Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Алгебра Геометрія 8 клас Нова програма

Зошити Алгебра Геометрія 8 клас Нова програма

Збірники задач, зошити для поточного та тематичного оцінювання, контрольних робіт, тестові завдання, комплексні зошити для контролю знань з Алгебри та Геометрії до підручника авторів: Мерзляк А., Бевз Г., Істер О., Прокопенко Н. та інших для 8 класу за Новою програмою.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Алгебра 8 клас Вправи Самостійні роботи Тематичні контрольні роботи Завдання для експрес-контролю Авт: Істер О. Вид-во: Богдан
У посібнику з Алгебри для учнів 8 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника запропоновано повну добірку матеріалів: 814 вправ, 13 рівневих самостійних робіт, кожна з яких подана у шести варіантах - три рівні у двох рівноцінних варіантах, 7 тематичних контрольни..
51.00 грн.
Алгебра 8 клас Нова програма Збірник задач і контрольних робіт Авт: Мерзляк А. Вид-во: Гімназія
Посібник є дидактичним матеріалом з Алгебри для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів за Новою програмою. Перша частина містить вправи - 3 варіанти, що відповідають поданим у підручнику темам. Цей матеріал призначено для складання самостійних перевірних робіт, а також для відпрацювання нав..
45.00 грн.
Алгебра 8 клас Нова програма Зошит для самостійних та тематичних контрольних робіт Авт: Істер О. Вид-во: Генеза
Зошит містить 12 самостійних робіт для поточного контролю навчальних досягнень учнів і 7 контрольних робіт, у т.ч. підсумкову, для тематичного контролю з усього курсу Алгебри 8 класу за Новою програмою. Завдання подано у вигляді тестів, що різняться за формою та рівнем складності. Передмова до зб..
40.00 грн.
Алгебра 8 клас Нова програма Контроль навчальних досягнень Авт: Кравчук В. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник з Алгебри для 8 класу складено за Новою програмою для загальноосвітніх навчальних закладів до будь-якого чинного підручника Алгебра 8 клас Нова програма. Для вчителів математики, учнів 8-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. Схвалено для використання у загальноосвітніх навча..
25.00 грн.
Алгебра 8 клас Нова програма Контроль результатів навчання Авт: Прокопенко Н. Вид-во: Ранок
Посібник складено за Новою програмою для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів і призначено для організації регулярної діагностики, оцінювання та контролю навчальних досягнень учнів з кожної теми на основних етапах її засвоєння. У посібнику запропоновано два види перевірочних робіт: ..
20.00 грн.
Алгебра 8 клас Нова програма Практикум Авт: Прокопенко Н. Вид-во: Ранок
Практикум з Алгебри для учнів 8 класу складений за Новою програмою до підручника Алгебра 8 клас Нова програма Авт: Прокопенко Н. Захарійченко Ю. Кінащук Н. Вид-во: Ранок. Практикум являє собою збірник завдань для роботи учнів на різних етапах уроку та вдома. Практикум містить опорні конспекти, ус..
35.00 грн.
Алгебра 8 клас Нова програма Самостійні та контрольні роботи для класів з Поглибленим вивченням Авт: Мерзляк А. Вид-во: Гімназія
Посібник з Алгебри для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з Поглибленим вивченням математики складено за Новою програмою. Перша частина містить самостійні роботи - 4 варіанти, що відповідають поданим у підручнику темам. Друга частина посібника містить завдання для контрольних робіт: 2 в..
45.00 грн.
Алгебра 8 клас Нова програма Самостійні та контрольні роботи до підручника Глобіна О. Авт: Сільвестрова І. Вид-во: Педагогічна думка
Посібник з Алгебри для 8 класу за Новою програмою містить: календарне планування до підручника Алгебра 8 клас Нова програма Авт: Глобін О. Буковська О. Васильєва Д. Сільвестрова І. Вид-во: Педагогічна думка самостійні роботи в 2 варіантах контрольні роботи в 4 варіантах ..
83.00 грн.
Алгебра 8 класс Новая программа Тетрадь для контроля учебных достижений Авт: Корниенко Т. Изд-во: Ранок
Тетрадь по Алгебре для учеников 8 класса составлена по Новой программе и предназначена для текущего и тематического контроля учебных достижений учащихся по алгебре. В пособии представлены два вида проверочных работ: самостоятельные и контрольные работы, приведенные в двух равноценных вариантах и ..
25.00 грн.
Алгебра Сборник задач и контрольных работ 8 класс Новая программа Авт: Мерзляк А. Изд-во: Гімназія
Пособие представляет собой дидактический материал по Алгебре для 8 класса общеобразовательных учебных заведений по Новой программе к учебнику Алгебра 8 класс Новая программа Авт: Мерзляк А. Полонский В. Якир М. Изд-во: Гімназія. Первая часть Упражнения разделена на три однотипных варианта. Вторая..
45.00 грн.
Алгебраїчний тренажер 8 клас Нова програма Авт: Олійник Л. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику подано весь матеріал шкільного курсу Алгебри для 8 класу за Новою програмою у вигляді запитань і відповідей, зразки розв'язання задач і вправ, а також завдання для підготовки до самостійних чи контрольних робіт. Посібник буде корисним для учителів математики, учнів 8-х класу та їхніх ..
30.00 грн.
Геометрія 8 клас Вправи Самостійні роботи Тематичні контрольні роботи Завдання для експрес-контролю Авт: Істер О. Вид-во: Богдан
У посібнику з Геометрії для учнів 8 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника запропоновано повну добірку матеріалів: 1064 вправи, 10 рівневих самостійних робіт, кожна з яких подана у шести варіантах - три рівні у двох рівноцінних варіантах, 6 тематичних контро..
51.00 грн.
Геометрія 8 клас Нова програма Збірник задач і контрольних робіт Авт: Мерзляк А. Вид-во: Гімназія
Посібник є дидактичним матеріалом з Геометрії для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів за Новою програмою. Перша частина містить вправи - 3 варіанти, що відповідають поданим у підручнику темам. Цей матеріал призначено для складання самостійних перевірних робіт, а також для відпрацювання н..
45.00 грн.
Геометрія 8 клас Нова програма Зошит для самостійних та тематичних контрольних робіт Авт: Істер О. Вид-во: Генеза
Зошит містить 10 самостійних робіт для поточного контролю навчальних досягнень учнів і 6 контрольних робіт, у т.ч. підсумкову, для тематичного контролю з усього курсу Геометрії 8 класу за Новою програмою. Більшість завдань подано у вигляді тестів, що різняться за формою та рівнем складності. Зміс..
40.00 грн.
Геометрія 8 клас Нова програма Контроль навчальних досягнень Авт: Роганін О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник з Геометрії для 8 класу складено за Новою програмою для загальноосвітніх навчальних закладів до будь-якого чинного підручника Геометрія 8 клас Нова програма. Для вчителів математики, учнів 8-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. Схвалено для використання у загальноосвітніх н..
25.00 грн.
Геометричний тренажер 8 клас Нова програма Авт: Олійник Л. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику подано весь матеріал шкільного курсу Геометрії для 8 класу за Новою програмою у вигляді запитань і відповідей, зразки розв'язання задач і вправ, а також завдання для підготовки до самостійних чи контрольних робіт. Посібник буде корисним для учителів математики, учнів 8-х класу та їхні..
30.00 грн.
Експрес-контроль Алгебра 8 клас Нова програма Авт: Тарасенкова Н. Вид-во: Оріон
Посібник з Алгебри для учнів 8 класу складено за Новою програмою до підручника Алгебра 8 клас Нова програма Авт: Тарасенкова Н. Богатирьова І. Коломієць О. Сердюк З. Вид-во: Оріон. Посібник призначено для організації поурочного контролю. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних..
22.00 грн.
Експрес-контроль з Геометрії 8 клас Нова програма Авт: Тарасенкова Н. Вид: Оріон
Зошит відповідає чинній програмі з геометрії та підручнику Геометрія 8 клас Нова програма Авт: Бурда М. Тарасенкова Н. Вид-во: Оріон. Експрес–контроль з Геометрії для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник призначений для організації поурочного контролю. Кожна робота оцінюєт..
22.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень Алгебра 8 клас Нова програма Авт: Корнієнко Т. Вид-во: Ранок
Зошит з Алгебри для учнів 8 класу складений за Новою програмою і призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів з алгебри. У посібнику запропоновані два види перевірочних робіт: самостійні та контрольні роботи, наведені у двох рівноцінних варіантах і призначені для пе..
20.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень Алгебра 8 клас Нова програма Авт: Тарасенкова Н. Вид-во: Оріон
Посібник з Алгебри для учнів 8 класу складено за Новою програмою до підручника Алгебра 8 клас Нова програма Авт: Тарасенкова Н. Богатирьова І. Коломієць О. Сердюк З. Вид-во: Оріон. Посібник містить перевірні роботи для проміжного, тематичного та підсумкового оцінювання у двох варіантах однакової ..
25.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень Геометрія 8 клас Нова програма Авт: Бабенко С. Вид-во: Ранок
Зошит з Геометрії для учнів 8 класу складений за Новою програмою і призначений для поточного і тематичного контролю навчальних досягнень учнів з геометрії. У посібнику запропоновані два види перевірочних робіт: самостійні та контрольні роботи. Усі роботи наведені у двох рівноцінних варіантах і пр..
20.00 грн.
Зошит для контролю навчальних досягнень Геометрія 8 клас Нова програма Авт: Тарасенкова Н. Вид-во: Оріон
Посібник з Геометрії для учнів 8 класу складено за Новою програмою до підручника Геометрія 8 клас Нова програма Авт: Бурда М. Тарасенкова Н. Вид-во: Оріон. Посібник містить перевірні роботи для проміжного, тематичного та підсумкового оцінювання у двох варіантах однакової складності. Схвалено ..
25.00 грн.
Зошит для поточного тематичного оцінювання 8 клас Алгебра Геометрія Нова програма Авт: Бевз В. Вид: Освіта
Посібник містить самостійні та контрольні роботи у формі ЗНО. Алгебра Геометрія 8 клас зошит для поточного тематичного оцінювання, призначений для формування знань та умінь учнів з програмних тем курсу алгебри і геометрії 8 класу та контролю набутих математичних компетентностей. Пропонований зоши..
38.00 грн.
Навчально-моніторинговий комплект Алгебра 8 клас І семестр Нова програма Авт: Роганін О. Вид-во: Ранок
Навчально-моніторинговий комплект з Алгебри для 8 класу за Новою програмою складається з Навчального зошита, вкладки Заліковий зошит та інтернет-додатка і містить матеріал І семестру. У Навчальному зошиті матеріал розподілено за уроками. У кожному уроці виділено рубрики: Теоретичний матеріал, Роз..
27.50 грн.
Навчально-моніторинговий комплект Геометрія 8 клас І семестр Нова програма Авт: Роганін О. Вид-во: Ранок
Навчально-моніторинговий комплект з Геометрії для 8 класу за Новою програмою складається з Навчального зошита, вкладки Заліковий зошит та інтернет-додатка і містить матеріал І семестру. У Навчальному зошиті матеріал розподілено за уроками. У кожному уроці виділено рубрики: Теоретичний матеріал, Р..
27.50 грн.
Опорні конспекти Алгебра 8 клас Нова програма Авт: Нелін Є. Вид-во: Весна
До будь-якого чинного підручника Алгебра 8 клас Нова програма. Посібник містить поданий у вигляді конспектів теоретичний матеріал із курсу Алгебри 8 класу за Новою програмою, схеми розв'язування вправ із прикладами, тренувальні вправи, тестові завдання для підготовки до контрольних робіт, кон..
20.00 грн.
Перевіряємо набуті компетентності Алгебра 8 клас Нова програма Авт: Бевз В. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник з Алгебри для 8 класу за Новою програмою призначений для здійснення поточного та тематичного оцінювання знань та умінь учнів 8 класу та формування математичних компетентностей, що відповідають навчальній програмі. Посібник, крім тестів, самостійних робіт і завдань для тематичн..
30.00 грн.
Перевіряємо набуті компетентності Геометрія 8 клас Нова програма Авт: Бевз В. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник з Геометрії для 8 класу за Новою програмою призначений для здійснення поточного та тематичного оцінювання знань та умінь учнів 8 класу та формування математичних компетентностей, що відповідають навчальній програмі. Посібник, крім тестів, самостійних робіт і завдань для темати..
30.00 грн.
Решения к сборнику задач Алгебра 8 класс Мерзляк Новая программа Авт: Щербань П. Изд: Харків
Решения к сборнику задач. В данном пособии приведены решения всех задач и заданий к сборнику задач Алгебра 8 класс Мерзляк Новая программа Гимназия. ..
40.00 грн.
Решения к Сборнику задач и контрольных работ Геометрия 8 класс Новая программа автора Мерзляк А. Авт: Щербань П. Изд-во: Харьков
Решения всех задач и заданий к изданию Сборник задач и контрольных работ Геометрия 8 класс Новая программа Авт: Мерзляк А. Изд-во: Гімназія. ..
45.00 грн.
Розв'язання до Збірника задач і контрольних робіт Геометрія 8 клас Нова програма автора Мерзляк А. Авт: Щербань П. Вид-во: Харків
Посібник містить повні розв'язання усіх завдань видання Геометрія 8 клас Нова програма Збірник задач і контрольних робіт Авт: Мерзляк А. Вид-во: Гімназія ..
45.00 грн.
Самостійні та контрольні роботи для класів з Поглибленим вивченням Геометрія 8 клас Нова програма Авт: Мерзляк А. Вид: Гімназія
Посібник складено за Новою програмою. Самостійні та контрольні роботи з Геометрії для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з Поглибленим вивченням математики. Перша частина містить самостійні роботи - 4 варіанти, що відповідають поданим у підручн..
45.00 грн.
Самостійні та тематичні контрольні роботи з алгебри та геометрії 8 клас Оновлена програма Авт: Істер О. Вид: Богдан
Тексти завдань складено відповідно до оновленої програми 2017 року з математики для загальноосвітніх навчальних закладів і за чинними в Україні підручниками. Добірка завдань для проведення тематичного оцінювання з алгебри та геометрії учнів 8-го класу. Призначений для учнів загальноосвітніх ..
40.00 грн.
Сборник задач и контрольных работ Геометрия 8 класс Новая программа Авт: Мерзляк А. Изд-во: Гімназія
Пособие представляет собой дидактический материал по Геометрии для 8 класса общеобразовательных учебных заведений по Новой программе к учебнику Геометрия 8 класс Новая программа Авт: Мерзляк А. Полонский В. Якир М. Изд-во: Гімназія. Первая часть Упражнения разделена на три однотипных варианта. Вт..
45.00 грн.
Тест-контроль Алгебра Геометрія 8 клас Нова програма Авт: Роганін О. Вид-во: Весна
Зошит для самостійних і контрольних робіт містить завдання у тестовій формі для поточного та тематичного контролю учнів на уроках Алгебри і Геометрії у 8 класі за Новою програмою. Пропоноване навчальне видання допоможе вчителеві здійснити ефективний контроль над засвоєнням учнями навчального мате..
40.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019