Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 150 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити Українська мова та література 7 клас Нова програма

Зошити Українська мова та література 7 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники з української мови та літератури для 7 класу за Новою програмою до підручника Заболотний О.В., Ворон А.А., Єрмоленко С.Я., Глазова О.П., Авраменко О.М. та інших

7 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит для контрольних робіт з Української мови 7 клас Нова програма Російська мова навчання Авт: Ворон А. Вид-во: Освіта
Зошит для контрольних робіт з Української мови для 7 класу за Новою програмою для шкіл з навчанням російською мовою до підручника Українська мова 7 клас Нова програма з навчанням російською мовою Авт: Ворон А. А., Солопенко В. А. Вид-во: Освіта. У ньому вміщено по два варіанти тестових робіт за ш..
22.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Українська література 7 клас Нова програма Авт: Авраменко О. Вид-во: Грамота
Зошит для контрольних робіт з Української літератури для 7 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська література 7 клас Нова програма. У виданні подано різнорівневі запитання та завдання в тестовій формі - закритого й відкритого типів - до програмових тем, що вивчаються ..
20.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Українська мова 7 клас Нова програма Авт: Авраменко О. Вид-во: Грамота
Зошит для контрольних робіт з Української мови для 7 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська мова 7 клас Нова програма Українська мова навчання. Навчальний посібник може бути використаний для контролю навчальних досягнень учнів. Матеріал посібника оформлено згідно з м..
22.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Українська мова 7 клас Нова програма Російська мова навчання Авт: Заболотний В. Вид-во: Генеза
Зошит для контрольних робіт з української мови для 7 класу за Новою програмою до підручника Українська мова 7 клас Нова програма з навчанням російською мовою Авт: Заболотний О.В., Заболотний В.В. Вид-во: Генеза. Зошит призначено для проведення всіх контрольних робіт з української мови в 7 класі, ..
25.00 грн.
Зошит для поточного та тематичного оцінювання Українська мова та література 7 клас Нова програма Авт: Черсунова Н. Вид-во: ПЕТ
До будь-якого чинного підручника Українська мова або Українська література для 7 класу за Новою програмою шкіл з українською мовою навчання. Зошит для поточного та тематичного оцінювання знань з української мови та літератури для ЗНЗ із навчанням українською мовою укладено відповідно до нової..
26.00 грн.
Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з Української мови 7 клас Нова програма Авт: Глазова О. Вид-во: Освіта
Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з Української мови для учнів 7 класу складено за Новою програмою до підручника Українська мова 7 клас Нова програма Авт: Глазова О. Вид-во: Освіта. Зошит містить тексти контрольних робіт у двох варіантах. Схвалено для використання у загаль..
25.00 грн.
Зошит з Розвитку мовлення Мовне портфоліо 7 клас Нова програма Авт: Глазова О. Вид-во: Освіта
Робочий зошит з розвитку мовлення за Новою програмою до підручника Українська мова 7 клас Нова програма Авт: О. П. Глазова Вид-во: Освіта. Посібник створено відповідно до вимог Європейських мовних рекомендацій, де мовне портфоліо розглядається як інноваційний вид контролю навичок учнів, що дає мо..
24.00 грн.
Зошит тренажер з правопису Нова програма Українська мова 7 клас Авт: Заболотний В. Вид: Літера
Цей зошит призначений для закріплення правописних навичок учнів. Включає в себе: оригінальні завдання для самопідготовки, завдання різного рівня складності, ефективне формування правописних умінь і навичок, правила за курс п'ятого та шостого класів. Відповідає новій навчальній програмі. ..
25.00 грн.
Тест-контроль Українська мова та література 7 клас Оновлена програма Авт: Баран Г. Вид-во: Весна
Тест-контроль Українська мова та література 7 клас містить завдання в тестовій формі для самостійних робіт та тематичного контролю учнів. Позитивним є наявність у зошиті самостійних і контрольних робіт, тексту для читання мовчки і завдань до аудіювання, передбачених чинною програмою МОН України. ..
40.00 грн.
Тестовий контроль 7 клас Українська мова Нова програма Українська мова навчання Авт: Орищин Р. Вид: Підручники і посібники
Посібник призначений для тематичного та поточного контролю навчальних досягнень учнів 7 класу з української мови. Тестовий контроль зошит складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська мова 7 клас Нова програма Українська мова навчання. Завдання укладено відповідно до вим..
15.00 грн.
Тестовий контроль знань Українська мова та література 7 клас Нова програма Українська мова навчання Авт: Заболотний В. Вид-во: Літера
Посібник призначений для проведення поточного й контрольного оцінювання навчальних досягнень учнів з української мови та літератури в 7 класі за Новою програмою. Зокрема, передбачено виконання 13 контрольних і 8 самостійних робіт. Укладено відповідно до чинних програм з обох предметів для 5–9 кла..
35.00 грн.
Тестовий контроль Українська література 7 клас Нова програма Авт: Олійник Л. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська література 7 клас Нова програма. Посібник призначений для контролю навчальних досягнень учнів з української літератури в 7 класі. Завдання складено відповідно до вимог чинної програми та методичних рекомендацій щодо вик..
15.00 грн.
Українська література 7 клас Зошит для оцінювання навчальних досягнень Нова програма Авт: Коваленко Л. Вид: Освіта
Українська література Зошит для оцінювання навчальних досягнень 7 клас за Новою програмою до підручника Українська література 7 клас Нова програма Авт: Л. Т. Коваленко Вид-во: Освіта. У ньому вміщено паралельні варіанти завдань у тестовій формі для поточного та тематичного оцінювання навчальних д..
22.00 грн.
Українська література 7 клас Нова програма Зошит для контрольних робіт до підручника Міщенко О. Авт: Данилейко О. Вид-во: Генеза
До підручника Українська література 7 клас Нова програма Авт: Міщенко О.І. Вид-во: Генеза. Зошит для контрольних та тематичних робіт містить різнорівневі завдання, які можуть бути використані для проведення контрольних робіт, а також для самостійної та індивідуальної підготовки учнів. Звдання..
22.00 грн.
Українська література 7 клас Нова програма Зошит для контролю навчальних досягнень Авт: Паращич В. Вид-во: Ранок
До будь-якого чинного підручника Українська література 7 клас Нова програма. Зошит складається з двох частин: завдання для контрольних робіт з української літератури і тестові завдання для проведення самостійних робіт із теми, що охоплює твори одного письменника. У кожній контрольній роботі п..
14.00 грн.
Українська мова 7 клас Нова програма Зошит для контрольних робіт Українська мова навчання Авт: Заболотний В. Вид-во: Генеза
До підручника Українська мова 7 клас Нова програма Авт: Заболотний О.В., Заболотний В.В. Вид-во: Генеза. Зошит призначений для проведення всіх контрольних робіт з української мови в 7 класі, виконання яких повністю або частково передбачає письмову форму: тестування, диктанти, аудіювання, читання ..
25.00 грн.
Українська мова 7 клас Нова програма Зошит для контролю навчальних досягнень Російська мова навчання Авт: Жовтобрюх В. Вид-во: Ранок
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів з Української мови для 7 класу шкіл з Російською мовою навчання за новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська мова 7 клас нова програма Російська мова навчання. Зошит містить завдання для всіх видів контролю: перевірки мовних знань і ..
14.00 грн.
Українська мова 7 клас Нова програма Зошит для контролю навчальних досягнень Українська мова навчання Авт: Жовтобрюх В. Вид-во: Ранок
Зошит для контролю навчальних досягнень учнів з Української мови для 7 класу шкіл з Українською мовою навчання за новою програмою до будь-якого чинного підручника Українська мова 7 клас нова програма Українська мова навчання. Зошит містить завдання для всіх виді..
14.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018