Уважаемые покупатели !
С 08.07.2018 по 16.07.2018 мы находимся в отпуске.
Заказы, сформированные в наше отсутствие, будут обработаны с 17.07.2018
Категории товаров

Внимание !
Извините, но на сегодняшний день минимальная сумма заказа 200 гривен !
Доставка
Оплата
Внимание ! Уважаемые клиенты !
Магазин работает в штатном режиме.
По всем вопросам обращайтесь по телефонам указанным на сайте.
0 800 212 812, (066)741-31-67, (095)812-42-12, (063)842-12-12

Зошити Англійська мова 8 клас Нова програма

Зошити Англійська мова 8 клас Нова програма

Зошити та посібники з Англійської мови для 8 класу за Новою програмою до підручника Несвіт А.М., Карп'юк О.Д., Калініна Л.В. та інших.

Схвалені МОН України

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Робочий зошит Англійська мова 8 клас Нова програма Workbook Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 8 класу за Новою програмою до підручика Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України ..
35.00 грн. 33.00 грн.
Англійська мова 8 клас Нова програма Зошит з граматики Easy Grammar Авт: Павліченко О. Вид-во: Ранок
Зошит з граматики Easy Grammar для учнів 8 класу містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома. Відповідає Новій програмі з іноземних мов, затвердженій Міністерством освіти і науки України. У посібнику подані поя..
25.00 грн.
Англійська мова 8 клас Нова програма Книга для читання Read me Book Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Книга для домашнього читання англійською мовою для 8 класу за Новою програмою складена до підручника Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра та містить уривки художніх творів та статті для читання і обговорення. Розроблені завдання співвіднесені із віковими особли..
46.00 грн. 44.00 грн.
Англійська мова 8 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Карп'юк О. Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 8 класу за Новою програмою укладено до підручника Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра. Різноманітність завдань, уміщених в зошиті, сприятиме формуванню комунікативної компетенції в учнів 8-го класу, систематизації наб..
30.00 грн.
Англійська мова 8 клас Нова програма Робочий зошит до підручника Несвіт А. Авт: Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 8 класу за Новою програмою укладено до підручника Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза. Різноманітність завдань, уміщених в зошиті, сприятиме формуванню комунікативної компетенції в учнів 8-го класу, систематизації набутих з..
30.00 грн.
Англійська мова 8 клас Оновлена програма Зошит для контролю рівня знань до підручника Карп'юк О. Авт: Мясоєдова С. Вид: Ранок
Зошит Англійська мова 8 клас для контролю рівня знан відповідає чинній програмі з іноземних мов для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням останніх змін. Англійська мова 8 клас Оновлена програма зошит для контролю рівня знань пропонує підсумкові тести, що відповідають тематичн..
30.00 грн.
Англійська мова 8 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Карп’юк О. Авт: Мясоєдова С. Вид-во: Ранок
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 8 класу складено за Оновленою програмою до підручника Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра. Різноманітні завдання, призначені для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома, складе..
37.00 грн.
Англійська мова 8 клас Оновлена програма Робочий зошит до підручника Несвіт А. Авт: Ходаковська О. Вид: Ранок
Різноманітні завдання зошита з англійської мови ґрунтуються на комунікативному підході й призначені для більш детального опрацювання учнями навчального матеріалу на уроках і вдома. Виконання інтерактивних вправ, посилання на які пропонуються в зошиті, сприятиме підвищенню інтересу школярів до вив..
37.00 грн.
Англійська мова Нова програма 8 клас Збірник тестів Test Book до підручника Карп'юк О. Авт: Вілігорська О., Куриш С. Вид: Лібра Терра
Збірник тестів призначений для контролю навчальних досягнень учнів з англійської мови у 8 класах загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст видання зорієнтований на навчальний матеріал і структуру нового НМК з англійської мови English для 8 класу автора О.Карп'юк. Використання посібника сприятим..
27.00 грн. 25.00 грн.
Бліц-контроль Англійська мова 8 клас Нова програма До підручника Карп'юк О. Авт: Євчук О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник з Англійської мови для учнів 8 класу за Новою програмою до підручника Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра пропонує завдання для проведення бліц-контролю. Він призначений для самостійної роботи учнів з метою систематизації знань, закріплення вивченого ..
18.00 грн.
Бліц-контроль Англійська мова 8 клас Нова програма До підручника Несвіт А. Авт: Євчук О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник з Англійської мови для учнів 8 класу за Новою програмою до підручника Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза пропонує завдання для проведення бліц-контролю. Він призначений для самостійної роботи учнів з метою систематизації знань, закріплення вивченого матері..
18.00 грн.
Зошит з Граматики Grammar Practice Book Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит з граматики англійської мови Grammar Practice Book для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів 8 рік навчання складено за Новою програмою до підручника Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Карп'юк О. Вид-во: Лібра Терра. Граматичні теми представлено у тій послід..
30.00 грн. 28.00 грн.
Книга для читання Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Давиденко Л. Вид-во: Підручники і посібники
Книга для читання англійською мовою для учнів 8 класу за Новою програмою містить 11 текстів для формування навичок читання на середньому рівні. Вправи систематизовано за рубриками, що сприяє кращому розумінню тексту, засвоєнню складних граматичних явищ англійської мови, розвитку творчих здібносте..
30.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 8 класу складено за Новою програмою до підручника Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Несвіт А. Вид-во: Генеза. Видання спрямоване на практичне використання мовного та мовленнєвого матеріалу, опрацьованного за підручником. Схвалено для використ..
40.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 8 клас Нова програма Поглиблений Авт: Калініна Л. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з Англійської мови для учнів 8 класу складений за Новою програмою до підручника Англійська мова 8 клас Нова програма Поглиблений Авт: Калініна Л. Самойлюкевич І. Вид-во: Генеза для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Видання спрямоване на практичне викорис..
30.00 грн.
Робочий зошит Англійська мова 8 клас Поглиблений Full Blast 4 Workbook Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications
Повнокольоровий зошит має аудіо CD/CD-ROM з розповідями, текстами та діалогами із підручника Англійська мова 8 клас Поглиблений Full Blast 4 Student's Book Авт: Mitchell H.Q. Вид-во: MM Publications для повторення вдома та лексичним матеріалом. Схвалено для використання у загальноосвітніх нав..
149.00 грн.
Тестовий контроль Англійська мова 8 клас Нова програма Авт: Камінська Н. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник з Англійської мови для учнів 8 класу за Новою програмою до будь-якого чинного підручника призначений для тестового контролю навчальних досягнень учнів. Він містить завдання чотирьох рівнів складності у двох варіантах. Також подано завдання для перевірки трьох видів мовленнєвої діяльності..
25.00 грн.
Книжный интернет-магазин knigovo.com © 2019