Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Хімія 7 клас Нова програма

Зошити Хімія 7 клас Нова програма

Категорія містить зошити для лабораторних робіт, збірники задач та посібники з хімії для 7 класу за новою програмою до підручника Лашевська Г.А., Ярошенко О.Г. та інших.

7 клас Нова програма

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зошит для контролю навчальних досягнень Хімія 7 клас Нова програма Авт: Григорович О. Вид-во: Ранок
Зошит для контролю навчальних досягнень з Хімії для 7 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Хімія 7 клас Нова програма призначений для перевірки знань семикласників з хімії. Він укладений відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України. Зошит містить різні фо..
20.00 грн.
Зошит для практичних і контрольних робіт з Хімії 7 клас Нова програма Авт: Ярошенко О. Вид-во: Сиция
Зошит може використовуватись незалежно від того, за підручником яких авторів здійснюється навчання хімії у школі. Зошит складається з двох частин. До першої частини увійшли тексти 4 практичних робіт, до другої — 4 контрольних робіт. Завдання зошита забезпечують перевірку відповідності навчальних ..
24.00 грн.
Зошит для практичних робіт Хімія 7 клас Нова програма Авт: Дячук Л. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит містить 5 лабораторних дослідів і 4 практичні роботи складених за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Хімія 7 клас Нова програма. До кожного лабораторного досліду та практичної роботи подано детальні інструкції й описано послідовність дій і операцій, які необхідні для виконання..
15.00 грн.
Контрольні роботи Хімія 7 клас Нова програма Авт: Лашевська Г. Вид-во: Генеза
Зошит складено за Новою програмою до підручника Хімія 7 клас Нова програма Авт: Лашевська Г.А., Лашевська А.А. Вид-во: Генеза. Посібник включає чотири тематичні контрольні роботи, передбачені чинною прогрпмою з хімії для 7 класу, у 2 варіантах та 2 підсумкові контрольні роботи в 6 варіантах. Тема..
30.00 грн.
Опорні конспекти Хімія 7 клас Нова програма Авт: Титаренко Н. Вид-во: Весна
У навчальному посібнику представлені опорні конспекти з Хімії для 7 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Хімія 7 клас Нова програма. Опорні конспекти сприятимуть кращому вивченню теоретичних відомостей і практичному закріпленню знань з курсу хімії у 7 класі, допоможуть підгот..
20.00 грн.
Робочий зошит Хімія 7 клас Нова програма Авт: Ярошенко О. Вид-во: Сиция
Робочий зошит з хімії для 7 класу за Новою програмою призначений для конспектування нового навчального матеріалу у ході його пояснення вчителем, записів додаткової, самостійно здобутої інформації, виконання домашніх завдань і вправ, оформлення результатів виконання лабораторних дослідів і навчаль..
35.00 грн.
Тест-контроль Хімія Оновлена програма 7 клас Авт: Титаренко Н. Вид: Весна
Тест-контроль з хімії містить тестові завдання для поточного та тематичного оцінювання учнів для 7 класу за Оновленою програмою до будь-якого чинного підручника Хімія 7 клас Нова програма. Невід‘ємною рисою зошита є наявність усіх самостійних і контрольних робіт, передбачених чинною програмою, за..
40.00 грн.
Тестовий контроль знань Хімія 7 клас Нова програма Авт: Титаренко Н. Вид-во: Літера
Посібник складено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника з хімії для 7 класу за Новою програмою. У першій частині посібника наведено тестові завдання - навчальні, контрольні та для самоконтролю - у двох варіантах до тем, що вивчаються. Різні форми завдань у тестах знадобляться учням ..
40.00 грн.
Хімія 7 клас Нова програма Зошит для лабораторних дослідів і практичних робіт Авт: Черевань І. Вид-во: Ранок
Посібник містить лабораторні досліди і практичні роботи, передбачені чинною програмою з хімії для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів до будь-якого чинного підручника Хімія 7 клас Нова програма. У зошиті наведений класичний варіант проведення робіт. До кожної з них є посилання на сторінк..
16.00 грн.
Хімія 7 клас Нова програма Зошит для лабораторних дослідів та практичних робіт Авт: Гордієнко В. Вид: ПЕТ
Зошит для лабораторних дослідів та практичних робіт Хімія 7 клас укладено відповідно до чинної навчальної програми з хімії, затвердженої Міністерством освіти і науки України. Мета створення зошита це допомогти вчителеві провести всі лабораторні та практичні роботи протягом року, що сприятиме кращ..
15.00 грн.
Хімія 7 клас Нова програма Зошит для поточного та тематичного оцінювання Авт: Гордієнко В. Вид-во: ПЕТ
Зошит укладено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Хімія 7 клас Нова програма. Мета створення зошита — не тільки допомогти вчителеві провести всі тематичні роботи протягом року, але й у ході вивчення теми, завдяки самостійним роботам, виявити рівень підготовки учня з пройденого ма..
27.00 грн.
Хімія 7 клас Нова програма Зошит для практичних робіт і лабораторних дослідів Авт: Титаренко Н. Вид-во: Літера
Лабораторні досліди і практичні роботи, що містяться в зошиті, передбачені новою програмою з хімії. Посібник допоможе учням у засвоєнні хімії як експериментально-теоретичної науки. Вони навчаться застосовувати свої знання на практиці, набувати навичок дослідницької роботи. Зошит призначений для у..
18.00 грн.
Хімія 7 клас Нова програма Зошит для практичних робіт Авт: Лашевська Г. Вид-во: Генеза
Зошит для практичних робіт з друкованою основою складено за Новою програмою до підручника Хімія 7 клас Нова програма Авт: Лашевська Г.А., Лашевська А.А. Вид-во: Генеза. Цей навчальний посібник містить інструкції та завдання до чотирьох практичних робіт, п'яти лабораторних дослідів і такої самої к..
30.00 грн.
Хімія 7 клас Нова програма Робочий зошит-посібник + Зошит для лабораторних і практичних робіт Авт: Березан О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит-посібник з Хімії для 7 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Хімія 7 клас Нова програма призначений для роботи на уроці та вдома. Зошит містить приклади розв’язання типових задач, тематичні тестові завдання, орієнтовні зразки контрольних робіт, а також окремий зо..
40.00 грн.
Хімія 7 клас Оновлена програма Зошит для лабораторних дослідів практичних робіт домашніх експериментів Авт: Титаренко Н. Вид-во: Весна
У зошиті для лабораторних дослідів практичних робіт з хімії для 7 класу за Оновленою програмою представлені лабораторні та практичні роботи, домашні експерименти, передбачені чинною програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. До будь-якого чинного підручника з хімії дл..
18.00 грн.
Химия 7 класс Новая программа Тетрадь для лабораторных опытов и практических работ Авт: Черевань И. Изд-во: Ранок
Пособие содержит лабораторные опыты и практические работы, предусмотренные действующей программой по химии для 7 класса общеобразовательных учебных заведений к любому учебнику Химия 7 класс Новая программа. В тетради приведен классический вариант проведения работ. К каждой из них даны ссылки на с..
17.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019