Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата

Зошити Зарубіжна література 7 клас Нова програма

Зошити Зарубіжна література 7 клас Нова програма

Категорія містить зошити та посібники з Зарубіжної літератури для 7 класу за Новою програмою до підручника Волощук Є.В., Ніколенко О.М. та інших.

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Зарубіжна література 7 клас Нова програма Зошит для контрольних і самостійних робіт Авт: Волощук Є. Вид-во: Генеза
Зошит для контрольних і самостійних робіт із Зарубіжної літератури для 7 класу за Новою програмою складено до підручника Зарубіжна література 7 клас Нова програма Авт: Волощук Є. Слободянюк О. Вид-во: Генеза та призначено для перевірки знань, набутих учнями в процесі вивчення програмового матеріа..
25.00 грн.
Зарубіжна література 7 клас Нова програма Зошит для поточного та тематичного оцінювання Авт: Косогова О. Вид-во: ПЕТ
Зошит укладено за Новою програмою до будь-якого чинного підручника Зарубіжна література 7 клас Нова програма. Мета створення посібника — не тільки допомогти вчителеві провести усі тематичні роботи протягом року, а й під час вивчення теми, завдяки самостійним роботам, виявити рівень підготовки учн..
27.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Зарубіжна література 7 клас Нова програма Авт: Ніколенко О. Вид-во: Грамота
Зошит укладений за Новою програмою до підручника Зарубіжна література 7 клас Нова програма Авт: Ніколенко О. Конєва Т. Орлова О. Вид-во: Грамота. У ньому запропоновано різнорівневі запитання та завдання в тестовій формі закритого й відкритого типів до програмних тем, що вивчаються в 7 класі. Вида..
20.00 грн.
Зошит для контрольних робіт Зарубіжна література 7 клас Оновлена програма Компетентнісний підхід Авт: Ніколенко О. Вид: Грамота
Зошит для контрольних робіт Зарубіжна література 7 клас укладений за оновленою програмою із зарубіжної літератури для 5 -9 класів зі змінами 2017 р., а також з урахуванням Концепції Нової української школи.   Основна мета видання формування предметних і ключових компетентностей учнів..
22.00 грн.
Зошит для поточного тематичного оцінювання 7 клас Зарубіжна література Нова програма Авт: Кадоб’янська Н. Вид: Освіта
Зарубіжна література 7 клас зошити для поточного та тематичного оцінювання для учнів загальноосвітніх навчальних закладів реалізують всі вимоги до підготовки та проведення поточного та тематичного оцінювання. Різноманітні запитання і завдання відповідають тематиці програми. Посібники доступні, пр..
35.00 грн.
Контроль навчальних досягнень Зарубіжна література 7 клас Нова програма Авт: Столій І. Вид-во: Ранок
Посібник містить матеріал для різних видів контролю навчальних досягнень учнів із зарубіжної літератури за Новою програмою. Матеріали для поточного і підсумкового контролю подаються у двох рівнозначних варіантах. Завдання диференційовані за рівнями складності. Час виконання кожної роботи поточног..
16.00 грн.
Тест-контроль Зарубіжна література 7 клас Оновлена програма Авт: Шевченко Наталія Вид: Весна
Тест-контроль Зарубіжна література 7 клас за Оновленою програмою містить завдання тестового характеру для поточного та тематичного контролю знань учнів. Навчальне видання допоможе вчителеві здійснювати постійний контроль над засвоєнням учнями навчального матеріалу, а учневі - зорієнтуватися у зав..
30.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2018