанням українською мовою укладено відповідно до нової..
31.00 грн.
Зошит для поточного тематичного оцінювання 7 клас Українська мова та література Нова програма Авт: О. Єременко Вид: Освіта
Українська мова та література зошит для поточного тематичного оцінювання 7 клас. Укладено відповідно до чинної програми. Зошит варто використовувати для підготовки до ДПА та ЗНО, оскільки він містить типові види завдань. Посібник призначено для проведення всіх тематичних робіт протягом року та пі..
35.00 грн.
Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з Української мови 7 клас Нова програма Авт: Глазова О. Вид-во: Освіта
Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з Української мови для учнів 7 класу складено за Новою програмою до підручника Українська мова 7 клас Нова програма Авт: Глазова О. Вид-во: Освіта. Зошит містить тексти контрольних робіт у двох варіантах. Схвалено для використання у загаль..
25.00 грн.
Зошит з Розвитку мовлення Мовне портфоліо 7 клас Нова програма Авт: Глазова О. Вид-во: Освіта
Робочий зошит з розвитку мовлення за Новою програмою до підручника Українська мова 7 клас Нова програма Авт: О. П. Глазова Вид-во: Освіта. Посібник створено відповідно до вимог Європейських мовних рекомендацій, де мовне портфоліо розглядається як інноваційний вид контролю навичок учнів, що дає мо..
24.00 грн.
Зошит тренажер з правопису Нова програма Українська мова 7 клас Авт: Заболотний В. Вид: Літера
Цей зошит призначений для закріплення правописних навичок учнів. Включає в себе: оригінальні завдання для самопідготовки, завдання різного рівня складності, ефективне формування правописних умінь і навичок, правила за курс п'ятого та шостого класів. Відповідає новій навчальній програмі. ..
25.00 грн.
Тест-контроль Українська мова та література 7 клас Оновлена програма Авт: Баран Г. Вид-во: Весна
Тест-контроль 7 клас Українська мова та література містить завдання в тестовій формі для самостійних робіт та тематичного контролю учнів. Позитивним є наявність у зошиті самостійних і контрольних робіт, тексту для читання мовчки і завдань до аудіювання, передбачених чинною програмо..
40.00 грн.
Тестовий контроль 7 клас Українська мова Нова програма Українська мова навчання Авт: Орищин Р. Вид: Підручники і посібники
Посібник призначений для тематичного та поточного контролю навчальних досягнень учнів 7 класу з української мови. Тестовий контроль зошит складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська мова 7 клас Нова програма Українська мова навчання. Завдання укладено відповідно до вим..
15.00 грн.
Тестовий контроль знань Українська мова та література 7 клас Українська мова навчання Оновлена програма Авт: Заболотний В. Вид: Літера
Зошит тестовий контроль знань до будь-якого чинного підручника з Української мови або Української літератури для 7 класу за Новою програмою для шкіл з Українською мовою навчання. Посібник призначений для проведення поточного й контрольного оцінювання навчальних досягнень учнів з української мови ..
40.00 грн.
Тестовий контроль Українська література 7 клас Нова програма Авт: Олійник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська література 7 клас Нова програма. Посібник призначений для контролю навчальних досягнень учнів з української літератури в 7 класі. Завдання складено відповідно до вимог чинної програми та методичних рекомендацій щодо вик..
15.00 грн.
Українська література 7 клас Зошит для оцінювання навчальних досягнень Нова програма Авт: Коваленко Л. Вид: Освіта
Українська література Зошит для оцінювання навчальних досягнень 7 клас за Новою програмою до підручника Українська література 7 клас Нова програма Авт: Л. Т. Коваленко Вид-во: Освіта. У ньому вміщено паралельні варіанти завдань у тестовій формі для поточного та тематичного оцінювання навчальних д..
26.00 грн.
Українська література 7 клас Нова програма Зошит для контрольних робіт до підручника Міщенко О. Авт: Данилейко О. Вид-во: Генеза
До підручника Українська література 7 клас Нова програма Авт: Міщенко О.І. Вид-во: Генеза. Зошит для контрольних та тематичних робіт містить різнорівневі завдання, які можуть бути використані для проведення контрольних робіт, а також для самостійної та індивідуальної підготовки учнів. Звдання..
30.00 грн.
Українська література 7 клас Нова програма Зошит для контролю навчальних досягнень Авт: Паращич В. Вид-во: Ранок
До будь-якого чинного підручника Українська література 7 клас Нова програма. Зошит складається з двох частин: завдання для контрольних робіт з української літератури і тестові завдання для проведення самостійних робіт із теми, що охоплює твори одного письменника. У кожній контрольній роботі п..
20.00 грн.
Українська мова 7 клас Нова програма Зошит для контрольних робіт Українська мова навчання Авт: Заболотний В. Вид-во: Генеза
До підручника Українська мова 7 клас Нова програма Авт: Заболотний О.В., Заболотний В.В. Вид-во: Генеза. Зошит призначений для проведення всіх контрольних робіт з української мови в 7 класі, виконання яких повністю або частково передбачає письмову форму: тестування, диктанти, аудіювання, читання ..
30.00 грн.
Українська мова 7 клас Нова програма Зошит для контролю навчальних досягнень Російська мова навчання Авт: Жовтобрюх В. Вид-во: Ранок
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів з Української мови для 7 класу шкіл з Російською мовою навчання за новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська мова 7 клас нова програма Російська мова навчання. Зошит містить завдання для всіх видів контролю: перевірки мовних знань і ..
20.00 грн.
Українська мова 7 клас Нова програма Зошит для контролю навчальних досягнень Українська мова навчання Авт: Жовтобрюх В. Вид-во: Ранок
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів з Української мови для 7 класу шкіл з Українською мовою навчання за новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська мова 7 клас нова програма Українська мова навчання. Зошит містить завдання для всіх виді..
20.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019